امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تو بگو چه کتابی بخونم؟

سلام بچه ها چند تا کتاب با موضوع دفاع مقدس بهم معرفی میکنین؟! خودم مد نظرم کتاب دا هست ولی یک کتابی هست در مورد شهدای یک جزیره در دفاع مقدس که اسمش یادم نیست لطفا اگه کسی خونده چند تا بمن معرفی کنه

ارسال شده از LG-D858HKs با استفاده از kanoon
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام میپ عزیز
سها خانوم لطف کردن چند مورد رو معرفی کردن  302
عرض میکنم خدمتون53258zu2qvp1d9v
1- حیاط خلوت
2- سلام بر ابراهیم که داداش قاصدک هم قبلا معرفی کرده بود
3- خاک های نرم کوشک

برقرار و پایدار باشید 303
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
متاسفانه من اسم کتاب هایی که میخونم یادم نمیمونه
اما
کوچه نقاشها(این یکی رو خیلی بیشتر دوست داشتم)
ونیمه پنهان ماه شهید همت
رو چون دوست داشتم اسماشون خاطرم هست 53258zu2qvp1d9v
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
کتاب ‍Le Comte de Monte-Cristo
به فارسی کنت مونت کریستو

این کتاب نوشته ی نویسنده ی توانمند فرانسوی الکساندر دوما است و در سال های 1844 تا 1845 به صورت سریالی منتشر شد.
ماجرایی هست که از یک جوان پاک سیرت که در زندگیش محبت و سعادت رو درک کرده و سودای عشقی پاک و رویایی بر سرش هست، مردی می سازه که حتی خودش هم در آینه برای خودش غریبه است و بعد این مرد به سراغ عاملین این تغییر در زندگیش می ره و از جاهایی سر در میاره که در نهایت دنیای دیگران رو هم تغییر می ده...

وقتی کتاب رو بار اول سالها قبل خوندم زیبایی داستان من رو گرفت هر لحظه با این مرد همراهی می کردم و تعجب می کردم که روزگارش چرا اینجوری شد و گیج شده بودم

آقا اینا هیچی اون جایی که اون خانم در نامه خودکشیش می نویسه : «یک مادر خوب هر جا می ره فرزندش رو با خودش می بره»
وااااااااااااااااااای خل شدم اون لحظه تریپ روان برداشتم کلی اشک ریختم

به نظرم ارزششو داره بخونید و شیرینیش رو هرگز فراموش نخواهیدکرد

اینم بگم که دفعه بعدی که کتاب رو خوندم تازه یه سری جملات قصار و آنچنانی که داشت رو چشمم دید و تونستم سرش فکر کنم Khansariha (56)

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 9، 11:02)می توانم نوشته است:
کتاب ‍Le Comte de Monte-Cristo
به فارسی کنت مونت کریستو

این کتاب نوشته ی نویسنده ی توانمند فرانسوی الکساندر دوما است و در سال های 1844 تا 1845 به صورت سریالی منتشر شد.
ماجرایی هست که از یک جوان پاک سیرت که در زندگیش محبت و سعادت رو درک کرده و سودای عشقی پاک و رویایی بر سرش هست، مردی می سازه که حتی خودش هم در آینه برای خودش غریبه است و بعد این مرد به سراغ عاملین این تغییر در زندگیش می ره و از جاهایی سر در میاره که در نهایت دنیای دیگران رو هم تغییر می ده...

وقتی کتاب رو بار اول سالها قبل خوندم زیبایی داستان من رو گرفت هر لحظه با این مرد همراهی می کردم و تعجب می کردم که روزگارش چرا اینجوری شد و گیج شده بودم

آقا اینا هیچی اون جایی که اون خانم در نامه خودکشیش می نویسه : «یک مادر خوب هر جا می ره فرزندش رو با خودش می بره»
وااااااااااااااااااای خل شدم اون لحظه تریپ روان برداشتم کلی اشک ریختم

به نظرم ارزششو داره بخونید و شیرینیش رو هرگز فراموش نخواهیدکرد

اینم بگم که دفعه بعدی که کتاب رو خوندم تازه یه سری جملات قصار و آنچنانی که داشت رو چشمم دید و تونستم سرش فکر کنم Khansariha (56)
این تغییرات در جهت مثبت هستن تو این آدم و تو آدمای دیگه توسط این آدم یا در جهت منفی؟ یعنی یه شخصیت مخرب میشه؟
اینکه گفتین سریالی منتشر میشد، یعنی چند جلدیه؟
 سپاس شده توسط
اینا سه جلده کلا ولی سه جلده خورند پهلوون21
ولی انقدر شیرینه به سرعت جلو میرید تو داستانش

رفتارش رو نمی تونم بگم واسه همه مثبته

بینید این آدم یه دریانورده با توجه به سنش خیلی سریع پیشرفت کرده یه خانم خوبی هم نامزدشه
هم از لحاظ کاری رقیب داره هم از لحاظ عشقی
و این دو تا آدم دست به دست هم می دن که اونو محوش کنن

حالا شما آدمیو فرض کن که دریا نورده سالها زیر آفتاب سوخته شده این آدم از بس در تاریکی مطلق تو سلول سیاهچال انفرادی بوده صورتش دیگه سفید سفید شده!!! حساب کن چندسال؟!

وقتی از زندان میاد بیرون قاعدتا می ره از سر خط شروع کنه
سراغ خانواده ش می ره و عشقش و دشمنانش
به کسانی در این مسیر کمک می کنه (نه فقط انتقام نمیگیره) و از کسانی انتقام می گیره

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%AB%D8...B3-1-2.jpg]اثر مرکب نوشته دارن هاردی نویسنده و سخنران محبوب و موفق آمریکایی است که هم ناشر و دبیرتحریریه مجله موفقیت در آمریکاست و با صدها فرد و کارآفرین موفق آمریکایی گفتگو کرده و هم با راه اندازی شبکه های تلویزیونی در زمینه موفقیت و اثرگذاری فراوان در این حوزه و راه اندازی شرکتها و مجموعه های مختلف و مشاوره به مجموعه های متعدد توانسته به عنوان یکی از کارآفرینان مطرح و موفق در سطح دنیا به شمار رود.
اثر مرکب گرچه دارای بنیان مشترک با اکثر سخنرانی ها و کتاب های موفقیت است که بر تلاش، امید، تغییر و قدرت درون انسان تاکید دارند، اما اثرگذاری و تحولی که می تواند در خواننده ایجاد کند و زاویه نگاه جدید و همچنین پیشنهادات کاربردی، عملیاتی، جالب توجه و اثرگذاری که مطرح می نماید، موجب می گردد خواننده را از ابتدا تا انتها با خود همراه کند.
تم کلی کتاب صوتی اثر مرکب و مضمون و هدف گذاری آن نیز به نحوی است که مدیر، کارمند، مرد، زن، پیر، جوان و هر مخاطبی در هر قشر و سن و شغل و حرفه ای بتواند به فراخورش نیازش از آن بهره مند شود و برای موفقیت و تداوم موفقیت به آن نیازمند باشد. تا آنجا که نویسنده در دیباچه کتاب ادعایی بزرگ می کند و می گوید: مهم نیست چه چیزی یاد می گیرید یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می کنید، موفقیت در نتیجه اثر مرکب به دست می آید.
----
تازه شروع به خوندنش کردم؛ کتاب خوبی هست.
PDF هم موجوده : دانلود
 سپاس شده توسط
اثر مرکب کتاب خوبی هستش... 53
کتاب که زیاده-کلا سعی کنین کتب مربوط به قدرت و کنترل ذهن بخونین که واقعا زندگیتونو تغییر میده...
کتبی از شاکتی گوین-وین دایر-لوییس هی...
لینک گیر آوردم براتون میذارم
شیرجه های نرفته گاهی کوفتگی های عجیبی بجا میگذراند

[img=0x0]http://www.noonoab.ir/assets/js/admin/uploaded/2013/11/Climbing-5.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
کتاب خوبی که الان دارم میخونمش کتاب قدرت راندا برن هست واقعا قشنگه توی تغییر زندگی منکه داره تاثیر میذاره توصیه میکنم بخونینش Khansariha (56)
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D9%85%D9%86%20%D9%BE%DB%8C%D8%B4%20%D8%...%D9%88.jpg]
من پیش از تو
نوشته ی جوجومویز ترجمه ی مریم مفتاحی ، نشر آموت 
یه رمان معروف و زیبا
اولش وقتی که فقط چند صفحه خوندم حس کردم حوصلمو سر می بره و نمی تونم باهاش ارتباط بگیرم پس برای مدتی رهاش کردم
اما اشتباه می کردم
بعد چند وقت دوباره رفتم سراغش و دیگه نتونستم زمین بزارمش
رمان قشنگیه و امیدوارم از خوندش لذت ببرید.
(1395 دي 14، 19:27)Rise نوشته است:
[تصویر:  elai_img_20170103_191150.jpg]

‍ کتاب قله ها و دره ها  اسپنسر جانسون

در کتاب قله ها و دره ها شما با روش های اصولی در زندگی آشنا می شوید که به کارگیری این نکات در زندگی باعث رسیدن به آرامش و موفقیت در هر زمانی میشود.

بخش بزرگی از رویدادها و پدیده هایی که ما را در میان گرفته اند و بر زندگی ما اثر میگذارند، بیرون از اراده و کنترل ما هستند . اما واکنش به آنها در اراده و کنترل ما است. بنابراین، می توان گفت که راز بزرگ موفقیت و شکست ، نیکفرجامی و بدفرجامی ، شادی و ناشادی، توسعه و عقب ماندگی ما انسانها، در چگونگی واکنش ما به عوامل بیرونی نهفته است .

از سوی دیگر، مجموعه رفتارها و عملکرد ما در کار و زندگی ، از باورهایمان سرچشمه می گیرند. اگر با ارزیابی و باز ارزیابی مداوم باورهایمان بتوانیم آنها را آگاهانه بشناسیم و در راستای بهتر زیستن تغییر دهیم.

لینک دانلود نسخه pdf

کتاب عالیه نه برای یک بار خوندن بررای همیشه داشتن 128fs318181
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
با اجازه میخوام کتابی رو معرفی کنم به اسم 5 نفری که در بهشت ملاقات خواهید کرد
نوشته میچ آلبوم
نویسنده کتاب مشهور سه شنبه ها با موری

رمان خیلی زیبایی هست
در مورد زندگی پیر مردی به اسم ادی که توی سهر بازی مشغول به گاره و تک و تنها زندگی میکنه

. جونش رو به خاطر نجات دختر بچه ای فدا میکنه
بعد مرگ رفته رفته 5 نفری که توی زندگیش به نحوی اثر داشتن رو رو میبینه و ابهاماتی که براش توی طول زندگیش رخ داده رو مشاهده میکنه

و ما هم رفته رفته میفهمیم که ادی از اول اینقد عبوس و ترش رو نبود
سختی جنگ
سختگیری پدرش
فوت همسرش ماگریت که بینهایت دوسش داشت

اوج کتاب به نظر من لحطه دیدار ادی با مارگاریت توی بهشه

توصیه میکنم بخونید جالبه

[تصویر:  84425031.jpg]
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1396 فروردين 27، 11:32)زندگی زیبا نوشته است: کتاب خوبی که الان دارم میخونمش کتاب قدرت راندا برن هست واقعا قشنگه توی تغییر زندگی منکه داره تاثیر میذاره توصیه میکنم بخونینش Khansariha (56)

سلام...این کتاب برای ایجاد حس خوب و دیدن ابعاد بهتره زندگی خیلی خوبه...
ولی یادتون باشه احساس خوب همه چیز نیست...(اشتباه بیشتر افراد در مطالعه  کتب راز و قدرت و شکرگزاری و ازین دست....)
و حتما برای مکمل کتبی که روی سرمایه گذاری شخصی نوشته شدن رو هم مطالعه کنین...
شیرجه های نرفته گاهی کوفتگی های عجیبی بجا میگذراند

[img=0x0]http://www.noonoab.ir/assets/js/admin/uploaded/2013/11/Climbing-5.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
سلام....
نمایشگاه کتاب شروع شده....
منم گفتم پیشنهاد های یه آدم با تجربه رو بهتون بگم....
چندین ماه قبل داشتم دنبال سمینارهای خوب خوب می گشتم که رسیدم به سمینار های جیم رون....
معتقده پنج سال اینده تون نتیجه ی کتاب هایی هست که الان می خونین.....
پیشنهاد داده انواع مختلفی از کتاب ها رو بخونیم....یعنی کتاب خونه تون بالانس باشه.....نه که فقط از یه مدل کتاب استفاده کنین....مثلا یکی فقط عشق رمان داره....یکی فقط عشق تاریخ و اینا....
خلاصه لیست کرده کتگوری ها رو به این صورت:
1- تاریخ : خوندن تاریخ مفیده....استفاده از تجربیات دیگران و اینکه گذشته چجوری بوده....
خودش کتاب" درس هایی از تاریخ" ویل دورانت رو پیشنهاد داده...100 صفحه ست فک کنم..
2-فلسفه: کتاب های فلسفه سخته....معتقده کتاب های سخت سخت باید بخونیم تا رشد کنیم...
کتاب پیشنهادی: تاریخ فلسفه ویل دورانت......البته من کتاب ماجراهای فلسفه ش رو خوندم.....جالبه....البته من فکر می کردم فلسفه پاسخ سوالاتم رو میده ولی نه تنها نداد بلکه بیشتر طرح سوال می کرد!
3- رمان: تو یه داستان خوب، نویسنده فلسفه ی فکریش رو به ما انتقال میده...منتها نه به صورت کلمات خشک و غیر قابل فهم.....در واقع این هم یه جور کتاب فلسفه است منتها از نوع شیرین ترش!
4- بیوگرافی: داستان افراد موفق باید خونده بشه...البته اون طرف قضیه هم مهمه.....یعنی اگه یه کتاب از گاندی می خونین....یه کتاب هم از هیتلر بخونین!
5- قانون:  لزومی نداره یه وکیل بشی ولی باید بدونی وقتی یه چیزو امضا می کنی، واقعا داری چیو امضا می کنی!
6- اقتصادی: کتاب پیشنهادی تو این زمینه "پولدارترین مرد بابیلون" است....نکات اقصادی خوبی تو این کتاب هست که تو زندگی و مدیریت روزانه تون بهتون کمک می کنه....
7-فرهنگی: فرهنگ چیزی هست که مارو از حیوانات متمایز می کنه!
8-عرفانی: مثلا قرآن بخونین و تمرینش کنین.

چند تا کتاب دیگه هم پیشنهاد داده که بخونین:
"چگونه کتاب بخوانیم" مورتیمر ادلر...
"فکر کن و ثروتمند شو" ناپولین هیل

در انتها پیشنهاد میده یه دفترچه داشته باشین و ایده های خوبی که از این کتاب ها می گیرین رو بنویسین...
فلسفه فکریتون رو این مدلی شکل بدین.....و کارهاتون رو طبق این فلسفه فکری ببرین جلو....
امیدوارم مفید بوده باشه....
[تصویر:  MuALi.png]
سلام
من کتاب خون نبود اصلا . وقتی این قسمت کانون رو دیدم با توجه به تعریف زیادی که از کتاب "من او" کرده بودن رفتم گرفتم و خوندم و خیلی خوشم اومد.
کتابایی مثل قورباقه را قورت بده یا همچین کتابایی که برای تفکر و برنامه ریزی و اینجور چیزا هستن واقعا مفیدن؟ کسی جواب گرفته که واقعا روال زندگیش رو تغییر بده؟
---------------------
فقط دوتا نکته رو هم خوندم گفتم بازم بگم شاید برای بعضیا خوب باشه
1- رمان خوندن در صورتی مفیده که آدم زیاده روی نکنه.زندگیش بخاطر رمان مختل نشه
2- از هر نوع کتابی بخونه مثلا تاریخ، رمان، کتاب های برنامه ریزی و...

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان