امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اینجا زاهدان بعد از سه سال داره یه برف درست حسابی میاد
مردم از خوشحالی تو خیابون اصلیا بوق میزنن و تبریک میگن بهمدیگه
ماهمه،خوشالیم
وی لاو یو کانون
[تصویر:  38623959350631556358.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 دي 17، 13:14)mar_mar_banoo نوشته است:
چند تا ایده ی ساده و جالب برای تزیین ته دیگ :
[تصویر:  alasokuice___%20___%20______%20______.jpg]

دِگَر ایده‌ای‌ها! 4chsmu1 یادم باشه تستش کنم Khansariha (48)

(1392 دي 17، 14:54)Einstein نوشته است: اینجا زاهدان بعد از سه سال داره یه برف درست حسابی میاد

بزراید تهرون برف بیاد... 22 گزارش لحظه به لحظه میدم واستون در حدی که از حسودی دچار افسردگی مزمن بشید. 22
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

من یکی از دلایلی که از ازدواج میهراسم اینکه یه بانوی محترم و با وقار اختیار کنم بعد ایشون
خیلی کدبانو باشن و خیلی مهربون و خیلی با شخصیت و خیلی از هر انگشتشون هزارتا هنر بچکه و خیلی هم شیرینی‌پزیشون و آشپزیشون در حد باشه 

بعد هر دفعه یه چیزی بپزن من نه بتونم مقاومت کنم و تا ته نخورم همشو! هم اینکه نتونم با اون شخصیت و محبتی که دارن دست‌پختشونو رد کنم و نخورم!

بعد یه ماه دقیقا عین توپ گرد میشم. 22

الان بعضی شیرینی‌ها و خوراکی‌هایی که گذاشتن توی تاپیک‌های مختلف و پ.پ‌ها دیدم در توصیفشون میشه فقط گفت irresistible بودن. 22
هیچی دیگه فعلا از ازدواج منصرف شدم. 22

برم نماز تا در مسجد رو نبستن. به قول آبجی باران.. تهرانیا اذانه، پاشید برا نماز! Khansariha (48)
آدم اینجوری برنده میشه!

ﺳﻠﺎﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﺎ ﯼ ﺭﺳﻤﯽ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺭﻭﺯ ﺗﻮﻟﺪﻣﻮﻥ ﻓﺎﻣﯿﻞ ﻭ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺟﻤﻊ ﻣﯿﺸﻦ ﯼ ﺣﻠﻘﻪ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺍﺳﻤﺶ ﺣﻠﻘﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﺳت
سلاممممممممممممم شب بیدارااااااااااااان کوجــــــــــــان؟4fvfcja
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

چرا کسی هیچ موقع جواب منووووووووووو اینجــــــــــا نمیده؟ دلیلشو بیان کنید..2 نمره....

clapping
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

سلام الون خانم

من بیدارم4fvfcja
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
من اینجاااااااام

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 دي 18، 1:27)ata نوشته است: سلام الون خانم

من بیدارم4fvfcja
سلام 1 نمره گرفتین جوابمو دادین:22::22:6.. قسمت دوم سوال نمیدونین چرا بقیه جواب منو نمیدن؟؟171717

خب حتما خوابن که جواب نمیدن 4fvfcja

نمره ی دوم هم گرفتم317
الون خانوم واقعا مث اینکه جو امتحانات روتون اثر گذاشته،اینجام نمره پمبره میکنید 4fvfcja
پیشنهاد می کنم ی چند روز به خودتون استراحت مطلق بدین 4fvfcja

[تصویر:  final%204.png]

آقا ماا سقفمووون داره مییاد پاییین..:-اس
یهو دیدم از حمووم صدای شررر آب مییااد..فکر کردم از دوش باید باشه ولی دیدم از سقفشه..سقف حموم خوب جنسش فرق میکنه،نمیدونم این جوریاس دیگه:دی

آقا مهندسای کانون هیچکدوم نیستن؟؟!42
من الان نمیدونم این موقع شب باید کاریش کنم یا نه؟؟!:-اس

من کلا تو کف آمادگی شهر در هنگام بارش برف هستم،و حتی بارون شدید..
خلاصه اگه تو اخبار شنیدین تو شیراز یه سقف ریخته پایین و افراد تو خونه خیس شدن،بدونین من بودم،دلتون خنک شه4chsmu1

-آقا خوابم پرید..46

گوش فرا میدهیم به صوت زیبای استاد غلوش از شبکه رادیویی قرآن..(کانالم عوض شد..42 ..نه جدی)،آقا شما میدونید که آیا هر شب پخش میشه؟؟!1

عه داداش عطا اومد،داداش سقف نمیاد پایین؟؟!بخوابمم؟؟!4chsmu1
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
(1392 دي 19، 1:22)omid farda نوشته است: آقا ماا سقفمووون داره مییاد پاییین..:-اس
یهو دیدم از حمووم صدای شررر آب مییااد..فکر کردم از دوش باید باشه ولی دیدم از سقفشه..سقف حموم خوب جنسش فرق میکنه،نمیدونم این جوریاس دیگه:دی

آقا مهندسای کانون هیچکدوم نیستن؟؟!42
من الان نمیدونم این موقع شب باید کاریش کنم یا نه؟؟!:-اس

من کلا تو کف آمادگی شهر در هنگام بارش برف هستم،و حتی بارون شدید..
خلاصه اگه تو اخبار شنیدین تو شیراز یه سقف ریخته پایین و افراد تو خونه خیس شدن،بدونین من بودم،دلتون خنک شه4chsmu1

-آقا خوابم پرید..46

گوش فرا میدهیم به صوت زیبای استاد غلوش از شبکه رادیویی قرآن..(کانالم عوض شد..42 ..نه جدی)،آقا شما میدونید که آیا هر شب پخش میشه؟؟!1

عه داداش عطا اومد،داداش سقف نمیاد پایین؟؟!بخوابمم؟؟!4chsmu1
سلام اینم ازون حرفا بودا 4fvfcja

مثل اینه که به ی دکتری بگیم حالم خوب نیست میمیرم یا زنده میمونم؟42

باید اول دید خونتون چند سال ساخته؟ جنسش چیه؟ بر اساس مبحاث ساختمانی ساخته شده یا نه (به خصوص مبحث 6 و 2800 )

اون مهندس محاسب اصلا بار مرده برف رو حساب کرده یا نه؟

هر چکه ای که دلیلبر ریزش نمیشه 4fvfcja

شاید ایزولاسیون خونه مشکل داره

اگه امکانش هست برو بالا پشت بوم برفهارو پارو کن بنداز بیرون (مراقب باش خودت نیوفتی و یا برفارو رو سر کسی نندازی4fvfcja)

...........................................................

بعدا زمدت ها وبلاگمو چک کردم دیدم مرد مجاهد عزیز پیام گذاشته بود برام خیلی خوشحال شدم حالش خوب بود و پاک بود

و گفت به همه شما سلام برسونم

آرمین 100 هم به همگی سلام رسوند همچنان درگیر کنکورش هست و مشکلات خودش

راستی روزتون بخیر باشهKhansariha (8)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

هر چی من اون روی برقی خودمو نشون نمی‌دم! این عمرانیا خودشونو مهندس حساب میکنن 4fvfcja

گرایشاشون اینجوریه : آسفالت و قیر و بتن و سیمان و کلنگ و بیل و فرقون و اینا! Smiley-happy114

زبان تخصصی هم پشتو میخونن haha

(نمی دونم چرا هر چی این عمرانیا و برقیا به هم نزدیک باشن بازم عین کارد و پنیر میمونن :P تو ذاتمونه دس خودمون نیس4chsmu1)
آدم اینجوری برنده میشه!

کی پشت سر عمرانیا حرف زدهSmiley-face-cool-2

داداش علیرضا بیا دفاع کنclapping

پرچم عمرانیا همیشه بالاس317

اینا گرایش ما نیس داداش آرشام، گرایش ما ایناس: آب، سد، تونل، پل، ساختمان، شهرسازی، ترافیک و کلی چیز دیگه...

کلا هرچی دارین از ما عمرانیاس 4fvfcja

ما اینیم دیگهKhansariha (46)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان