امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

14 صلوات برای چکاوک عزیزم 53
 سپاس شده توسط
بچه‌ها نت خییییلی ضعیفه

مژگان جان این جملتو متوجه نشدم؟!؟
 كى گفته پى درمان قطعى نباش؟

هستی جونم خدا مسخره بازی راه ننداخته به جون خودم.مردم خودشون ازدواجو واسه خودشون و دیگران سخت کردن,بهانه های الکی,خرجای الکی و..... این نیاز هم باید باشه راه رفعشو خود مردم واس خودشون سخت کردن خدا این وسط بی تقصیره. قربونت برم میدونم الان حالتو, این حرفات ک میگی لج میکنم هم برای همین حالته وگرنه تو خیلی قویتر از این حرفایی. از منم بهتر میدونی با شکستن هیچی درست نمیشه که بدترم میشه

+ ۱۴ صلوات برای اونیکی مامانم,مامان چیکا 2uge4p4
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
سلام عزیزای دلمممم Confetti
ممنونم بابت صلوات
اول ی حرفی بزنم با هستی عزیزم
هستی بانو منم مثل خودت بودم و گاهی هنوزم هستم ولی تنها چیزی ک کمکم کرد این بود ک خیلی سرخودمو گرم کردم علارغم میلم ک دوس داشتم بشکنم یا فیلم ببینم یا فکر بد بکنم ب زور سرمو گرم میکردم و این شد ک یواش یواش دنبال کردن این چیزا از سرم افتاد
توهم میتونی از پسش بر بیای عزیزم
باهم کنارهم از پس همه چی بر میایم

و اما خودم
دلم میخواد ازین وضع رکود بیام بیرون اذیتم بابتش 
ولی شجاعتشو ندارم انگار یکی منو ب زمین میخ کرده  Hanghead
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
14تا صلوات برای چیکا جان 53
هستى جان، حالت رو درك مى كنم عزيزم. ولى خواهش مى كنم خودت رو اذيت نكن و آزار نده. ببين دخترم: 
شايد هر دردى آزار دهنده باشه، اما يك موهبت از جانب خداست. درد نشانه مهمى از وجود بيماريست. هميشه بيمارى هايى خطرناكند كه مخفى رشد مى كنند و در ابتدا هيچ نشانه و علائمى ندارند. مثل سرطان! 
اما درد نشانه خوبى از نياز به درمانه. ما دست به عملى ميزنيم كه جداى از گناه بودن و مضر بودن و غيره، نشان ميده رفتار و منش اشتباهى پيش گرفتيم كه به اين نتيجه ختم شده. پس راه حل مقاومت نيست، راه حل تغيير رفتار، شيوه نگرش و سبك و روش زندگيمون هست. مثلا كسى كه كبد چرب داره بايد برنامه غذايى و ميزان فعاليتش رو تغيير بده، كسى كه ديسك گردن يا ديسك كمر داره بايد نوع كار يا نحوه نشستنش رو تصحيح كنه و غيره. 
ممكنه يكى شبانه روز شيرينى بخوره و مشكلى هم براش پيش نياد، اما اونى كه ديابت داره بايد رفتارش رو در ميزان مصرف شيرينى تصحيح كنه. و براى مايى كه رو به عملى مياريم مانند خودارضايى ، يعنى واكنشى داريم كه متداول يا تاييد شده نيست، همچنين با ماهيت ما هم خوانى نداره، چرا كه اين نيازى براى توليد مثل و آرامش يافتن كنار همسر هست، حالا هر نوع رابطه اى غير از رابطه زناشويى نشان دهنده وجود مشكلى هست، حتى بعد از ازدواج با هر روشى غير از روش صحيح! 
و ما بايد ببينيم مشكل چيه و سبك زندگيمون تصحيح كنيم به نسبت خودمون. مثلا:
مژگان شخص احساسى و هيجانيه، اما دوست مژگان منطقى هست و بى هيجان! هر دو با هم ميرن سينما و يه فيلم عاشقانه و درام ميبينن. مژگان بعد فيلم يه هم حسى غم انگيز با دختر فيلم داره، اما دوستش فيلم همونجا براش تموم شده و اومده خونه و به اين فكر مى كنه كه چقدر فلان بازيگر نقش اش رو خوب و طبيعى ايفا كرد. فيلم رو دوست مژگان تاثير چندانى نداشت، اما مژگان رو تهييج كرده به انجام عملى مثل خودارضايى! بعد مژگان از خدا مى پرسه: يعنى چى كه نميتونم يه فيلم نگاه كنم آخه خداااااا ؟! 
فكر كن اين سوال رو اونى كه ديابت داره هم بپرسه: چرا نميتونم يه تيكه شيرينى بخورم خدااااا؟
اصلا خود من اگه دو تا دونه گردو بخورم صدا خروس ميدم ولى يه گالون شير هم بخورم سرديم نميكنه در حالى كه مادرم برعكسه! 
پس حالا كه خودارضايى كرديم منطقيه بگيم اگه يه بار ديگه اتفاق افتاد لج مى كنيم و ديگه مراقبت نميكنيم؟ مثل اينكه يكى كه قندش بالاست بگه خدايا اگه يه بار ديگه شيرينى خوردم و قندم رفت رو ٦٠٠ ديگه مراقبت نميكنم، انسولين هم نميزنم تا وقتى كور شدم يا پامو قطع كردن! منطقيه؟ 
اما من بهت توصيه مى كنم هستى جان، انقدر خودت رو براى چيزى كه پيش اومده سرزنش نكن، اگه فكر مى كنى گناه كردى، اين روش خوبى براى كم كردن از بار گناهت نيست. بلكه جبران و تلاش راهشه. برو و ببين مشكل چيه؟ چى باعث اش شده؟ چرا تحت فشارى و اونو تصحيح كن . چون خودارضاييت يعنى مشكلى هست كه اين پاسخ رو گرفتى، وگرنه تصور كن فردى كه آرومه، تحت استرس و فشار نيست، در زمان حال زندگى ميكنه و خيال پردازى نميكنه، هر فيلم و عكسى واسش ارزش ديدن نداره و هر حرف يا موسيقى واسش ارزش و بهاى شنيدن نداره، توى تصميمش نسبت به جنس مخالف عاقله و احساسى نيست، وقتش پاى خواندن هر متن نوشته بى ارزشى هدر نميده ، شكر گذار و راضيه و فكر كار و فعاليت ارزشمنده آيا امكان خودارضاييش هست؟ 
يا اگه خودارضايى هم كنه واقعا روزى دو سه باره يا هر چند ماهى يكى دو بار؟ اونى كه هر چند ماه يه بار انجام ميده رو ميشه گفت بالاخره فشار نيرو جنسيشه و خب هيچ كس حال ثابتى نداره و واسش پيش اومده و اهميت نداره! اما كسى كه هر روز درگيره نميتونى بگى بى اشكاله! 
پس اجازه نده اوضاع وخيم شه. يه بار پيش اومده ديگه حالا، قيد همه چيز رو كه نبايد بزنى.؟ به قول خودت فشار جنسى بوده و تموم شد رفت. اما اگه ادامه دادى و بهش پرداختى مطمئن باش حال الانت باعثشه و بايد سريعا بياى بيرون از اون حال. ٨ ماه خوب داشتى و اين فوقالعاده است. شده كه شده، فدا سرت، مسيرت ادامه بده. وقتى بعد يه مدت طولانى ميشكنى خيلى سخته بلند شدن و درك ات ميكنم. اما اگه همين الان پا شدى نجات پيدا مى كنى. اگه عقب نشستى ديگه قيدش رو بزن! چون الان شكستت ميشه يه تجربه خوب براى جبران ولى بعدا ميشه تجربه ترس از شكست و هيچ وقت شروعش نميكنى. 
بگو هر اتفاقى افتاد يه مسير منطقى پيش ميگيرم و ادامه ميدم، ولو هر روز خودارضايى كنم، آزمون و خطا مى كنم، از تجارب بقيه استفاده مى كنم و روش هاى علمى تا وقتى بهترين راه رو پيدا كنم حتى اگه سال ديگه نتيجه اش گرفتم.  
توكلت به خدا دختر! 
 سپاس شده توسط
مژگان یه چیزی بگم؟این جملت
اونى كه هر چند ماه يه بار انجام ميده رو ميشه گفت بالاخره فشار نيرو جنسيشه و خب هيچ كس حال ثابتى نداره و واسش پيش اومده و اهميت نداره
اهمیت نداره؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟!؟؟؟؟!!؟؟؟؟

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
رضوانه جانم منظورم اين بود كه ميتونى ٤٠ روز نسخه امتحانيش رو پياده كنى، اما بعد خودت پى تكميل و درمانش باش. كسى نگفته فقط ٤٠ روز كافيه! مى تونى بعدا ادامه بدى و اين بود كه پرسيدم آيا كسى گفته فقط اين ٤٠ روز و بعد رهاش كن؟ ٤٠ روز امتحان كن. مگه وقتى نسخه تريال آنتى ويروس دانلود مى كنى واسه يك ماه، ميگه همين بس و تمام؟ يا در اصل تبليغيه كه مشترى بشى؟ منظورم همين بود بانو. 

١٤ صلوات واسه چيكاى عزيزم. 
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 1، 15:20)rezvaneh نوشته است: مژگان یه چیزی بگم؟این جملت
اونى كه هر چند ماه يه بار انجام ميده رو ميشه گفت بالاخره فشار نيرو جنسيشه و خب هيچ كس حال ثابتى نداره و واسش پيش اومده و اهميت نداره
اهمیت نداره؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟!؟؟؟؟!!؟؟؟؟

اگه از نظر دينى بررسى كنى شايد گناهه، اما به لحاظ روانشناسى و پزشكى چيز مهمى نيست، اما عملا شدنى هم نيست. چون داريم از يه اعتياد صحبت مى كنيم! شايد كمتر كسى موفق بشه تفننى خودارضايى كنه! به صورت عادى شكل اعتياد ميگيره. واسه همين ميگم عملا شدنى نيست. 

شما از يه پزشك هم بپرسى سيگار تفننى يا ترياك تفننى ايرادى داره ميگه نه! ولى كى واقعا ميتونه جلو اعتيادش رو بگيره؟ شايد صد نفرى يه نفر! 

واسه همين ميگم اين يك بارها رو نبايد زياد بولد كرد، چون نتيجه عكس ميده. فكر كن يكى كه يه بار سيگار كشيده بهش بگى معتاد شدى رفت و ديگه فايده نداره! نتيجه چيه؟
 سپاس شده توسط
فدات بشم مژگان جون چهارتا شاخ رو سرم درومد. از نظر دینی صد در صد گناهه. شاااااید ندارهههه. صد در صد گناهه.دکتر سمیعی رو قبول داری؟خودش با زبون خودش گفته خ.ا نکنید. سرطان مغز و... نتیجه خ.ا.
عملا چی شدنی نیست؟اینکه کلا بذاریم کنار؟اینکه یه شبه ترک کنیم؟
دکتر ؟؟خدا میگه نکن یه بارشم نکن,تحت فشاری نکن,بهت پاداش میدم نکن,دکتر چی میگه این وسط؟دکتر بهتر میدونه یا خدا؟
میدونم منظورت چیه,داری میگی اگه بعد چندماه شکستی انقدر خودتو سرزنش نکن که نتونی بلند شی, ولی من اگه الان اول راه ترک بودم با این حرف میرفتم خ.ا میکردم.
من چندین و چندبار با این حرفا و مشابه این حرفا خودمو گول زدم و گناهمو توجیه کردم و رفتم خ.ا کردم و گفتم دیدی فلان جا نوشته بود خب یه شبه نمیشه دیگه با اینکه تجربه یه شبه ترک کردن داشتم ولی نفس دنبال توجیه خودش میگرده. 
بازم ممکنه کسی مث من باشه با این حرف بگه خب حالا مثلا چهارماه ترک کردم ببین مژگانم گفته حالا فشار جنسیه دیگه اومده اهمیت نداره برم یه بار دیگه خ.ا کنم فشار جنسی کم بشه.پیش میاد دیگه. نه پیش نمیاد. فشار جنسی هست. وسوسه هست.تحریک هست. اما اصلااااا و به هیچ وجه نمیشه حتی بعد سه سال ترک بشکنیم و بگیم خب فشار جنسی بود چیکار کنم خب نمیشه دیگه. میشه عزیزمن میشه.این حرفا جز گول زدن خودمون و توجیه گناه چیز دیگه ای نیست.
امیدوارم هم شما هم بقیه کسانیکه این متنو خوندن منظورمو متوجه بشن.امیدوارم خوب توضیح داده باشم.امیدوارم ازم ناراحت نشی. خودت خوب میدونی چقدر دوستت دارم 302

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
ببين عزيزم از نظر منم ١٠٠ درصد گناهه. ولى هميشه طرف مقابلت يه فرد متدين نيست و تو نميتونى صرفا همه رو با توجيه گناه منصرف كنى. حتى تو پزشكى هم نميتونى بگى چون دين ميگه يا دين راست ميگه. حتى همون مورد هم ميبينى بين فقها اختلافه! 
من به شخصه به اصول صحيح روانشناسى متكى هستم، چه دين بگه چه نگه، چه پزشكى بگه خوبه چه بد. چيزى كه ميدونم از نظر روانشناسى عمل هنجارى نيست و هرچيز كه منجر به تفريط بشه نهى ميكنه و هرگز خودارضايى رو در عمل يه فشار جنسى نميبينه. 
حالا دين گفته، چه بهتر. 
پزشكى گفته چه بهتر. 
اينجا ما بحث دينى و پزشكى با كسى نداريم، با كسى سر و كار داريم كه از نظر روحى بعد ٨ ماه تلاش فكر ميكنه تلاشش بى ثمر بوده و آسيب ديده. و حالت ياس و نا اميدى و سردرگمى گرفته، در حالى كه دچار خطاى شناختى شده و ما بايد بهش آگاهى در همين زمينه بديم نه توصيه دينى و پزشكى كه البته اونها تخصص من نيست دخالت كنم توش! 
اينجا به عنوان يك دوست همدردى كردم و نظرم رو نسبت به شرايطش كاملا بى طرفانه گفتم! 

منظورم هم از عملا شدنى نيست اين بود كه عملا نميشه دچار اعتياد نشى و در حد دو ماه يه بار بمونه پس منتفيه!
 سپاس شده توسط
قربون عشقم برم مژگانه من

واقعا هم خ.ا به شکل تفریحی باقی نمی مونه و دیر یا زود جنبه اعتیاد پیدا می کنه
متاسفانه

بچه ها حال و احوالتون چطوره؟
یه چند روزی سرم بیش از حد شلوغ بازار بود ببخشید
شاید این روزا صبح ها برم کمک خواهرم
خوش میگذره

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان عزیزم خواهران گلم
روی حرفم بیشتر با هستی جان هستش
هستی ماهم همه ما بنا به زندگی ای که داریم خدا برامون امتحانهایی رو در نظر گرففته ن از این جهت که بچزونه ما رو و بهمون نشون بده عددی نیستیم ن! که به این دلیل که رشد و بزرگ شدن ما تو اینه برش غلبه کنیم
شهوت و نیاز جنسی اگر کوچیک بود اگر قدرتمند نبود که وسیله امتحان پیامبرای الهی نمی شد عزیزمن خدا این نیاز رو تو وجودمون گذاشته تا خونواده هایی پاک و طاهر ایجاد بشه و لذت ارضا شدن این نیاز همراه با آرامش باشه ارامشی که روح آدم رو رشد میده و باعث میشه آدم با آرامش خیال پی پیشرفت و الباقی ماجراها باشه
من درک میکنم ن تنها من ک تک تک این بچه هایی ک دارن میجنگن ک ی روز پاک بدست بیارن حال تو رو درک میکنیم 
دیشب ک ن ی هفته اس بحدی تو فشارم ک خدا میدونه چند بار تا ابتدائیات لغزش پیش رفتم ولی سعی کردم فکر کنم
فکر کنم به حس و حال بعدش به حس وحشتناکی که تموم اون چندثانیه ارضا شدنه رو زهرمار میکنه و پشت بندش حس وحشتناک و مزخرف روسیاه و ناپاک بودنه ک ادمو تا مرز نابودی میکشونه
ازدواج برای هر ادمی بوقتش رخ میده عزیزدلم برای یکی 15 سالگی یکی 40 سالگی یکی 28 سالگی و .. بدون تو بهترین زمان زندگیت هستی دخترکم بولدش نکن ذهنت رو بشدت کنترل کن
من به همسر اینده ام فکر میکنم همونی که آرزو دارم من تنها زنی تو عالم باشم که عاشقش شده و دستش بهش رسیده نه که هر نخاله ای رو لمس کرده باشه
همونی که نجابت از چشماش میچکه همونی که پاکترینه برای من
پس منم خودمو براش حفظ میکنم
و ایمان دارم پاکان برای هم هستن
دخترک نازم به خدا پناه ببر وقت وسوسه ..نفسهاتو حبس کن ..عمیییق نفس بکش و به بعدش فکر کن 
درسته بعد حدود 8 ماه شکستی و این شکست خیلی اذیتت کرد میفهممت عزیزدلم اما نذار این حال بد تو رو زمین گیر کنه
تو بازم توانشو داری بلند شی و به پاکی ابدی برسی
کافیه به خدای مهربان توکل کنیم و باور داشته باشیم تنهامون نمیذاره و فراموشمون نکرده و بدونیم وعده اش حقته
بهترین ها نصیبتون دخترکانم
یا علی
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام دخترا
شرمنده من نيستم و دير اعلام وضعيت ميكنم
دختر خورشيد / پرنسس های دلاور / هفته دوم سبز
ارزیابی هفته: طبق معمول هفته شلوغی بود. کلاسام شروع شده . اول هفته درگیر کلاس بودم اخر هفته هم عموم اینا از حج.برگشتن درگیر مراسم بودم
برنانه هفته بعد : دلم فقط استراحت میخواد، همییین

Sent from my HTC_D626ph using kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
فردا نوبته صلواته منه

درباره من :
فکر کردم بیام توی مسابقه انگیزه ای می شه واسه ترک ولی به نظرم نشده هنوز
برنامه این روطای زندگیم به هم ریخته است به نظرم می رسه باید این بی نظمی رو با بی نظمیای دیگه همراه کنم
مثلا یهو رفتن سینما یا خونه کسی رفتن تلپ شدن و از این دست کارها 

دلم میخواست زندگی به نحو خوبی بچرخه
خب حالا نمیچرخه چی کار کنیم؟
باید بیشتر بجنگم که البته با روحیه من سازگار نیست

اما بعد ...
اگر دوست داشتید برام دعا کنین که بفهمم چی درسته و چی غلط
اینکه چی کار باید کنم

نمی دونم

2uge4p4

فردا روزمه
هر کاری دلم بخواد تو روزم می کنم 4chsmu1

[تصویر:  nasimhayat.png]