امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

اسم منم بنویسین لطفا 302
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
سلام
من تو کدوم گروه باید اعلام وضعیت مسابقه گروهی بکنم ؟ اصلا باید اعلام کنم یا نه ؟
امروز اولین روزیه که وارد مسابقه بیست روزه میشم
کاش میشد با یکی صحبت کنم که خیلی منطقی راهنماییم کنه ومن بتونم بهش عمل کنم
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
برای دوره ی بعد منم هستمااااا  4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام منم هستم برامسابقه گروهی ثبت نام کنید لطفا.
فقط یکی بگهازکی بیایم اعلام سبزی کنیم؟
یه سوال دیگه اینکه اخرهر هفته باید بگیم سبزیم؟
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

(1395 دي 26، 10:32)mojgan نوشته است:
(1395 دي 25، 21:26)قلدریا جون نوشته است: سلاممممم سلااام تازه واردا خوش اومدینننن
عاقاااا من هنو درک نمیکنم کسی که ازد کرده دیگه چرا خ ا کنه Hanghead
کاش یه جا بود میشد از داداشا بپرسیم

سلام بانو. سوال خوبى پرسيدى. ديگه لازم به توضيح نيست كه بگم خودارضايى عملى اعتياد آوره، چون اكثرا تجربه اش رو داريم و اينو ميدونيم كه امرى قابل كنترل نيست، مثلا خيلى از ماها خودمون رو فريب ميداديم كه هفته اى يه بار انجام ميديم، ضرر نداره كه! اما هيچوقت نتونستيم به همچين حرفى پاييند بمونيم، چون وسوسه ها بيشتر و بيشتر ميشه، لذت كمتر و فواصل هم كمتر ميشه، تا جايى كه زمان صحيح ارضا به هم ميريزه و افراد اكثرا دچار زود انزالى و اقليتى هم دير انزالى ميشن ، حتى مواردى كه ١٥ بار در روز رخ بده و واقعا فرد رو از زندگى ساقط كنه. اينه كه هى براى لذت بيشتر دنبال راه هاى جديد و متنوع هستند. حالا بعد ازدواج چه اتفاقى ميوفته؟ 

١. اوج و حضيض جنسى با اوج و حضيض روحى همزمان نيست. زن و مرد در رابطه جنسى معمول ، حالت سينوسى آرامش-بى تابى-آرامش رو تجربه ميكنن. همين حالت رو در حال روحى هم همزمان دارن. اما خودارضايى با فكر يا موارد تحريكى رخ ميده، (هيجانى) اونجور كه فرد دوست داره (نه حالت طبيعى) به اوج ميرسه و پايان هم عملا وجود نداره. طرف بعد ازدواج به خاطر عادتى كه داشته به لحاظ فكرى، قدرت هماهنگ شدن با همسرش  رو نداره اينه كه مجددا به روش قبلى احتياج پيدا ميكنه. همچنين  فرد در خودارضايى به طور كامل جورى كه دلش ميخواد ارضا ميشه، در حالى كه در روابط زناشويى شايد كامل رخ نده و فرد انتظار بيشترى داره، كلافه ميشه. 

٢. گفتيم معمولا زمان ارضا به هم ميريزه، اينه كه يكى زودتر ارضا ميشه و نمى خواد و ديگرى هنوز احتياج داره، دليل طلاق خيلى ها! 

٣. فردى كه خودارضايى ميكرده نياز به تنوع داره، مثلا اگه قبل ازدواج فيلم ميديده، همچنان اين عادت رو داره. يا انتظارش بالاست، توقع داشته روابطش با همسرش مثل فيلم ها باشه كه عملا اينطور نيست و كمترين عارضه اش اينه كه باز خودارضايى كنه، در حالى كه ممكنه به موارد بدتر (روابط غير عرف زناشويى) و روش هاى نا معقولى منتج بشه ! 

٤. فردى كه اعتياد پيدا كرده زمان براش مهم نيست، اعتياد داره ، نميتونه زمان غيبت همسرش صبورى كنه، چون فكرش با هرچيزى تحريك ميشه، نه فقط با همسرش، ضمنا يه فرد نرمال شايد دلش بخواد چند روزى يك بار رابطه داشته باشه، اما ممكنه مثلا بعضى آقايون  كه اعتياد داشتن از همسرشون چند بار در روز بخوان كه واسه زن سخته و عذاب ميشه. وقتى زن پس ميزنه مجددا به خود ارضايى متوسل ميشن.

٥. ممكنه زن و مرد مشاجره داشته باشن كه از هم فاصله گرفته باشن

به هرحال اگر كسى خودارضايى ميكرده بهتره ابتدا ترك كنه و بعد ازدواج كنه.  همچنين قبل ازدواج واسه مشاوره جنسى به اتفاق آقا به مشاور مراجعه كنه كه در آينده دچار مشكل نشه.  303

یعنی صد درصد مابعد ازدواج به مشکل میخوریم؟یعنی باترک کردن درسا میشه یااحتمالش هست درست نشه؟عجب خاکی برسرم شد 20
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
سلااام دخترا 
خوبید؟؟ 2uge4p42uge4p4
دخترااااااا ی سوال،شما چقدر اختلاف سنی رو بین زوجین قبول دارید؟؟ Hanghead Hanghead

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
من تا ۴ سال آجی زینی
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
(1395 دي 26، 10:32)mojgan نوشته است:
(1395 دي 25، 21:26)قلدریا جون نوشته است: سلاممممم سلااام تازه واردا خوش اومدینننن
عاقاااا من هنو درک نمیکنم کسی که ازد کرده دیگه چرا خ ا کنه Hanghead
کاش یه جا بود میشد از داداشا بپرسیم

سلام بانو. سوال خوبى پرسيدى. ديگه لازم به توضيح نيست كه بگم خودارضايى عملى اعتياد آوره، چون اكثرا تجربه اش رو داريم و اينو ميدونيم كه امرى قابل كنترل نيست، مثلا خيلى از ماها خودمون رو فريب ميداديم كه هفته اى يه بار انجام ميديم، ضرر نداره كه! اما هيچوقت نتونستيم به همچين حرفى پاييند بمونيم، چون وسوسه ها بيشتر و بيشتر ميشه، لذت كمتر و فواصل هم كمتر ميشه، تا جايى كه زمان صحيح ارضا به هم ميريزه و افراد اكثرا دچار زود انزالى و اقليتى هم دير انزالى ميشن ، حتى مواردى كه ١٥ بار در روز رخ بده و واقعا فرد رو از زندگى ساقط كنه. اينه كه هى براى لذت بيشتر دنبال راه هاى جديد و متنوع هستند. حالا بعد ازدواج چه اتفاقى ميوفته؟ 

١. اوج و حضيض جنسى با اوج و حضيض روحى همزمان نيست. زن و مرد در رابطه جنسى معمول ، حالت سينوسى آرامش-بى تابى-آرامش رو تجربه ميكنن. همين حالت رو در حال روحى هم همزمان دارن. اما خودارضايى با فكر يا موارد تحريكى رخ ميده، (هيجانى) اونجور كه فرد دوست داره (نه حالت طبيعى) به اوج ميرسه و پايان هم عملا وجود نداره. طرف بعد ازدواج به خاطر عادتى كه داشته به لحاظ فكرى، قدرت هماهنگ شدن با همسرش  رو نداره اينه كه مجددا به روش قبلى احتياج پيدا ميكنه. همچنين  فرد در خودارضايى به طور كامل جورى كه دلش ميخواد ارضا ميشه، در حالى كه در روابط زناشويى شايد كامل رخ نده و فرد انتظار بيشترى داره، كلافه ميشه. 

٢. گفتيم معمولا زمان ارضا به هم ميريزه، اينه كه يكى زودتر ارضا ميشه و نمى خواد و ديگرى هنوز احتياج داره، دليل طلاق خيلى ها! 

٣. فردى كه خودارضايى ميكرده نياز به تنوع داره، مثلا اگه قبل ازدواج فيلم ميديده، همچنان اين عادت رو داره. يا انتظارش بالاست، توقع داشته روابطش با همسرش مثل فيلم ها باشه كه عملا اينطور نيست و كمترين عارضه اش اينه كه باز خودارضايى كنه، در حالى كه ممكنه به موارد بدتر (روابط غير عرف زناشويى) و روش هاى نا معقولى منتج بشه ! 

٤. فردى كه اعتياد پيدا كرده زمان براش مهم نيست، اعتياد داره ، نميتونه زمان غيبت همسرش صبورى كنه، چون فكرش با هرچيزى تحريك ميشه، نه فقط با همسرش، ضمنا يه فرد نرمال شايد دلش بخواد چند روزى يك بار رابطه داشته باشه، اما ممكنه مثلا بعضى آقايون  كه اعتياد داشتن از همسرشون چند بار در روز بخوان كه واسه زن سخته و عذاب ميشه. وقتى زن پس ميزنه مجددا به خود ارضايى متوسل ميشن.

٥. ممكنه زن و مرد مشاجره داشته باشن كه از هم فاصله گرفته باشن

به هرحال اگر كسى خودارضايى ميكرده بهتره ابتدا ترك كنه و بعد ازدواج كنه.  همچنين قبل ازدواج واسه مشاوره جنسى به اتفاق آقا به مشاور مراجعه كنه كه در آينده دچار مشكل نشه.  303

وای ممنونم اجی مژگان.یا علی شوهر من اینجور نباشهههههه

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
(1395 دي 26، 16:16)دریا جون نوشته است: من تا ۴ سال آجی زینی

بیشتر باشه مثلا 8یا9یا10 قبول نمیکنی؟؟

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1395 دي 26، 16:26)زینبی نوشته است:
(1395 دي 26، 16:16)دریا جون نوشته است: من تا ۴ سال آجی زینی

بیشتر باشه مثلا 8یا9یا10 قبول نمیکنی؟؟

من یکی بود ۹ سال تفاوت سنی.با شرایط خوب اما قبول نکردم

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
بقیه نظرشون چیه؟؟؟

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
آجیا اعلام وضعیت چی شدددددددد

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
(1395 دي 26، 15:02)زینبی نوشته است: سلااام دخترا 
خوبید؟؟ 2uge4p42uge4p4
دخترااااااا ی سوال،شما چقدر اختلاف سنی رو بین زوجین قبول دارید؟؟ Hanghead Hanghead

من مامان بابام 10 سال اختلاف سنی دارن تازه بابام کوچیکتر هست 
و خدا رو شکر تا امروز که هیچ مشکلی هم به این خاطر نداشتن
همه چی بستگی به طرف مقابلت داره
به نظر سن فقط یه عدد تو شناسنامه هست
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
(1395 دي 26، 18:50)دریا جون نوشته است: آجیا اعلام وضعیت چی شدددددددد

اعلام وضعیت چی؟ مسابقه گروهی؟ مگه باید هر روز اعلام وضعیت کنیم میشه توضیح بدی دریا جون ممنون 1
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان