امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

خانم زینبی انقدر درس نخوانید
دانشجوی که مشروط نشه دانشجو نیست . Khansariha (13)
بنده خودم دو ترم مشروط شدم .
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
ســــــلام
من از 5 شنبه سرما خورده بودم اساسی تازه امروز خوب شدم vayy فکنم دو ساعت خوندم در روز 4chsmu1

ولی فردا تعطیله خوب میخونم انشاءالله1
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
[تصویر:  hanghead.gif]
4ساعت خوندم تموم شد جزوه
نیم ساعتم نت برداری 49-2
درسم کلا تموم شد دیگه نخوندم از فردا چی بخونم؟؟Hanghead
باید بگردم مطلب پیدا کنم بخونم Khansariha (56)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
ســـــــــلام

هفته دوم آذر:

شنبه: 0

یک شنبه: 5:30  Khansariha (46)

4:45 پایان نامه ( نمونه گیری)... 0:45 آزمون

فکر میکردم نمونه گیری یه روز وقت میبره ولی کلی ازش موند... امیدوارم تا چهار شنبه تموم بشه ....
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
هفته اول:3.11

هفته دوم:
شنبه6آذر: 4:30 [تصویر:  shy.gif] 
امروز خیلی مزخرف بود[تصویر:  hanghead.gif]

یکشنبه 7 آذر:
4:30 Hangheadمیشد بیشتر بخونم ولی دیگه دروس اصلیم تموم شد Khansariha (56)

دوشنبه 8آذر:
ساعت مطالعه:0
نمیشد درس بخونم عذرمم موجهه Hanghead خونه نبودم Hanghead 
از فردا دوباره شروع میکنم اونایی که خوندم دوره میکنم ،خلاصه درس پیدا میکنم برا خوندن Gigglesmile 

نقل قول: خانم زینبی انقدر درس نخوانید 
دانشجوی که مشروط نشه دانشجو نیست . [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
بنده خودم دو ترم مشروط شدم .
شما به 4ساعت میگین انقدر 22 
آقای ضربتی فکر کنم شما دانشگاهتون بغل گوشتونه که به خودتون اجازه مشروط شدن میدین Khansariha (56)  65
چشم ودلتون روشن 22 Khansariha (13)

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
این پست بالا چرا اینجوری شد Swear1من دیگه حوصله ندارم درستش کنم همینه که هست Khansariha (56)

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
ســـــــــلام

هفته دوم آذر:

شنبه: 0
یک شنبه: 5:30  Khansariha (46)
فکر میکردم نمونه گیری یه روز وقت میبره ولی کلی ازش موند... امیدوارم تا چهار شنبه تموم بشه ....
دوشنبه: 1:30
هیچی بد تر از این نیست که یه جای پایاننامه گیر کنی و ندونی مرحله ی بعدی باید چیکار کنی  Hanghead
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
نقل قول: کدوم موسسه بودی ؟
من الان میرم کلاس های کریمی ، آقاسی نرفتم.
میگم که ارشد چی.خوندی ؟
من کلاس کنکور نرفتم ، یعنی اهل کلاس نیستم ، خودم ترجیح میدم کتاب مطالعه کنم اینجوری بازدهیم بیشتره. کلاس های کریمی هم شنیدم خوبه ، آقاسی هم که گفتم کلاسشو نرفتم ، کتابش در بازار موجوده ، اونو خریدم و خوندم.  ارشد هم هواشناسی مثل خانم زینبی Khansariha (69)

نقل قول: من از 5 شنبه سرما خورده بودم اساسی تازه امروز خوب شدم [تصویر:  vayy.gif] فکنم دو ساعت خوندم در روز [تصویر:  4chsmu1.gif] 

ولی فردا تعطیله خوب میخونم انشاءالله1
این چیزها طبیعیه ، 49-2 ولی زودتر برگردین به برنامه ، نزارید وقفه طولانی ایجاد بشه، حتی با روزی نیم ساعت جلوی ایجاد وقفه رو بگیرید توی این جور موارد

4ساعت خوندم تموم شد جزوه
نیم ساعتم نت برداری [تصویر:  49-2.gif] 
درسم کلا تموم شد دیگه نخوندم از فردا چی بخونم؟؟[تصویر:  hanghead.gif] 
باید بگردم مطلب پیدا کنم بخونم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

ماشالله خانوم زینبی ، از فردا درس بخونید! جزوه ، کتاب ، درسایی که عقب هستین ، همه رو دریابید. جزوه و سوال و ... هم گیر بیارید ، اگه همه چی رو خوندین دیگه با تمام انرژی بیفتید دنبال گیرآوردن سوالات امتحانی! Khansariha (69)

من امروز ۲۰ درصد برناممو عملی کردم فقط [تصویر:  hanghead.gif]
نقل قول:
#تَنبَلییییییی?
برای شروع خوبه ، به تدریج به 100 درصد هم ان شالله خواهید رسید. به شرط عدم تسلیم شدن  49-2

نقل قول: یک شنبه: 5:30  [تصویر:  khansariha%20(46).gif] 

ماشالله ، مطالعه و ... رو کلا نمیشه دقیق پیش بینی کرد ، این مسائل کاملا طبیعیه ، فقط نشونه اینه که تخمین درستی ازش نداشتین ، که اشکالی هم نداره ، هیچکس نمیتونه دقیقا بگه مطالعه یه مبحث چقدر طول می کشه مگه اینکه یبار قبلا همون مبحث رو خونده باشه ، انجام پایان نامه هم مثل مطالعه میمونه ازون هم بدتره! ان شالله تموم میشه اگه همینطوری روزی 5 ساعت وقت بزارید 49-2
نقل قول: دوشنبه 8آذر:
نمیشد درس بخونم عذرمم موجهه [تصویر:  hanghead.gif] خونه نبودم [تصویر:  hanghead.gif] 
از فردا دوباره شروع میکنم اونایی که خوندم دوره میکنم ،خلاصه درس پیدا میکنم برا خوندن [تصویر:  gigglesmile.gif] 
خانوم زینبی نداشتیما! ببینید اون روزایی که میخاین برین بیرون صبح زود قبل بیرون رفتن 2 ساعت رو مطالعه کنید ، برگشتین هم 2 ساعت مطالعه کنید میشه 4 ساعت! عذرتون نیمه موجهه ! زیر سنگ هم باشید باید درسو بخونید!
نزارید پشتتون باد بخوره از فردا دوباره روزی 6 ساعت رو بخونید، 

ضربتی بچه هارو اغفال نکن! [تصویر:  khansariha%20(51).gif]

نقل قول: دوشنبه: 1:30
هیچی بد تر از این نیست که یه جای پایاننامه گیر کنی و ندونی مرحله ی بعدی باید چیکار کنی  
خیلی طبیعیه ، اصلا پایان نامه یعنی همین. وگرنه یک هفته ای تموم میشد. هرجا گیر کردین کپی کنید ! مقالات و پایان نامه های مشابه رو پیدا کنید ببینید چیکار کردن ، اگه تونستید همون روند رو برای داده های خودتون انجام بدین ، اگه نتونستین کپی کنید و عددسازی کنید در صورت لزوم . زمان مطالعه و انجام پایان نامتون رو چرا حالا آوردین پایین؟! آدم گیر کرد یجایی باید بیشتر بخونه نه اینکه ول کنه! Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
با جمع کردن مطالب مورد نظر و شبیه سازیش رسما دیکه نوشتن پایان نامه ایی که باید تا اخر سال دفاع کنم شروع شد
خداروشکر فصل یک و سه اون زیاد استاد ازش ایراد نگرفت. پیش به سوی فصل دومش که فقط ترجمه است چون دو سه تا پایان نامه خارجی مرتبط براش پیدا کردم و فقط باید انشا بنویسم.
برای چهار و پنج هم دلم روشنه ایشالا شبیه سازیم نتیجه میده
 سپاس شده توسط
هفته اول:3.11

[size]
هفته دوم:
شنبه6آذر: 4:30 [تصویر:  shy.gif] 
امروز خیلی مزخرف بود[تصویر:  hanghead.gif]
[/size]

یکشنبه 7 آذر:
4:30 [تصویر:  hanghead.gif]میشد بیشتر بخونم ولی دیگه دروس اصلیم تموم شد [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

دوشنبه 8آذر:

سه شنبه9آذر:
ساعت مطالعه:3ساعت vayy
آمادگی دریافت اعتبار منفی رو دارم Hanghead
امروز کلا جزوه رو باز میکردم اعصابم خورد میشد که چرا نمیتونم خودم جزوه هامو کامل ومرتب بنویسم Hangheadهرلحظه دلم میخواست درس رو بذارم کنار انقد با دست چپ تمرین کنم که یک شبه یاد بگیرم
Shy

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
امروز رفتم سر تمرین و هیچی.نخواندم .
به امید خدا فردا میخوام دیفرانسیل تموم کنم. 49-2
 سپاس شده توسط
سلام خانم زینبی
یه سوال مدرسه میپرسم ازتون ؟؟؟شما در آینده میخواهید چیکاره بشید؟؟؟ هواشناسی میخواهید بخوانید.؟؟؟
راستی یه سوال. رشته اب و فاضلاب در مورد چی هست ؟؟؟
دوستم فوق لیسانس این رشته را دارد
 سپاس شده توسط
نقل قول: با جمع کردن مطالب مورد نظر و شبیه سازیش رسما دیکه نوشتن پایان نامه ایی که باید تا اخر سال دفاع کنم شروع شد
خداروشکر فصل یک و سه اون زیاد استاد ازش ایراد نگرفت. پیش به سوی فصل دومش که فقط ترجمه است چون دو سه تا پایان نامه خارجی مرتبط براش پیدا کردم و فقط باید انشا بنویسم.
برای چهار و پنج هم دلم روشنه ایشالا شبیه سازیم نتیجه میده
سلام و درود بر شما. استاد اگه ایراد نگیره که خیلی خوبه ، اگرم ایراد گرفت توجه نکنید کار خودتونو بکنید ، زیاد مهم نیست ، انقد این استادا مشغله فکری دارن که دفعه بعدی که برید پیشش یادشون میره بهتون چه ایرادی گرفته! عملا نیازی به اصلاح اکثر ایرادها نیست! انشا رو پیگیر باشید زود تموم بشه ، فصل چهار فقط میمونه ، پنج که نتیجه گیریه کلا 2 صفحه میشه برای جمع بندی و نتیجه گیری و ارائه پیشنهادات برای کارهای آینده 49-2
نقل قول: سه شنبه9آذر:
ساعت مطالعه:3ساعت [تصویر:  vayy.gif] 
آمادگی دریافت اعتبار منفی رو دارم [تصویر:  hanghead.gif] 
امروز کلا جزوه رو باز میکردم اعصابم خورد میشد که چرا نمیتونم خودم جزوه هامو کامل ومرتب بنویسم [تصویر:  hanghead.gif]هرلحظه دلم میخواست درس رو بذارم کنار انقد با دست چپ تمرین کنم که یک شبه یاد بگیرم 
همین که امروز 3 ساعت خوندید و تسلیم نشدین خوبه ، اگه امروز هم ول می کردین صفر میشد کارتون دیگه سخت میشد. جزوه هم اصلا نگرانش نباشید! بهترین جزوه هم بنویسید بعد از این ترم باید بندازید گوشه اتاق، بعد از یک سال یادتون میره کجا گذاشتین ، بعد از دانشگاه هم هرچی جزوه دارین یا میریزید بیرون یا میزارید زیرزمین! پس جای غصه خوردن نداره ، از بقیه بگیرید فتوکپی بگیرید. یک شبه نمیشه آدم دست چپ بشه! به خودتون که مسلط باشید به تدریج یاد میگیرید. 49-2

سلام 
نقل قول:
دیروز رسوندم به ۳۰ درصد ولی کیفیتم پایین بود
امروز خوب بودم ولی نه عالی رسوندم به ۵۰ درصد=)))))
یه امتحانم دارم البته-_-
یه سری درسارو فاطصله افتاده بینمون خیلی سخته برم سراغشون شت[تصویر:  22.gif]

سلام ، درود بر شما ، خب خوبه دیگه ، روزی 10 درصد که اضافه کنید ، بعد یک هفته میرسید 100 درصد ، بهترین کار همینه که به تدریج اضافه کنید. دروسی که فاصله می افتن شروع کردنش سخته ولی به محض شروع شدن جریان دیگه فرق میکنه ، یعنی وقتی میخونید مطالب یادتون میاد لذت میبرید از حافظتون! بعدش دوباره علاقه مند میشید 49-2

نقل قول: امروز رفتم سر تمرین و هیچی.نخواندم . 
به امید خدا فردا میخوام دیفرانسیل تموم کنم. [تصویر:  49-2.gif]
ضربتی  بشین سر درسو مشقت! نخوندم یعنی چی؟![تصویر:  khansariha%20(51).gif] بخون جزوه هاتو وقت کردی یه نگاه هم به جزوه هایی که برات گذاشتم بنداز، هرجایی نمیتونی همچین چیزی پیدا کنیا! دست رنج خود وجدان بیداره! Khansariha (69)
نقل قول: سلام خانم زینبی 
یه سوال مدرسه میپرسم ازتون ؟؟؟شما در آینده میخواهید چیکاره بشید؟؟؟ هواشناسی میخواهید بخوانید.؟؟؟
راستی یه سوال. رشته اب و فاضلاب در مورد چی هست ؟؟؟
دوستم فوق لیسانس این رشته را دارد
خانوم زینبی مثل من رشته هواشناسی میخونه!  رشته آب و فاضلاب یکی از گرایش های فوق لیسانس مجموعه عمران هست ، در مورد طراحی مخازن آب هوایی ، زمینی ، کانال کشی ، تاسیسات فاضلاب و ... هست. یا به عبارتی کارشون طراحی نگهداری و تعمیرات سیستم های آب و فاضلابه . آینده شغلیشون هم در شرکت های تابعه وزارت  نیرو مثل شرکت آب و فاضلاب شهری-شرکت آب و فاضلاب روستایی- سازمانهای منطقه ای آب و ... است.
دوستان
لطفا از سوالای شخصی در تاپیک اکیدا خود داری کنید 53258zu2qvp1d9v
ممنون 53
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
ســـلام

من امروز 6 ساعت و چهل پنج دققیه درگیره دینامیک و انتگرال بودم Khobam

دیروزم 4 ساعت بیشتر نشد.. ولی درگیر برنامه نویسی بودم

و عاقا یه برنامه نوشتم تقریبا تو این چند وقته سخت ترین برنامه ای بود که مینوشتم..وای انقدر خوشحال شدم Khansariha (13) گفتم شمارم در جریان بزارم 4chsmu1

....

زینبی خیلی خوب پیش میری دوست جونی1

فردا پیش بینی میکنم بیشتر از دوساعت نرسم بخونم.. 53258zu2qvp1d9v
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان