امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جشن پاکی (سرپرست: يا ماه بني هاشم و ^علی^)

(1395 بهمن 26، 23:34)mojgan نوشته است:         [تصویر:  5.gif][تصویر:  5.gif][تصویر:  5.gif]                [تصویر:  5.gif][تصویر:  5.gif][تصویر:  5.gif]                      [تصویر:  5.gif][تصویر:  5.gif][تصویر:  5.gif]
سلام دوستای خوبم. البته که باز هم قهرمان داریم.  اینبار اما از مسابقه گروهی... اونم 2 گروه، اونم 2 گروه از خانوم ها. پرچممون کو؟... آها، اون بالاست . خخخخ
معرفی میکنم:

[تصویر:  4637.gif]       گروه خدارا دوست دارم     [تصویر:  4637.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]  ساحل آرام  [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]  خانوم لبخند [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif] دختر خورشید[تصویر:  khansariha%20(2).gif]

و 

[تصویر:  4637.gif]          گروه  ما  قدرتمندیم        [تصویر:  4637.gif]                                    

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]      انیس       [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]  حوا هستم    [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]    شاد بانو      [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]      خودم        [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

به افتخار قهرمان های گروهیمون، جیغ، سوت، دست.... هوراااااااااااااا

امروز جشنمون ولنتاینی و عشقولانه است. اینم خرس و شیرینی . 

[تصویر:  6606.gif][تصویر:  5011.gif] 

همراه با اجرای عاشقانه پیانو. wow

[تصویر:  5307.gif]

به تک تک اعضای گروه خدا را دوست دارم و ما قدرتمندیم تبریک میگم. مسابقه گروهی جدای از انگیزشی بودنش، یه درس و یک آموزش بزرگه، این که گروهی کار رو پیش می بریم، اینکه توی مسابقه گروهی به نفع هم تلاش میکنیم. امیدوارم دور بعدی مسابقات تمامی گروه ها قهرمان باشن. 

خدایااا شکرت
به هم گروهی های گل خودم و اجیای خوشگلم تو گروه ما قدرتمندیم تبریک میگم

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
منم جا بدین تو مسابقه اگه دلتون خواست , دیگه اصرار نمیکنم حوصله ندارم
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

خدایا به دادم برس
تبریک میگم به گروه ماقدرتمندیم وگروه خدارادوستداریم ایشالاهمیشه قهرمان باشید Khansariha (46) 2uge4p4 :wi
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

تبریــــــــــک میگــم به همه شما که قهرمــــــــانین
و قراره هممون قهرمــــــان بمونیـم  هوراااااااااااا Confetti

[تصویر:  girl_dance.gif][تصویر:  Laie_39.gif][تصویر:  Laie_40.gif][تصویر:  Laie_37.gif][تصویر:  Laie_78.gif][تصویر:  viannen_28.gif]
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
تبریک میگم 1 Confetti
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
به همه برنده ها تبریک میگم این پاکی لذت بخش رو 2uge4p4 Greenstars

امیدوارم پاکی هممون ابدی بشه 49-2
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

[تصویر:  163.gif]

قهرمان گروه ما قدرتمندیم

و

قهرمان گروه خدا رو دوست دارم

[تصویر:  163.gif]

2uge4p4 2uge4p4 آفرین به شما که همیشه قهرمانین 4chsmu1 Khansariha (69) 2uge4p4
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1395 بهمن 26، 23:34)mojgan نوشته است:         
سلام دوستای خوبم. البته که باز هم قهرمان داریم.  اینبار اما از مسابقه گروهی... اونم 2 گروه، اونم 2 گروه از خانوم ها. پرچممون کو؟... آها، اون بالاست . خخخخ
معرفی میکنم:

[تصویر:  4637.gif]       گروه خدارا دوست دارم     [تصویر:  4637.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]  ساحل آرام  [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]  خانوم لبخند [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif] دختر خورشید[تصویر:  khansariha%20(2).gif]

و 

[تصویر:  4637.gif]          گروه  ما  قدرتمندیم        [تصویر:  4637.gif]                                    

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]      انیس       [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]  حوا هستم    [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]    شاد بانو      [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]      خودم        [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

به افتخار قهرمان های گروهیمون، جیغ، سوت، دست.... هوراااااااااااااا

امروز جشنمون ولنتاینی و عشقولانه است. اینم خرس و شیرینی . 

[تصویر:  6606.gif][تصویر:  5011.gif] 

همراه با اجرای عاشقانه پیانو. wow

[تصویر:  5307.gif]

به تک تک اعضای گروه خدا را دوست دارم و ما قدرتمندیم تبریک میگم. مسابقه گروهی جدای از انگیزشی بودنش، یه درس و موفقیت بزرگه، این که گروهی کار رو پیش می بریم، اینکه توی مسابقه گروهی به نفع هم تلاش میکنیم. امیدوارم دور بعدی مسابقات، تمامی گروه ها قهرمان باشن. 

ممنون  Khansariha (69) 303 
تبریک به هم گروهیای عزیزم و گروه خدا را دوست دارم 
عالی بود انشاالله دور بعدی مسابقات همه گروه ها با هم برنده شیم
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
تبریک میگم به همه ی خواهرای پاک در دو گروه ما قدرتمندیم و خدا رو دوست دارم.

از خانم مژگان و انیس هم بابت جشنهای زیبا تشکر میکنم.
تبریک تبریککککک تبریککککک به برنده هااااا 2uge4p4 Confetti
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

(1395 بهمن 26، 12:15)انیس نوشته است:
[تصویر:  Animated%20Gif%20Greetings%20%2857%29.gif]قهرمانان [تصویر:  81.gif][تصویر:  82.gif] روزه: [تصویر:  317.gif]

قهرمـــــان دیوار
قهرمــــان nasim021

[تصویر:  1221.gif]
مااااشالله به این اراده [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif]

قهرمان [تصویر:  81.gif][تصویر:  84.gif] روزه:

قهرمـــــان m12

[تصویر:  feuerwerk31.gif][تصویر:  feuerwerk31.gif]
وقهرمان ماهانه:

قهرمان دختر خورشید
با 40 روز خوووب Confetti

[تصویر:  jocker_4.gif][تصویر:  jocker_3.gif][تصویر:  jocker_6.gif]
مبـــارک باااااااشه دوستان گلـــــــــم
[emoji6] [emoji4] [emoji4] [emoji4] خیلی ممنون میگم حالا باید کجا برم
 سپاس شده توسط
 [تصویر:  21.gif]   [تصویر:  21.gif]  [تصویر:  21.gif]  [تصویر:  21.gif]  [تصویر:  21.gif]  [تصویر:  21.gif]  [تصویر:  21.gif]  [تصویر:  21.gif]  [تصویر:  21.gif]  [تصویر:  21.gif]

سلام دوستای خوبم. امیدوارم حال دلتون خوب باشه و پاکیتون مستدام. مفتخرم قهرمان های فوق العاده مون رو که جسورانه با نفس سرکش مبارزه میکنند، خدمتتون معرفی کنم. شما هم جوری که شایسته شون باشه تشویق بفرمایید.  317

قهرمان مسابقه [تصویر:  5981.gif][تصویر:  5980.gif] روزه

بانو زینبی

[تصویر:  6.gif]

قهرمان مسابقه[تصویر:  5981.gif][تصویر:  5979.gif] روزه 

آقای V.A

[تصویر:  5.gif]

آقای summer

آقای مهاجر

Khansariha (2)        قهرمان مسابقه ماهانه        Khansariha (2)

بانو sany90 با [تصویر:  5926.gif] ستاره

[تصویر:  6.gif]   

آقای  یوسف   با [تصویر:  5925.gif]  ستاره

ماشاءالله به شما قهرمان ها، خسته نباشی دلاور، خدا قوت پهلوان. (هنوز تو فاز کشتی ام. چه بردیم.  Khansariha (13)) البته که شما هم شیطان رو فیتیله پیچ کردین. احسنت به شما  Gigglesmile

این گل هم با ارادت و احترام فراوان تقدیم به شما

[تصویر:  6604.gif]                                                   

بهتون تبریک میگم و از خداوند منان پیروزی های پیاپی وپایدارتون رو خواستارم. [تصویر:  6800.gif]
خداروشکر به خاطر روزهای خوب فهرمانا 302 
[تصویر:  350x233.jpg?1457383404]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
خییییلی ممنووووون 2uge4p4
تبریک کانونیای قهرمان 317
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست