امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

بله دقیقا..
من همون تقسیم ابتدایی گونه رو قاطی میکنم22
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
آدرسی چیزی نیست واسه آموزش این ریاضی ها؟!

من هی میگردم جالب نیستن...

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
نمیشه 22
عه!نمیدونستم!!
باید برم همینایی که به زینبی جان گفتین رو منم بهش جامه عمل بپوشم -_-
البته به حول قوه الهی. 53258zu2qvp1d9v

ترجمه آیه 286 سوره بقره

سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 1، 11:56)Mahyar.ba نوشته است: ارشد مکانیک کسی هست؟

من هستم.
 سپاس شده توسط
ســـــــلام

من نمیدونم بچه های دانشگاه ما چرا اینجورین Gig

جناب وجدان بیدار گفتین برین دنبال سوالا ولی گیر نیوردم چند تا سال بالاییم خفت کردم کلی هم حرف زدم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد! تنها حرفشون این بود نخونی ترم اولو کلات پس معرکست

حالا نمیدونم اینا نمیخوان بگن؟

فقط تو درس ریاضی یکی یه کمک بزرگی بهم کرد خدا خیرش بده ولی بقیه درسا نه

فیزیک هم که میگن فقط بشین هالیدی و قورت بده 22خب آخه هر فصل دویست خورده ای سواله با این همه قطر من چیکار کنم ؟ 106

هیچی دیگه اوضاع اورژانسیه 4chsmu1

امروز هم به برنامه هایی که ریخته بودم عمل کردم Khansariha (69)
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
گزارش دوشنبه 1آذر:
 امروز دو ساعت خوندم
یکی از جزوه هامو از ترم بالاییا گرفتم سوالم داره با همین استاد ما پاس کرده ،منم از رو همون خوندم
بعدش هم وقت نشد بخونم
ان شاا...فردا وقت شه بیشتر بخونم

سه شنبه 2آذر:
دوساعت قبل ظهرخوندم ودوساعتم بعد از ظهر
از دوساعت بعداز ظهرم راضی نبودم پرش فکریم زیاد بود ی جورایی انگار برای فرار از فکر کردن درس میخوندم
یک ونیم دیگه هم خوندم ولی از کیفیت اینم راضی نبودم 
سرجمع شد:5.30
فردا سعی میکنم صبح بیشتر بخونم تمرکزم بهتره صبح
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
سلام ، سوال گیرآوردن به این راحتی هم خب نیست ، نیاز به صرف وقت داره ، یکی شاید نده ، یکی شاید روحش هم خبر نداشته باشه که همچین چیزی بوده ، نا امید نشید ، با بقیه رایزنی کنید ، اگه کل ترم بالاترتون همکاری نکردن تازه میتونید برید سراغ یک ترم دیگه بالاتر!!
این جریان رو پی گیری کنید ،اولش انقدر سخته ، اگه به یه منبع دسترسی پیدا کنید دیگه تا آخر دانشگاه بیمه کردین خودتونو ، چون اون هم همه درسایی که شما میگذرونین رو داره، به عبارتی یه اینکاره پیدا کنید دیگه نونتون داخل روغنه!
از کارمندان دانشگاه هم غافل نشید! ازمسوول گروه بگیر برو تا بقیه ،  ازونا هم میتونید تهیه کنید! به مرور زمان آشنا خواهید شد با وظایف این قشر زحمت کش!! ولی ساده ترین راهش همون ترم بالایی هاست.
اگه نمونه سوال نداشته باشید خب باید بشینید فیزیک هالیدی بخونید دیگه ، انقدر ها هم ترسناک نیست البته! همونایی هست که توی کنکور خوندید دیگه ، شما که فیزیکتون خوب بوده چجوری الان ترسیدید؟!  
ضمن اینکه زیاد حساسیت بخرج ندید ، من کتاب هالیدی رو نداشتم! نمیخوندمم ، تمریناشم در طول ترم حل نمیکردم ، در عین حال بعضی دوستان خودکشی می کردن ، آخر ترم استاد امتحان گرفت (استادش یک خانوم بود) ، من با معلومات دبیرستان که کنکور داده بودم رفتم سر جلسه ، من فک کنم 12 شدم دوستان خودکشی غریب به اتفاق افتاده بودن، که آخر سر به همه چند نمره اضافه کرد . و درود که به برنامه هاتون عمل کردین 

ماشالله خانوم زینبی ، هم درسشو خونده هم سوال امتحانی گیرآورده! به ایشون میگن شاگرد زرنگ ! این دقیقا چیزیه که مطلوبه! از فردا هم ساعت مطالعه اش رو بیشتر میکنه ان شالله . ضمن اینکه به خانم زمینی هم یاد بدین نحوه سوال گیرآوردن رو ، اینم حدیثشه: زکات دانش نشر آن است!!
یه روش دیگه هم یادتون بدم برای گیرآوردن سوالات امتحانی! این روش مخصوص اونایی هست که آینده نگر هستن!
دروس ترم های آیندتون رو شناسایی می کنید ، با دو سه تا از بچه های با مرام اون کلاس تیریپ رفاقت میریزید (حالا یا مرامی یا اگه شده حق الزحمه رو پرداخت میکنید!) ، تاریخ امتحان اونارو برای خودتون یاد داشت میکنید ، یک روز قبل امتحان زنگ میزنید به اونا یادآوری میکنید که سوالات رو بعد از امتحان یادداشت کنند یا عکس بگیرند یا بعد از امتحان  هرچی تو ذهنشون مونده بنویسن براتون . بعدش ترجیحا همون روز امتحان میرید میگیرید تا گم نکردن یا ندادن به یکی دیگه یا از یادشون نرفته . خیلی راحت
من خودم از این روش یکبار استفاده کردم ، ترم اول که بودم برای یک درس در ترم سوم این به فکرم رسید!!
 یکی از اونایی که بهش سپرده بودم ، سر جلسه با گوشی موبایلش از سوالات عکس گرفته بود ، من نگفته بودم در این حد ، ولی دیگه یارو گرفته بود ، همون موقع هم ازش گرفتم سوالات رو ،  یک سال صبر کردم و خون جگر خوردم تا زمان امتحان برسه!! Khansariha (13) روز امتحان رفتم سر جلسه دیدم که همون سوالات رو گذاشتن جلوی من !×! چقدر لذت بخش بود اون لحظه Khansariha (13) مثل کشاورزی که یک سال در انتظار برداشت محصولش بوده  Khansariha (13)  سوالات اون درس بقدری سخت بود که همه هاج و واج همدیگرو نگاه میکردن و برگه ها سفید بود!! امتحان جزوه باز بود!! بنده هم جواب سوالات رو خیلی زیبا نوشته بودم و برده بودم ، همرو خیلی زیبا و خوش خط بدون کوچکترین خط خوردگی نوشتم!! امتحان مربوط به یک درس محاسباتی بود ولی من ماشین حسابم هم اصلا روشن نکردم Khansariha (13) و جواب هارو تا 4 رقم اعشار مینوشتم .16
ناگفته نماند تک خوری نکرده بودم ، به بعضیا که جنبه داشتن و بچه خوبی بودن سوالات رو داده بودم چون اگه به بعضیا نمیدادم عذاب وجدان میگرفتم ، کلا وجدان درد توی زندگیم خیلی اذیتم میکنه Gig 
فقط الان دارم حسرت میخورم که چرا این روش از روز اول دانشگاه به ذهنم نرسید که برای همه درس ها اجرا کنم 53258zu2qvp1d9v
منم از ترم بالایی ها خیر ندیدم..
ولی تا تونستم به ترمای بعد به ترم پایینی ها خیر رسوندم22
هنوز نتونستم درک کنم که چرا ترم بالایی ها هیچ راهنمایی نمیکنن!!!

ولی خب یه راهشم اینه که وقتی باهاشون حرف میزنی خیلی نشون ندی که تجربه اونا بیشتره و یادآور بشی که اونام روزی ترم یک رو گذروندن..

با یه سوال که شما ترم یک که بودین سوالا رو چجور بهش دسترسی داشتین؟از ترم بالایی ها گرفتین 22

ترجمه آیه 286 سوره بقره

سپاس شده توسط
نقل قول: یک روشی هست که من مخالف این روشم 
اونم اینستاس [تصویر:  4chsmu1.gif]راحت میتونید ترم بالاییاتونو  پیدا کنید
ولی من این برنامه رو ندارم [تصویر:  13.gif] جزوه وسوالات من به خواست خدا رسید ،دختره ترم بالاییه خودش اورد داد بهم دیدم سوالم داره 
اینم میتونه روش خوبی باشه ، البته من چون کلا از شبکه های اجتماعی استفاده نمیکنم نمیدونم چطوریه . سوال از هر راهی که پیدا بشه خوبه!! هدف وسیله رو توجیه میکنه Khansariha (13) هدف = گیرآوردن سوال ، وسیله = اینستاگرام ، تلفن ، حضوری ، پرداخت پول ! .
گیرآوردن سوال امتحان ترم گذشته هم هیچ منع شرعی نداره اخیالتون راحت باشه ، اون مشکل استاده که حوصله طرح کردن سوال نداره و برگه ترم پیش رو کپی میکنه دوباره میده به بچه ها.
البته خدا گفته از تو حرکت از من برکت ، بالاخره یه اقدامی باید بکنید در انتظار سوال هم باشید!

نقل قول: منم از ترم بالایی ها خیر ندیدم..
ولی تا تونستم به ترمای بعد به ترم پایینی ها خیر رسوندم[تصویر:  22.gif]
هنوز نتونستم درک کنم که چرا ترم بالایی ها هیچ راهنمایی نمیکنن!!!

ولی خب یه راهشم اینه که وقتی باهاشون حرف میزنی خیلی نشون ندی که تجربه اونا بیشتره و یادآور بشی که اونام روزی ترم یک رو گذروندن..

با یه سوال که شما ترم یک که بودین سوالا رو چجور بهش دسترسی داشتین؟از ترم بالایی ها گرفتین 
اتفاقا راهتون به نظرم خوب نبوده ، به نظرم بهتره بجای کل کل باهاشون هندونه زیر بغلشون بزارین و سرشون گول بمالید تا سوالات رو بگیرین وگرنه با کل کل همین میشه که میگید خیری بهتون نرسوندن!
ترم یک کارشناسی که بودم از این چیزا خبر نداشتم ! سوالی هم نداشتم 40
ترم های بعدش به مرور زمان فهمیدم بله از این خبرا هست ، ولیکن بازم زیاد نصیب ما نمیشد. 
توی مقطع بعدی فهمیدم باید دودوزه بازی کنم Khansariha (13) دیگه از همون ترم اول سراغ سوال میرفتم ، از ترم بالایی ها برای ترم اول ، برای ترم های آینده هم با آینده نگری و از سال بالایی ها!!
اگه دنبال سوال باشید بعضی وقتها از جایی که انتظار ندارین بهتون سوال میرسه! مثل همون قانون جذب که میگن!! من یکی سر یه کلاسی میومد که کلا یه جلسه درمیون میومد، اصلا رشته اش با ما فرق داشت ، یبار همینطوری بهش گفتم فلانی سوال موال داری بیار باهم بخوریم! تک خوری نکن خوب نیست!! همینطوری سرشوخی گفتما ، کلا با بچه ها شوخی میکنم معمولا، اونم گفت باشه تو هم اگه گیرآوردی بمن بده،  منم گفتم حله . یه شماره تماس از هم گرفتیم . روز قبل امتحان زنگ زد گفت این سوالات، ایمیل بده بفرستم !! و من در کف بودم!! اصلا انتظار رسیدن سوال از این جبهه رو نداشتم!
و البته یه چیزی ، علت رسیدن سوالات تا حدودی هم این بود که نمیتونست حلشون کنه! دنبال یه آدم معتمد میگشت که هم بتونه براش حل کنه هم لو نده! دیگه قرعه کارو به نام من دیوانه زدن!!
من اتفاقا با همین روشی که میگین غلطه باهاشون ارتباط برقرار کردم  خیلی هم خوبGigglesmile

کل کل که نمیکردم!!!چون لحنم لحن دعوا نیست!!
یجوری میگفتم که اونا رو وادار به همذات پنداری با خودم کنم  و جواب میگرفتم..4chsmu1
البته ترم اول که نیاز داشتم کسی باهام حرف نمیزد Hanghead چاپلوسی هم جواب نداد22

ترجمه آیه 286 سوره بقره

سپاس شده توسط
دوستان تا از بالا نیومدن کاسه کوزه مارو بهم بریزن یچیزی رو یادتون باشه! هدف این تاپیک برنامه ریزی و مطالعه و کلا انجام امورات درسیه ، در کنارش هم مباحث شیرینی مثل راه های رسیدن به سوالات امتحانی هم مطرح بشه خوبه! ولی از اصل غافل نشید ، اصل همون افزایش بهره وری درسیه ، امشب فک کنم زیاده روی کردیم ،  از بالا میان کاسه کوزه هممونو میریزن بهم Khansariha (13) آقاجون درس بخونید اعلام کنید دیگه! فردا بدون اعلام وضعیت درس خوندن بیاید خبری از مشاوره های متفرقه جذاب نیست!

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان