امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

[تصویر:  1053500x500_1441116322369912.jpg]
 سپاس شده توسط
بچه ها سلام. اگه من بخام کانال تلگرامی کانون رو راه بندازم، کسی هست کمک کنه؟ مخالفتی اگر هست دلیلش رو بگید. هرکی نخاست البته گیتونه عضو نشه.
دلیل اینکه بازم  این پیشنهاد رو مطرح میکنم اینه که سایت مس به طلا هم کانال تلگرامی داره و در واقع هم از طریق سایتشون و هم از طریق کانال دارن فرهنگ سازی میکنن. حالا دلیل اصلیش اینه که توی فایل صوتی هفت قدم برای ترک خودارضایی، قدم ششم، داشتنِ همیار هست و از اونجا که هیچ کس روش نمیشه به کسی بگه من به این بیماری گرفتارم، معمولا این قدم انجام نمیشه و فرد لغزش پیدا میکنه. برا همین اگه بتونیم باهاشون جوین شیم، واقعا پکیجِ کاملی میشه. کانون قابلیت همیاری رو داره ولی مقاله و مطلب نه. اونام مقاله و مطلب دارن درحالی که مثه ما جامعه ندارن.. نظراتتونو بگین حتما
حالا کسی هست که کانالی داشته باشه یا دوستی داشته باشه که کانالی داره یا با مسائل مربوط به گرداندن کانال آشنایی داشته باشه؟
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
داداش رضا سایت 40توبه کانال داره تمرکزشم رو همین خ.ا هس ولی اینکه کانال باشه یا ن رو بچه های بالا میتونن بگن
البته ب نظر من کانال میتونه خوب باشه البته بنظرم باید طوری باشه ک بچه ها رو سمت کانون هدایت کنه ن ک کانون خالی شه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
همین ایمیل قبلا تویه کانون باعث مشکلاتی شده ! حتی پیام های خصوصی که برای همین حذف شدن !
و اینکه کانال که نمی شه برای هدف شما احتیاج به گروپ هست و از طریق همون گروپ کلی مزاحمت می تونه ایجاد شه برای همین هم من بد بینم به اینکه قرار باشه ارتباط های تلگرامی داشته باشیم

پ.ن هر کسی خواست می تونه از طریق مدیرا ادرس ایمیل بگیره از هر کس دیگه ای که مایل بود واقعا کار سختی نیست اما متاسفانه بچه ها کم لطفی می کنن و همین طوری ادرس ایمیلشون رو تویه پروفایل شخص مورد نظرشون می نویسن

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1396 دي 18، 23:43)خاله شادن نوشته است: داداش رضا سایت 40توبه کانال داره تمرکزشم رو همین خ.ا هس ولی اینکه کانال باشه یا ن رو بچه های بالا میتونن بگن
البته ب نظر من کانال میتونه خوب باشه البته بنظرم باید طوری باشه ک بچه ها رو سمت کانون هدایت کنه ن ک کانون خالی شه

(1396 دي 19، 0:14)می توانم نوشته است: همین ایمیل قبلا تویه کانون باعث مشکلاتی شده ! حتی پیام های خصوصی که برای همین حذف شدن !
و اینکه کانال که نمی شه برای هدف شما احتیاج به گروپ هست و از طریق همون گروپ کلی مزاحمت می تونه ایجاد شه برای همین هم من بد بینم به اینکه قرار باشه ارتباط های تلگرامی داشته باشیم

پ.ن هر کسی خواست می تونه از طریق مدیرا ادرس ایمیل بگیره از هر کس دیگه ای که مایل بود واقعا کار سختی نیست اما متاسفانه بچه ها کم لطفی می کنن و همین طوری ادرس ایمیلشون رو تویه پروفایل شخص مورد نظرشون می نویسن

خب یه روشن گری اگه بخام بکنم راجب کاری که میخام بکنم اینه که اول کانال رو باید راه بندازم و اصلا قصدم ارتباط بچه هااعضا با هم نیست.چون ارتباطشون فقط در کانون انجام میشه.. ینی اصن گروه و اینچیزا به هیچ وجه.. فقط کانال تا بتونیم کسایی رو که میخان ترک کنن، به سمت سایت هدایت کنیم. چه بسا کسایی که میخان ترک کنن ولی هرگز ktark رو باهاش برخورد نکردن.  پستایی که میذاریم تا حدی هم به بدیای خ.ا اشاره میکنیم. اما هدف و مانورِ اصلی میخام که روی بخشِ داشتن جامعه برای اقرار به شهوت باشه. چون این همون چیزیه که ما توی تاپیکِ اورژانس هم انجام میدیم. فکرای دیگه ای هم دارم که در مراحل بعدی باید اضافه شن. قدم قدم پیش بریم فلن. 
 سپاس شده توسط
تویه کانال چطور اقرار کنن ؟ تویه کانال که فقط ادمین می تونه پست بذاره اینو من درست درک نمی کنم

سپاس شده توسط
(1396 دي 19، 9:47)می توانم نوشته است: تویه کانال چطور اقرار کنن ؟ تویه کانال که فقط ادمین می تونه پست بذاره اینو من درست درک نمی کنم

نه کانال که فقط برای این راه میوفته که بقیه رو به سمت سایت هدایت کنیم. ینی کسی که پست مارو میبینه،اگه دوس داشت میاد توی سایت عضو میشه. در واقع با اون کانال، افراد رو با سایتمون آشنا میکنیم. حتی بعد ها میتونیم تبلیغ هم بدیم به کانالایی که فعالیتاشون مرتبط با ترک خودارضایی هست.
 سپاس شده توسط
جنگجو جان اگر می خوایم مدیرا به کارهای مدیریتی شون هم برسن ؛ راهش اینه که همه همکاری کنن تا این همه وظیفه رو دوش مدیرا نباشه ! ا
لان تقریبا تمام کارا رو تیم مدیریت می کنه اگه هر کی یه گوشه از کار رو بگیره اون وقت مدیرا وقتشون بیشتره تا ایمیلا رو هم چک کنن نه اینکه به زور فقط به مسابقات برسن

در نهایت یادمون نره که اضافه شدن کانال ، تبلیغات ، به روز رسانی و ... همچنین زدن گروپ ، حذف افرادی که مشکل دارن و دنبال دردسرن ، مدریت گروپ و ... اینا همه ش تلاش و کوشش می خواد اینا همه ش نیرو می خواد . همین الانش اکثر تالارا زمینن چون مسئول ندارن ! همین الانش ایمیلای مدیریت چک نمی شه چون مدیرا واقعا نمی رسن !

اگرم بهشون بگیم نمی رسی کارتو بذار زمین باور کن کسی نیست که کار رو برداره
نشون به اون نشون که حتی اسم گروه های مسابقات با کلی تاخیر انتخاب می شه چند دقیقه وقت می بره همین یه رای دادن ساده؟ چه برسه به کارای دیگه

بازم تاکید می کنم به نظر من کار غلطیه گذاشتن ایمیل در پ.پ که در معرض دید همه است و توجیه مناسبی نیست دیرکردهای مدیرا (اگرچه ایراد بزرگیه) . حداقل به عنوان یه قانون تا وقتی ملغی نشده بهش احترام بذاریم .

دلم نم خواد وارد بحث بشم اما به این نکته ها هم که گفتم توجه کنید

سپاس شده توسط
آره می دونم شما نه ایمیل گذاشتی نه هیچی خیلی هم عالی هستی همیشه 53

انتخاب مدیر بر اساس سابقه است
من خودم تو مسابقه ده روزه ، بیست روزه ، ماهانه ،مسابقه کاپ طلایی ، دخترانه هایی که نمی دانم ، مسابقه امضا مسابقه آواتار و از همه مهمتر تو نسیم حیات یه عالمه فعالیت داشتم بعدش بهم پیشنهاد مدیریت شد .

قضیه به نظرم در وهله اول پاکی نیست بلکه پذیرفتن مسئولیت و انجام دادنش برای مدت طولانی به یه شکل خوبه بدون وقفه یا تاخیر غیر قابل قبول بدون درگیر شدن با بچه ها و از این دست ... (دقیق نمی دونم چون تو مسائل کلان کانون من خیلی کم نظر می دم)

احتمالا یه اصلاحیه باید بزنم رو پست قبلی و بگم 80 درصد کارها به عهده 20 درصد اعضای فعال است و کلمه مدیر رو کلا خط بزنم 1 بعدشم بنویسم لطفا این 80 درصد باقی مانده اگر می تونن بیشتر فعالیت کنن .
اینم که می گم من وارد بحث نمی شم برای اینکه واقعا علاقه ندارم به بحث کردن و این داستان شخصیه Hanghead  نه اینکه ایراد از کسی باشه فدات شم یا بخوام به کسی تیکه میکه بندازم

ممنون که جواب دادی بهم 53

سپاس شده توسط
خب بحث قشنگ شد. خوبه واقعا خوشالم که توجه میکنین. 

حالا راهکار من: برای گرداندنِ کانال و مسئولیت های مربوط به اون، من خودم که هستم. اون لینک ناشناس رو هم شقایق خانوم گفتن اونم خیلی خوبه.

اما برای وقتی که عضوی مشکل ساز میشه برای کانون، خب قبلا هم داشتیم، مدیرا حذف کردن عضو رو. بیاین یه فرصت به تواناییای این بچه ها بدیم. باید تا میتونیم جوونای این مملکت رو از این بیری نجات بدیم. 

توی این راه فش میخوریم، توهین میبینیم ولی می ارزه.
 سپاس شده توسط
سلام

بچه ها میدونم که الان دیگه کمتر کسی به سایت و وبلاگ سر میزنه .. الان دیگه همش شده شبکه های اجتماعی ..
کانال ها جایگزین سایت ها شدند ..

اما منم کلا با کانال و گروه  تلگرام کانون مخالفم .. بذاریم ارتباط ها در حد همین کانون بمونه ..
خانم می توانم درست می گن ما اینقدر مدیر نداریم که بخواییم این قسمت هم مدیری داشته باشه و کاری به کار های کانون اضافه بشه ..

مخصوصا گروه تلگرام که ضرر هاش بیشتر از منفعت هاشه ...

پس بهتره همینطور چراغ خاموش به فعالیت هامون ادامه بدیم و درگیر فعایت های ریسکی نشیم ..
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1396 دي 19، 21:06)قاصدک نوشته است: سلام

بچه ها میدونم که الان دیگه کمتر کسی به سایت و وبلاگ سر میزنه .. الان دیگه همش شده شبکه های اجتماعی ..
کانال ها جایگزین سایت ها شدند ..

اما منم کلا با کانال و گروه  تلگرام کانون مخالفم .. بذاریم ارتباط ها در حد همین کانون بمونه ..
خانم می توانم درست می گن ما اینقدر مدیر نداریم که بخواییم این قسمت هم مدیری داشته باشه و کاری به کار های کانون اضافه بشه ..

مخصوصا گروه تلگرام که ضرر هاش بیشتر از منفعت هاشه ...

پس بهتره همینطور چراغ خاموش به فعالیت هامون ادامه بدیم و درگیر فعایت های ریسکی نشیم ..

خب راجب این ارتباط که همونطور که قیلا هم گفته شد، هدف اینه که ارتباط فقط داخل کانون باشه. کانال هم برای آشنا کردن بقیه با کانون خواهد بود و من تمام مسئولیت کانال رو به عهده خواهم داشت.
راجب گروه که اکیدا خودم هم میگم، گروهی درکار نیست و صرفا کانال راه میوفته اونم برای هدایت اعضاش به این سایت. بعدم که ما کار اشتباهی نمیکنیم که چراغ خاموش بریم جلو. باید تا میتونیم فرهنگ سازی کنیم. میتونیم باعث شیم یه نفر دیگه هم نجات پیدا کنه. 
چیزی که aliunknown گفت، گفت که نمیدونیم این سایتCEO داره یا نه. ینی سرویسی که باعث میشه کسی که سرچ میکنه ترکِ خودارضایی، سایت ما توی نتایج اول گوگل بیاد
 سپاس شده توسط
سلام
اگه رتبه کانون تو گوگل بالا بشه خیلی خوب میشه . نه فقط سرچ "ترک خ.ا" ، سرچ همه موضوعاتی که تو کانون هست.
من خودم سال 91 با سرچ "خاطرات خنده دار" 4chsmu1 اینجا رو پیدا کردم.
الان تو گوگل سرچ کردم " ترک خ.ا " ، سایت کانون صفحه پنجم گوگل بود 22
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
دوستان جان سلام
چون منی حتما از این قاعده که می گویند؛ "از دل برود هر آنکه از دیده برفت" مستنثی نیستم
و حتما در این مدتی که نبودم از یادتون رفته ام
اما خاطر شما هیچ وقت در ذهنم گم نشده و نخواهد شد
هیچ وقت لحظه های خوبی که در این سایت گذروندم از خاطرم بیرون نمیرند
دلتنگ تان بودم از جان و دل

مدت های مدیدی بود دلم میخواست بیام ولی اوضاع باب میل نبود
سختی ها بودند و جان بی رمق
حالا هم که اومدم شاید بودنم دوام زیادی نداشته باشه 
معمولن دوست دارم در وقتی که همه چیز روبه راه هست اینجا باشم
ولی متاسفانه الان خیلی وقته که هیچ چیز رو به راه نیست
بگذریم...

پست های اخیرتان رو داشتم نگاه می کردم گفته بودید یک کانال ارتباطی زده بشه در شبکه های مجازی
گروهی از دوستان در تایید و گروهی دیگر در مخالفت این کار صحبت هایی کرده بودند و هر یک دلایلی برای صحبت خودشون آورده بودند
من اونقدر ها که رفقا خیال می کنند سخت گیر نیستم که بگم نه اگرما این کار رو بکنیم چنین میشود و چنان و روابط پنهانی و الخ
ولی راستش رو بخواهید من هم موافق این کار نیستم (البته اگر سهمی برای نظر دادن داشته باشم هنوز)

کانون اگر صفایی داره به خاطر دور هم بودنی هست که از این مکان و از این سایت حاصل شده
بیرون از اینجا شما هر جایی راه ارتباطی درست کنید گمان نمی کنم بتونید اون چیزی که اینجا هست رو در اونجا هم داشته باشید
شاید بتونید جسم کانون در یک قالب دیگه قرار بدین ولی روح کانون اینجا شکل گرفته
بعد از گذر سال های سال 
تجربه های تلخ شکست ها 
خاطرات شیرین بردن ها
رفاقت ها، دوستی ها، نگرانی ها، اندوه ها، جمع بودن ها، خندیدن ها، سختی کشیدن ها 
همه این ها در این فضا و در این کالبد جریان دارن و هستن و شما نمیتونید این حس ها رو به جای دیگری منتقل کنید
شاید اینجا یک فضای مجازی باشه ولی احساسات واقعی درش شکل گرفتن و شما هیچ وقت نمیتونید این فضا رو با یک فضای مجازی دیگه مثل تلگرام و... قیاس کنید
به عنوان کسی که سه سال با کانون زندگی کرده میگم سعی کنید چراغ همین جا رو روشن نگه دارید و بهش رونق بدین
53
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
سلام آقا طاهر
خوبین ؟ ما همین یه آقا طاهر رو داریم چطور از دل برود ؟

چه خبر ؟ فکر کنم سرباز شده بودید ؟

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان