امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

دریا جان ببخشید خواهری ولی نمیتونم در اینجور مواقعی که برا شخص حساسه احساسی برخورد کنم واسه همین راحت حرف میزنم
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
اجی زینی و اجی شیدایی واقعا ممنونمممممممممم.واقعا حرفاتون آرومترم کرد 302 خدا شکر اینجا دارممممممممم
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
خداروشکر ابجی عاقل ما
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
................................................
 سپاس شده توسط
................................................
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 17، 17:04)smwarrior نوشته است: ابجی دریا من با حرف شیدایی کاملا موافقم
یعنی شدید موافقم
این پسر اهل زندگی نمیتونه باشه...البته پسر ک نیس دیگه مرده: |
ولی بهتره بری تو انجمن شبانه از برادرا بخوای ک بهت راهنمایی بدن چون هم جنساسونو خوب میشناسن
هیچ کس نمیتونه بزور ازدواج کنه ؛)

ما دخترا نمیدونم چرا این همه احساسی هستیم...:(
اخه چ فایده ای داره وقتی همش بی عقلیه....
Hanghead
Khansariha (8)
برات دعا میکنم ابجی که کاملا منطقی باشی....ایشالله که از این امتحان سربلند بیرون میای

ممنونم اجیه نازمممم.منم میخام تمام سعیما بکنم که عقلی برم جلو ن دلی Hanghead امیدم به خدا ایشالا تمومش میکنم فقط به خاطر نامزدش.خدام دیگه هوا منا داره ن! Hanghead

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
میشه ایمیل سها مامانا به منم بدین منم کدا میخام

م   ن م ی ت و ن م

آبجیا من یه چیزی بکم.البته نمیخوام بگم خودارضایی خوبه ولی یه سری عوارض که در موردش میگن و خودم خوندم تو کتم نمیره.مثلا دریا جون شما که گفتی باعث سقط و زایمان زودرس میشه.آخه من به هر حال با همسرم رابطه داشتم تو بارداری و نتیجه هم همون ارضا شدنه.که از نظر فیزیکی اتفاقی که واسه بدن میفته فرقی نمیکنه.یعنی چه خودت خود ارضایی کنی چه همسرت باعث بشه.به هر حال یه اسپاسم و تحول در بدنت رخ میده که هر دوتا یه جوره فقط عاملش فرق داره.اگه به سقط باشه که با رابطه جنسی هم باید این اتفاق میفتاد.

ارسال شده از LG-E988s با استفاده از kanoon
 سپاس شده توسط
یه مورد دیگه .باز هم نمیخوام این مسعله رو توجیه کنم. ولی من یه مصاحبه ای 1 سال پیش خوندم که با یه روانشناس بالینی انجام شده بود در مورد این موضوع. واصلا به این مسئله اینجوری نگاه نمیکرد. این یه وسواس ذهنیه که باعث این عمل میشه وباید درمان روانی بشه. وچون ما مسلمونیم همش احساس عذاب وجدان و این چیزا رو داریم. و این عوارضی که همه جا گفتن ثابت شده نیست ممکنه هزار تا دلیل دیگه داشته باشه

سپاس شده توسط
سلام به همه  2uge4p4
درباره ناباروری که دریا جون گفتن میخوام جزییاتشو براتون بگم
درواقع خ.ا باعث افزایش هورمون مردونه میشه (یکی از تفاوت های که با ارضا شدن از طریق درست داره همینه) 
واین افزایش هورمون مردونه باعث رشد موهای زائد و اختلال در کار تخمدونها میشه و درنتیجه پریودی نامنظم میشه پس تخمک گذاری دچار مشکل میشه و بارداری رو سخت میکنه
ولی..... اگر ترک کنیم و به دکتر غدد مراجعه کنیم (دقت کنید دکترغدد و نه زنان) یه سری ازمایش مینویسه و یه سری دارو میده که فکر کنم حدود 6 ماه تا 1 سال درمان طول میکشه و تعادل هورمونها برمیگرده 
البته به شرطی که دیگه خ.ا نباشه
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
دریا جونم درباره جداییت هم میدونم فراموش کردنش به این راحتی نیست و گذر زمان رو میطلبه ولی سعی کن خودتو سرگرم کنی در حدی که فرصت یه گوشه نشستنو فکر کردن به اون رو نداشته باشی و اینکه بچه ها گفتن، تمام راه های ارتباطیتو قطع کن شمارشم پاک کن(میدونم حفظی ولی کمتر و سوسه میشی)
ان شاالله که روزهای شادی رو زود تجربه کنی 53 49-2 49-2 49-2 53
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
سلام رهاجان
جدااااااااا؟ من نمیدونستم باعث این چیزا میشه
ممنون ازت 53
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
اره عزیزم
ولی همونطور که گفتم با ترک+ مصرف دارو درست میشه
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

Sham عاالیه  Sham

سلام
ی نکته ای رو بگم.. علم امروز ناقصه..
و قطعا کسی ک خالق ما بوده و این کار رو منع با لفظ حرام کرده برای بنده هاش .. قطعا علم مطلق داره..
پس بهتره ب جای این ک دنبال دلیل علمی و عوارض احتمالی بگرذیم.. ب حرف خدا وخیر خواهی خدا ایمان داشته باشیم... و سمت این کار نریم..

و
گل گلی ها.. اون بالا نوشته ارتباط با مدیرا..
من رو انتخاب کنین تا رمز رو بفرستم..
نهایت تا آخر امشب میل بدید تا من فردا صبح زود جواب بدم.. اگه نه تا ده روز نیستم ..

و
ارادت..
قربوس شما..

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1395 شهريور 17، 20:36)مامان نی نی نوشته است: آبجیا من یه چیزی بکم.البته نمیخوام بگم خودارضایی خوبه ولی یه سری عوارض که در موردش میگن و خودم خوندم تو کتم نمیره.مثلا دریا جون شما که گفتی باعث سقط و زایمان زودرس میشه.آخه من به هر حال با همسرم رابطه داشتم تو بارداری و نتیجه هم همون ارضا شدنه.که از نظر فیزیکی اتفاقی که واسه بدن میفته فرقی نمیکنه.یعنی چه خودت خود ارضایی کنی چه همسرت باعث بشه.به هر حال یه اسپاسم و تحول در بدنت رخ میده که هر دوتا یه جوره فقط عاملش فرق داره.اگه به سقط باشه که با رابطه جنسی هم باید این اتفاق میفتاد.

آبجی عزیزم به هر حال ارضا شدن از نوع خودارضایی به هرحال با ارتباط با همسر فرق داره وگرنه دلیلی بر حرام بودنش نیس.هر جا بخونی و بپرسی انرژی و حالتی که خ ارضاییداره نسبت به رابطه با همسر داره خیلی بیشتره .درسته من به شخصه خیلی عوارض خودارضایی را هنوز ندارم اما یه تعدادشا دارم.آبجی اونچیزی که من تو جنین شناسی خوندم و تو مراکز ناباروری دیدم میگم .من دکتر نشدم هنوز اصلا نمیگم همه حرفا دکترا هم درسته.چون دوست داشتم گفتم چون ماهها آخری گلم.اما تا خدا هیچی نخاد هیچی نمیشه عزیزم.گفتم بیشتر مراقب خودت باشی گلمم 53

(1395 شهريور 17، 20:41)مامان نی نی نوشته است: یه مورد دیگه .باز هم نمیخوام این مسعله رو توجیه کنم. ولی من یه مصاحبه ای 1 سال پیش خوندم که با یه روانشناس بالینی انجام شده بود در مورد این موضوع. واصلا به این مسئله اینجوری نگاه نمیکرد. این یه وسواس ذهنیه که باعث این عمل میشه وباید درمان روانی بشه. وچون ما مسلمونیم همش احساس عذاب وجدان و این چیزا رو داریم. و این عوارضی که همه جا گفتن ثابت شده نیست ممکنه هزار تا دلیل دیگه داشته باشه

Hanghead Hanghead  آجی جان اگه بد نیس چرا حرامه.میزاشتن جز منکرات Hanghead

(1395 شهريور 17، 21:01)رهارهارهامن نوشته است: دریا جونم درباره جداییت هم میدونم فراموش کردنش به این راحتی نیست و گذر زمان رو میطلبه ولی سعی کن خودتو سرگرم کنی در حدی که فرصت یه گوشه نشستنو فکر کردن به اون رو نداشته باشی و اینکه بچه ها گفتن، تمام راه های ارتباطیتو قطع کن شمارشم پاک کن(میدونم حفظی ولی کمتر و سوسه میشی)
ان شاالله که روزهای شادی رو زود تجربه کنی 53 49-2 49-2 49-2 53

فدات بشم آجی نازم.امیدوارم بتونم حتما.گرچه من تصمیمم گرفتم که بتونم اونم میره کنار ایشالا.راسی اجی رها خیلی قشنگ توضیح دادی .منم از غده هیپو تالاموس همین اختلالات بود .من فقط چیزی که دیده بودم خاستم بگم نمیگم حتما درسته.اما عارضه اختلالاتشا منم دارم Hanghead

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان