امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1388 ارديبهشت 9، 19:37)xxx نوشته است: TearsTearsTearsTears
دیشب نزدیک 5 ساعت گریه کردم....
هنوزم خالی نشدم...
ای کاش این اشکا دلمو پاک می کرد
بچه ها خیلی روحم آلوده شده خیلی حیوانی شدم خیلی بدبختم که دچار این گناهم...Tears
حتی فکر اینکه دفعه بعدی چطوری جلوی خودم رو بگیرم که دوباره تکرارش نکنم و فکر به اینکه این غیرممکنه!دیوونم می کنه و خیلی می ترسم
بچه ها بگین باید موقع خواب چیکار کنم که تکرار نشه؟؟؟؟؟؟
چون وقتی خوابم و همه خوابن دیگه نه بلند میشم وضویی کاری بکنم که فکرم آزاد بشه نه ...
باور کنین موقع خواب وقتی این فکرا می خواستن بیان خیلییییی مقاومت کردم خیلیییییییییییی
شاید نزدیک 1 ساعت فقط کلنجار رفتم با خودم که فکرا نیان توی سرم
اما....13
بالاخره کار خودش رو کرد و منو گرفتار کرد....Tears13
یکی به من بگه موقع خواب چیکار کنممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فقط وقت خواب گیر میفتم و انجام میدم توروخدا اگه راهی براش دارین بگین
دیشب دیگه با خودم می گفتم میرم به مامانم میگم که کمکم کنه آخه دیگه طاقت ندارم ... فکر می کنین بگم؟؟؟؟!!!Khansariha (46)!!!
پارمیدا
سلام دوست عزیز یه پیشنهادایی برات دارم اجرا کن برات دعا میکنم موفق شی
1-شبا تا خیلی خیلی خسته نشدی و خوابت نگرفته نخواب یه کار دیگه بکن مثلا آهنگ گوش کن یا بیا تو همین کانون
2-شبا خیلی با شکم پر نخواب سعی کن یکم گرسنه باشی
3-از اتاقت بیرون بیا و توی پذیرایی یا یه جای شلوغ خونتون یا پیش مامانت بخواب
4-گریه خوبه سبک میشی شبا بشین یه راه حلی برا مشکلت پیدا کن اگه گریتم گرفت عیب نداره به خودت بگو این همه خود ارضایی به کجا رسید که امشبم برسه؟به پشیمونی بعدش فکر کن
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
(1388 ارديبهشت 9، 23:24)parmida نوشته است: پارمیدا
سلام دوست عزیز یه پیشنهادایی برات دارم اجرا کن برات دعا میکنم موفق شی
1-شبا تا خیلی خیلی خسته نشدی و خوابت نگرفته نخواب یه کار دیگه بکن مثلا آهنگ گوش کن یا بیا تو همین کانون
2-شبا خیلی با شکم پر نخواب سعی کن یکم گرسنه باشی
3-از اتاقت بیرون بیا و توی پذیرایی یا یه جای شلوغ خونتون یا پیش مامانت بخواب
4-گریه خوبه سبک میشی شبا بشین یه راه حلی برا مشکلت پیدا کن اگه گریتم گرفت عیب نداره به خودت بگو این همه خود ارضایی به کجا رسید که امشبم برسه؟به پشیمونی بعدش فکر کن

مرسی پارمیدای عزیزم
حتما انجام میدم
البته اینکه جای خوابو عوض کنم فرقی نمی کنه ! چون من توی اتاقم تنها نمی خوابم ولی با اینکه تنها نیستم بازم مخفیانه انجامش میدم !!!!!461276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j

اما چیزای دیگه ای که گفتی رو انجام میدم
Khansariha (8)Khansariha (8)مرسی از راهنماییت دوست مهربونم
مرسی که برام دعا می کنی
خیلی لطف داری
موفق باشی 535353
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

وایییییییی
من ستاره دار شدمKhansariha (48)

خدا جونم...............باورم نمیشه..................چه خوشگل شدم
این منم یعنییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسییی لیلی جان

مرسی از همه که به هم کمک میکنن53258zu2qvp1d9v

خیلی خوشحالم.................دارم ذوق مرگ میشم4fvfcja

نیما.بینام.هدف مقدس.همه ی دوست جونام واقعا مرسی
حالا با ستارم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟میفروشمش4fvfcja
نه حیفه میخوام جمعشون کنم برا روز مبادا...............یعنی اون دنیام
(1388 ارديبهشت 9، 19:37)xxx نوشته است: TearsTearsTearsTears
دیشب نزدیک 5 ساعت گریه کردم....
هنوزم خالی نشدم...
ای کاش این اشکا دلمو پاک می کرد
بچه ها خیلی روحم آلوده شده خیلی حیوانی شدم خیلی بدبختم که دچار این گناهم...Tears
حتی فکر اینکه دفعه بعدی چطوری جلوی خودم رو بگیرم که دوباره تکرارش نکنم و فکر به اینکه این غیرممکنه!دیوونم می کنه و خیلی می ترسم
بچه ها بگین باید موقع خواب چیکار کنم که تکرار نشه؟؟؟؟؟؟
چون وقتی خوابم و همه خوابن دیگه نه بلند میشم وضویی کاری بکنم که فکرم آزاد بشه نه ...
باور کنین موقع خواب وقتی این فکرا می خواستن بیان خیلییییی مقاومت کردم خیلیییییییییییی
شاید نزدیک 1 ساعت فقط کلنجار رفتم با خودم که فکرا نیان توی سرم
اما....13
بالاخره کار خودش رو کرد و منو گرفتار کرد....Tears13
یکی به من بگه موقع خواب چیکار کنممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فقط وقت خواب گیر میفتم و انجام میدم توروخدا اگه راهی براش دارین بگین
دیشب دیگه با خودم می گفتم میرم به مامانم میگم که کمکم کنه آخه دیگه طاقت ندارم ... فکر می کنین بگم؟؟؟؟!!!Khansariha (46)!!!

به نظر من قبل از خواب چند صفحه قران بخون

چند سوره از قران هست که با تسبیحات آغاز میشه

1 )حدید 2)حشر 3)صف 4)جمعه 5)تغابن

هر 5 تا با این شروع میشن: سبح لله ما فی سموات و الارض

علامه طبطاطبایی گفته برای کنترل هوای نفس مخصوصا قبل خواب واقعا مفیده من خودم یه دورهی 40 روزه گذاشتم و دارم هرشب قبل خواب میخونم واقعا روم اثر گذاشته ...خیلی عالیه ،این سفارش علامه طبطاطبایی بوده برا کسی که بش یه نامه نوشته بود و گفته بود همین مشکل رو دارم

اگر وقت کمتر دارین فقط سوره حشر رو بخون

اگه پیدا کردم بعد متن نامه اش را هم میذارم
از وقتی من خوندم هیچ وقت شب مشکل پیدا نکردم
مخشوشا آیه های آخر حشر :

هُوَ اللَّهُ الَّذِی لَا اِلَهَ اِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَیْبِ وَالشَّهَادَةِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِیمُ ﴿22﴾

هُوَ اللَّهُ الَّذِی لَا اِلَهَ اِلَّا هُوَ الْمَلِکُ الْقُدُّوسُ السَّلَامُ الْمُوْمِنُ الْمُهَیْمِنُ الْعَزِیزُ الْجَبَّارُ الْمُتَکَبِّرُ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا یُشْرِکُونَ ﴿23﴾

هُوَ اللَّهُ الْخَالِقُ الْبَارِئُ الْمُصَوِّرُ لَهُ الْاَسْمَاء الْحُسْنَی یُسَبِّحُ لَهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَالْاَرْضِ وَهُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ ﴿24﴾
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
Question 
سلام از همهتون ممنونم که منو همراهی می کنید با من همدردی می کنید
باور می کنید تو زندگیم تا حالا یه همچین دوستای با معرفتی ندیده بودم.
می دونی چرا می گم این کار منو از پیشرفت باز داشته نیما جان
چون توی آزمون ها نمیذاره موفق شم یعنی من همش استرس و اضطراب دارم سر جلسه نمی تونم 4 ساعت بشینم (کنکور آزمایشی)
نمی دونم چجوری می تونم توی کنکور قبول شم... .
از همراهی همتون تشکر میکنم.
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
چقدر زود رنج شدم من!

چرا تنها شدم من؟

میان جمع دوستان خوب کانون

دلا امروز تک و تنها شدم من

[تصویر:  89.gif]

چه کاری با دل من کرد تنها!

که اینقدر آشفته حال شدم من

دلم می خواد دوباره بر می گشتم

دلم می خواد که از نو می نوشتم

ولی هر دم ازین ترسم که باز هم

یه تایپیکی زنم تنها شوم من!

[تصویر:  2hwk6j7.gif]

باورم نمی شه ، شعر گفتم 17 1744337bve7cd1t81
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
khoda komak kone be hame

لطفا فارسی تایپ کنین
یادمه یه روز که بعد 20روز توبه ام ر شکسته بودم اینقدر حالم بد بود که تو خیابون داشت گریم میگرفت ولی خوشبختانه عینک دودیم نذاشت تو خیابون آبروم بره(ولی پیش خدا چی؟) وقتی رسیدم خونه شروع کردم بلند بلد گریه کردن و بد و بیراه به خودم گفتن اون لحظه کسی خونمون نبود ولی یه دفعه پدرم اومد و ازم دلیل گریمو خواست منی که از اول عمرم با خودم قرار گذاشته بودم به پدر و مادرم دروغ نگم اون روز به دوروغ گفتم برا افتادن تو یه درس توی ترم قبل گریه میکنم بابام فهمید دروغ گفتم ولی به روم نیاورد چون میدونست من به این رحتیا اشکم در نمیاد نمیدونم پدر مهربونم اون روز چه فکری در مورد من کرد؟
سه ایکس عزیزم..
میدونم شرایط سختی و داری میگذرونی اما باید وایسی..
با گریه فقط عیف تر میشی..
برو جلوی آینه و محکم وایسا..به خودت نگاه کن که توی این 9 روز چقدر تغییر کردی.خوشگل تر شدی من مطمئنم
بعد چشمات رو ببند.چقدر ذوق داشتی توی این 9 روز..میدونم هر ساعتش برات خاطرس
با یاداوریش یه دنیا امید میاد تو قلبت.از اون ها کمک بگیر برا ادامه ی راه
اینکه شب ها چه کاری متونی بکنی که به یادش نیوفتی و باید خودت پیدا کنی
من فقط یه چیز و میدونم..تو میتونی من مطمئنم..چون امروز سر نماز به یادت افتادم.انگار باید برات دعا میکردم.من برات دعا کردم چون خدا خواسته بود.خیلی دوستت داره و منتظرته.چشمات و ببند و دستات و باز کن.خودت رو توی آغشش احساس میکنی..چون منتظرته.
-----------------------
a.aی گلم واقعا بهت تبریک میگم..
عزیزم خیلی خوشگل شدی
میدونم با دنیا ستارت و عوض نمیکنی

خوشحالم که خوشحالی

----------------------
تارک(پدر پدر پدربزرگ آقاجون اینا) اینجا هیچ کس تنها نیست..بی خودی هم از این شعرا نگو!

میان جمع دوستان خوب کانون

دلا امروز چقدر خوشحال شدم من (خنده)
با کمی تغییر!!!
----Smiley-face-cool-2
خوشا باران و وصف بی مثالش
بی نام جان بی نهایت ازت ممنونم53
امروز ماشالله خیلی حالم بهتره
و این حال خوبم رو مدیون تارک جانم که بهم اون سایت رو معرفی کرد
و همینطور دوستان خیلی مهربون و عزیزم از جمله هدف مقدس عزیز و پارمیدای نازنین و آقا نیمای گل که با همدلیا و همراهیا و راهنماییاشون واقعا بهم کمک کردن53
از دوست عزیزم آقا مجتبی هم به خاطر راهنماییاشون واقعا ممنونم و حتما به چیزایی که گفتن عمل می کنم و مطمئنم کمک زیادی بهم می کنه53
بی نام جان واقعا خیلیییی لطف داری به من که به یاد این حقیر افتادی اونم سر نماز و برام دعا کردی واقعا ازت ممنونم خیلیییییKhansariha (8):
بچه ها از همتون ممنونم5353این سایت رو که تارک مهربونم بهم معرفی کرد رو حتما ببینین واقعا عالیه :
فکر کنم sin عزیز هم مثل من کنکورداره اگه این پست رو دیدی یه سری به این سایت بزن و قسمت ترک س ک س اندیشی رو بخون شاید کمکت کنه
http://smhtt.parsiblog.com/
بچه ها برام دعا کنین
راستی ممکنه از این به بعد کمتر بیام یه وقت نگرانم نشینا
یه وقت فکر نکنین من دیگه نیستما
برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارم و همتونو دوست دارمممم317317
خیلیییییی ماهیییین خیلییییی دوستتون دارممممم
به امید دیدار
سه ایکس پرانرژی تر4fvfcjaKhansariha (48)
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

ديگه چيزي از سين باقي نمونده .
شيطون، اينو بدون كه اين روز هارو تلافي مي كنم

بچه ها يا دسته پر بر مي گردم يا ديگه هيچ وقت بر نمي گردم . نمي تونم به شما دروغ بگم ...
خدايا من خيلي اميد دارم . راه درست رو بم نشون بده...

سین عزیز
ترک کردن اینجا هیچ چیزی رو درست نمیکنه
حتی میتونم بهت بگم با دور شدن از کانون اوضاع بدتر میشه
درسته احساس شکست میکنی اما وایسا و مقاومت کن
میدونم کنکور داری کمتر بیا..اما قطعش نکن
از اینجا با دست پر برو
ما همه میخوایم کمکت کنیم این همه انرژی مثبت و کجا میخوای پیدا کنی؟×؟×؟17

تازه نفسامون کم شدن هاااااااااااااااااا...
کجایید پس
1-
2-
3-
varzeshMuscular
خوشا باران و وصف بی مثالش
میخوام اینجا یه نصیحت کنم .. البته کوچیکتر از اونم که نصیحت کنم ..

اونائی که توبه میکنن و توبه ی خودشونو میشکنن ببینید اگه میتونید خود ارضائی رو ترک بدید توبه کنید .. من از بعضی آدما که میگن اگه توبه خودتو شکستی باز بیا توبه کن به قول معروف که میگن اگه 100 بار هم توبه شکستی, دوباره باز آی...

بابا همین جمله و افکار نمیزاره توبه ی شما دوام داشته باشه... آقا 1 ماه این کارو انجام نده بعد که دیدی دیگه میتونی تا آخر عمرت ترکش کنی توبه کن ... درسته توبه کردن خیلی به شما انگیزه میده ولی ببین اگه توبه کردی بعد دوباره این عمل زشتو انجام دادی چه گناه سنگینی پات میوفته ..هم خود ارضائی و هم شکستن عهد و پیمان با خدا ..

بچه ها من یه تجربه خیلی جالب تو این کار بدست آوردم .. ببینید شما وقتی تصمیم به ترک خود ارضائی میگیرید 4 5 روز اول خیلی مصمم هستین ولی بعد دوباره اراده کم کم سست میشه .. تا اونجا که نفس شما برتون غلبه میکنه .. اگه دیدید که دارید سست میشد قبل از اینکه افکار زشت تو ذهنتون بیاد بشینید و با خدا رازو نیاز و گریه کنید .. این کار باعث میشه خدا نیروی چند برابر واسه این کار بهتون بده ... سر زدن به این سایت و دیدن نوشته های افرادی که دارن این عملو ترک میدن هم به شما روحیه بشتر میده ..

ببخشید اگه طولانی شد .. راستی همین طوری شروع نکنین به ترکش .باید بشه یه هدف تا موفق بشین..التماس دعا
xxx و sin عزیز
مهربونا نبینم از این حرفا بزنید که نمی این و کار دارم و ....
این بهونه ها حرفاییه که شیطون داره به جونتون می ندازه ... مگه نمی خواین باهاش مبارزه کنید پس گوش گرفتن به این جور حرفا عین قبول کردنه حرف شیطونه ... خدای نکرده ممکنه یه روز بیاین و بگین که ای وای کاش نرفته بودیم و مونده بودیم
اگه من بخوام باهاتون دردودل کنم بخدا جلوم کم می ارین .. اگه بدونی با چه حالی موندم و ادامه دادم به وضعیت خودتون افتخار هم می کنید
ما اینجاییم که با هم باشیم! اگه قرار بود که به تنهایی از عهدش بر می اومدیم که اینجایی وجود نداشت .. پس خیالت راحت باشه که این حرفاها که نمی تونم بیام توهمیه که خودت می خوای قبولش کنی
مثل اون روزایی که به خودمون دروغ می گفتیم که این بار اخره ..!

ما اینجا به عشق هم هستیم .. اگه بخواین کم بیارین روحیه خیلی ها رو هم بهم می ریزید ...
پهلونا! شما باید محکم وایسید و درسی بشید برای اونایی که می گن نمی شه .. تمام لحظاتم به یادتون هستم
باور کنید حتی تو خوابم رویای پاکی شما رو می بینم

باشین حتی اگه دیر!
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
(1388 ارديبهشت 12، 8:18)آرا نوشته است: میخوام اینجا یه نصیحت کنم .. البته کوچیکتر از اونم که نصیحت کنم ..

اونائی که توبه میکنن و توبه ی خودشونو میشکنن ببینید اگه میتونید خود ارضائی رو ترک بدید توبه کنید .. من از بعضی آدما که میگن اگه توبه خودتو شکستی باز بیا توبه کن به قول معروف که میگن اگه 100 بار هم توبه شکستی, دوباره باز آی...

بابا همین جمله و افکار نمیزاره توبه ی شما دوام داشته باشه... آقا 1 ماه این کارو انجام نده بعد که دیدی دیگه میتونی تا آخر عمرت ترکش کنی توبه کن ... درسته توبه کردن خیلی به شما انگیزه میده ولی ببین اگه توبه کردی بعد دوباره این عمل زشتو انجام دادی چه گناه سنگینی پات میوفته ..هم خود ارضائی و هم شکستن عهد و پیمان با خدا ..

بچه ها من یه تجربه خیلی جالب تو این کار بدست آوردم .. ببینید شما وقتی تصمیم به ترک خود ارضائی میگیرید 4 5 روز اول خیلی مصمم هستین ولی بعد دوباره اراده کم کم سست میشه .. تا اونجا که نفس شما برتون غلبه میکنه .. اگه دیدید که دارید سست میشد قبل از اینکه افکار زشت تو ذهنتون بیاد بشینید و با خدا رازو نیاز و گریه کنید .. این کار باعث میشه خدا نیروی چند برابر واسه این کار بهتون بده ... سر زدن به این سایت و دیدن نوشته های افرادی که دارن این عملو ترک میدن هم به شما روحیه بشتر میده ..

ببخشید اگه طولانی شد .. راستی همین طوری شروع نکنین به ترکش .باید بشه یه هدف تا موفق بشین..التماس دعا
پارمیدا
ولی آرای عزیز قبول کن که توبه کردن یه ممنوعیت بیشتری رو به آدم میده برا اینکه طرفش نری تا تصمیم گرفتن ولی باید اینقدر قدرت داشته باشی که دیگه برنگردی موقع توبه شکنی هم وقتی بعدش از عذاب وجدان داری خفه میشی تنها امید به اینکه خداوند شکستن توبه رو میبخشه بهت امید میده که به ته خط نرسی و گرنه اگه اینجوری نبود خود من تا حالا 1000 دفعه مرده بودم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان