امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

داداش یکم روی خودت کار کن 
برای خودت برنامه ریزی داشته باش
این برنامه ریزی رو بارها همه جا گفتم خیلی مهمه که ماها برنامه ریزی داشته باشیم تا بتونیم از پس مشکلاتمون بر بیایم و یهو بهمون غلبه نکنه
نباید توی حال بد بمونیم 
باید همیشه یادمون باشه ماییم ک کنترل همه چیز دستمونه نه حس و حالی که توشیم 
چاله چوله ها رو خودت با دستای خودت با آسفالت پر کن بعدم با قلتک روشو صاف کن تا یاد بگیره چاله درست نشه 
53
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام دوستان اتفاقی اومدم اورژانس یاد یه خاطر افتادم 
حدودا دوسال پیش بود نزدیک امتحانات دی ماه بود ومن هیچی نخونده بوم گفتم خدایا چیکار کنم یه روز اضافه تر داشته باشم که بتونم بخونم خودما زدم به مریضی  گفتم سرم درد میکنه خلاصه رفتیم دکتر هرچی سوال میکرد جواب مثبت میدادم فکرشا بکن فوق تخصص مغز و اصاب مونده بود واقعا سرم درد میکنه یا نه برا همین۳روز توی بیمارستان بستریم کرد کلی ازمایش و عکس ازم گرفتن بعد روز سوم اومد بالا سرم گفت چیزی نیست مال استرس بعد یه نگاهی بهم کرد که از تو چشماش میخوندم که میگفت تو بازیگر خوبی میشی چون دقیقا ۳روز مخ دکتر هنگ بود 
خلاصه تو این سه روز دوتا امتحان غیبت خوردم بعدم رفتم امتحانشا تو نیمه دوم دادم البته یکشونا چون یکیشونا معلمون برام ۲۰رد کرد خدایی دمش گرم کلی بهمون حال داد  
گفتم استفاده کنین
انقدر ناراحتم انقدر ناراحتم که حدنداره,من الان برم گناه کنم چی تغییر میکنه؟جز اینکه حالم بدتر میشه هیچ اتفاقی نمیفته, با اینکه نفسم خیلی موافقه اینکارو بکنم, بیخیال گناه 53258zu2qvp1d9v برام دعا کنید 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
کسی هست؟؟؟؟ ؟
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 29، 0:23)mohsennia نوشته است: کسی هست؟؟؟؟ ؟

سلام من هستم و بقیه هم ظاهرا مشغولن 65 Khansariha (56) Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
Confetti Confetti Confetti

[تصویر:  nasimhayat.png]
 Khansariha (98)  Khansariha (98)  Khansariha (98)  Khansariha (98)  Khansariha (98)  Khansariha (98)  Khansariha (98)  Khansariha (98)  Khansariha (98)  Khansariha (98)  Khansariha (98) 
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
سلام
حالا ک اومدید کانون و اورژانس و میخواین حالتونو خوب کنه:
پاشین قدم بزنین.. 
کتاب (ترجیحا قران) بخونین..
لطیفه بخونین.. منتها لطیفه پاک..
سخنرانی با مداحی گوش کنین..
چند تا شنا یا دراز نشست برین..
یک لیوان آب ولرم بخورین..
و کلا حالتی ک توش هستین رو با تمرکز ب این ک میخواین مقتدرانه تو روی شیطان بایستید عوض کنین..
مهمه ک تمرکز کنین روی نه گفتن ب خواسته ی نفس و نه بگین و خدا رو شکر کنبن بابت این کار..

ذکر (ترجیحا صلوات یا لاحول و لا قوه الا باالله ) رو یادتون نره..

موفق باشین و پاک..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
Sad 
عاقا من ذهنم هیچ حرفیو باور نمیکنه 22 هرچی میگم ترک کو حالی نمیشه . Vamonde شما چطور ذهنتو گول میزنین؟ Hanghead
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
ذهن به ترک یهوویی مسلمه که جواب نمیده 
دیدین یه بچه گیر میده به یه عروسک بخواین ازش اون عرووسکو بگیرین باید یه اسباب بازی دیگه بهش بدین تا عروسکو بیخیال شه و حواسش پرت شه 
ذهنتون رو متمرکز به خوده ترک نکنین 
ذهنتون رو مشغول به چیزای دیگه کنین و به وسوسه ها بگین حالا یکم صبر کن وقت ندارم 
و اینو تکرار کنین وسوسه ها رو عقب بندازین
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
خدایا داری منو می بینی 
انقدر حالم بده ...
من بدترینم
 سپاس شده توسط
وضعیت اروژانسی
 سپاس شده توسط
وضعیت وخیمه نسبت به ترک کاملا بی اشتیاق شدم نمیدونم اون حس بی زاری چرا با ادم نمیمونه
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
داداش یکی از دلیل هایی که باعث شکستن میشه همین بیدار موندنه. تا 2:38 وقتی آدم بیدار باشه خب معلومه فکر و خیال توی سرش میاد. 
برای ادامه ترک، بهتره ورزش کنی و این باعث میشه زودتر بخابی. اونوقت هم روزت رو شاداب تر شروع میکنی و هم برای ترک انگیزه بیشتری خواهی داشت داداش
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
الان مرتضی وضعیتش مطمئنم اورژانسیه

مرتضی توی پروفایلت که نمیشه پیام گذاشت..
اگه اینو خوندی بالاغیرتن امشب کار دست خودت ندی تا ببینیم چرا اکانتت حذف شد.

چون میشناسمت اینو بهت میگم..دلت مثل خودم کوچیکه زود میشکنه...
تو هم یکی از مایی...پس لطفا بیخودی کاری نکنی که بیست روز پاکیت خراب بشه

برو بخواب ..فکر هیچیم نکن.

بچه های سایت حواسشون به همراهیاشون هست
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان