امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

آقای همساده خب بعضیامون از اول قبضم همین جوری بوده
من یکی که اون قبلا 2 تومن می اومد!

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
امد رمضان و مقدمش بوسیدم
در رهگذرش طبق طبق گل چیدم
من با چه زبان شکر بگویم که به چشم
یک بار دگر ماه خدا را دیدم . . .
حلول ماه مبارک رمضان بر مهمانان ضیافت الهی مبارک باد
التماس دعا دارم از همتون 302
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
سلام
مبارک باشه شروع مهمانی بندگی..
مبارک باشه شروع اسارت شیطان..
و مبارک باشه فرصتهای ما وقتی ک استفادشون می کنیم.....

خدایا کمک کن آدم باشیم..

خیلی التماس دعا.
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

ماه رمضان طلایی ترین فرصت پاکی مبارک 49-2
(1397 ارديبهشت 26، 22:38)می توانم نوشته است: آقای همساده خب بعضیامون از اول قبضم همین جوری بوده

راز موفقیتت چیه؟
من هنوز نتونستم قبض ماه پیشمو پرداخت کنم 4chsmu1
و این ماه بیشتر از ماه پیش شده
میخوام در حدی پیش برم که خطم خودش قطع بشه Gigglesmile
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

دمتون گرم ؛ همتون 912 دارین 22

چه باکلاس 22

خانوم محترمی که نمیخوام اسم ببرم و بگم میتوانمه 22 شمایی که ماهانه 2 هزار تومن پول قبضتون میاد رو چه حساب 912 دارین اخه 22

بجای اینکه 600 تومن پول سیمکارت میدادین میرفتین یدونه 919 میگرفتین 20 هزار تومن شارژش میکردین مادام العمر استفاده میکردین 22

تو خونه ی ما فقط پدر گرام خط ثابت داره ؛ اونم قبض براش نمیاد ؛ سالی یبار خطش رو قطع میکنن میبینیم 10هزار تومن بدهی داره پرداخت میکنیم و خط رو باز میکنن 22

فکر میکنم هزینه ی برق مصرفی گوشی پدر برای روشن موندن بیشتر از هزینه ی سالانه ی قبض موبایلشه 22

خط ثابت خونه هم براش قبض نمیاد ؛ یعنی میاد ولی به دست ما نمیرسه 22 اونم سالی یبار قطع میکنن میرم میبینم 50 ؛ 60 تومن بدهی داره پرداخت میکنم وصل میشه 22

کلا ما به پرداخت ماهانه ی قبض اعتقادی نداریم ؛ تا نیان آب و برق و گاز رو قطع نکنن پولش رو پرداخت نمیکنیم 22
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
شما کدوم شهر زندگی می کنید؟ 65
ما تا قبض و پرداخت نکنیم سریع یه طرفه و بعدش قطع میشه 22
با این احتساب برای خطی که فقط به مودم وصله یه هو یه قبض 200 تومنی اومده بعد میگن بدهی قبلی داشته 22
من موندم این خطی که سریع یه طرفه میشه بعدشم قطع ،کی وقت کرده بدهی قبلی پیدا کنه 22
 سپاس شده توسط
سلااااااام 49-2
چطوووووورین؟؟؟؟؟؟ 
اولین روزه تووووون قبول باشه...  4chsmu1
میخواستم زرنگی کنم اولین کسی که تبریک میگه من باشم... 302 4chsmu1
نمیدووووونم ولی خیلی خوبه که روزه میگیرم...خعلییییا هستن در آرزو ی یک روز روزه گرفتن حسرت میخورناااا .قدر خودتووو بدون جنگجوووو Gigglesmile
ایول...ایول به همه...
ماشاءالله به روحیه قوی و انقلابی مووووون 4chsmu1 میزنیم فکّش پره خون شه!
بچه ها من شنیدم ماه رمضون شیطون به بند کشیده میشه و دیگه دستش از ما کوتاه میشه(بهتر:/ )
پس فکر کنم این،ماه بشه خوب تشخیص داد درصورت نبودن شیطون نفسمون چقدر تحمل گناه نکردن داره...
این ماه میتونیم نقاط ضعف نفسمونو پیداو کنیم و حلش کنیم تا وقتی شیطون بعد ماه رمضون دوباره خواست زندگی رو سخت کنه یه نیشخند بزنیم بگیم:
هه هه هه!!! کور خوندی!!!! عمرااااا! Gigglesmile
انشا الله...
انشا الله... Khansariha (69)
اقا خانم...داداش...آبجی...برار...خواهر...برادر...سیستر...! شمارا به شرفتان(!) میقسمم! دعا یاااااااددددتتتتوووون نره هااااا!!!
جون هرکی دوست داری همین الان دعا کن بابا...دلم خوش بشه 46
میشه ازتون بخوام وسط دعاهای خوبتون برای همه مسلمانای جهان، دعاکنید  یار امام زمون(عج) بشیم؟؟؟
بکنید...باشه؟؟؟
دیگه شرافت کم چیزی نیستا 4chsmu1
اگر شوخی کردم به کسی برخورد معذرت میخوام 53
اگر نکته ای گفتم و کسی دلش گرفت ببخشه لطفا 53 ...من گاها اخلاقم اینطوره...میون شوخی حرفا مو میزنم...توروخدا به دل نگیرید امدی نبوده...حداقل از منه مجازی بشنوید بهتره تا اینکه یه آدم حقیقی بگه 4chsmu1 هرچند  یادم نمیاد ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه...شما حلالو بکن لطفا!...دستتم درد نکنه Gigglesmile ...پس اگر چیزی بوده بزرگواری کنید و حلال کنید...پاک بریم مهمونی 4chsmu1
اقایوووون داداشام... Confetti Confetti
خانماااا آبجی گلیییی هام... Confetti 
من. یه پیشنهاااااد داشتم... Confetti
اینکه برای اومدن امام عجل الله این ماه رمضون  بیشتر از همه ی ماه رمضونای قبلی دعا کنیم...واتس یور آیدیاز؟؟؟؟ 4chsmu1 Gigglesmile
بیاد از دست استکبار جهانی راحت کنه مستضعفارو...بیاد طعم خوشبختیو بچشیم... 53258zu2qvp1d9v
شکرت خداااااجون...ولی روی مهدیت(عج) رو هم ببینیم دیگه...میدونم خعلیییی بهمون بخشیدی هاااا...اگر میشه دیدار روی مهدی عج رو هم ... 53
یاعلی ع
خدا نگهدارتووووون 49-2
 سپاس شده توسط
سلام

1. خط 912؟ 917 و 916 و ... هم داریما
2. این خط رو از طرف اداره خواهرم قسطی دادن بهش حدود 12 سال اینا قبل
3. قبلا 2 تومن می اومد الان آبونمانش باید بیشتر از این حرفا باشه  خدا می دونه چطور 1700 اومده! شاید ماه قبل بیشتر گرفته بودن البته اون ماهم تا جایی که یادمه زیاد نبود!
4. آقا خودمم تصمیمم همینه که این خط رو پس بدم به خواهرم همون بچه ش کم کم داره بزرگ می شه
5. آقا رامین احتمالا اروپایی جایی زندگی می کنن وگرنه مام قبض رو نمی دیم سریع قطع می کنن

سپاس شده توسط
به به
عجب سکوت جون داریه
به به
به به

برم چند تا شعر در باب! سکوت بذارم انجمن ادبیات

سپاس شده توسط
(1397 ارديبهشت 27، 16:32)Queen نوشته است: شما کدوم شهر زندگی می کنید؟ 65
ما تا قبض و پرداخت نکنیم سریع یه طرفه و بعدش قطع میشه  22
با این احتساب برای خطی که فقط به مودم وصله یه هو یه قبض 200 تومنی اومده بعد میگن بدهی قبلی داشته  22
من موندم این خطی که سریع یه طرفه میشه بعدشم قطع ،کی وقت کرده بدهی قبلی پیدا کنه 22

من حدودا سه ماهه قبض موبایلمو پرداخت نکردم و هنوز حتی یه طرفه هم نشده 
یعنی اگر یه طرفه بشه امکانش هست واسه پرداختش اقدام کنم منتهی هنوز اخطارم بهم ندادن حتی  Gigglesmile
خط خود را با ما بدون قطعی و اخطار کنید  4chsmu1
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

سپاس شده توسط
عجب!
شما ژن برترید نکنه ناقلاها

سپاس شده توسط
سلام 
اومدم لباس بپوشم برم بیرون همه جا رو نگاه کردم دیدم ای بابا لباس تمیز ندارم که گفتم چه کنم؟ چه نکنم؟ چشمم خورد به چمدان رفتم یه تک پوش پاییزه پیدا کردم و پوشیدم خوشحال و خندان یهو دیدم بوی گند عرقش مدهوشم کرد!!! باز گفتم درسته شلخته و کثیفم پیش همه عزیزم ولی دیگه نه تا این حد که لباس با این بوی منزجر کننده رو بزارم تو چمدان پس کمی بیشتر بویی یدم که بعله بوی خوش هم خونه ایم بود د لامسب اینو دیگه از کجا پیدا کردی آخه تو چمدون قفل دار؟؟؟؟ همیشه این مشکل رو باهاش دارم لباسام رو که میپوشه دیگه تا نشوره نمیشه باز پوشید از بس خوشبوشون میکنه... اومدم عطر بزنم دیدم عطرم نداریم که...
بی معنی و لوس بود مگه ن؟بچه گانه و دغدغه مسخره ای بود درسته؟ اصلا ارزش تایپ نداشت 4chsmu1 چه میشه کرد اتفاقات روزمره است دیگه زندگی باحاله دیگه
ولی خب غرض از مزاحمت یه ادکلن خوب بهم معرفی کنید من تا امروز عطر میزدم الان میخام برم سروقت ادکلن چه مارکی خوبه چه بویی خوبه تجربه خاصی کسی داره بگه خوبه نگه هم خوبه کلا همه چی خوبه رمضان مبارک 53
اهان راستی داشت یادم میرفت پاک میمونیم دیگه ها؟ Khansariha (129) ایشالا ایشالا
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1397 ارديبهشت 26، 22:38)می توانم نوشته است: آقای همساده خب بعضیامون از اول قبضم همین جوری بوده

مثال کلی بود 303
اگه به روال قدیم خو کردین و خوشحالین که خیلی هم خوب و عالی 49-2 کلا آدمهای درونگرا خیلی بیشتر دوست داشتنی ترن به نظر من مخصوصا تو این دوره زمونه که سخت میشه قاطی اطرافیان شد و از همون یه ذره اخلاقای خوبی هم که داری بتونی محافظت کنی...من منظور پستم بیشتر ناظر به این قضیه بود که از تنهایی و تنها بودن گلایه مندیم وگرنه مرحبا به کسانی که صفا میکنند با وحید بودنشون 41
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
من الان اینجا پست گذاشته بودما
Hanghead

میگم دیگه کسی تو مسابقه نقاشی بهاره رای نمیده؟
بدجنسا خیلی تعداد کمی شرکت کردینا

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان