امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام
حالم خیلی داغونه بچها واقعا دوران افتضاحی رو دارم میگذرونم
چند ماهه قبل تقریبا قبل از عید امسال میتونستم حداقل یک ماه در برابر خ.ا مقاومت کنم
ولی جدیدا خیلی تلاش کنم کلا یک هفته
امیدو اراده ای برام نمونده
تقریبا 11 ساله دچارشم که دیگه توانی برام نزاشته از نظره روحی و جسمی داغونم کرده
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
(1397 مرداد 24، 12:49)Zeus نوشته است: سلام
حالم خیلی داغونه بچها واقعا دوران افتضاحی رو دارم میگذرونم
چند ماهه قبل تقریبا قبل از عید امسال میتونستم حداقل یک ماه در برابر خ.ا مقاومت کنم
ولی جدیدا خیلی تلاش کنم کلا یک هفته
امیدو اراده ای برام نمونده
تقریبا 11 ساله دچارشم که دیگه توانی برام نزاشته از نظره روحی و جسمی داغونم کرده

سلام داداش.
اول یه بررسی کن ببین واسه چی میری سمت خ.ا
آیا فقط برای رفع نیاز جنسی هست؟
یا دلایلی دیگه داره؟
مثلا تنها میشی میری سمتش...
یا عصبانی و ناراحت میشی میری سمتش...
یا ....

یا شایدم مشکل اصلا خ.ا نباشه بلکه مشکل چیزای دیکه من الجمله اعتیاد به پورنوگرافی، یا توان نداشتن تو کنترل فکر، مشکل داشتن تو کنترل نگاه یا چیزای دیگه باشه...

اینا رو یه بررسی کن و بعد مدتی روشون تمرکز و مطالعه کن و ببین چطور میتونی بر طرفشون کنی یا به جای آروم نمودن خودت از طریق خ.ا چه کارهای دیگه ای میتونی کنی...

میدونم سخته.. چون خودم تجربه دارم. صرفا این چیزایی که گفتم مثله از این دکترها حرف نزدم بلکه خودم تو گود هستم متاسفانه ...

در رابطه با خودم دیدم که مشکل اصلی من پورنوگرافی و استفاده غلط از لپ تاپو اینترنت هست...
بعدش با اینکه کارم وابسته به لپ تاپ هست با اینحال بیخیال یه چیزایی شدم و لپ تاپ رو بصورت کنترل شده استفاده میکنم:
چک لیست دارم قبل از روشن کردنش کارهام رو مشخص میکنم کارهایی که مربوط به نت هست بصورت ستاره دا مشخص میشن و بعد از انجام هر کدوم تیک مربوطش رو میزنم اگر هم در حین کار ، کار دیگه ای بخوام باهاش انجام بدم اونا رو هم وارد چک لیست میکنم. کمی سخته البته اوایلش سخت بود ولی الان عادی شده برام و یجورایی تو وقتمم صرفه جویی میکنه...
مورد بعدی اینکه فیلتر _____شک@ن ها  (واسه یه اسم باید کلی ادا اطفال در بیاریم 4chsmu1 ) رو غلاف کردم.
افزونه های ضد پورنوگرافی رو تو مرورگر هم نصبیدم...
حالت امن جستجوی گوگل رو هم فعال کردم ...
البته غافل از این نشم که چند تا مقاله هم در رابطه با ترک پورنوگرافی خوندم و راهکارهایی که برام تقریبا شدنی بود رو دارم اجرا میکنم. ( هر چند برخیش رو واسه خودم به اصطلاح بومی کردم 4chsmu1 )

این فقط بحثه پورن بود...

حالا کنترل نگاه و توقف فکر هم واسش برنامه ریختم.

این سه مورد و یه سری چیزای دیگه من الجمله پناه بردن به خ.ا تو مواقع عصبانی شدن / بی حوصلگی و یه چند تا چیز دیگه رو هم بررسی کردم.

سخت بودن ولی ارزششو داشتن از نظر من 4chsmu1
چقدر حرف زدم (پرحرف شدما) .

موفق باشی
 سپاس شده توسط
سلام
از دوستان کسی هست که در مورد امورات مربوط به سربازی و اعزام اطلاعاتی داشته باشه؟
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام اقا هادی خوبی من ی ماه پیش رفتم برای معافیت بهم گفتن برو پلیس ۱۰+
گفتن ک ی سری مدارک ببرم و بعدشم رفتم دفترخونه ی تعهد گرفتن و گفتن برو نظام معافیت
ولی برای اعزام فک کنم باید بری ۱۰+
و ی سری مدارک ببری ک اگه کسری بزنن برات بزنن و دفترچه بگیری و بری ب سلامتی خدمت
ولی بازم بری ۱۰+بهتر راهنماییت میکنن و میتدنی از محمد ۹۳ بپرسی اونم خودش الان سربازه
 سپاس شده توسط
(1397 مرداد 24، 16:57)هادی نوشته است: سلام
از دوستان کسی هست که در مورد امورات مربوط به سربازی و اعزام اطلاعاتی داشته باشه؟

سلام. داداش بسلامتی.
تا اونجا که یادمه میری خدمات پلیس 10+ یه فرم پر میکنی همچنین برگه معافیت تحصیلی که داری رو باید بهشون بدی، یه قطعه عکس زمینه سفید و یدونه شماره حساب سپه هم میخواست...

بعدش هم میری دکتری که بهت معرفی کردن و معاینه میشی بعدش هم واکسن بعدش هم پست میکنن.

جدیدا فکر کنم تاریخ اعزام رو همون موقع بگنا ولی مکانش یه ده روزی قبل اعزامت مشخص میشه...

بهتره یه سر بری پلیس 10+ همچی رو بهت توضیح میدن...

موفق باشی
 سپاس شده توسط
سلام برادر مجید
ممنونم از راهنماییت
برای معافیت نمیخواستم
کلا قید معافیت و کسر رو زدم
میخوام برم و یه سره اش کنم چه یه ماه چه 24 ماه
به جون خریدم همه سختیاشو

گاها یه پیچ و خم هایی  نکاتی ریز هست برای نحوه اعزام -زمان های اعزام و کارهایی که باید بکنم،میخوام از اونا اطلاع پیدا کنم
و اینکه چون امسال نمیتونم میخوام ببینم از الان اماده دادن برای اوایل سال بعد کاری معقول هست یا تا پاییز صبر کنم؟
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام برادر دیوار
ممنونم ازت
معافیت تحصیلی که ندارم ماه پیش باطل شد رفت به امان خدا
الان خود مدرک رو نمیدن که برو اعزام بیار
چون میگن ظرفیت ها پر میشه برای همین پیگیرشم که اولین ماه زوج سال بعد رو رزرو کنم تا برم کچل کنم vayy 
پلیس +10 فقط مدارک مورد نیازو گفت بیار تا ثبتت کنمVamonde

-----
و اینکه ارتش چه قشری از تحصیل کرده ها رو برمیداره؟
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1397 مرداد 24، 17:32)هادی نوشته است: سلام برادر دیوار
ممنونم ازت
معافیت تحصیلی که ندارم ماه پیش باطل شد رفت به امان خدا
الان خود مدرک رو نمیدن که برو اعزام بیار
چون میگن ظرفیت ها پر میشه برای همین پیگیرشم که اولین ماه زوج سال بعد رو رزرو کنم تا برم کچل کنم vayy 
پلیس +10 فقط مدارک مورد نیازو گفت بیار تا ثبتت کنمVamonde

-----
و اینکه ارتش چه قشری از تحصیل کرده ها رو برمیداره؟

قربونت، داداش یعنی الان معافیت تحصیلیت تموم شده؟ 7
یعنی 1 سال از پایان تحصیلاتت گذشته... ؟

اگه همینه زودتر پیگیر شو.. چون بعد از پایان معافیت به اصطلاح سرباز فراری محسوب میشی و فکر کنم بعدش حدود 3 ماه اضافه خدمت بخوری، که امکانم داره بخشیده بشه (یه پیگیری کن حتما چون در این مورد مطمئن نیستم ...)

اعزام ماه های زوج هست. پلیس 10+ بپرسی بهت میگن که مثلا اگه الان پست کنی احتمال داره برج 8 باشی یا 10 ولی نمیشه 100 درصد گفت همین میشه احتمال داره یه دوره زودتر بری یا یه دوره دیرتر.

پلیس 10+ هم همینا میخواد با کپی کارت ملی و شناسنامه هم که دیگه همجا میخواد 4chsmu1

برو یه صحبتی کن حتما از اونجا که قوانین رو زود به زود تغییر میدن آمار دقیقشو همونا بهت میدن.

در رابطه با ارتش هم چون زیر نظر ارتش نیستم اطلاعی ندارم. اگه بتونی یه ارتشی پیدا کنی ازش آمار بگیری بهتره
----
من و دوروبریام موقع اعزام کلی تلاش کردیم که ارتش نیفتیم تعجب میکنم که دوست داری بری ارتش. شاید هم بخاطر جذب بعدش دوست داشته باشی....

به هر حال موفق باشی
 سپاس شده توسط
نقل قول: قربونت، داداش یعنی الان معافیت تحصیلیت تموم شده؟ 7یعنی 1 سال از پایان تحصیلاتت گذشته... ؟

اگه همینه زودتر پیگیر شو.. چون بعد از پایان معافیت به اصطلاح سرباز فراری محسوب میشی و فکر کنم بعدش حدود 3 ماه اضافه خدمت بخوری، که امکانم داره بخشیده بشه (یه پیگیری کن حتما چون در این مورد مطمئن نیستم ...)

اعزام ماه های زوج هست. پلیس 10+ بپرسی بهت میگن که مثلا اگه الان پست کنی احتمال داره برج 8 باشی یا 10 ولی نمیشه 100 درصد گفت همین میشه احتمال داره یه دوره زودتر بری یا یه دوره دیرتر. 

پلیس 10+ هم همینا میخواد با کپی کارت ملی و شناسنامه هم که دیگه همجا میخواد 4chsmu1 

برو یه صحبتی کن حتما از اونجا که قوانین رو زود به زود تغییر میدن آمار دقیقشو همونا بهت میدن.

در رابطه با ارتش هم چون زیر نظر ارتش نیستم اطلاعی ندارم. اگه بتونی یه ارتشی پیدا کنی ازش آمار بگیری بهتره
----
من و دوروبریام موقع اعزام کلی تلاش کردیم که ارتش نیفتیم تعجب میکنم که دوست داری بری ارتش. شاید هم بخاطر جذب بعدش دوست داشته باشی....

به هر حال موفق باشی
زنده باشی عزیز

بله وقتی تسویه کردم از دانشگاه معافیت تحصیلیمم پرید
1 سال نگذشته هنوز یک سال وقت دارم اعزام بدم اما دیگه معافیت تحصیلی ندارم همینطور رو هوام 
اره منم برای همین میخوام اردیبهشت برم
رفتم پرسیدم گفت مدارکتو بیار هرکدوم از ماه های زوج که دوست داری بنویسیم برو حالشو ببر Gig
گفتم سال بعد اونم گفت هیچ مشکلی نیست 
فکر کنم چون هنوز ظرفیت داره میگه بیا بنویسم
حتما میپرسم باز
ارتش سخته مکافات داره ولی ارزش داره هرجور حساب کنی
ممنونم برادر
پیروز باشی Khansariha (18)
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1397 مرداد 24، 17:56)هادی نوشته است:
نقل قول: قربونت، داداش یعنی الان معافیت تحصیلیت تموم شده؟ 7یعنی 1 سال از پایان تحصیلاتت گذشته... ؟

پلیس 10+ هم همینا میخواد با کپی کارت ملی و شناسنامه هم که دیگه همجا میخواد 4chsmu1 

----

به هر حال موفق باشی
زنده باشی عزیز

بله وقتی تسویه کردم از دانشگاه معافیت تحصیلیمم پرید
1 سال نگذشته هنوز یک سال وقت دارم اعزام بدم اما دیگه معافیت تحصیلی ندارم همینطور رو هوام 
اره منم برای همین میخوام اردیبهشت برم
رفتم پرسیدم گفت مدارکتو بیار هرکدوم از ماه های زوج که دوست داری بنویسیم برو حالشو ببر Gig
گفتم سال بعد اونم گفت هیچ مشکلی نیست 
فکر کنم چون هنوز ظرفیت داره میگه بیا بنویسم
حتما میپرسم باز
ارتش سخته مکافات داره ولی ارزش داره هرجور حساب کنی
ممنونم برادر
پیروز باشی Khansariha (18)

اگه اینطور میگه که خیلی عالیه. از قبل میتونی برنامه ریزی کنی و هر وقت دوست داری تاریخ اعزامت رو بزنن.
اردیبهشت هم خیلی خوبه. چون هم اکثر جاها هوا معتدله بعدشم ماه رمضون سال بعد تو اردیبهشت و خردادهست که تو آموزشی اکثر جاها کاری با سربازا ندارن (دوره قبل ما تو ماه رمضون بود رفیقم اعزام شد کلی تعریف کرد / دوره بعدیش من رفتم که ... بقیشو نمیگم 4chsmu1  )

اسفند هم خوبه چون میخوره به تعطیلات عید و اکثر پادگان ها تعطیل میکنن فکر کنم.

قربونت عزیز.
 سپاس شده توسط
دلم یهو برا کانون تنگ شد اومدم یه عرض ادبی کنم که دیدم هیچکی آنلاین نیست 4
شب بخیر Khansariha (70)
53
 سپاس شده توسط
آقای دیوار لطفا چکیده ای از اون مقاله عملی برای کانون می نویسید
دقیق نمی دونم کدوم تالار جای درستشه
فکر می کنم در این مورد اقا هادی بهتر جواب بدن یا اینکه انجمن ایشونه یا انجمن روان شناسیه

53

[تصویر:  nasimhayat.png]
من فکر میکردم برادر هادی از من بزرگتره ولی الان که بحث سربازی و دانشگاه کرد فهمیدم خودم بزرگترم 
Gigglesmile
یعنی بزرگترین عضومون کیه  Shy
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

ماشالله به برادر علی  
ساعت چهار صبح نشده 13 تا پست زده Khansariha (134)
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
سلام دوستان خوبید امروز میخوام ب همتون شیرینی بدم
امروز ۴۰ روز پاکیمه بگید چی بیشتر دوست دارید براتون بفرستم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان