امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1392 دي 22، 19:06)undefined نوشته است: فکر کنم قالب نیاز داره ها 17  اینا که همینطوری ثابت نمیمونن یه جا!!  اونم وقتی که زیرش روغن ریخته باشیم ... 42 

میمونن؟ 42
نه نیازی به قالب نیست
اگر توی دیگ چدن پخته بشه همینطوری میشه.
فقط واسه درآوردنش از توی دیگ باید یه سینی بذارید رو دیگ و در یک اقدام غافلگیرانه4fvfcja دیگ رو برگردونید
[تصویر:  15.gif]
(1392 دي 22، 17:31)آرشام نوشته است: واقعا بی خود نیست که بهش میگن «دفاع»!Kool
یعنی این مدت انقد که مورد حمله قرار گرفتم اصلا تو عمرم مشابهش رو تجربه نکرده بودم 17

خواهران و برادران گرامی کانونی همگی دعوت هستید به صرف شیرینی و میوه و آبمیوه و شکلات و شلوغ بازی و بهم زدن نظم جلسه و اینا در جلسه‌ی دفاع از پایان‌نامه بنده!!Khansariha (48) روز دوشنبه 30 دیماه یک هزار و سیصد و نود و دو! :P

ریا نباشه‌ها ولی میتونید بیاید توی جلسه نامزد سابق انتخابات ریاست جمهوری دکتر محمد رضا عارف رو هم ببینید Smiley-talk002

من تخصص دارم در بهم زدن جلسه دفاع و شلوغ بازی بیام؟؟؟ 4fvfcja

یه بارم رفتم سر جلسه ی دوستم خیلی گرسنم بود از صبح بیرون بودم هیچیم نخورد بودم کلی شیرینی خامه ای خوردم فقط بدیش این بود در طرح ها و رنگ های مختلف بود منم هر دفعه یه چیز بر میداشتم مدامم چشم تو چشم میشدم با بچه های دیگه Smiley-happy114

منم خدا قبول کنه دفاع میکنم تا کمتر از یک ماه دیگه =P~=P~=P~

راستی هنرهاتون رو موقعی که مهمون دارید خرج نکنیداول برای خودتون درست کنید بعد که لمش دستتون اومد حرکت جمعی بزنید Smiley-talk002
خوشا باران و وصف بی مثالش
(1392 دي 22، 18:26)می توانم نوشته است: ببین آقا آرشام من کلا وقتی وقت دارم اول از یه رو می پزم سیب زمینی ها رو بعدش از اون یکی طرف می اندازم
اگر مایلید برنج  رو با زعفران بذارید
یه ذره زودتر بذارید زعفران رو و اول به سیب زمینی زعفران  دم شده رو بزنید
خیلی کم با فرچه رو سطحش
خیلی خوش رنگ میشه

اگر می خواید سر جاش بمونه سیب زمینی ها
اول به کفگیر بریزید لایه زیری برنج رو بعد دیگه بقیه برنجا رو میتونید کله کنید توی قابلمه
این طوری تغییر نمی کنه جاهاشون

چشم نخوری با سلیقه ای ها!!! ادرس بده داداشمو بفرستم وردستت اقا ارشام
امروز برادر من قرار بود ابگوشت درست کنن میگفت من نمیتونم
مامانم گفت اگر وردست من واستاده بودی مجردیت الان این همه مشکل نداشتی

فرچه؟! 42
الان از مامانم پرسیدم فهمیدم فرچه چیه 22 لطفا مسخره نکنید. طبق پژوهش‌های انجام شده گویا تو خونه ما فرچه آشپزی موجود نمیباشد.

مدل خونمون از ایناس که مامانم به هیشکی اجازه‌ی خودنمایی در آشپزی نمیده البته لازم به ذکر است که کسی غیر از بنده اشتیاقی برای این امر بروز نمیده اصلا! 22

فک کنم بتونم آغشته کنم این سیب زمینیا رو به همون زعفرونا. ولی از طرفیم فک کنم آبجی مرمر هم حرفشون جای تامل داره 4fvfcja قیافش همچین یه کمی میزنه که نون باشه. ولی شک دارم نون بهتر رنگش تیره بشه. Khansariha (134)

ولی این ایده‌ها که فرمودید آبجی می‌تی کلی زمان و زحمت میخواد من میخوام به یه روش مردونه سرعتی که در اسرع وقت سر و ته قضیه رو به صورت آبرومندانه‌ای هم بیاره پیاده کنم! Muscular

اینجانب در تاریخ زندگی خودم افتخار دوبار طبخ فسنجون در حد تیم ملی رو ثبت کرده و مورد تحسین عده‌ای کارکشته‌ی آشپزی هم قرار گرفته‌ام! :P

داداشتونو بفرستید بیاد اینجا آبجی! 4chsmu1
مورد داشتیم تخمه مرغ نمیتونسته آبپز کنه قشنگ سر 10 دقیقه یادش دادم خیلی راحت هفت قلم خورشت و سه رنگ پلو آماده کنه فقط با به دست گرفتن تلفن و زنگ زدن به نزدیکترین کترینگ 317

ولی به عنوان یه ورزشکار اکیدا ته دیگ رو «محکوم» میکنم Khansariha (46)

در راستای فرمایشات آبجی باران بگم که من همین یه بارم مامانم به سختی گذاشت از این کارا بکنم میگه برو بشین پای درست! بعد به اجاق گاز و آشپزخونه که نزدیک بشم احساس میکنه که در حوزه‌ی استحفاظیشون خللی ایجاد شده 22

اصلا استعداد آشپزی من توی این خونه داره حروم میشه. 46 زن که گرفتم هفته‌ای چند روزش رو خودم پخت و پز میکنم که استعدادهای فرو خورده‌ی خودم رو به جهانیان عرضه کنم! تا همین الانش توی این شرایط و حداقل امکانات 2-3تا ابتکار بی‌بدیل آشپزی زدم. فرصت بشه توی تاپیک آشپزخونه میزنمشون تا انگشت حیرت به دندان بگیرند شکاکین! Smiley-happy114

(1392 دي 22، 19:06)Homa_a نوشته است: استنفورد و دکتر عارف و .... Kool  شما مطمئن باشین که ریا نشده! Kool4fvfcja 

هرچی من نمیخوام ریا بشه. هی یه کاری میکنید که ریا بشه 4fvfcja اینم از اخلاق برقیاس که همش نمیخوان ریا بشه همش میشه! Smiley-happy114

(1392 دي 22، 19:06)Homa_a نوشته است:
(1392 دي 22، 17:31)آرشام نوشته است: خودمونیما آبجی شما واقعا یه «برقی‌ اصیل» تشریف دارید! 4fvfcja اخلاق ما برقی‌ها رو به ارث بردید! Smiley-happy114

Smiley-face-cool-2 

از کجای حرفم به این مساله پی بردید آیا؟ 4fvfcja4fvfcja 

آخه برقیا یه سری خصوصیات دارن که در من هم مشهوده 22

یکیش اینه که خیلی آدمای افتاده‌ای هستن! Smiley-talk002
یکی دیگه اینکه خیلی احساساتی و عاطفی و اینا هستن! 53258zu2qvp1d9v
یکیش هم خیلی در برخورد با دیگر به اصطلاح مهندسین تحویل میگیرن اونا رو! 42
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 دي 22، 17:41)Einstein نوشته است: رفتم کتابخونه ،چندتا از رفقای قدیمی رو دیدم اصرار کردن گفتن بیا داریم میریم یه چیزی بزنیم ب بدن ،گفتم رفقا من تازه
اومدم بهلید که درس بخونم
گفتن نه را نداره به مولا
رفتم باهاشون کوبیده زدم
کیفمو برداشتم آمدم خونه.
4fvfcja
فک کنم مشابهش رو زیاد تجربه کردم Muscular
یه روز یادمه رفتیم خونه بچس خوابگاهی که بخونیم! بعد در مجموع کل کارای اون روزمون رو میشه به این صورت خلاصه کرد: 10-12 دست PES، دو وعده‌ی ناهار و شام، یه کمی خاطره تعریف کردن، مورد عنایت قرار دادن روح عمه‌ی اساتید گرامی، تعویض شلوار از جین به کردی و برعکس.

ولی وضع این روزام حتی بدتره. ما حصل این روزام به طور متوسط یک امضا در روزه 22
بعد هر امضایی فقط در صورت امضای قبلی انجام میشه منم تا یکی رو بگیرم اون یکی در میره.
در کل از بروکراسی اداری ایران متنفرم! 13
آدم اینجوری برنده میشه!

سلام بچه ها،خوبین یا چطورین؟چه خبرا؟
راستی بالاخره این آیلین خانوم رو هم فیــ لتر !کردین رفت ها!4fvfcja
إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم
خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند! 
بگذار ابر سرنوشت هرچقدر که میخواهد ببارد؛
ما..
چترمان خداست!
(: Ты перед скрытой камерой, пожалуйста, улыбаться
دوستان خیلی سریع اگر راهی برای پایین اوردن فشار خون بلدید بگید سریع ممنو
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
آرشام داداش کاری نداره که
اول برنجتو عادی بپز
وقتی درست شد با فوتوشاپ ایدیتش کن براش ته دیگ این شکلی بزار بعد بزارش سر سفره 4fvfcja

[تصویر:  final%204.png]

(1392 دي 23، 0:24)همای رحمت نوشته است: دوستان خیلی سریع اگر راهی برای پایین اوردن فشار خون بلدید بگید سریع ممنو
سلام همای رحمت عزیز

برای پایین آوردن فشار خون ترشیجات خیلی خوبه البته نباید شور باشه

گریپ فروت میگن خیلی خوبهKhansariha (18)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1392 دي 23، 0:24)همای رحمت نوشته است: دوستان خیلی سریع اگر راهی برای پایین اوردن فشار خون بلدید بگید سریع ممنو
راه دارویی یا غیر دارویی ؟ 1717
کاپتوپریل یا TNG زیرزبانی
http://www.ktark.com/Thread-%D8%AF%D8%B9...#pid298979

سلام
بچه ها بیاین
تاپیک دعوت شیطانclapping
اون بالاس4chsmu1

[تصویر:  40789a1624d037971.png]

بچه‌ها بیاید و توی این طرح شرکت کنید!
خیلی ساده‌س و فقط نیاز به یه مقدار خیلی کمی نظم و استمرار توی ورزش داره.
زود می‌تونید مدال‌های ورزشی بگیرید و برنده بشید.
با هر سطح از ورزشی که خودتون دوست داشته باشید!
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
آدم اینجوری برنده میشه!

اینجا انجمن شبانه روزیه یا تاپیک تبلیغات ؟ 1717
تا کی ما شهروندان محترم باید این همه اسپم و الودگی صوتی رو تحمل کنیم ؟؟ KoolKoolKoolKool
مسئولین رسیدگی کنن لفطا KoolKoolKool
مخصوصا این اسپم گنده بالایی رو KoolKoolKoolKool
لطفا به این اسپم بالایی هم رسیدگی کنید KoolKoolKoolKool

[تصویر:  final%204.png]

اگه بیشتر دقت کنید اون دوتا بالاتر اسپم نیست بلکه یک شکایت کاملا منطقیانه هستش KoolKoolKoolولی این بالایی اسپمه KoolKoolKool
مسئولین مجددا رسیدگی بفرمیویین KoolKoolKool
به به چه اسپمای گنده ای ، باید به همشون رسیدگی کنیم  Kool4fvfcja

6 واحد حذف کردم ، کی این دانشگاه تموم شه خدا داند ، با این اوصاف یه ترم دیگه هم باید مهمونشون باشم ، این ترم اخره زیاد کش اومد ، رسما دارم پیر میشم دیگه Smiley-happy114

خیلی چاکریم 303
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان