امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

خب؟
مستر سالک کوش؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1397 دي 11، 0:28)می توانم نوشته است: خب؟
مستر سالک کوش؟

معذرت میخوام .. وضعیت روحی خوبی نداشتم
قول میدم بعد از نماز صبح بیام  Hanghead
53
سلام عزیزانم 

خوبید؟ حال و احوال روزاتون و دلاتون چطوره؟

بچه ها ی سری سوال میذارم دوست داشتید به خودتون جواب بدید نیازی نیس اینجا جوابشو بذارید 

آیا افکار جنسی، تخیلات عاشقانه و روابط جنسی، در زندگی روزانه‌ام اختلال ایجاد کرده‌اند؟

آیا متوجه این موضوع شده‌ام که تخیلات جنسی را به زندگی واقعی ترجیح می‌دهم؟

آیا من از رفتارهای دیگران برداشت‌های جنسی دارم؟

آیا من در افکارم غرق می‌شوم؟

آیا من دائما حد و مرزهایی که برای خود تعیین کرده‌ام را زیر پا می‌گذارم؟

آیا من برای لذت جنسی و شهوانی از نت و کامپیوتر استفاده می‌کنم؟ آیا من فعالیت‌های شهوانی کامپیوتری را به ارتباط با انسان‌ها و دنیای واقعی ترجیح می‌دهم؟

آیا من از تخیلات جنسی، خودارضایی، و شهوترانی برای پوشاندن احساستم استفاده می‌کنم؟

آیا من موجب ایجاد مشکلات جسمی در خودم شده‌ام و یا سلامتی خود را به خطر انداخته‌ام؟

آیا رفتار من باعث شده است که روابطم با دیگران آسیب ببیند؟

آیا من به دلیل خیال‌پردازی و تخیلات جنسی‌ام، احساس پشیمانی، گناه، شرم و یا افسردگی کرده‌ام؟

آیا تا به حال فکر کرده‌اید اگر به تسلیم بودن به شهوت ادامه نمی‌دادید وضعیت بهتری داشتید؟

آیا برای فرار (از خود یا واقعیت)، تسکین اضطراب و یا شانه خالی کردن از مسئولیت به روابط جنسی متوسل می‌شدید؟
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
خیلی برام دعا کنید  Tears
(1397 دي 11، 9:35)شادن نوشته است: سلام عزیزانم 

خوبید؟ حال و احوال روزاتون و دلاتون چطوره؟

بچه ها ی سری سوال میذارم دوست داشتید به خودتون جواب بدید نیازی نیس اینجا جوابشو بذارید 

آیا افکار جنسی، تخیلات عاشقانه و روابط جنسی، در زندگی روزانه‌ام اختلال ایجاد کرده‌اند؟

آیا متوجه این موضوع شده‌ام که تخیلات جنسی را به زندگی واقعی ترجیح می‌دهم؟

آیا من از رفتارهای دیگران برداشت‌های جنسی دارم؟

آیا من در افکارم غرق می‌شوم؟

آیا من دائما حد و مرزهایی که برای خود تعیین کرده‌ام را زیر پا می‌گذارم؟

آیا من برای لذت جنسی و شهوانی از نت و کامپیوتر استفاده می‌کنم؟ آیا من فعالیت‌های شهوانی کامپیوتری را به ارتباط با انسان‌ها و دنیای واقعی ترجیح می‌دهم؟

آیا من از تخیلات جنسی، خودارضایی، و شهوترانی برای پوشاندن احساستم استفاده می‌کنم؟

آیا من موجب ایجاد مشکلات جسمی در خودم شده‌ام و یا سلامتی خود را به خطر انداخته‌ام؟

آیا رفتار من باعث شده است که روابطم با دیگران آسیب ببیند؟

آیا من به دلیل خیال‌پردازی و تخیلات جنسی‌ام، احساس پشیمانی، گناه، شرم و یا افسردگی کرده‌ام؟

آیا تا به حال فکر کرده‌اید اگر به تسلیم بودن به شهوت ادامه نمی‌دادید وضعیت بهتری داشتید؟

آیا برای فرار (از خود یا واقعیت)، تسکین اضطراب و یا شانه خالی کردن از مسئولیت به روابط جنسی متوسل می‌شدید؟

ی سال پیش من با این چالش مواجه شدم دیدم واقعا به کمک نیاز دارم اما راهش رو نمیدونستم برای خودم جریمه تعیین کردم به ازای هر لغزش سه روز روزه متوالی .
لغزیدم روزه گرفتم خیلی زیاد ولی دیدم باز لغزش دارم فقط لاغرتر شدم و اتفاق خارق العاده ای نیفتاد پس ی راه دیگه رو رفتم گفتم باید جریمه چیزی باشه که حسابی دردم بیاره علاوه بر روزه جریمه مالی هم گذاشتم به ازای هر لغزش سیصد هزار تومن! حاصلش پرداخت حدودا دومیلیون پول بهمراه روزه بود ولی از بهبودی خبری نبود 
ی اتفاقایی هم این وسط جدید رخ داده بود و من به ابزارهای جدیدی دسترسی پیدا کرده بودم که قبلا نگاهی بهشون نداشتم 
از پستهای اقای همساده با اس ای اشنا شدم وقتی وارد سایت شدم اولین پست که برای تازه واردها بود شامل تعدادی سوال بود که بخشیش رو من اینجا اوردم
گفته بود به این سوالات پاسخ بدید اگه به بیش از سه تاش پاسخ مثبت دادید این به این معناست که اس ای میتونه محل مناسبی برای مشکل شما باشه و شما احتمالا ی معتاد جنسی هستید

یکسال طول کشید تا تونستم بر ترس و تردید و تنبلی خودم فائق بیام و در اوج استیصال واقعی برم سراغ اس ای و الان با همه وجودم سپاسگزار خداوند رحمانم که این
نعمت رو در مسیر زندگیم قرار داد 

حال بده اقامحسن رو به وفور همه ما تجربه کردیم با شدت و ضعفهای متفاوت ..ازتون میخوام با خودتون روراست باشید و کمک کنید به خودتون.
نترسید از اس ای اونجا حفظ گمنامی افراد یکی از اساسی ترین اصوله حتی میتونید فقط تلفنی از راهنماتون راهنمایی بگیرید میتونید در کنار کانون با کمک اس ای رها بشید نه تنها در این زمینه بهبود پیدا کنید که در همه ابعاد زندگیتون ی نظم و قراری ایجاد میشه 

هدف من این بود 302
آقامحمدرضا
من توصیه نمیکنم که برید و مستقیم سینه بدید جلو و خواسته تونو مطرح کنید البته شاید به این دلیله که من ادم محتاطی ام فارغ از همه این صحبتها بنظرم اگر استادی دارید که باهاش احساس راحتی بیشتری می کنید برید باهاش صحبت کنید تا با اون خانم صحبت کنند و بدون اینکه اسمی از شما بیارند نظر اون خانم رو جویا بشند ببینند اصلا شرایط و موقعیت ازدواج رو دارن یا نه؟ اگر دیدن شرایط ازدواج دارن اونوقت بگن که موردی هست با این ویژگی ها اجازه خواستن بیان صحبت کنند باهاتون و باقی موارد

من معمولا برای بچه ها از این کارا می کنم خیلی هم حس خوبی داره اینکه خجالت بکشید و این موارد رو هم بذارید کنار استاد مثه خواهر یا برادر بزرگتر ادم هستش حالا اونایی که مسن هستن که دیگه مثه مادر پدرن.

اگه دسترسی به استاد ندارید یا ی بزرگتری که بتونه تو دانشگاه براتون صحبت کنه خودتون باهاشون صحبت کنید روراست حستونو بگید و اینکه اجازه میخواید خونوادتون بیان صحبت کنن لطفا نگید اشنا بشیم چون یحتمل فک شما جابجا میشه توسط ایشون بدلیل اینکه برداشتشون این خواهد بود که شما هیجانی به تصمیم رسیدی و مثه خیلی های دیگه دنبال ی رابطه گذرا هستید 
قبلش تمرین کنید که چطور صحبت کنید احساس و درخواستتونو بیان کنید ممکنه رفتار ایشون غیرقابل پیش بینی باشه پس آمادگیشو داشته باشید که در پاسخ به اینکه قصد ازدواج ندارن دلیل منطقی ای بیارید که قانعشون کنید به شما فرصت گفتن حرفاتونو بدن

شماره ی بزرگتر یا خودشونو تونستید بگیرید و نهایتا اینکه فارغ از جوابی که خواهند داد به خودتون افتخار کنید که تو این سن این شهامت رو داشتید که بخاطر دلتون برید جلو کاری که خییییلی ها با سن خییلی بیشتر از شما جرات و جسارتشو نداشتن و ندارن
خدابهمراهتون 302
[تصویر:  pinkglassesf.gif?dateline=1540986405]  
خانم میتوانم میتونم عکس پروفایلتون رو بذارم داخل امضام /؟  4chsmu1

تشکر از بانو شادن پر تلاش بابت اطلاعات زیادی که بهمون دادن 
در مورد sa زیاد مطالعخه کردم اما تا بحال سراغش نرفتم 
نه به خاطر ترس
شاید بخاطر اینکه همیشه آدم مغروری بودم و دوست داشتم روی زانوی خودم باشم  Hanghead
خدا کمک کنه به همه  49-2
اتفاقا اقا اراده یکی از پایه های اصولی اس ای اینه که بپذیری از خودمحوری دست برداری و اقرار کنی به کمک دیگران و اصول برنامه نیاز داری 
و تو این برنامه خودتو به راهنما میسپاری و دیگه از خودمحوری دست میکشی و اینجا دیگه فقط به راهکارهای خودت اکتفا نمیکنی بلکه کاملا در اختیار برنامه و هدایت راهنما قرار میگیری  302
بله  اقای اراده
این تصویر رو یکی از بچه های کانون بهم داد
ضمن تشکر از ایشون

شادن جان الان خوبی؟ 53

به شدت احساس تنهایی میکنم، حتیbing و alexa internet و google هم آنلاین نیستن Hanghead  Hanghead

[تصویر:  qa72_capture.jpg]
53
سرپرست محترم افراد آن لاین...
اگه کمتر افراد آن لاینو نگاه کنین کمتر هم اذیت می شین 4chsmu1

خب بازم یه عاشق داشتیم که منهدم شده بعد از حرف زدن با طرف
آقا جون دختری که منهدم نکنه که دیگه اسمش دختر نیست ! اسمش برگ چغندره!

برف نمیاد چرا!
من دلم می خواد خیلی برف بیاد
داشتم فکر می کردم اگه می شد یه مدت همه خیلی کمتر سوخت مصرف کنیم و بیشتر و بیشتر لباس گرم بپوشیم
اون وقت این گرمای بیش از حد، کمتر می شه و در نهایت احتمال بارش برف بیشتر می شه
بد فکر کردم آیا واقعا چنین چیزی می شه؟
احساس می کنم نه! نمی شه!

یه فکر دیگه ام داشتم اخیرا
اینکه چرا این همه دروغ؟
تو ازدواج! تو کار! تو خیابون! تو خانواده!
دروغایی که با کمال پر رویی تو چشمای طرف مقابل نگاه می کنیم و می گیم بده خیلی ام بده اما...
دروغایی که می گیم و می دونیم هم طرف می دونه خودمونم می دونیم اما داریم از بدبختی و بی پشت و پناه بودن طرف سواستفاده می کنیم چقدر کثیف تر هستن

مثلا معلم بچه رو زده بعد می گه نزدم و بچه و خانواده ش مجبور می شن بگن بله نزده
یا وقتی رییس یکی رو استخدام می کنه می گه حقوق فلان قدر و بیمه بهمان قدر و فلان شرایط! بعد زیر تک تک اونها می زنه و تازه می گه نه من این حرف رو نزدم

چقدر همه چیز عجیبه
عجیب اینه که همه جا که می رم مثل اکسیژن دروغ تو هوا در جریانه

درد دل نیستا
دارم می اندیشم

آقای سالک چیشده چرا دپرسین؟
Hanghead
ای بابا همه دپرسن
Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان