امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

خاله شادن/روياي پنهان/با لطف خدا سبز
ارزيابي هفته:سفر هستيم سعي ميكنم خوش بگذره كمتر غر بزنم كمتر برنجم بيشتر بي خيال باشم و بچرخم
برنامه هفته بعد:ب اميد خدا اواسط هفته برميگرديم در سايه بابا مامان خواهم بود كتابخونه و اشپزخونه رو براي مادرم تميز ميكنم و با دوستانم صبحها تو روستاي زادگاهم ميريم پياده روي
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام
هفته:۲۹اسفند_۳فروردین
شقایق/رویای پنهان/قرمز
ارزیابی: اول سالی:\.تصاویرو خاطرات نه تنها از ذهنم پاک نمیشن بدتر بازگردانی میشن:/
برنامه:حتما خوابمو تنظیم کنم شبا دیر میخوابم و صبح ها دیر بیدار میشم
تو این مدت اصلا درس نخوندم تنبلی رو بزارم کنارو بخونم Hangheadخیلی هم زیاد انباشته کردم Hanghead 
نمازامو مرتب بخونم
 سپاس شده توسط
مژگان / روياى پنهان / هفته چهارم : سبز

ارزيابى هفته اى كه گذشت: وسوسه بود، ولى توجهى بهش نداشتم و قاطعانه برخورد كردم كه خوب بود. برنامه هم كه نداشتم، خوب بود در مجموع.

برنامه هفته پيش رو: خيلى شلوغه و هيچ برنامه اى نميتونم قرار بدم. بايد سعى كنم جسور و با اعتماد بنفس رفتار كنم.
 سپاس شده توسط
سلام
ساااال نو مبااارک
کویین 53 رویای پنهان 53 هفته ی چهارم سبز

وسوسه های ضعیفی بوده اما خداروشکر به خیر گذشته
این روزها هم مشغول عید دیدنی رفتن و مهمان داری هستیم. و برنامه ی مشخصی ندارم. سعی می کنم فعلا استراحت کنم و از این دور هم بودن ها لذت ببرم.
303 سلاااام
چیکا / سببببز
ارزیابی . انقدر شلوووووو غ بوده این چندروز ک ب خودمم فکر نمیکردم  Swear1 Gigglesmile

برنامه هفته اینده . بازم شلوغ بازییییی عید ولی باید مقاله دوستمو تموم کنم  Hanghead
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
کودک درون : دلم لباس نو می خواد که خودم دوخته باشم 53258zu2qvp1d9v
بزرگ درون : اول کارهای نیمه تموم قبلی رو تموم کن ! Swear1

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  2sok_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D9%85%D8%...%D9%87.png]
خاله شادن: تاریخ 96/12/12
smwarrior: تاریخ 96/12/17
Queen: تاریخ 96/12/22
mojgan: تاریخ 96/12/27
chika: تاریخ 97/01/04

14 صلوات برای چیکای عزیز 53
 سپاس شده توسط
خواهرای گل. من ی مشکل دارممم.میشه کمک کنین؟؟ متاسفانه من تا ب سه چهار روز پاکی میرسم وسوسه ها شدید میشن و ی جوری میشه ک انگار مغزم کار نمیکنه ک مرتکب گناه میشم.نمیدونم چیکار کنم واقعا 29 809197ps94ijjhwg  

میشه راهنمایی کنین در این موارد چیکار کنم.هدف اولمو برای شروع گذاشتم هفت روز ولی نمیشه
 سپاس شده توسط
عزیزم لطفا تالار تجربیات ترک رو بخون
دوستای گلمون هم میان و حتما بهت پیشنهاداتی می دن

Confetti

تو بهترینی

سپاس شده توسط
[quote pid='433915' dateline='1522094232']
یا حسین شهیدخواهرای گل. من ی مشکل دارممم.میشه کمک کنین؟؟ متاسفانه من تا ب سه چهار روز پاکی میرسم وسوسه ها شدید میشن و ی جوری میشه ک انگار مغزم کار نمیکنه ک مرتکب گناه میشم.نمیدونم چیکار کنم واقعا 29 809197ps94ijjhwg  

میشه راهنمایی کنین در این موارد چیکار کنم.هدف اولمو برای شروع گذاشتم هفت روز ولی نمیشه

[/quote]

نظرا متفاوته برو داخل تجربیات کانون صحبتای بچه ها رو بخون . اگه نظر منو میخوای هدفت بذار پاکی همیشگی برات اون تاریخی که شروع میکنی باید تاریخ تولد جدیدت باشه همیشه تو ذهنت باشه نباید دیگه هیچ وقت سراغ این کار بری
وسوسه هم همیشه هست چه یه روز خوب داشته باشه چه چند سال
باید سعی کنی از چیزایی که ذهنت درگیر این کار میکنه دوری کنی حتما حتما تو مسابقه کنترل ذهن و نگاه شرکت کن چون خیلییی تاثیر داره
به نظرم ریشه اکثر گناهامون فکره اگه بتونی کنترلش کنی افسارش به دست بگیری و نذاری هر جایی که میخواد بره پاک موندن برات راحت تره
وقتایی که وسوسه سراغت میاد خودت سرگرم یه کار دیگه کن یا از اتاق برو بیرون یا برو تو حیاطی جایی ورزش کن آهنگ بذار باهاش بخون یا سعی کن تنها نمونی یا شب تا خوابت نگرفته تو رخت خواب نری قرآن با صدای آروم گوش کنی  یا بخونی یا بیا کانون صحبتای بچه ها تجربیاتشون بخون یه مدت که پاکی خودت تشویق کن مثلا کتابی یا بستی 4chsmu1 با هر چیزی که دوس داری به عنوان جایزه برای خودت بخر من همه اینا رو تجربه کردم سعی کردم خودم بیشتر بشناسم تا بتونم روزای بیشتری پاک بمونم تو هم کم کم  مدل خودت پیدا میکنی میفهمی چه جوری از وسوسه دور شی . اینو هم همیشه در نظر داشته باش که ترک کردن کار آسونی نیس ولی تو اشرف مخلوقاتی هر کاری ازت بر میاد فقط یکم مقاومت کن
............................
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
(1397 فروردين 6، 23:35)می توانم نوشته است: عزیزم لطفا تالار تجربیات ترک رو بخون
دوستای گلمون هم میان و حتما بهت پیشنهاداتی می دن

Confetti

تو بهترینی

مرسی دوست عزیز از راهنماییت
 سپاس شده توسط
(1397 فروردين 6، 23:49)حوا هستم نوشته است: [quote pid='433915' dateline='1522094232']
یا حسین شهیدخواهرای گل. من ی مشکل دارممم.میشه کمک کنین؟؟ متاسفانه من تا ب سه چهار روز پاکی میرسم وسوسه ها شدید میشن و ی جوری میشه ک انگار مغزم کار نمیکنه ک مرتکب گناه میشم.نمیدونم چیکار کنم واقعا 29 809197ps94ijjhwg  

نظرا متفاوته برو داخل تجربیات کانون صحبتای بچه ها رو بخون . اگه نظر منو میخوای هدفت بذار پاکی همیشگی برات اون تاریخی که شروع میکنی باید تاریخ تولد جدیدت باشه همیشه تو ذهنت باشه نباید دیگه هیچ وقت سراغ این کار بری
وسوسه هم همیشه هست چه یه روز خوب داشته باشه چه چند سال
باید سعی کنی از چیزایی که ذهنت درگیر این کار میکنه دوری کنی حتما حتما تو مسابقه کنترل ذهن و نگاه شرکت کن چون خیلییی تاثیر داره
به نظرم ریشه اکثر گناهامون فکره اگه بتونی کنترلش کنی افسارش به دست بگیری و نذاری هر جایی که میخواد بره پاک موندن برات راحت تره
وقتایی که وسوسه سراغت میاد خودت سرگرم یه کار دیگه کن یا از اتاق برو بیرون یا برو تو حیاطی جایی ورزش کن آهنگ بذار باهاش بخون یا سعی کن تنها نمونی یا شب تا خوابت نگرفته تو رخت خواب نری قرآن با صدای آروم گوش کنی  یا بخونی یا بیا کانون صحبتای بچه ها تجربیاتشون بخون یه مدت که پاکی خودت تشویق کن مثلا کتابی یا بستی 4chsmu1 با هر چیزی که دوس داری به عنوان جایزه برای خودت بخر من همه اینا رو تجربه کردم سعی کردم خودم بیشتر بشناسم تا بتونم روزای بیشتری پاک بمونم تو هم کم کم  مدل خودت پیدا میکنی میفهمی چه جوری از وسوسه دور شی . اینو هم همیشه در نظر داشته باش که ترک کردن کار آسونی نیس ولی تو اشرف مخلوقاتی هر کاری ازت بر میاد فقط یکم مقاومت کن
............................

[/quote]

مرسی خواهر عزیزم .واقعا راهنماییت هات خیلی عالی بود.امیدوارم بتونم ذهنمو کنترل کنم چون ب نظرم درسته ک همه چی مربوط ب ذهن ماست
 سپاس شده توسط
سلام چرا اعلام وضعیت نمیکنین؟
من صرفا جهت اینکه امتیاز گروه کم نشه اعلام میکنم:/
هفته:۴_۱۰فروردین
ارزیابی :قرمز. 53258zu2qvp1d9vواقعا الان چی بگم خوب22
برنامه:برای هفته ی بعد هیچی. Hanghead
 سپاس شده توسط
من یه سری برنامه دارم واسه هفته آینده
منتها فکر کنم به علت تعطیلات باید صبر کنم تا هفته بعدش

سپاس شده توسط