امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

چقدر همه با هم سوال داشتن؟

درباره ترویج حجاب من فکر کن همین که بنرای تبلیغ حجاب رو از سطح شهر جمع کنن خودش بهترین تبلیغه
دختره هفتاد قلم ارایش کردن
اون وقت هد بند و مچ بند و چادر کردن تنش
آدم می بینه عق می زنه

درباره راضی بودن از امسال اصلا راضی نیستم
پایین و بالاش رو که نگاه میکنم انگار به سرعت برق گذشت
به هیچ کاری نرسیدم

دربره عشق زمینی هم شک دارم

بعدی :
تا حالا عاشق شدی؟
عشق زمینی البته

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
آره الانم هستم
تو چی عاشق شدی زمینی؟
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
منم عاشق شدم ولی فکر میکردم که عاشقم ولی بعدش فهمیدم عشق نبوده Hanghead Hanghead

بعدی:

اگه بدونی یک ماه دیگه میمیری چیکار میکنی؟ 53258zu2qvp1d9v
اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَحْبِسُ الدُّعَاءَ

مهربانا ببخش گناهی که دعایم را حبس می کند

[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
چه سوال سختی فکر کنم سعی میکنم فقط خوب وراضی زندگی کنم 53258zu2qvp1d9v
بعدی:قبلی
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
سعی میکنم از همه حلالیت بگیرم
نه فقط زبونی بلکه دلشون رو راضی کنم
تا میتونم به اطرافیانم بخصوص خونوادم محبت کنم
و یه مشهد هم میرم 53258zu2qvp1d9v

بعدی: قبلی
53
 سپاس شده توسط
یه سفر میرم کل ایرانو حداقل میگردم، بعد میمیرم[emoji13] [emoji1]
بعدی: اگه دوست داری جوابه سوال قبلیو بده اگه نه جوابه این سوالو بده که دلت میخواد کیو تو سال جدید ببینی یه آدمی که تا حالا انتظار داشتی یه روزی از نزدیک ببینیش، کی؟ اگه ببینیش بهش چی میگی؟؟[emoji22] [emoji4] [emoji4]
 سپاس شده توسط
سلام

امامم...
چیزی هم نمیگم..نمیتونم یعنی..1

سووال:
دلت میخواد کیو تو سال جدید ببینی یه آدمی که تا حالا انتظار داشتی یه روزی از نزدیک ببینیش، کی؟ اگه ببینیش بهش چی میگی؟؟

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
سوال:
دلت میخواد کیو تو سال جدید ببینی یه آدمی که تا حالا انتظار داشتی یه روزی از نزدیک ببینیش، کی؟ اگه ببینیش بهش چی میگی؟؟

یک آقای دکتری هستن در دانشگاه تهران از اساتید معروف و به نام رشته ما، که جز 100 دانشمند برتر جهان شناخته شدن.
پارسال موفق شدم طی مراسم یک کنگره ببینمشون و 10 دقیقه ای باهاشون صحبت کنم. اما دوست دارم این بار به مدت طولانی تر و رسمی تر ببینمشون 53

بعدی: مهمترین تصمیمی که برای سال 95 گرفتی چیه؟
یا عباس
 سپاس شده توسط
پاکی ترک دود رو ادامه بدم نوشابه و چای رو هم ترک کنم. و اینکه اگه بشه ازدباج کنم Shy
بعدی: مهمترین تصمیمی که برای سال 95 گرفتی چیه؟
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
تصمیمی نگرفتم .

سوال : اخرین بار که پاک بودی چی باعث شد دوباره بری سراغش؟
 سپاس شده توسط
کم بودن مدت پاکی مسبب اصلیش بود .
اگه الان مدت زیادی هست پاکی احتمال میدی چه چیزی باعث بشه دوباره سمتش بری ؟
و اگه الان در حال ترکی فکر می کنی بتونی مدت زیادی پاک بمونی ؟
سوالم دوراهی شد Gigglesmile
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
نه.
بعدی : سوال قبلم
 سپاس شده توسط
علتش : عطش و اینکه وقتی سریالی میشه و پشت سرهمی میشه ، دیگه میگم هر جه بادا باد....بعد هی دومین سقوط و سومی و چهارمی الی آخر....ا////قضیه منم شده مثل همون قضیه معتاده که میگفت افتادیم به تعطیلات بعد یه دود دو دودمون شد دودود دودود!! 65

سوال: اگه با یک جنس مخالف و همسن از یک شهر دیگه تلفنی آشنا بشین و از اولین تلفنتون یک سال بگذره و به همیدگه وابسته بشین و از اول ماجرای تلفنتون هم بدونید که اون طرفتون تلفنی با یک شخص ارتباط داره .....الان هم بین شما و اون طرف مقابل ، شما رو واسه ازدواج رد کرده و میگه که دوستتون داره و میخواد با شما رابطه شو حفظ بکنه ، شما چه کار میکنید؟....آیا حتی با اصرار طرفتون که دوستش دارین ، میمونین و به رابطه ادامه میدین یا اینکه رابطه رو قطع میکنین؟!!......اگه جوابتون بله هست لطفا بگید چرا و اگه نه هست باز هم دلیلش رو بگید.

در ضمن این موضوع برای یکی از بهترین دوستام اتفاق افتاده و نمیدونم چطور راهنماییش کنم.شاید نوشته های شما تونست گره گشای یه بنده خدایی بشه....پس لطفا با دقت و با احتیاط جواب رو بنویسید.( لطفا خانوم ها بیشتر دقت کنن به این سوال چون ریز بینی خانوم ها بیشتر از ما آقایونه!)....

اگر هم دوست داشتین کمکی کنین به این دوستم و مطالب بیشتری بنویسین لطفا به پروفایلم بفرستید مطالبتون رو...
ممنونم
303
عجب سوالی 4chsmu1

اول اندر احوالات خودم بگم که من عمرا رابطه تلفنی با یک دختر در شهر دیگه برقرار نمی کنم 4chsmu1

خب بر فرض محال! اگه هم چین رابطه ای برقرار کردم و این اتفاقی که برای دوستتون افتاد برای من می اوفتاد بهترین کار را قطع رابطه با اون زن می دونستم ‍! چون بالاخره اون یه زنه و شوهر داره 4chsmu1  اگه شوهرش این رابطه را بفهمه زندگیش داغون می شه 65  این بهترین کاره اگه طرف را دوست داشته باشی ! زندگیش را داغون نمی کنی ! ولی ماجرای دوست شما دوست داشتن نیست وابسته شدن هست Swear1 Swear1

سوال : سوال بابالنگ دراز را جواب بده 53258zu2qvp1d9v
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
جواب:سلام وقتی طرف داره ازدواج میکنه حتی اگر خیلی هم دوستم داشته باشه و منم بهش علاقه داشته باشم رابطمو باهاش قطع میکنم
ب نظر من ادما باید با عقلشون عاشق بشن ن با احساسشون بعدشم این ب دور از اخلاقه ک ی نفر هم زمان با دو نفر باشه
سوال:سوال بابا لنگ درازم
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان