امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

خیلی وارد این مبحث ازدواج موقت نشید
همه میدونیم درست نیست ولی وقتی موقعیتش باشه برامون میگیم حلاله ؛ اگه موقعیت نباشه میگیم حرومه
در کل چیز جالبی نیست
چیزیه که خودمون ساختیم و سلیقه ایه ؛ هرکسی یه دیدی بهش داره
یکی فاز روشن فکری داره یکی هم نداره
ولی درکل من نه کاری به حلال و حرومش دارم ؛ نه خوب و بدش . چیزی که من ازش خوشم نمیاد اینه که میخوایی دو ساعت همبستر بشی با کسی که حتی هیچ احساسی بهش نداری و هیچ محبتی بینتون نیست
 اگه دختری برات غریبه باشه و دوستش نداشته باشی ؛ حسی بهش نداری ؛ رغبت نمیکنی دستش رو تو دستت بگیری چه برسه بخوایی باهاش رابطه داشته باشی
در کل با عرض شرمندگی ... در بدترین شرایط نهایت اینه که خ.ا رو ترجیح میدم به این کار  Khansariha (56)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 18، 2:20)رامین. نوشته است: خیلی وارد این مبحث ازدواج موقت نشید
همه میدونیم درست نیست ولی وقتی موقعیتش باشه برامون میگیم حلاله ؛ اگه موقعیت نباشه میگیم حرومه
در کل چیز جالبی نیست
چیزیه که خودمون ساختیم و سلیقه ایه ؛ هرکسی یه دیدی بهش داره
یکی فاز روشن فکری داره یکی هم نداره
ولی درکل من نه کاری به حلال و حرومش دارم ؛ نه خوب و بدش . چیزی که من ازش خوشم نمیاد اینه که میخوایی دو ساعت همبستر بشی با کسی که حتی هیچ احساسی بهش نداری و هیچ محبتی بینتون نیست
 اگه دختری برات غریبه باشه و دوستش نداشته باشی ؛ حسی بهش نداری ؛ رغبت نمیکنی دستش رو تو دستت بگیری چه برسه بخوایی باهاش رابطه داشته باشی
در کل با عرض شرمندگی ... در بدترین شرایط نهایت اینه که خ.ا رو ترجیح میدم به این کار  Khansariha (56)

مشکل همین جاست
ازدواج موقت شرایط داره ، برا هر کسی جایز نیست ولی برای کسی که نیاز داره و نمیتونه  ازدواج دائم داشته باشه خیلی بهتر از اینه که کار حرام انجام بده
پس فردای قیامت خدا نمیپرسه چرا وقتی راه حلال رو برات باز گذاشته بودم رفتی سراغ حرام ؟
تازه میتونن تو ازدواج موقت شرط بذارن مثلا فقط به شرط صحبت كردن يعني هر كار ديگه ای غیر صحبت مشکل پیدا میکنه
تو بعضي از خانواده هاي خيلي مذهبي حتي وقتي قراره با خاستگار صحبت کنن صیغه ی یه ساعته به شرط حرف زدن میخونن تا خدای نکرده به حرام نیفتن . نمیخوام این مورد اخر رو تایید یا رد کنم اما میخوام بگم جای حلال و حرام رو عوض نكنيم

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 18، 10:02)Rise نوشته است:
نقل قول: آیا خودش دختری داشته باشه که طلاق گرفته باشه ، بهش میگه که بشین تا برات یک خاستگار دیگه بیاد و ازدواج دائم بکن یا خودش که دست به خیره و توی این کاره، به دخترش میگه که ازدواح موقت بکن!!؟؟........به نظر کسی این حاج آقا موافقت میکنه که دختر طلاق گرفته ش بره ازدواج دوساعته بکنه و بعد از دوساعت که ازدواجشون تموم شد، برگرده بیاد خونه بگه که : پدر ازدواجم اعتبارش تموم شد! حالا میشه یه ازدواج دیگه بکنم!!؟
ببین دوست هزیز
بهتره که پاسخت رو طبع اون چیزی که مطالعه کردم بگم من یه سری مطالب در مورد ازدواج موقت مطالعه کردم اولا اینکه ازدواج موقت در صدر اسلام برای جلوگیری از فحشا و فساد علنی ایجاد شده و شرایط و زوابط خواص خودش رو داره
مثلا زمان رسوال اکرم (ص) یه کسی که زنا کرده باشه و مجرد باشه به این فرد حمه اعدام و سنگسار طعلق نمی گیره یعنی بعد از حده شرعی و خورون شلاق ازادش می کنن خب اگه یک چنین فردی دوباره آزادیش رو بدست اورد دوباره کشیده میشه سمت گناه و معصیت پس راه چاره چیه به یه چنین فردی که نمب تونه شهوتش رو کنترل ککه ازدواج موقت رو پیشنهاد می کنن ابته اونم با شرایط و ظوابط خودش یعنی کسی رو مثل خودش برا اون پیدا می کنن.... این یه مسئله

اون اخوندی ام که مثال زدی اگه دخترش بخاطر مسائل جنسی و فحشا شوهرش یا همسرش از اون طلاق گرفته باشه یعنی ادمه شهوت رانیه چون به همسرش بخاطر شهوت خیانت کرده یه چنین فردی بهتره که با یه کسی مثل خودش ازدواج موقت داشته باشه.

ول اگر اون فرد بخاطر مسائل جنسی نه بخاطر اختلاف دیگه ای از همسرش جدا شد باشه ازدواج موقت به اون فرد تعلق نمی گیره... یعنی دین اسلام هر حکمش دارای سند دلیل و مدرک و دلیله همینطوری نگفتن که برو ازدواج موقت کن

شرایط ازدواج موقت کسترده است و شرایط و زوابط خاص خودش رو داره مثلا تو کشورای خارجی کلاپ هست و خوش میشه سکس کرد این یعنی گناه ولی اسلام گفته به اونایی که مقل اون زن و مرده تو کاواره هستن و خودش فروشی می کنن و اهل سکس هستن اینا بهتره ازدواج موقت کنن نه هر کسی

ادم سالم منتظر میشه صبر می کنه و پاکدامنی بعد ازدواج دائم ولی کسی که این صبرو ندارهچه مردش چه زنش این تفراد که میرن بیرون تو جامعه زنا می کنم خب این دو نفر چه مرد چه زن فرقی نداره الان زنه خرابم دارم مرده خرابم داریم جفتشون رو باید با ازدواج موقت سر جاشون نشوند

یعنی ازدواح موقت گی تونه باشه بعد تبدیل بشه به ازدواج دائم این بستگی به سلایق افراد داره یا ازدواج موقت نکن یا گر می کنند مقلا بخاطر فقر باشه و... احکامش زیاده بخوام بگم طولانی میشه منظور سعی که زود قضاوت نکنی هر کسی این حکم تعلق نمی گیره
ازدواج موقت به معنای ترویج سکس نیست یعنی جلوگیری از بی بند و باری همش هم پشتش دلیله
نقل قول: در کل با عرض شرمندگی ... در بدترین شرایط نهایت اینه که خ.ا رو ترجیح میدم به این کار

گناه کبیره است خودارضای اگه شما اعتقادات دینی داری و با زنا هیچ فرقی نداره از طرفی ازدواج موقت دارای شرایط خواص خودش هست... کسی مجبور نکردن بره و ازدواج موقت کنه هر کسی مختاره.

جواب کامل و خوبی بود
ممنون

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
دوستان یه نکته بگم
هدفم از گذاشتن این ویدیو تغیر باور های شما نبوده و نیست و یک درصد هم برای من ارزشی نداره
نکته ای که برای من جلب توجه میکه این هست که متاسفانه متاسفانه کار فرهنگی که دشمن یا به قول بعضیای دیگه دشمن فرضی کرده تقریبا 90درصد جواب داده و این تازه اولشه صبر کنین تا ببینین چه چیزای دیگه ای هم قراره بین ملت نرمال سازی بشه همین چند ماه پیش بود که یه ویدئوی دیگه از یه گروه دیگه در اپارات اپلود شد که موضوعش این بود که ایا با کسی که قبلا رابطه داشته ازدواج میکنی و جواب ها اکثرا مثبت بود من نمیگم مخالف بینشون نبود یا اینکه مخالف هارو پخش نکردن شاید همین کارو کردن اما میدونم این ویدئو با اون ویدیو در یک جهت هستن.
کسی که براش روابط مثلا دوستی نرمال شد در مرحله بعد میرسه به نرمال بودن ازدواج با کسی که قبلا رابطه داشته.
چرا میگم حرام خدا رو ترجیح میدن؟! در حالی که حلال خدا هست؟!
این خانم چادری گفتن تو دوستی با جنس مخالف میتونی حد نگه داری این حرف کاملا شبیه به یک جکه در حالی که این دوستی با اجازه هیچکسی ایجاد نشده تحت هیچ شرایط و اصول و پایبندی نیست در واقع یک قمار به تمام معناست چون
بر پایه احساسات و غریزه به سادگی و متاسفانه یک رابطه جنسی شکل میگیره و بعد از یک مدت هم که خط ها عوض میشه و تمام.
در حالی که هین دوتا میتونستن ازدواج موقت کنن که این ازدواج موقت ها تحت شرایطی هستن که معذرت میخوام اجازه رابطه جنسی نباشه مهریه تعیین میشه و طرفین تعهد میکنن که در نرن اینجاست که پاشون گیره
پس ازدواج موقت که خیلی بهتر ار این روابطه به این دلایل بالا و ریسک بسیار پایینی داره
پس کسی که نظرش رو حرام خداست تا حلال خدا یا واقعا اینارو نمیدونه که بهش حق میدم
چون دشمن یا بقول دوستمون دشمن خودساخته کارشو خوب انجام داده
یا جز در صد قلیل مرض دارن که اینا جهنم دوس دارن.
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
بله این داستان صوتی رو که شما قبلا قرار داده بودین رو کامل گوش دادم
و بسیار عالی بود
اما در مورد حوادث اخرالزمان کاملا حق با شماست ولی من میگم ایا باید بزاریم همینطور همه بلا ها اتفاق بیفته؟
واضحه که نه! قطعا خیلی از این این ادم ها که دوستی با جنس مخالف رو ترجیح میدن شاید واقعا اطلاعات زیادی در مورد ازدواج موقت ندارن که قطعا میدونیم از کجا اب میخوره
خائنین فیلم ساز وطنی نقش ویژه ای در این زمینه دارن بلا استثنا همه یک فیلم دیدن که حاجی میخواد به زور یه دختر جوون رو صیغه کنه اصلا یمدت این کلمه صیغه ای یه فحش شده بود تو فیلما و سریالای ما
بجاش فیلم میسازن هی توش تکرار میکنن دوست دختر دوست پسر,یا فیلم در مورد یه دوست دختر و پسر هست که یه ماجرا براشون پیش میاد
جالبه که دوست دختر و پسر بودن فحش نیست و نشانه پاکی شده 1744337bve7cd1t81
و برعکس این ازدواج موقته که فحشه البته این خائنین وطنی خوب میدونن دارن چیکار میکنن انتظار جز اینم ازشون نمیره و به نحو عالی دارن کاری که بهشون گفتن رو دارن انجام میدن
جامعه ما که ادعاش اسلامیه ادعاش ضمینه سازی ظهوره رابطه نامشروع مث ماست نرمال سازی شده
و دیگه پدر مادر ها هم رو این قضیه حساس نیستن و بعضی جاها حتی افتخار هم میکنن
اونوقت تو هیمن کشور های حاشیه خلیج فارس که شب و روز ما درایم بهشون فحش میدیم
هنوز به دین حداقل در ظاهر پایبندن یادمه یه زمانی هم همین عرب ها تو فیسبوک کلی فحش میخورده که مثلا ببینین این شهوت پرست 4تا زن دارن ای فلان فلان شده
جالبه این بابا از لحاظ شرعی و حلال خدا رفته 4 تا زن گرفته اینجا فحشش میدن
بعد این اینجا نشسته با 10نفر رابطه داره و تو واتس اپ و تلگرام افتاده به زنهای شوهر دار مردم اما بخودش نمیگه شهوت پرست و کسی نباید بهش فحش بده بلکه نشانه تجدده
واقعا چه ملت باحالی داریم بخدا چی بگم دیگه 22
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 18، 10:02)Rise نوشته است:
نقل قول: آیا خودش دختری داشته باشه که طلاق گرفته باشه ، بهش میگه که بشین تا برات یک خاستگار دیگه بیاد و ازدواج دائم بکن یا خودش که دست به خیره و توی این کاره، به دخترش میگه که ازدواح موقت بکن!!؟؟........به نظر کسی این حاج آقا موافقت میکنه که دختر طلاق گرفته ش بره ازدواج دوساعته بکنه و بعد از دوساعت که ازدواجشون تموم شد، برگرده بیاد خونه بگه که : پدر ازدواجم اعتبارش تموم شد! حالا میشه یه ازدواج دیگه بکنم!!؟
ببین دوست هزیز
بهتره که پاسخت رو طبع اون چیزی که مطالعه کردم بگم من یه سری مطالب در مورد ازدواج موقت مطالعه کردم اولا اینکه ازدواج موقت در صدر اسلام برای جلوگیری از فحشا و فساد علنی ایجاد شده و شرایط و زوابط خواص خودش رو داره
مثلا زمان رسوال اکرم (ص) یه کسی که زنا کرده باشه و مجرد باشه به این فرد حمه اعدام و سنگسار طعلق نمی گیره یعنی بعد از حده شرعی و خورون شلاق ازادش می کنن خب اگه یک چنین فردی دوباره آزادیش رو بدست اورد دوباره کشیده میشه سمت گناه و معصیت پس راه چاره چیه به یه چنین فردی که نمب تونه شهوتش رو کنترل ککه ازدواج موقت رو پیشنهاد می کنن ابته اونم با شرایط و ظوابط خودش یعنی کسی رو مثل خودش برا اون پیدا می کنن.... این یه مسئله

اون اخوندی ام که مثال زدی اگه دخترش بخاطر مسائل جنسی و فحشا شوهرش یا همسرش از اون طلاق گرفته باشه یعنی ادمه شهوت رانیه چون به همسرش بخاطر شهوت خیانت کرده یه چنین فردی بهتره که با یه کسی مثل خودش ازدواج موقت داشته باشه.

ول اگر اون فرد بخاطر مسائل جنسی نه بخاطر اختلاف دیگه ای از همسرش جدا شد باشه ازدواج موقت به اون فرد تعلق نمی گیره... یعنی دین اسلام هر حکمش دارای سند دلیل و مدرک و دلیله همینطوری نگفتن که برو ازدواج موقت کن

شرایط ازدواج موقت کسترده است و شرایط و زوابط خاص خودش رو داره مثلا تو کشورای خارجی کلاپ هست و خوش میشه سکس کرد این یعنی گناه ولی اسلام گفته به اونایی که مقل اون زن و مرده تو کاواره هستن و خودش فروشی می کنن و اهل سکس هستن اینا بهتره ازدواج موقت کنن نه هر کسی

ادم سالم منتظر میشه صبر می کنه و پاکدامنی بعد ازدواج دائم ولی کسی که این صبرو ندارهچه مردش چه زنش این تفراد که میرن بیرون تو جامعه زنا می کنم خب این دو نفر چه مرد چه زن فرقی نداره الان زنه خرابم دارم مرده خرابم داریم جفتشون رو باید با ازدواج موقت سر جاشون نشوند

یعنی ازدواح موقت گی تونه باشه بعد تبدیل بشه به ازدواج دائم این بستگی به سلایق افراد داره یا ازدواج موقت نکن یا گر می کنند مقلا بخاطر فقر باشه و... احکامش زیاده بخوام بگم طولانی میشه منظور سعی که زود قضاوت نکنی هر کسی این حکم تعلق نمی گیره
ازدواج موقت به معنای ترویج سکس نیست یعنی جلوگیری از بی بند و باری همش هم پشتش دلیله
نقل قول: در کل با عرض شرمندگی ... در بدترین شرایط نهایت اینه که خ.ا رو ترجیح میدم به این کار

گناه کبیره است خودارضای اگه شما اعتقادات دینی داری و با زنا هیچ فرقی نداره از طرفی ازدواج موقت دارای شرایط خواص خودش هست... کسی مجبور نکردن بره و ازدواج موقت کنه هر کسی مختاره.

....................................................................................................................
کاش شما وقتی میزاشتی و کمی غلط های املایی رو کم میکردی!.....اما به هر حال متن شما خونده شد!......

دوست عزیز دلایل شما متاسفانه کلا مردوده!! و دچار مغالطه ی مقلوب شدی!!.....اگر حوصله ای بود جمله به جمله ی متن شمارو رد میکردم اما خوشبختانه! وقتم رو برای کنکورم نیاز دارم .....اما به نظرم خیلی بهتره که تجدید نظر و مطالعه ی بیشتری روی تاریخچه ی ازدواج موقت داشته باشی..... و همچنین شرط یا شرایطی که شما گفتی برای ازدواج موقت دختر اون حاج آقا! ، ساخته و پرداخته ی ذهن شماست!......زنده باشی ....حق نگه دارت ...التماس تفکر و مطالعه!. 4chsmu1
آقا بیخیال این موضوع شین
هرکسی نظر شخصی خودشو داره و رو نظرش پا فشاری میکنه
دیدگاه هرکسی محترمه 
یکی این موضوع رو قبول داره یکی هم نداره
اینجور بحث و جدل ها چیزی رو حل نمیکنه ؛ پس بهتره تموم شه
‌‌‌‌
 سپاس شده توسط
اون وقتی که فهمیدیم اگه ازدواج کنیم بهت عیدی که نمیدن هیچ باید به توله های فامیل خودت و همسرت عیدی هم بدی همون یه ذره میل به ازدواجم هم پرید
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
(1395 اسفند 18، 22:05)آقای ضربتی نوشته است: اون وقتی که فهمیدیم اگه ازدواج کنیم بهت عیدی که نمیدن هیچ باید به توله های فامیل خودت و همسرت عیدی هم بدی همون یه ذره میل به ازدواجم هم پرید

بچگیامون قشنگ بود ؛ شور و شوق نوروز داشتیم و عیدی میگرفتیم ؛ ولی الان باید به همه عیدی بدم حتی به بابام !  65
آرزوهام چقدر ازم دورن ...  53258zu2qvp1d9v
هرسال موقع سال تحویل دعا میکنم خدایا کمک کن برای سال تحویل سال آینده با یه دختر خوب تو حرم امام رضا باشیم  65
بعد هی این دعا هیچوقت اجابت نمیشه فقط از سال قبلی به سال بعدی منتقل میشه  65
کوچیک تر که بودم همیشه فکر میکردم وقتی 20 سالم بشه دیگه بزرگ شدم و باید ازدواج کنم ! وقتی رسیدم به 20 سالگی دیدم فعلا نمیشه یه سال دیگه تمدید شد ؛ همینجور هر سال تمدید و شد و تمدید شد تا اینکه الان تو 25 سالگی فهمیدم ازدواج بزرگ شدن نمیخواد ؛ پول میخواد  Khansariha (69)
ما جوونای ایران زمین خیلی شرافتمندانه از صفر شروع میکنیم رو صفر ادامه میدیم و به صفر ختم میشیم  Khansariha (56)
‌‌‌‌
ای بابا مستر رامین منم همچین فانتزی ای دارم تازه دل میخاد اونجا ی نماز دونفره باحال بخونیم 1
فی الحال که فروردین امسال ک بیاد میشه 5 سال ک امام رضا اذن زیارت ندادن به من و سهم من از زیارت اقا ی زیارت مجازی نصف و نیمه اس
معتقدم زیارت آقا نه به همته ن قسمت ک به دعوته ایشالا ما رو با همسر گرام دعوت نمایند 
 بلند بگو آمین
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
ان شاء الله 53258zu2qvp1d9v
آدم این دلهای پاک و نورانی رو میبینه، خجالت میکشه. 302

ما روسیاه ها رو هم دعا کنید خواهشا
(1395 اسفند 18، 22:42)رامین. نوشته است:
(1395 اسفند 18، 22:05)آقای ضربتی نوشته است: اون وقتی که فهمیدیم اگه ازدواج کنیم بهت عیدی که نمیدن هیچ باید به توله های فامیل خودت و همسرت عیدی هم بدی همون یه ذره میل به ازدواجم هم پرید

بچگیامون قشنگ بود ؛ شور و شوق نوروز داشتیم و عیدی میگرفتیم ؛ ولی الان باید به همه عیدی بدم حتی به بابام !  65
آرزوهام چقدر ازم دورن ...  53258zu2qvp1d9v
هرسال موقع سال تحویل دعا میکنم خدایا کمک کن برای سال تحویل سال آینده با یه دختر خوب تو حرم امام رضا باشیم  65
بعد هی این دعا هیچوقت اجابت نمیشه فقط از سال قبلی به سال بعدی منتقل میشه  65
کوچیک تر که بودم همیشه فکر میکردم وقتی 20 سالم بشه دیگه بزرگ شدم و باید ازدواج کنم ! وقتی رسیدم به 20 سالگی دیدم فعلا نمیشه یه سال دیگه تمدید شد ؛ همینجور هر سال تمدید و شد و تمدید شد تا اینکه الان تو 25 سالگی فهمیدم ازدواج بزرگ شدن نمیخواد ؛ پول میخواد  Khansariha (69)
ما جوونای ایران زمین خیلی شرافتمندانه از صفر شروع میکنیم رو صفر ادامه میدیم و به صفر ختم میشیم  Khansariha (56)

سلام رامین جان
اول از همه یک تبریک بگیم به بارسلونا واقعا فوق العاده بود من هم داشتم گریه میکردم. فوتبال بازی فوق العاده ای هستش همین چند هفته پیش تیم ما عقب بود تو فوتبال قانون پشت کل که همه بلدن تو همون پشت گل دوتا زدیم و برنده شدیم 809197ps94ijjhwg

در مورد ازدواج هم که باید بگم
ما پسرها دوسال سربازی مقدس دارم. بعدش هم بماند که باید لیسانس هم بگیریم برای کار بعدشم کار هم که کم شده من خودم برقکار هستم ولی کار کم شده .
بعدشم توقع دخترها زیاد شده ما رفتیم خواستگاری برای یکی از آشناهای خودمان . آشنای ما راننده تاکسی بود تازه یک واحد زیر زمین هم داشت پدرش هم هزینه عروسی میداد ما هم برای وساطت رفتیم . دختر تازه دیپلم هم داره . خانواده اش هم پولدار نیست که کلاس میزاره برگشت میگه من این پسر نمیخواهم دلیلش هم فهمیدیم برگشت گفته به مادرش این راننده تاکسی شغلش با کلاس نیست .
دختر ها هم الکی کلاس می زارند

جسارت نشه به خواهرهای گل کانون ولی بعضی دخترها هیچی ندارند و الکی کلاس میزارند
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
سلام دوستان بنظرتون میتونیم در مورد ترک خ ا با یک دکتر طب سنتی درست مشورتی کنیم و ازش راهکار بخوایم؟
از دوستانی که یا اطلاعاتی در این زمینه دارن و یا میتونن از یک دکتر خوب در مورد ترک این لعنتی راهنمایی بگیرن خواهش میکنم بیان و اطلاعاتشونو بیان کنن
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 19، 19:05)meep نوشته است: سلام دوستان بنظرتون میتونیم در مورد ترک خ ا با یک دکتر طب سنتی درست مشورتی کنیم و ازش راهکار بخوایم؟
از دوستانی که یا اطلاعاتی در این زمینه دارن و یا میتونن از یک دکتر خوب در مورد ترک این لعنتی راهنمایی بگیرن خواهش میکنم بیان و اطلاعاتشونو بیان کنن

سلام آقای میپ
اطلاعات جانبیم در مورد طب سنتی زیاده ولی راهکارای طبابت رو بلد نیستم ، میدونم که طب سنتی چون با طبع ادما سرکار داره و میتونه به تعادل برسونه تا حدزیادی کمک کننده هست ، مخصوصا اینکه بعضي از مشکلاتی که با طب جديد درمان نداره تو طب سنتي درمان راحتي داره
پیشنهاد میدم اول یه دکتر خوب پیدا کنید که تخصصش تو این رشته باشه مثل دكتر خيرانديش بعد بريد پیشش و دوره درمانتون رو کامل کنید

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 19، 22:43)دختر خورشید نوشته است:
(1395 اسفند 19، 19:05)meep نوشته است: سلام دوستان بنظرتون میتونیم در مورد ترک خ ا با یک دکتر طب سنتی درست مشورتی کنیم و ازش راهکار بخوایم؟

سلام آقای میپ
اطلاعات جانبیم در مورد طب سنتی زیاده ولی راهکارای طبابت رو بلد نیستم ، میدونم که طب سنتی چون با طبع ادما سرکار داره و میتونه به تعادل برسونه تا حدزیادی کمک کننده هست ، مخصوصا اینکه بعضي از مشکلاتی که با طب جديد درمان نداره تو طب سنتي درمان راحتي داره ، حتی برای ترک اعتیاد به مواد مخدر هم راهکارای ساده دارن
پیشنهاد میدم اول یه دکتر خوب پیدا کنید که تخصصش تو این رشته باشه مثل دكتر خيرانديش بعد بريد پیشش و دوره درمانتون رو کامل کنید

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان