امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

65 
زندگیم کلا شده بدون برنامه ریزی!
بد جور!

باید بیشتر فعالیت کنم
Gigglesmile

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام، روحیه سرکشی که داشتم نابود شده و از بین رفته از تابستون به اینور کاملا متوجه اش شدم، شاید همین اتفاقه که باعث شده بعد از دو هفته اوضاع داغون و حال بد و درد و چشم گفتم به دکتر و پرستار و هرکی روپوش سفیده، امروز دکترم از وضعیت جسمیم راضی بود میگفت حالت نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و اگر همینجوری پیش برم تا اخر سال، میتونم سال جدید پیاده روی کنم بیرون برم و حتی سرکار...
دلم دوباره کار کردن میخواد... به نظرتون برم از الان دنبال کار؟ قبلا جایی ک کار میکردم منو میخواستن و کفتن هر وقت تونستی و خواستی بیا پیشمون همینجا

کی این سرگیحه ها تموم میشه لعنت به...
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
نمیدونم از من اطلاعاتی دارین یا نه.
سی سالمه، یه بیماری دارم که دوست ندارم در موردش بگم، تصمیم دارم زندگی کنم بدون اینکه بخوام برای خودم برای بیماریم محدودیت ایجاد کنم.
برای ارامش روحیم به توصیه درخشنده، دارم خوشنویسی یاد میگیرم و هر از گاهی مناجاتهایی که امیرحسین خان میگن گوش میکنم. سعی دارم به یه دوستم که شکست عاطفی خورده کمک کنم و فقط گوش شنوا باشم براش چون نمیخوام جایگزین کسی ک از دست داده بشم چون ایشون اقا هست. 
و کارهایی که میخوام تبدیل به عادت بشه عبارتند از:
ورزش تو خونه
کمک به یه دوست دیگه برای پروژه اش که نیاز به کار با فتوشاپ داره
مطالعه کتاب
شروع تمرین مکالمه زبان انگلیسیم
رژیم غذایی سالم داشته باشم مصرف میوه سبزیجاتم بیشتر شه

و کارهایی که دلم میخواد بتونم انجام بدم و متاسفانه به دلایل تنبلی خواسته ناخواسته نتونستم و تا قبل مرگم بشه انجامشون بدم:
نماز خوندن
قران خوندن و فهمیدنش
نوشتن داستان های کوتاه و چاپشون
کار کردن
برنامه نویس شدن
برگزاری یه گالری نقاشی های خودم
بتونم یه ساز بزنم

با تمام این حرفها روحیه خوبی ندارم جسمانی اوکیم و نمیدونم چجوری میخوام کارهای بالا رو انجام بدم
 سپاس شده توسط
دوباره سلام
من با تصمیماتی که گرفتم یه برنامه ریزی کردم که در ادامه میگم و امیدوارم بتونم انجامش بدم تو این شش هفته که مسابقه هست
البته نمیدونم اصلا مسابقه ایی هست یا نه چون خبری از بقیه نیست و همچنین هیچ اعلامیه ایی برای ثبت نامش من ندیدم و فک کنم زودتر از موعد تو این مسابقه درخواست ثبت نام کردم و دارم برنامه ریزی می کنم براش البته برای من که تصمیم رو گرفتم این برنامه مسابقه شاید یه همراهی بیشتر برام نباشه که بتونم راهمو ادامه بدم و کم نیارم در کنار بقیه. اما اونچه که مهمه اینه که همیشه کانون نیست تا ادم بتونه در کنار اون و روحیه و انگیزه هایی که اینجا به ادم میدن به راهش ادامه بده با این اوصاف کانون تنها میتونه در این حد معجزه گر باشه تا ما بتونیم مسیری که داریم رو در قدمهای اولش که سخت هست برامون تا به عادت زندگیمون تبدیل شه ما رو همراهی کنه و غیر از این دیگه نباید به کانون امید داشت و همه چی به خود ادم وابسته است که این عادت رو ادامه بده و تلاش کنه و اراده اش برای اهدافش تا چه حد قوی هست.
و اما برانامه من برای یک هفته ام به شرح زیر:
شنبه: مطالعه (45 دقیقه) - فتوشاپ (120 دقیقه)- زبان (90 دقیقه) - سحرخیز بودن (5 صبح) - خوشنویسی (60 دقیقه) - رژیم غذایی سالم - زیارت عاشورا (یک بار)
یکشنبه : مطالعه (45 دقیقه) - ورزش (90 دقیقه)- سحرخیز بودن (5 صبح) - خوشنویسی (60 دقیقه)- رژیم غذایی سالم - قرآن (یک حزب)
دوشنبه : مطالعه (45 دقیقه) - فتوشاپ (120 دقیقه) - زبان (90 دقیقه) - سحرخیز بودن(5 صبح) - خوشنویسی (60 دقیقه) - رژیم غذایی سالم - زیارت عاشورا (یک بار)
سه شنبه : مطالعه (45 دقیقه) - ورزش (90 دقیقه) - سحرخیز بودن (5 صبح) - خوشنویسی (60 دقیقه) - رژیم غذایی سالم - قرآن (یک حزب)
چهارشنبه: مطالعه (45 دقیقه) - فتوشاپ (120 دقیقه) - زبان (90 دقیقه) - سحرخیز بودن (5 صبح)- خوشنویسی (60 دقیقه) - رژیم غذایی سالم - زیارت عاشورا (یک بار)
پنجشنبه : مطالعه (45 دقیقه) - ورزش (90 دقیقه) - سحرخیز بودن (5 صبح) - خوشنویسی (60 دقیقه)- رژیم غذایی سالم - قرآن (یک حزب)
جمعه : فتوشاپ (120 دقیقه) - زبان (90 دقیقه) - خوشنویسی (60 دقیقه) - رژیم غذایی سالم

امیدوارم بتونم چند موردش رو بتونم عادت کنم بهش مثل ورزش - سحرخیز بودن - خوشنویس بودن - رژیم غذایی سالم - مطالعه - و قرآن خوندن
 سپاس شده توسط
ثبت نام دور سی و نهم مسابقه گروهی «نسیم حیات»
[تصویر:  2sok_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D9%85%D8%...%D9%87.png]
1-مهرخدا
2-atrisa
3-[تصویر:  53.gif]
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...[تصویر:  14.gif]

دیگه کسی نمی خواد برای مسابقه ی گروهی ثبت نام کنه ؟
فیلم سهیلا شماره 17 رو دیدین؟
من واقعا متاسفم برای عواملش، درسته یکی از شرایط و دغدغه های عده ایی رو به تصویر کشونده ولی به نظرم میتونست بهتر عمل کنن تا این دسته افراد رو تحقیر کنند
 سپاس شده توسط
مسابقه ی گروهی برگزار میشه ب نظرتون؟؟؟؟ Hanghead
 سپاس شده توسط
میشه یکم درمورد فیلم سهیلا توضیح بدی من ندیدم
 سپاس شده توسط
بازیگر اصلیش زهره داوودنژاد هست یه دختر سی ساله و چاق که موقعیت های ازدواج داشته و گذاشته کنار و الان تصمیم میگیره ازدواج کنه تا در ارامش باشه و یه تکیه گاه داشته باشه، در این راه به اتفاقاتی برمیخوره که ادمو بیشتر متاسف میکنه برای نویسنده اش که میتونست خیلی بهتر به این موضوع بپردازه تا سعی کنه با مسخره کردن و تخقیر این قشر بپردازه، این شرایط رو کسی میفهمه که تو این شرایط هست نه کسی که فقط از دور نشسته و تجربه اش نکرده.
حس و حال و هوای تئاتر هم هوایی رو بیشتر دوست داشتم تا این فیلم، اون هم در مورد داستان سه زندگی زن بود از دید خودشون به روایت نویسنده ایی که میشد با اینکه شخصیتها متفاوت بودن اما کارگردان و نویسنده حالشونو درک کردن و نمیخوان اونا رو قضاوت کنن.
 سپاس شده توسط
سلام به همگی  49-2
بعد از دو سال برگشتم اینجا.
به کمک خدا و این گروه تونسم 1 سال پاک بمونم.
اما باز شروع شد. 53258zu2qvp1d9v
بچه ها فقط اینو بگم که وقتی 40 روزتموم شد فکر نکنید همه چی تموم شده و راحتید.
اتفاقا ازون موقع شیطون بیشتر دور و برتون میاد.
یه زمانی بود که 1 روزم نمیتونستم ترک کنم.
الحمدلله شد 1 سال.
میخوام دوباره شروع کنم.
با توکل به خدا.
بسم الله Muscular
[تصویر:  578800518-taknaz-ir.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام حدیث خوش برگشتی 302
پس بدو بیا تو مسابقات گروهی شرکت کن و ثبت نام کن  Khansariha (69)
اینسری قهرمان شیم رهروانیا بترکن از حسودی Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
دوستان کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟ Hanghead Hanghead Hanghead
بیاین حضور غیاب ببینیم کی هست کی نیست؟؟؟؟؟؟
باز نسیم مسکوت مونده:(
ـــــــــــ
مسابقه گروهی و بیخیال شدین؟؟؟؟؟
کسی نمیخواد شرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در یک سطر لطفا دلایل خودرا توضیح دهید1
هرکی بگه چرا شرکت نمیکنه یکی یدونه بستنی مهمون من1
هرکی تو دو سطر بگه ی ناهر1
هرکی هم شرکت کنه ی روز کامل و براش خوراکی بارون میکنم1
53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
Swear1 من میخواستم شرکت کنم یبار تو مسابقه
با این اوصاف من میکشم کنار بلکم مثل سری قبل که اتفاقی پیش و اومد و اومدم بیرون از مسابقه و کلی شرکت کننده اضافه شد، اینسری هم اینطوری شه 302
ما را به مسابقه امید نیست بهتره شر نرسونم فک کنم شاعرش تو گور بلرزه با اعمال تغییراتم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
ببین خب من و تو احتمالی شرکت کنیم...من و تو معلوم...بقیه چرا شرکت نمیکنن؟؟؟؟ Khansariha (129)
 سپاس شده توسط
می کشم بیرون نداریم
هرچه سریعتر بقیه هم بیان شرکت کنند

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان