امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

خوبو عالی
اره دیگه دادا هادی
میثم ممنون تو خوبی؟چ خبر رفیق؟

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
 سپاس شده توسط
آقا هادی خوبید الان؟
ب قول میتوانم خانوم یعنی اون لحظه کسی آن نبوده ب آقا هادی کمک کنه؟

ذکر لااله الاالله رو مرتب بگید
ذکر یونسیه
روش سرکه رو حتمن استفاده کنید
شستن دست و پا و صورت با آب سرد
دائم الوضو باشید. خیلی تاثیر داره. وضو نوره
برید بیرون ی چرخی بزنید و بیاید همچین موقع ها
تمیز کردن اتاق ک سرتونو گرم کنه
انشالله ک ب خیر گذشته و حالتون بهتر بشه Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
من کلی مطلب نوشتم ولی ارسال و که زدم سایت ترکید دیگه بالا نیومد
امیدوارم بخیر گذشته باشه
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
 سپاس شده توسط
خب آقا هادی حتمن چیزایی ک گفتیم رو امتحان کیند خیلی موثرن.
سرکه رو امتحان کردید؟بچه ها میکفتن خوبه ها
سلام بر هادی عزیز

اقا بهش برگرد مرد و مردونه بگو امشبو نه شرمندتم امشب عید خوبیه و همه شادن منم میخوام خوشحال باشم نمیخوام دپرس بشم
اصلن بزن برو بیرون هوا عوض کن به دوستت زنگ بزن

راه های رسیدن به خدا بسیاره :d
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
آقا وضو میگیریم ک تاثیر خوب روی حس و حالمون بذاره ن ک بگیم حسم خوب نیست وضو نمیگیرم. اتفاقا بگیر چون خداوند خودشون گفتند ک وضو نوره. نور هم ک باعث هدایته

ب قول برادر علیرضا بزن بیرون. نگران وقتت نباش. وقتی حالتون بهتر بشه با تمرگز بیشتری میخونید و جبران میشه . اصلن امشب ب خودنون عیدی بدید. برید بیرون ی بستنی یا آب انار یا هر چیز دیگه ای ک دوست دارید بخرید بخورید. اینطوری حالتون خوب میشه انشالله Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام. امشب یه کم حالم یه جوریه؟  Hanghead Hanghead Hanghead
اصلاً این حرکتهای شیطون رو نمیشناسم. روش های جدید میخواد پیاده کنه. رو اعصابه لا مذهب. Swear1
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

[تصویر:  05_blue.png] 

سپاس شده توسط
امشب شب عید هست
فردا روز بزرگی هست
روزی که پیامبر به دنیا اومده

فرداتو خراب نکن داداش 53 53

حالتو تغییر بده
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

سپاس شده توسط
آقا شوخی کردم ببینم یکی میاد اگه مورد اورژانسی باشه
یوهوووووووووووووووووووووووووووووو
Confetti Confetti Confetti Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سپاس شده توسط
(1394 دي 7، 23:58)meysam tanha نوشته است: سلام. امشب یه کم حالم یه جوریه؟  Hanghead Hanghead Hanghead
اصلاً این حرکتهای شیطون رو نمیشناسم. روش های جدید میخواد پیاده کنه. رو اعصابه لا مذهب. Swear1

سلامممممممممممم از اوووون حال هایی که ادم بایدددد تمام تلاشش رو برای خوب بودن بیشتررررر انجام بددددددده
شیطون این جوری کم کم وارد میشههههه وقتی میبینه نمیتونه مستقیم و یکباره عمل کنه این جور وارد میشه ولی فکرررررررر کرده در هر صورت بـــــــاززززندست چون با قهرمانای ما طررررررررررررررفه Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
مثل تموم عالم
اورژانس ما خرابه خرابه خرااااااااابه 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

دیگه به جان خودم امشب منکرات میاد منو میگیره میبره. Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

بابا والا مزاحم تلفنی بود. Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Confetti Confetti 2uge4p4
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

کسی هستتتتتتتت داشتم یهو عکس زشت میدیدم قطع کردم وسطش وسوسه شدم الانم شهوتم زده بالااا کمککک

بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
 سپاس شده توسط
سلام . داداش امشب رو بخند و کیف کن. از پس تو که بر نمیاد شیطون. برو بالا ببین چه فیلم وسیانسی سر اورژانس در آوردیم امشب. Confetti ConfettiConfetti Confetti Confetti Confetti Confetti 2uge4p4 2uge4p4
Confetti
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سپاس شده توسط
(1394 دي 8، 0:09)Pourya.sh نوشته است: کسی هستتتتتتتت داشتم یهو عکس زشت میدیدم قطع کردم وسطش وسوسه شدم الانم شهوتم زده بالااا کمککک

سلامممممممم هر موووقع جلووووو وسوسه رووووو بگیررررید غنیمت هست
حالااااا که اینجایین اروم باشیددد و سعی کنیددد فکرتون رو متمرکزززز روی یه موضوعی که فکر کردن بهش ارومتون میکنه 302 302
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان