امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

.....................
 سپاس شده توسط
منم معرفی میکنم خودمو
خاله شادن هستم 29 ساله ارشدمو ی سالی هس ک گرفتم
با این گناه اشنا نبودم یعنی تو فازش نبودم تا اینکه نامزد کردم 
خب وقتی محرم باشید دیگه زن و شوهرید و ی وظایفی هم دارید نسبت بهم 
دور بودیم از هم و این باعث شد مبتلا به این خاک بر سری بشم
نامزد خودش مبتلا بود سالها هم بود ک گرفتار بود و با امید رفع شرعی این نیاز به سمت ازدواج اومده بود
بعد دو سال همه چی بر فنا رفت و بهم خورد جریان!
ی روز ک این گناهو انجام داده بودم سرشکسته افسرده ناراحت اومدم نت تا بلکه جایی پیدا کنم ک کمکم کنه از شر این گناه خلاص شم
وارد اینجا شدم ولی باور نمیکردم بتونه کمکی بهم بکنه اما کرد!
بیشترین رکوردم تا قبل ورود به اینجا 45 روز بود 
لطف خدا بود ک با اینجا اشنا شدم ترک گروهی انگیزه ای ک لازم داشتم رو بهم داد
و سعی میکنم کمتر به رابطه تموم شده عاطفیم ک ضربه سنگینی برام بود فکر کنم
ممنون ک هستید بچه ها..وجودتون همگی برکته 53
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
چشممممم منم معرفی میکنم خودما.
من ۲۱ ساله دانشجو پزشکی .
از دوم دبیرستان با دیدن یه فیلم که خود ارضایی میکرد منم خاستم ببینم چی هست و نمیدونستم حتی ارضا شدنه.
بد از ۶ ماه با کانون اشنا شدم و فهمیدم که حرامه و تو چه منجلابیم افتادم .عامل اصلی که نتونسم پاک بمونم چت روم ها بود و فیلم.بیشترین پاکیم ۸ ماهم و ۳۰ روز و ۶۰ روز هم بوده.اما بد یه سال کانون هم تاثیری روم نداشت و یک سال نبودم.الان هم عامل شکستم تا حدودی مجازی و بعضی افراد و لج با خودم.
اما الان خیلی بهتر شدم با وجود عشار روحیم اما محکم وایسادم .البته بگم من مشکل اصلیم حجاب و نماز و روزه است که قصدمه درستش کنم Hanghead ولی الان که یه واحد مرتبط ناباروری بود و فهمیدم چه وحشتناکه این کار اگه نخام خودما اذیت کنم نمیشکنم واقعا
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
.....................
 سپاس شده توسط
سلام سلام صد تا سلام

بچه های گروه ما بیاین اسم انتخاب کنید

کویین

سین سین

شادبانو

مامان نی نی

من این هفته امتحان دارم زیاد نمیرسم بیام

بیاین سریع یه اسم انتخاب کنیم
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
سلام 
اقا منم اومدم معارفه
25 سالمه از بچگی شاید 3 سالم بوده یه اتفاقی برام افتاد به علاوه چندتا دوست ناباب در دوره دبستان Swear1 که به گفته مشاور اینا باعث شد زود دچاربیدار ی جنسی بشم و از پنجم دبستان اینکارو انجام میدادم بدون اینکه بدونم اصلا چیه 
فکر میکردم یه لذته که همه دارن....خاک برسرم خیلی زودتر از همه دچارش شدم
اول دبیرستان بودم که خیلی اتفاقی فهمیدم چه گناه بزرگیه و اصلا اسمش خ.ا هست و... از خودم متنفر شدم  همین طور ازین گناه البته تا اون موقع خیلی کمتر بود شاید هفته ای یه بار ولی تو اون سن وقتی خواستم ترک کنم دیگه خیلی سخت بود تا اینکه سالی که کنکور داشتم اینو هم ترک کردم
اینقدر تو فکرش بودم که چندبار یه خوابی رو دیدم که تعبیرش پاک شدن از گناهان بود
سال اول دانشگاه ازدواج کردم تا 8 ماه بعد از ازدواج هم ترک بودم که باز شروع شد و برای بار اول فیلم دیدم ازون موقع تا الان رکوردم 16 روز بوده
اون دوسالی که ترک بودم بهترین روزهای عمرم بود احساس سبکی داشتم دیگه چیزی رو دوشم سنگینی نمیکرد اعتماد به نفسم فوق العاده بود و در واقع انگار هیچ مشکل دیگه ای نداشتم
خ.ا مثل یه غم بزرگ رو دلم سنگینی میکنه امیدوارم بتونم برای همیشه ترک کنم

انگیزم هم برای ترک اول ترک گناه و  تجربه ی اون حس فوق العاده ی قبلی هست الان انگار زندگی نمیکنم انگار تو یه قفس خ.ا حبس شدم و بقیه رو از پشت میله های این زندان میبینم و بعد به خاطر جلوگیری از گند زدن به زندگی مشترک و سوم اینکه کم کم باید بچه دار شم و دلم نمیخواد یه مادر گناه کار باشم

از برنامه ها هم توی کنترل ذهن و نگاه شرکت میکنم از هفته بعد 
شاید شاگرد زرنگ هم شرکت کنم

ببخشید طولانی شد..خیلی دلم پر بود...خسته ام،خسته ی خسته ی خسته....ارزو دارم به روزهای خوشبختی برگردم
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
(1395 شهريور 16، 19:00)smwarrior نوشته است: درمورد واحد ناباربوری بیشتر توضیح میدی¿
Hanghead
خود ارضایی نکنی ولی تحریکات زیاد باشه تاثیرش چ جوره؟: |

چشم آجی قستمه یه مقاله هست اگه بتونم بزارم تو گروه .چون واقعا خودارضایی تو قسمت ناباروری چنان تاثیراتی داره که من واقعا فقط مشکلات جسمی و روحی سادشا میدونستم.و حتی یسری مشکلات برا جنین.حتما مقاله میزارم اجی
ن تحریکات زیاد رو ناباروری تاثیر نداره فقط این طور که استاد ما سربسته گف رو غده هیپوتالاموس تاثیر داره چون سیکلایه زنانه بر عهده اونه.من خودم به شخصه دوچار همین مشکل شدم Hanghead و قرصم میخورم اما تاثیری نداره  Shy
حتما میزارم مقاله که علمیشا بخونی اجی.
فقط من یه چیز درک نمیکنم اینکه کسی که ازدواج کرده خوب چرا نیازشا با شوهرش برطرف نکنه!نمیتونم درک کنم

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
سلام سلام
اسم های پیشنهادی گروه ما :
پنج تیرانداز
به خاطر خدا
پله پله تا ملاقات خدا
من میتوانم چون میخواهم
....
حالا از اینا یکیشو انتخاب کنین 4chsmu1
خودم میگم به خاطر خدا 53258zu2qvp1d9v
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
به طور کلی زنانی که دست به خود ارضایی می زنند باید منتظر سردرد، تغییر زمان قاعدگی، لرزش انگشتان دست و بعد از ازدواج نیز بارور نشدن تخمک ها و کم شدن توان شیر دهی باشند. ضمن این که ممکن است هرگز صاحب فرزند نشوند یا این که فرزندانی ناقص به دنیا بیاورند. علاوه بر عوارض جسمی فرد از نظر روحی  نیز گوشه گیر، خسته، بی حوصله و عصبی شده و حالت خواب آلودگی به او دست می دهد. علاوه بر این ها با ادامه این عمل، ضریب هوشی فرد پایین آمده و مغز آسیب می بیند. به این شکل که وضعیت حافظه مثل گذشته و قبل از زمان خود ارضایی اش نخواهد بود. دختران مجردی که سن بلوغ قرار دارند، با انجام عمل خود ارضایی عوارض مختلفی را تجربه می کنند که از جمله آن ها می توان به احساس درد در زمان عادت ماهیانه، خارج شدن ترشحات چرکی از واژن، احتمال از بین رفتن پرده بکارت( به دلیل دستکاری های زیادی که انجام می شود) و همچنین از بین رفتن قدرت جنسی به مرور زمان اشاره کرد. بعد از ازدواج هم این روند ادامه یافته و نسبت به رفتارهای شوهر در زمان رابطه جنسی بی تفاوت بوده و از نظر جسمی تحریک نمی شوند و همین امر باعث دلسرد شدن شوهر از زندگی می شود. 

م   ن م ی ت و ن م

آجی s اون مقاله اصلیه هر کار کردم تو کانون نشد بزارم فرمت نمیدونم چیه.اما اینم از دکتر معروفیه. و مامان نی نی جونم میخاستم بگم تا جایی که من دنبالش بودم خود ارضایی تو بارداری خطر ناکه باعث سقط یا رایمان زود رس میشه .مراقب خودت باش عزیزم 302

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
سلام
منم اومدم معارفه1
نوزده سالمه و امسال کنکور دادم ، تقریبا از سوم / چهارم دبستان بدون این که بدونم چه کاریه انجامش میدادم..تا این که فکنم اول دبیرستان بود و فهمیدم این کاری که میکنم چیه و چه عوارضی..بعدش سعی کردم ترک کنم و ببشترین رکوردم بیرون اینجا دو ماه بود و یک سالی هم که هست کانونم ببشترین رکوردم تا امروز حدود ۹۰ روزه
آشناییمم با کانون موقعی بود که من میخواسم واسه کنکور شروع کنم بخونمو تصمیم جدی هم گرفته بودم این گناه بزارمش کنار ، تو سال کنکورمم خیلی گریبان گیرم بودم یعنی بیشترین وسوسه و بیشتری مقاومت و همین امسال داشتم
و میتونم به جرئت بگم از اون موقع که نمازم و میخونم و بیشتر حس میکنم به خدا نزدیک تر شدمو یه سری اعتقاداتم قوی تر بهتر تونستم با این گناه مقابله کنم
همینا1
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 16، 16:14)خاله شادن نوشته است: سلام
امروز عصر وقتی خواب بودم خوابهای مورددار و صحنه دار دیدم  Hanghead
بدون اینکه قبلش تو ذهنم خیالبافی کرده باشم
الان ک بیدار شدم یکی از دستام میلرزه عین اون موقع ها ک اون کار خاک بر سری رو انجام میدادم Hanghead
عصبیم میکنه این حالت و تمرکزمو میگیره همش با خودم میگم نکنه شکستمو خبر ندارم...
امروز متوجه شدم ک به یکی از عوارض اون خاک بر سری دچار شده بودم و خبر نداشتم..دست چپم گاهی لرزش خیلی خفیفی میگیره بعد دیدن صحنه های مورد دار یا انجام این گناه یا دیدن خوابهای مورد دار
خواب راحتم ندارم همش ترسم اینه بشکنم Hanghead
سلام
قبل از خوابت ذکر بگو..
در حدی ک با ذکر خوابت ببره..یعنی تسبیح تو دستت باشه و بخوابی..
بهترین ذکر هم صلوات بر محمد و آل محمد هست..

این حالات ب خاطر تغذیه ی نامناسبی هست ک مدتهات ب ذهنمون دادیم..
توی خواب فرصت پردازش پیدا میکنه و روحمونو اذیت میکنه..

کنار محل خوابت هم ی استکان گلاب بذار تا فضا معطر باشه..

ان شاء الله خدا ب هممون کمک کنه..

و
من معارفه بکنم.. Smiley-face-cool-2
سها هستم 31 سالشه از اصفهان.. vayy
کارشناسی کامپیوتر و ارشد علوم اسلامی دارم.. الان مشغول تحصیل طب هستم.. 128fs318181 Khansariha (56)
قصد ازدواج دارم.. ازدواج قصد منو نداره..22
قصه گرفتاری رو هم دوست ندارم بگم.. Hanghead
و برای من ترک مساوی بود با اومدن ب کانون.. الحمدلله.. 53258zu2qvp1d9v
کانون عشق منه.. عزیزه منه.. هم دوستش دارم هم تعهد دارم ب خودش و کاربراش... 302

عاقبت بخیر باشه و باشیم ان شاء الله.. 53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی. 53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

[quote pid='366898' dateline='1473187584']
.....................
[/quote]
 سپاس شده توسط