امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

خاله شادن / هفته دوم با لطف خدا سبز
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 14، 20:06)mojode_zamini نوشته است:
(1396 فروردين 14، 8:54)زندگی زیبا نوشته است: سلام بچه ها من یه سوال دارم میخواستم بپرسم باهاتون مشورت کنم 4chsmu1 
من یه پیش دانشگاهی رشته تجربی هستم Hanghead  و هدفم پزشکی هست چون هیچ رشته دیگه ای رو دوست ندارم جز پزشکی و عاشق خون هم هستم 4chsmu1  دوس دارم جراح بشم 
ولی چالشی که تو زندگیم هست اینه که 4 سال کم کاری کردم درست نخوندم بدلایلی اما میخوام بخونم ولی نمیدونم دلم نمیره به درس استرس میگیرم وقتی میخوام درس بخونم و درست درس نمیخونم و از بالا بردن سات مطالعه میترسم این داره باعث میشه هدفمو فراموش کنم آخه میترسم کم بیارم تو ساعات مطالعه زیاد خلاص نمیدونم چجوری شروع کنم برا درس خوندن Hanghead

سلام عزیز دل

تا کنکور 96 زیادم فرصت نداری..نمیدونم تو عید چجوری جمع بندی کردی..با چه ازمونی میری و جلو و..

ولی فقط با این طرز فکر که  با این وضعیتم ممکنه پزشکی نیارم قید درس خوندنو نزن

تو بخون این تایم باقی مونده رو ...این تایم جدا طلاست

من پیشنهادی که به بچه های خودمم که نتونستن خوب جمع کنن

اول این که رو عمومیاشون بیشتر سرمایه گذاری کنن..رو همشون..برنامه بریز تا یه هفته مونده به کنکور روزی چند تا درس بخون و از هر کتابی که داری تست بزن..اگر میتونی کتاب بگیری یا حتی امانت بگیری

از کتابخونه حمع بندی های مهر و ماه برای عمومیا عالین..کتابای کوچولو و جمع وجورین و یه سری نکات و بعد یه سری تستای مهم برای مرور هر درس دارن

زبان و از هر کتابی داری خوندی و تست زدی مهم نیست...اگر فکر میکنه کلوز و ریدینگ نمیتونی رو 8 تا تست اول که گرامر و لغته تمامِ سرمایه گذاریت و بزار

ادبیاتم املا و تاریخ ادبیات رو حذف نکن..املا رو با تست زدن یاد بگیر اصلا نشین از رو کلمه ها بخون..بین قرابت و زبان فارسی اگر تو هردوش خوبی که چ عالی اگر نه یکیشو با توجه به زمان باقی مونده حذف کن..یا تستاشو انتخاب کن

عربی رو هم هر چی امسال بهت گفتن یه دور قواعدشو بخون و تست بزن..عربی با تست راه میفتی فقط..ولی من خودم به بچه هام کتاب جمع بندی خیلی سبز و پیشنهاد میکنم..

دو تا سنجش اخر و حتما شرکت کن و سوالاشم تحلیل کن

دیگه این که کنکور و بزنین بستگی به مشاورت داره که بگه از چه تایمی شروع کنین به کنکور زدن..این و مشاورا نظرای مختلف میدن...تابع مشاور خودت باش

تخصصی هارم کلا داستانش جداست..

درس بخون فقط به هیچ چیز فکر نکن..به این که نشه..قبول نشم ووو..به هیچی فکر نکن...این فکرا فقط ازت انرژی میگیره..

فکر هم نکن فقط تو همچین نظری داری الان همه همینن..پس چه بهتر که از موقعیت استفاده کنی

تو موفق میشی عزیزم این چند ماه هم مثل برق میگذره.

مرسی خیلی از کمکات درس گرفتم حتما امتحانش میکنم و سخت این چند ماهو میخونم 49-2
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
دوستان چون جمع دخترونس راحت حرف میزنم

یه ساعت پیش رفتم حمومپاموگذاشتم توحموم وسوسه هاشروع شد افتضاح انقدر ایه الکرسی خوندم تاشدخودموکنترل کنم چقدربده ادم به زور جلوی نیازای بدنشو بگیره اح من بعد از اینکه خودمو کنترل میکنم عصبی میشم چون بدنم شدید نیازداره نمیدونم چکارکنم Hanghead
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53

سپاس شده توسط
(1396 فروردين 15، 17:47)هستی۷۰ نوشته است: دوستان چون جمع دخترونس راحت حرف میزنم

یه ساعت پیش رفتم حمومپاموگذاشتم توحموم وسوسه هاشروع شد افتضاح انقدر ایه الکرسی خوندم تاشدخودموکنترل کنم چقدربده ادم به زور جلوی نیازای بدنشو بگیره اح من بعد از اینکه خودمو کنترل میکنم عصبی میشم چون بدنم شدید نیازداره نمیدونم چکارکنم Hanghead

منم دیشب خیلی تحریک شدم البته تقصیر خودم بود ، حتی نزدیک بود بلغزم اما خدا رو شکر تونستم جلو خودمو بگیرم
ولی خیلی یخته 117

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
بهار شد
برنامه بهارونه چی دارید؟
من اگر خدا قسمت کنه یه پرده باید بدوزم واسه پنجره اتاق
ولی فقط تا دوختن پرده بلدم نصب نمی دونم
4chsmu1

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 15، 17:47)هستی۷۰ نوشته است: دوستان چون جمع دخترونس راحت حرف میزنم

سلام آجی هستی جونم منم روز 20 ام لغزش شدیدی داشتم ولی برگشتم خداروشکر اون موقع سوره لقمان نجاتم داد از نظر من صوتی این سوره رو بگیر یا ویدئو موقع های لغزش این سوره رو گوش بده خیلی کمکت میکنه Confetti
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
 سپاس شده توسط
امروز 23 روز از پاکیم میگذره روزای زیادی نیس اما جدیدا تو خواب ینی تو حالت نیمه هوشیار عینا میبینم ک دارم وسوسه میشم 
تو حالت خواب و بیدار ک هستم عینا میبینم ک دارم مقدمات این خاک بر سری روفراهم میکنمحتی تو اون حالت میبینم ک انجامش دادم پشیمونی بعدش رو میبینم حتی میبینم ک با خودم میگم شادن روت میشه باز بری تو کانون بگی صفر! و اینطوری میشه ک تو اون خواب میبینم ک منصرف میشم و بعدش میپرم از خواب
و نفس راحتی میکشم ک شکرخدا ک خواب بود
امیدوارم تموم شه این خوابا ..تموم شه و گورشو گم کنه از زندگیم
سلام دخترا
سالتون پر از اتفاقات خوب
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
ممنونم زندگی زیبا چشم حتما میخونم یادانلود میکنم گوش میدم انشالا
خاله شادن دقیقا من همین اتفاقایی که گفتی مو به مو اتفاق افتاده تو خواب خ ا انجام میدم وبهد میگم حالا چطوری برم توکانون وقتی از خوا بیدارمیشم میخوام بال دربیارم که خواب بوده چه عذابیه ماداریم میکشیم اخه
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53

فرم ثبت نام در گروه های ترک به این ترتیب هست:
1- نام کاربری: slmdonya2012
2- جنسیت: مونث
3- سن: 25
4- بیشترین رکورد ترک: ----
 سپاس شده توسط
سلام. من میخوام دیگه تنبلی نکنم و خودارضاییم نکنم تا بتونم به اهدافم برسم.
به من گفتن کتاب از شنبه نوشته بهراپور رو بخونم و تهیه اش کردم
کسی اینجا هست با هم بخونیمش و عملیش کنیم؟
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 15، 19:12)می توانم نوشته است: بهار شد
برنامه بهارونه چی دارید؟
من اگر خدا قسمت کنه یه پرده باید بدوزم واسه پنجره اتاق
ولی فقط تا دوختن پرده بلدم نصب نمی دونم
4chsmu1

سلام دخترا
حال و احوال؟
بیاین شلوغ کنیم بابا. دلم گرفت.
من این روزا خیلی نزدیک لغزش بودم. یه بار که رفتم که کارو تموم کنم ولی همون لحظه بدنم به طرز عجیبی درد گرفت و مجبور شدم دست نگه دارم  22 البته این خودش میتونه از علائم مشکلات آن ناحیه باشه ولی خب منو که نجات داد.

میتی جون، من خیلی دوست داشتم که وقتم یه کم خالی تر بود با دستام یه کار هنری انجام بدم. دم تو گرم که میدوزی. گاهی اتفاقا با خودم فکر میکنم با این همه درس خوندن دارم لذت زندگی رو کم میکنم. :(
ولی قصد دارم انشاالله باشگاه رو ثبت نام کنم دیگه این ماه.  128fs318181 یه کم ورزش کنم بدنم از هم باز شه. مچاله شدم مثل ادمای هفتاد ساله.

راستی تو لینک نتایج مسابقات گروهی دیدم تکلیف وضعیت هفته ی دومم نامشخصه. سبز بود. اگه که یادم رفت بگم.

خانوم مریم.۵۹۵ هم لطفا به بخش اطلاعات مراجعه کنن که ببینیم چه طوره اوضاع احوالشون.  4chsmu1
 سپاس شده توسط
من میدونم تنهایی اون کتاب رو بخونم به دستوراتش عمل نمیکنم. کسی همراهی نکرد پس خودم میخونمش هرچی شد.
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 16، 15:15)Slmdonya2012 نوشته است: سلام. من میخوام دیگه تنبلی نکنم و خودارضاییم نکنم تا بتونم به اهدافم برسم.
به من گفتن کتاب از شنبه نوشته بهراپور رو بخونم و تهیه اش کردم
کسی اینجا هست با هم بخونیمش و عملیش کنیم؟
سلام منم اسمشو شنیدم دوس داشتم بخونمش باید در اسرع وقت تهیش کنم

Sent from my G630-U10 using Tapatalk
 سپاس شده توسط
میخواین با هم بخونیم؟ من دیشب40 صفحه خوندم.
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 17، 4:23)Slmdonya2012 نوشته است: میخواین با هم بخونیم؟ من دیشب40 صفحه خوندم.
آره حتما

Sent from my G630-U10 using Tapatalk
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان