ترک خود ارضایی ,کانون ترک خودارضایی,روش های ترک خود ارضایی,مضرات خودارضایی,استرس خودارضایی,masturbation,عوارض خود ارضایی,عوارض,راه های ترک,

ترک خودارضایی

سلام لطفا وارد شويد و يا براي استفاده كامل از انجمن ثبت نام كنيد . ( زمان كنونی :۲۹-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ عصر )
         گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟   هنوز ثبت نام نكرده ايد؟

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صندلی داغ {بارونی}

۴-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #1
صندلی داغ {بارونی}
سلام [تصویر:  72660573796949918405.gif]

دوباره در خدمت شما عزیزان هستیم Biggrin

سیزدهمین صندلی داغ رو با حضور [تصویر:  i114800_39021-643520-declare.gif] بارونی خانوم شروع می کنیم.

قبل از اینکه سوالات خودتون رو بپرسید حتما حتما حتما مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. رو مطالعه کنید.

لطفا تا مهمان اعلام حضور نکرده بعد از من پستی نزنید [تصویر:  i114806_861419-looky.gif]

با تشکر

پ ن: کپی شده از پست پوریا Biggrin

هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

تشكر
  سپاس شده توسط :
گل سرخ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۲۲ عصر), پاک پاک (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۳:۲۷ عصر), َAlex (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۲:۰۸ عصر), می توانم (۱۳۹۱-۷-۴ ۱۱:۱۷ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۶ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۲:۲۶ صبح), محب الزهرا (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۳۹ صبح), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۹ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۲:۱۸ عصر), سنــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۲:۱۲ صبح), سـُـها ^‿^ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۴۱ صبح), رهرو (۱۳۹۱-۷-۷ ۰۱:۱۵ عصر), بارونی.... (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۲:۰۱ عصر), _narjes (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۵۷ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۲:۰۸ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۸ عصر), nazi1991 (۱۳۹۱-۷-۷ ۱۱:۱۳ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۴ ۱۱:۳۶ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۳۳ صبح), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۹:۵۰ عصر), Arman (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۶:۰۲ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۰ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۵:۳۳ صبح)
۵-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #2
RE: صندلی داغ {بارونی}
سلام....
ممنون از آقا هادی.....
میبینم که عدد صندلیمم شده سیزدهBiggrin...خدا به خیر بگذرونهWacko2.....

دوستان بیاین کلا با هم مهربون باشیم...باشه؟big grin - پوز خند، دندان نمایی.....(هویجوری گفتم...من باب آشنایی بیشترtongue - زبانک)

پیشاپیش اگه به سوالی جواب نمی دم معذرت میخوام.......

من در خدمتمday dreaming - رویای روزانه (عمق فکر فرو رفتن)

چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

gol
مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها.که میکنین، ثابت کنین میتونینمهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها.،لطفاً مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. رو بخونید،بعضی مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفتمهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. بخونید،با مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. حال کنید ومهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. و بخونید،متنهای مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
تشكر
  سپاس شده توسط :
گل سرخ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۲۲ عصر), می توانم (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۴:۰۸ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۶ عصر), محب الزهرا (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۳۹ صبح), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۹ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۲:۱۸ عصر), سـُـها ^‿^ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۰۴ عصر), اهورا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۲:۱۲ عصر), آقای فراسی (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۲:۱۸ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۲:۰۸ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۸ عصر), nazi1991 (۱۳۹۱-۷-۷ ۱۱:۱۳ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۴:۰۰ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۳۳ صبح), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۹:۵۰ عصر), Arman (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۶:۰۲ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۰ عصر), Alone man (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۲:۳۵ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۳۸ عصر)
۵-۷-۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #3
خوب سلام
اول اینکه خوبین؟

چه سوالی رو جواب نمی دین؟ Biggrin

دوست دارین کادو چی بگیرین؟

چقدر تالاری ک مدیریت می کنید با روحیاتتون سازگاری داره؟

سوال کلیشه ای که چه طور با کانون اشنا شدین؟Biggrin

چرا بارونی؟ بارون نشونه چیه؟

گواهینامه دارین؟ اگه اره می شینین با فقط دارین؟

دوست دارین سطح تحصیلات همسرتون چطور باشه؟

چادر می پوشین یا مانتو؟ اگه مانتو اگه ازدواج کردین و شوهرتون گفت دوست داره چادر داشته باشین عکس العمل شما چیه؟ اگرم چادر می پوشین باز فرض کنید مانتو می پپوشین جواب بدین Biggrin خلاصه جواب بدین دیگه!!!!Biggrin

فعلا همینا BiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrin
جواب بدین ها Biggrinhigol

هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

تشكر
  سپاس شده توسط :
َAlex (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۶:۲۰ عصر), می توانم (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۴:۰۸ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۶ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۰:۲۹ عصر), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۹ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۲۲ عصر), سـُـها ^‿^ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۰۴ عصر), بارونی.... (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۷:۴۶ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۷:۲۹ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۸ عصر), nazi1991 (۱۳۹۱-۷-۷ ۱۱:۱۴ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۴:۰۰ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۳۳ صبح), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۹:۴۹ عصر), be yade hagh (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۶:۲۷ عصر), Arman (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۶:۰۲ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۰ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۳۸ عصر)
۵-۷-۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #4
haha

هورااااااااااااااااااااااا

حملههههههههههههههههههههههههه

خوووووووووووووووب Biggrincheshmak

بارونی خانومfriends
از کی تو کانون همچین خیلی بدت میادا ؟
دوست داری حال کدوم یکی از بچه های کانونو بگیری ؟
دوست داری کدومو ببینی ؟
ازدواج کنی می ری از کانون ؟
به نظرت بابا بزرگ سر کارمون گذاشته ؟
اونجا ب بچه ها درس می دی چقدر حقوق می دن ؟
چیا بلدی درست کنی؟
قرمه سبزی؟
قیمه؟
سوخاری؟
پیتزا؟
ابگوشت ؟
به طلا فروش بله می گی ؟
عصبانی بشی چی کار می کنی ؟
ناراحت بشی چی کار می کنی ؟
معمولا با صدای بلند می خندی یا اروم یا بیشتر لبخند می زنی ؟
چ جور فیلمایی می بینی ؟ ادبی ؟ طنز؟ کلا بگو
کدوم خواننده رو بیشتر گوش می دی ؟
کلاسیک؟ پاپ ؟ سنتی؟ چی؟
با هندز فریی گوش می دی یا از اسپیکر ؟

حالا اینا دست گرمی بود جواب بده در سری بعدی خدمت می رسم با سوالات تخصصی و عمومی gold cup

مي آيم مي آيم مي آيم
و آستانه پر از عشق مي شود

و من در آستانه به آنها که دوست می دارند
و دختري كه هنوز آنجا
در آستانه پرعشق ايستاده سلامي دوباره خواهم داد
تشكر
  سپاس شده توسط :
َAlex (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۶:۲۰ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۶ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۰:۲۹ عصر), محب الزهرا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۱ عصر), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۹ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۲۲ عصر), سـُـها ^‿^ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۰۴ عصر), بارونی.... (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۷:۴۶ عصر), اهورا (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۳۰ عصر), آقای فراسی (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۴:۳۵ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۷:۲۹ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۸ عصر), nazi1991 (۱۳۹۱-۷-۷ ۱۱:۱۴ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۷:۳۱ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۳۳ صبح), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۹:۴۹ عصر), Arman (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۶:۰۲ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۰ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۳۸ عصر)
۵-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #5
سوالای آقا هادی:

خوب سلام
سلام
اول اینکه خوبین؟
خدا رو شکر...خوبم..یه ذره تب دارم و گلو دردL...یحنمل سرما خوردم

چه سوالی رو جواب نمی دین؟ Biggrin
حالا من پیشاپیش یه معذرت خواهی کردم دیگهBiggrin

دوست دارین کادو چی بگیرین؟

من عاشق سنگم.....یه مالگیت دوس دارم بگیرم...خوب دوس دارم دیگه....یه کم گرونه...جاسپرم دوس دارم....کلا هر سنگی باشه دوس دارم.

چقدر تالاری ک مدیریت می کنید با روحیاتتون سازگاری داره؟

خوب من خودم خواستم سرپرست تالار ادبی بشم!من عاشق شعر و ادبیات و موسیقی و رمان و فلسفه م....کلا تو این فازام دیگه.....

سوال کلیشه ای که چه طور با کانون اشنا شدین؟Biggrin
خوب خ.ا سرچ کردم....میخواستم بدونم غلطی که من میکنم خ.ا محسوب میشه یا نهL

والا اون موقع که ثبت نام کردم نمی دونستم نام کاربریم انقدر مهم میشهBiggrin....
عرض ب حضورتون که من بارون و دوس دارم.....خیلی زیاد...همینطور برف و....

باران اسمه ولی بارونی صفته...و ایهامم داره...هم اینطوری برداشت میشه که :کسی که دارای صفات باران است و هم اینکه کسی که باران زده شده و خیس استBiggrin....

اولیش که از اوصاف ما به دوره..دومیشم باشیم خوبه....

گواهینامه دارین؟ اگه اره می شینین با فقط دارین؟

بله که دارم....والا یه بار یه تصادف فجیع کردم....بعد دیگه ترسیدم بشینم ....بعدم که من ترسم ریخت...پدر محترم هنوز ترسشون نریخته...و معتقدن که چه کاریه تو این ترافیک با ماشین بری بیرون....هر جا بخوای بری من خودم میرسونمتbig grin - پوز خند، دندان نمایی.....

دوست دارین سطح تحصیلات همسرتون چطور باشه؟
ترجیح میدم یه مقطع بالاتر از خودم باشهdokhtar....مثلا اگه من سیکلم اون حداقل دیپلم و داشته باشه دیگهbig grin - پوز خند، دندان نمایی

چادر می پوشین یا مانتو؟ اگه مانتو اگه ازدواج کردین و شوهرتون گفت دوست داره چادر داشته باشین عکس العمل شما چیه؟ اگرم چادر می پوشین باز فرض کنید مانتو می پپوشین جواب بدین Biggrin خلاصه جواب بدین دیگه!!!!Biggrin

من چادر میوشم...البته از نوع عربی...عربیه اصیل ها...نه از این مدلای مزخرف و بیریختی که پر شده...این مدلش ماله خود عربستانه...یعنی در این حد خاصهBiggrin
خوب در هر صورت دوس ندارم کسی برام تکلیف تعیین کنه دیگه.....بودن دو سه موردی که بهم گفتن میشه چادرتون رو بردارین.....Wacko2.....تعصبم که نداشته باشم....نمیتونم بپذیرم کسی بهم بگه چیکار کن چیکار نکن....مگه اینکه قانع بشم....

فعلا همینا BiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrin

مرسیBiggrin
جواب بدین ها Biggrinhigol

بابا حالا من یه کلاسی گذاشتم...جدی نگیرینBiggrin

چه خوب یادم هست

gol
مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها.که میکنین، ثابت کنین میتونینمهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها.،لطفاً مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. رو بخونید،بعضی مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفتمهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. بخونید،با مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. حال کنید ومهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. و بخونید،متنهای مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها. حرف بزنید!

تشكر
  سپاس شده توسط :
مــانــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۶ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۰:۴۰ عصر), محب الزهرا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۳ عصر), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۹ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۲۱ عصر), سنــا (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۵۴ صبح), سـُـها ^‿^ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۴۳ عصر), اهورا (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۳۳ عصر), آقای فراسی (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۱۵ عصر), _narjes (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۶:۰۲ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۲۴ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۹ عصر), nazi1991 (۱۳۹۱-۷-۷ ۱۱:۱۶ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۱:۰۳ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۳۴ صبح), Ethereal (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۰ صبح), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۹:۵۳ عصر), be yade hagh (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۴۲ صبح), Arman (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۱ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۲۱ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۳۹ عصر)
۵-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #6
سوالای میتوانم
haha

هورااااااااااااااااااااااا

علیک هوراااااااااااااااااااا

حملههههههههههههههههههههههههه

oh

خوووووووووووووووب Biggrincheshmak
هه...خدا رحم کنه praying - عبادت

بارونی خانومfriends
از کی تو کانون همچین خیلی بدت میادا ؟
آقا خداییش از هیچکی......
دوست داری حال کدوم یکی از بچه های کانونو بگیری ؟
اینم واقعنی هیچکی.....

دوست داری کدومو ببینی ؟
خیلیا رو...بچه هایی که باهاشون دوستم توی نت...دوس دارم از نزدیک باهاشون دوست باشم...

ازدواج کنی می ری از کانون ؟
آره دیگه...بیام چیکارBiggrin
به نظرت بابا بزرگ سر کارمون گذاشته ؟
نه دیگه .....انگار قضیه جدیه اینبار.....

اونجا ب بچه ها درس می دی چقدر حقوق می دن ؟
هنوز قرارداد نبستم...به محض بستن قرار داد مبلغ دریافتیم رو اعلام میکنم....

چیا بلدی درست کنی؟
آشپزیم خوبه...دوران دانشجویی چه کارا که با آدم نمیکنه.....سال آخر دانشجویی خاله م میگفت بیا یه تهیه غذا بزن!!!!

قرمه سبزی؟بلدم...ولی دوس ندارم
قیمه؟بلدم....
سوخاری؟اتفاقا سوخاریام خیلی خوب میشه....همینطور جوجه چینیم......
پیتزا؟بلدم...ولی خوب چ کاریه!زنگ میزنیم میارن دیگه....
ابگوشت ؟sick - مریض
به طلا فروش بله می گی ؟
اگه آدم باشه چرا که نه!oh
عصبانی بشی چی کار می کنی ؟
اگه دوزش متوسط باشه...بلند بلند میخندمoh
اگرم خیلی بالا باشه.....احتمالا بالشتی چیزی رو پرت میکنمL
ناراحت بشی چی کار می کنی ؟
اینم اگه دوزش بالا باشه گریه میکنم...اگرم نه که هیچی دیگه اهمیت نمی دم....کلا زیاد ناراحت نمیشم......
معمولا با صدای بلند می خندی یا اروم یا بیشتر لبخند می زنی ؟
لبخند که زیاد میزنم...از نوع ژکوندBiggrin.....اگه حالم خوب نباشه و دلم بخواد که فقط به یه اتفاقی بخندم...بلند میخندم...الان که فک میکنم...انگار کلا بلند میخندم.... hee hee - هه هه

چ جور فیلمایی می بینی ؟ ادبی ؟ طنز؟ کلا بگو

والا یه مدته که تو ترکم...قبلنا فیلمای هنری زیاد میدیدم.....فیلمای آرنوفسکی رو دوس داشتم...الان که دیگه فیلم نمیبینم...مگه اینکه دوستام ببینن و سانسورش کنن بدن به من...در این حد پاستوریزه مtongue - زبانک
کدوم خواننده رو بیشتر گوش می دی ؟
کلاسیک؟ پاپ ؟ سنتی؟ چی؟

والا دوره ایه...مثلا یه دوره خیلی زیاد بلک فیلد گوش میدادم.....
یه دوره مامک خادم....لئوناردو کوئن....یه آهنگشم بهت دادم.....نه؟!
سراجم خیلی دوست دارم...علی قربانی....سالار عقیلی....شجریانِ پسر....شهرام ناظری....
موسیقی های کلاسیکم دوس دارم....چه ایرانی چه خارجی....
ویوالدیم دوس دارم....
الان اگه بخوام بگم کله صفحه پر میشه....
کلا زیاد تو خط موسیقیم.....البته الان کمتر شده.....و شدیدا بستگی به روحیم داره....
با هندز فریی گوش می دی یا از اسپیکر ؟
اگه کسی تو اتاقم نباشه با اسپیکر...اگرم باشه مجبورم با هندزفری بگوشم دیگه

حالا اینا دست گرمی بود جواب بده در سری بعدی خدمت می رسم با سوالات تخصصی و عمومی gold cup

هه....دس شومام درد نکنهgold cup

چه خوب یادم هست

gol

تشكر
  سپاس شده توسط :
گل سرخ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۲۵ عصر), َAlex (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۰۴ عصر), می توانم (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۰۵ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۵۶ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۰:۴۲ عصر), محب الزهرا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۵ عصر), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۹ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۲۱ عصر), سنــا (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۵۶ صبح), سـُـها ^‿^ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۴۷ عصر), آقای فراسی (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۴۹ عصر), _narjes (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۶:۰۵ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۲۴ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۹ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۱:۰۳ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۳۴ صبح), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۰:۰۰ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۸ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۴۰ عصر)
۵-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #7
سوالای آقای الکس

سلام خانم بارونی
سلام آقای الکس

خوبین شما ؟
به خوبیه شما!

منممممممممممممممممم اومدممممممممممممممممممممممممممممممممم
خوششششششششششش اومدییییییییییییییییییییییییییییییییییییینننننننننننن

1- رنگ مورد علاقه ی شما ؟
من از بچگی علاقه ی عجیبی به رنگای تند داشتم...رنگ اسمم به همین خاطر تند ترین رنگ موجوده!اصن دست خودم نیستا.....همه ی لباسامم همین وضع و دارن!

2- کدوم شهر ایران رو بیشتر دوست دارین ؟
اصفهان،مشهد،شهرای شمالیم دوس دارم

3- در کدوم شهر ساکن هستین ؟
اراک

4- به جز ایران کجای دنیا رو دوست دارین ؟
ژاپنoh
5- کدوم غذا رو بهتر از همه درست میکنین ؟
ماکارونیL...ولی جوجه چینیم خوب درست میکنم!به میتوانمم گفتم!

6- وقتی تنها باشید چه جوری خودتون رو سرگرم میکنید ؟
معمولا کتاب میخونم...رمان

5 - به چه ورزشی علاقه دارین ؟
کلا ورزش دوست دارم.....تنیس روی چمن و خیلی دوس دارم و شنا

6 - از چی خیلی خیلی بدتون میاد ؟
از اینکه مجبور شم پشت سر یه آدمی که داره سیگار میکشه توی خیابون راه برم!انقد شلوغ باشه که نتونی ازش فاصله بگیری و هی دود سیگارش بره توی سر و کله ت و.....خیلی عصبیم میکنه این وضعیت!خودمم نمی دونم الان از کجا پیداش کردم!

7 - از کدوم خواننده ( چه ایرانی چه خارجی ) بیشتر خوشتون میاد ؟
توی سوالای میتوانم مفصل توضیح دادم.....هم ایرانی و هم خارجیش رو.....

8 - از چه سبک آب و هوایی خوشتون میاد ؟ برفی ابری ؟ نیمه ابری ؟ بارونی ( که فکر کنم این باشه ! Biggrin ) آفتابی ( به سبک سرسام آوری آفتابی ! )

من بارون رو دوس دارم ولی آب و هوای بارونی خیلی دل آدم و میگیرونه!.....آب و هوای بهاری رو خیلی دوس دارم....خنک و روشن و نسیم وار!

خیلی ممنونم امیدوارم نسوزین ! ( من زیاد داغش نکردم ها L )

اینکه خیلی خنک بود بابا!dokhtar

چه خوب یادم هست

gol

تشكر
  سپاس شده توسط :
گل سرخ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۲۶ عصر), َAlex (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۰۳ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۵۶ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۰:۴۴ عصر), محب الزهرا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۶ عصر), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۹ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۲۱ عصر), سنــا (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۵۷ صبح), سـُـها ^‿^ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۴ عصر), آقای فراسی (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۴۹ عصر), _narjes (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۶:۰۶ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۲۴ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۹ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۱:۰۴ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۳۴ صبح), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۰:۰۰ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۹ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۴۱ عصر)
۵-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ عصر، توسط Amirhossein18.)
ارسال: #8
(۵-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ عصر)بارونی.... نوشته شده توسط: مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها.

باران اسمه ولی بارونی صفته...و ایهامم داره...هم اینطوری برداشت میشه که :کسی که دارای صفات باران است و هم اینکه کسی که باران زده شده و خیس استBiggrin....

به معنی overcoat هم هست[تصویر:  e.gif]

ابیات زیر رو هر جور عشقتون کشید کامل کنین ، با مصرع اصلی ، با یه مصرع از خودتون یا همینجوری با نثر

اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد/

گر برود جان ما در طلب وصل دوست/

گر بزنندم به تیغ در نظرش بی دریغ/

اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را/

اگر آن طایر قدسی ز درم بازآید/

ایا باد سحرگاهی گر این شب روز می خواهی/

گر طالب فیض حق به صدقی حافظ/

به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر آرم/

از دم صبح ازل تا آخر شام ابد/

بر در شاهم گدایی نکته‌ای در کار کرد/

یا رب به خدایی خداییت ، وانگه به کمال کبریاییت/

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
تشكر
  سپاس شده توسط :
َAlex (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۰۳ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۵۷ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۰:۴۵ عصر), محب الزهرا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۷ عصر), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۹ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۲۱ عصر), سـُـها ^‿^ (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۴ عصر), بارونی.... (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۰ عصر), آقای فراسی (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۴۹ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۲۴ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۹ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۱:۰۵ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۳۴ صبح), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۰:۰۱ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۴۱ عصر)
۵-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ عصر، توسط فرهمند.)
ارسال: #9
سلام

خوبید؟!Biggrin

اولین چیزی که میاد به ذهنتونو بگید!

خدا:
مامان:
دوست:
پیاز:
درس:
خ.ا.:
شوهر:
ترشی بندری:
کار:
عشق:
نان:
خیام:
شجاعت:
ندامت:
کتاب:
من:Biggrin
خودتون:
ایران:
فرصت:

دوست دارید چند تا بچه داشته باشید و اسماشون؟

یه بیت شعرم هم بگید

خیلی ممنون یه دعا هم در حقم کنیدbig grin - پوز خند، دندان نمایی
تشكر
  سپاس شده توسط :
َAlex (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۰۳ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۵۷ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۰:۴۵ عصر), محب الزهرا (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۴۰ صبح), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۲۱ عصر), بارونی.... (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۹ عصر), آقای فراسی (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۴۹ عصر), _narjes (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۶:۰۷ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۲۴ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۹ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۱:۰۵ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۳۴ صبح), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۰:۰۲ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۸:۵۹ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۴۱ عصر)
۵-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #10
سلام

آخجون بارونیhaha

خب شروع می کنیم

خوبی؟ خوشی؟

جات راحته؟
صندلیت خوبه؟
از ایناس که می چرخه؟

چرا رنگت قرمزه؟
این 4 تا نقطه بعد اسمت چیه؟
دوس داری خیس بشی زیر بارون؟

عینک میزنی؟
اگه آره شماره چشم.K

تو مدرسه انشات خوب بود ؟
دیکتت چی؟
الان چی درس میدی؟
می زنی بچه هارو؟
تا حالا خواستی بزنیشون؟oh

چند تا درس افتادی؟
اصلا مشروط شدی؟
درس خون بودی؟

عجباااا چرا سوالم نمیاد دیگهOhh
خب بعدا میام دوباره

فعلا همیناBiggrin

.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  aaa-happy.jpg]
تشكر
  سپاس شده توسط :
َAlex (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۳۴ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۵۸ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۰:۴۵ عصر), محب الزهرا (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۴۱ صبح), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۹ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۲۱ عصر), بارونی.... (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۴۵ عصر), آقای فراسی (۱۳۹۱-۷-۵ ۰۹:۴۹ عصر), _narjes (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۶:۰۷ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۹ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۱:۰۵ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۳۵ صبح), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۰:۰۲ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۵ ۱۱:۱۸ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۴۱ عصر)
۶-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ عصر، توسط بارونی.....)
ارسال: #11
سوالای آقای امیرحسین18

(۵-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ عصر)بارونی.... نوشته شده توسط: مهمان ها نميتوانند لينک هاي موجود در پيام ها را ببينيد. لطفا ثبت نام کنيد يا وارد حساب خود شويد ثبت نام براي ديدن لينک ها.

به معنی overcoat هم هست[تصویر:  e.gif]

khandehوای من تا حالا اینجوری بهش فک نکرده بودماااااا.....

فک کن یه نفر فک کنه من منظورم اورکت بوده!!!!!khandeh...مثلا میشم خانوم اورکت...یا اورکت خانومBiggrin.....
وای خدا خیلی با مزه بود!Biggrin

ابیات زیر رو هر جور عشقتون کشید کامل کنین ، با مصرع اصلی ، با یه مصرع از خودتون یا همینجوری با نثر

چشم...البته شما که از اوضاع حافظه ی من باخبرینoh

اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد/اندر پی ساقی می گردیم برای بر انداختن بنیان غم!

گر برود جان ما در طلب وصل دوست/منزلگه ما خاک نی،گر تن بریزد باک نیdokhtar

گر بزنندم به تیغ در نظرش بی دریغ/بی پا و سر کردی مرا،بی خواب و خور کردی مرا!

اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را/دلدار من در باغ دی،می گشت و می گفت:«ای چمن.....صد حور خوش داری،ولی،بنگر،یکی داری چو من؟»

اگر آن طایر قدسی ز درم بازآید/دولت عشق آمد و من دولت پاینده شدم

ایا باد سحرگاهی گر این شب روز می خواهی/..........

گر طالب فیض حق به صدقی حافظ/شد ز غمت خانه ی سودا دلم،در طلبت رفت به هرجا دلم....

به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر آرم/یوم لا ینفع و مال و لا بنون.....

از دم صبح ازل تا آخر شام ابد/همه جمال تو بینم چو چشم باز کنم....

بر در شاهم گدایی نکته‌ای در کار کرد/I don't know - من نمیدونم

یا رب به خدایی خداییت ، وانگه به کمال کبریاییت/همه آتش گلِ گویا شد و با ما می گفت:«جز ز لطف و کرم دلبر ما هیچ مگو.»

ببخشید اگه یه ذره بی ربط بودن!چیزی که به ذهنم رسید و نوشتم....

بچه ها این رنگ اذیتتون نمی کنه؟!اگه اذیت میکنه بگین عوضش کنم

آقا کریم

سلام
سلام

خوبید؟!Biggrin
سرما خوردیم رفتBiggrin

اولین چیزی که میاد به ذهنتونو بگید!
چشم!خودتون گفتین اولین چیز...پس اگه بی ربط بود ببخشیدcheshmak

خدا:نعم الحبیب
مامان:تنها کسیه که منو ب خاطر وجودم دوس دارهL
دوست:کم پیدا میشه!ولی خوبش خیلی خوبه!
پیاز:سردردWacko2
درس:خوبش خوبهBiggrin
خ.ا.:کابوس
شوهر:میگن خوبهBiggrin
ترشی بندری:دوست می داریییییم
کار:جوهر آدم.....
عشق:عاشق شو اَرنه روزی کار جهان سرآید...ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی
نان:قوت غالبOhh
خیام:در کارگه کوزه گری رفتم دوش.....
شجاعت:لازمه که باشه......
ندامت:اونم لازمه که باشه
کتاب:1984
من:Biggrin یه قولایی به ما داده بودینااااا...سر کار بودیم دیگه نه؟!Biggrin
خودتون:دختر خوبیمdokhtar
ایران:حیفoh
فرصت:کم پیدا میشه

دوست دارید چند تا بچه داشته باشید و اسماشون؟
راستش بچه دوس ندارم اصنL....نهایتا یه پسر داشته باشم....از اسم علی و ارمیا خیلی خوشم میاد....
یه بیت شعرم هم بگید
با من صنما،دل یک دله کن...گر سر ننهم،آنگه گله کنdokhtar

خیلی ممنون یه دعا هم در حقم کنیدbig grin - پوز خند، دندان نمایی
من نیز سپاسگذارم......انشاالله عاقبت به خیر بشین

چه خوب یادم هست

gol

تشكر
  سپاس شده توسط :
گل سرخ (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۸:۰۱ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۲۴ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۳:۰۶ عصر), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۱:۵۱ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۲۱ عصر), سنــا (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۱:۵۱ صبح), اهورا (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۴۲ عصر), _narjes (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۶:۱۰ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۴:۱۶ عصر), righteous_40 (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۰۹ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۱۲ ۱۲:۱۹ عصر), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۰:۰۴ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۵۱ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۴۲ عصر)
۶-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #12
آخ جوووووووووووووووووووووووووووووووووون صندلی داغ

سلام
منم اومدم با کلی سوال varzeshi

هر کدوما خواستید جواب ندیدhey_happy

خوبید؟

نام واقعی؟Cool(حداقل نام خانوادگی رو بگید دیگه)Biggrin

مدل گوشی؟

نام پدر؟

مدرک تحصیلی؟

مدل لپ تاپ؟

قد؟

وزن؟

حقوق حاصل از تدریس؟

سن؟

شما بزرگترید یا میتوانم خانوم؟Biggrin

چرا بابابزرگ ما رو سر کار گذاشت؟Smiley Yell

با آرمان چیکار کنیم که دیگه ما رو سر کار نذاره؟Biggrin

حقوق حاصل از مدیریت کانون کفاف میده؟

چرا بارونی به رنگ قرمز چه ارتباطی بین بارون رنگ قرمز هست؟

شما خیلی زود تو کانون مدیر شدید پارتی داشتید؟oh

بهترین دوست کانون ؟

بدترین دوست کانون؟

بچه ها چقدر شما رو تحویل میگیرند؟

چرا رفت و آمدتون یه جور خاصه؟

چرا آدم نمیتونه راحت از کانون دل بکنه؟

با قدیمی های کانون بیشتر راحتید یا جدیدترا یا کسایی که با هم اومدید؟

چرا پست منو چند بار پاک کردید در حالی که کاملا تو چارچوب همون تایپیک بود؟

خوب گیرم همه اینا قبول چرا قبلش به خودم خبر ندادید بعد پاک کنید؟

خونتون کدوم محله اراکه؟

فردا میریرد اون مسجد معروفه واسه جشن میلاد همون که تو خیابون ملک هست و همیشه شلوغه؟

من اصلیتم فراهانیه بلدید؟oh

امیر کبیر مال فراهانه چرا اراکیا دزدینش؟Smiley Yell

واسه خرید میرید کدوم بازار اراک؟

چرا دانشگاه اراک خیلی کوچیکه؟

به ازدواج فکر میکنید؟

کدوم دانشگاه درس خوندید؟dokhtar

اهل عکس انداختن از خودتون هستید؟

یه خاطره خوب کوتاه؟

یه خاطره بد کوتاه؟

آخرین چیزی که خوردید چی بود؟Ohh

آدم عاقلی هستید؟

نظرتون راجع به فمنیسم چیه؟

مغرور هستید؟

مهربون هستید؟

اجتماعی هستید؟

چند تا دوست توپ دارید؟

چرا خانوما هیچ وقت راننده نمیشند؟Biggrin

چرا بعضی مردا زن ذلیل هستند؟

چرا من اینقدر سوال میپرسم؟L

اولین چیزی که با شنیدن این کلمات به ذهنتون میرسه:
آرمان
سها
بابابزرگ
پپرونی
بارونی
خدا
مرگ
زندگی
شقایق
یارو
مکتوبBiggrin
پول
وحشت
عشق
هیجان
روزنامه
و شاهین 70

و با این سری کلمات جمله بسازید

1. سها - ملاقه - لپ تاپ - بارونی
  2. آبگوشت - بابابزرگ - موبایل - خواستگاری
  3. بارونی - تنفر - عشق - زندگی
  4. گناه-عشق-حسرت-مرگ

خدایا یه نگاهی انداختم خیلی سوال پرسیدم خیلیاش مونده نمیتونم بی خیال شم خیلی زود دوباره میامLBiggrin

دوباره منتظر من باشید هر لحظه ممکنه با یه دنیا سوال بیامme

[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
تشكر
  سپاس شده توسط :
می توانم (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۱:۱۹ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۲۴ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۳:۰۶ عصر), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۸ عصر), بارونی.... (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۴۰ عصر), اهورا (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۲:۴۲ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۴:۱۷ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۱۲ ۱۲:۲۰ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۴۲ عصر)
۶-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #13
سوالای زارا

سلام
سلام

آخجون بارونیhaha
آخجون زاراhaha

خب شروع می کنیم
بسم الله

خوبی؟ خوشی؟
الحمدالله...به خوشیه شما

جات راحته؟
عالیok
صندلیت خوبه؟
اره،خوبه
از ایناس که می چرخه؟
اوهوم..الان لم دادم....هی دارم میچرخم و تایپ میکنمBiggrin

چرا رنگت قرمزه؟
عرض شد.....به صورت ناخودآگاه گرایش عجیبی به رنگای تند دارم!من یه دونه مانتوی مشکیم ندارمoh.....
این 4 تا نقطه بعد اسمت چیه؟
هه...مدل حرف زدنم اینجوریه...کش دارهـــــــــــــ........Biggrin
دوس داری خیس بشی زیر بارون؟
اره...خیلی زیاد...dokhtar

عینک میزنی؟
باید بزنم..ولی نمی زنم....البته واسه مطالعه و پای کامپیوتر و اینا میزنم....اگه نزنم که هیچی نمی بینمohولی بیرون نمی زنم....عادت ندارم اصلا.....

اگه آره شماره چشم.K
1.5و1.75...البته از نوع آستیگماتیسمWacko2...میدونین که نوع ضعیفیش با دور و نزدیک فرق داره...

تو مدرسه انشات خوب بود ؟
اره...معمولا خوب می نوشتم...یه بار دوم ابتدایی بودم یه انشا نوشتم راجع ب پاییز!بابا یه دوست شاعر داشت...منو مجبور کرد انشامو واسه ی دوستش بخونمWacko2....خیلی خوشش اومده بودtongue - زبانک...البته دیگه اینکارو نکرد!نمی دونم چراBiggrin
دیکتت چی؟
خوب بود فک کنم....
الان چی درس میدی؟
نقاشی
می زنی بچه هارو؟
وای تو بذار اونا مارو نزنن!!!اصن بچه های این دوره زمونه خیلی پرروئن!!!اصن یه وضیBiggrin
تا حالا خواستی بزنیشون؟oh
یه وقتایی دوس دارم بعضیاشون که ب حرف ادم گوش نمی دن و خفه کنمhypnotized - هیپنوتیزم کردن
ولی خوب کلا ادم خیلی ملایمیم....dokhtar

چند تا درس افتادی؟
نیفتادم چیزی
اصلا مشروط شدی؟
نه بابا....البت داستان درس خوندن من جریانات داره!قصه ای واسه خودش!
درس خون بودی؟
اره.....درس و دوس دارم...یعنی داشتم...الان خیلی حس درس خوندنم کمرنگ شده!نمی دونم چرا!!!

عجباااا چرا سوالم نمیاد دیگهOhh

بازم به تو!من که هیچ وقت نتونستم یه سوال درس درمون بپرسمWacko2
خب بعدا میام دوباره
تشریف بیارین....

فعلا همیناBiggrin
مرسی گلمlove struck - حس عاشقانه

چه خوب یادم هست

gol

تشكر
  سپاس شده توسط :
گل سرخ (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۸:۰۲ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۲۵ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۳:۱۰ عصر), فرهمند (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۰۸ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۱:۰۸ عصر), دختر آرزوها (۱۳۹۱-۷-۷ ۰۵:۰۲ عصر), _narjes (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۶:۱۴ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۴:۱۸ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۱۲ ۱۲:۲۲ عصر), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۰:۱۱ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۵۳ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۴۳ عصر)
۶-۷-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #14
آقای الکس...سری دومBiggrin

نقل قول: 5- کدوم غذا رو بهتر از همه درست میکنین ؟
ماکارونی[تصویر:  l.gif]...ولی جوجه چینیم خوب درست میکنم!به میتوانمم گفتم!

سلاممممممممممم من باز هم سوال دارم !
سلاااااااااااااااااااااااااام....بفرمایین

قبلش یه چیز : راستی من عاشق ماکارونی هستم ولی خودم اصلا بلد نیستم درست کنم
L ( با این که پسر هستم ولی آشپزی رو خیلی دوست دارم . ولی ماکارونی تبدیل میشود به خمیر !!!!! Biggrin )
عه!جدی؟دیگه از ماکارونی راحت تر و سریعتر مگه غذام داریم.....مگه اینکه املتBiggrin..الان میگم چیکار کنین که ماکارونیتون خمیر نشه!
باید بذارین حدود15دقیق با حرارت ملایم بجوشه!تو آبش حتما روغن و نمک بریزین...وگرنه سر میره!..بعدم آبکشش کنین...بریزینش توی ملاتی که واسش درست کردین...توی تابه!بعدم روش پنیر پیتزا بریزین...پنیرش که اب شد نوش جان کنین!به همین راحتی...خیلی خوشمزه میشه...البته ملاتشم دستور داره که الان حال ندارم توضیح بدمBiggrin
1- خوبین شما انشاالله ؟
الحمدالله....
2- به نظر شما بهترین سن برای ازدواج کردن یه پسر چند سال هستش ؟ برای یه دختر چی ؟
خوب اینکه سن تعیین کنیم که درست نیست.....همش بستگی به قسمت ادم داره...ولی نُرمش بین 24تا30 هست دیگه.....
ولی کلا تجربه نشون داده ازدواج زودتر بهتره گویا.....
3- مهریه چقدر باشه خوبه ؟
مهریه یه پشتوانه س برای زن...باید اونقدری باشه که اگه خدایی نکرده کار آدم به طلاق کشید بشه باهاش یه زندگی رو شروع کرد!.....پس باید انقدری باشه که همسر بتونه پرداختش کنه...اگه نتونه پرداخت کنه که به درد آدم نمی خوره.....
الانم که انگار گفتن 300 تا حد استانداردشه!....

4- نظرتون در مورد این ها چیه ؟
اول این بگم که من کلا از هر جنبنده ی غیر دو پایی بیزارمWacko2...یه فوبیای عجیبی نسبت به حیوانات دارمL
1: بچه امممم...چیزه .....ها؟
2: مارمولک وای.....خونه مامان بزرگ من مارمولک داشت(دانشجویی خونه مامان بزرگم بودم)وقتی میخواستم بخوابم قرآن و ختم میکردم از ترسمBiggrin....نشد یه بار با آرامش بخوابیم
3: سوسک..خونه مامان بزرگم سوسکم داشتL
4 : پیشی ! ( گربه ) Biggrin: چرا گربه ها انقد زیاد شدن؟!قبلنا کمتر بودن نه؟
5 : اردک : بامزه س

راستی از باغ وحش خوشتون میاد ؟
نهL...خیلی دلم واسه حیوانات باغ وحش میسوزه...اونا بد شانس ترین حیوانات دنیانSad
تا حالا حیوون خونگی داشتید ؟ اگه آره چی بوده ؟
نه!از حیوانات بدم میاد!.....البته اینکه میگم بدم میاد نه اینکه در ذات بدم بیاد!آفریده های خدان!و وجودشون توی هستی لازم....من فوبیا دارمL
اگه بخوام یه حیوان بیارم خونه...احتمالا لاک پشت میارم...آزارش از بقیه حیوانات کمتره طفلکdokhtar
ممنونمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم varzeshi
منم ممنونممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

چه خوب یادم هست

gol

تشكر
  سپاس شده توسط :
گل سرخ (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۸:۰۳ عصر), َAlex (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۹:۴۵ عصر), می توانم (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۱:۵۴ عصر), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۱۹ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۳:۱۳ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۵۵ عصر), سـُـها ^‿^ (۱۳۹۱-۷-۸ ۰۹:۴۰ صبح), آقای فراسی (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۴:۴۵ عصر), zara (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۴:۱۸ عصر), nazi1991 (۱۳۹۱-۷-۸ ۰۸:۳۸ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۱۲ ۱۲:۲۴ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۴:۱۰ عصر), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۰:۱۸ عصر), Amirhossein18 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۵۸ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۴۳ عصر)
۶-۷-۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #15
نقل قول: [تصویر:  l.gif] ( با این که پسر هستم ولی آشپزی رو خیلی دوست دارم . ولی ماکارونی تبدیل میشود به خمیر !!!!! [تصویر:  e.gif] )
عه!جدی؟دیگه از ماکارونی راحت تر و سریعتر مگه غذام داریم.....مگه اینکه املت[تصویر:  e.gif]..الان میگم چیکار کنین که ماکارونیتون خمیر نشه!
باید بذارین حدود15دقیق با حرارت ملایم بجوشه!تو آبش حتما روغن و نمک بریزین...وگرنه سر میره!..بعدم آبکشش کنین...بریزینش توی ملاتی که واسش درست کردین...توی تابه!بعدم روش پنیر پیتزا بریزین...پنیرش که اب شد نوش جان کنین!به همین راحتی...خیلی خوشمزه میشه...البته ملاتشم دستور داره که الان حال ندارم توضیح بدم[تصویر:  e.gif]

یه چیزی جا نموند بارونی خانوم ؟ reader

اگر قبل از قاطی کردنش با ملاتش!!! ( سس ماکارونی ) به اندازه کافی خنک نشده باشه خمیر می شه
پس وقتی اب کش کردید تو همون اب کش روش اب سرد بگیرید یه مقدار تا دماش بیاد پایین اما خیلی هم اب بگیرید طعمش رو از دست می ده

بارونی خانوم خونه مادر بزرگتون بودید تریپ خونه خاله داشتید یا کمک هم می کردید ؟

عجیب نیست اختلاف سنی من و شما رو پرسیدن ؟ به نظرتون توطئه ای در کاره ؟

چرا افراد جوابای قبلی رو نمی پرسن سوال تکراری می پرسن ؟

چرا افراد کلا ارسالای من رو نمی خونن ؟ مثلا ارسال توی کاپ طلایی

چ پیشنهادی دارید ک توی کاپ طلایی دوستان انقدر کم لطفی نکن و اون ارسال منو بخونن ؟ Cry

تا حالا نماز باران خوندید؟

فکر می کنید چ ویزگی خاصی خدا به شما داده ؟

چرا این قدر خوبید؟

به نظرتون چرا بعضیا فکر یم کنن دنیا دو روزه ؟

به نظرتون چرا یه عده ای پیدا می شن ک طرف دار پرسپولیسن ؟

به نظرتون چرا یه عده پیدا می شن ک طرف دار استقلالن ؟

به نظرتون قحط تیم ه ؟

به نظرتون عروس نسیم حیات سرکاریه ؟

به نظرتون من چرا هی میام موضوع ازدواج دوستان رو مطرح می کنم تو کانون ؟

به نظرتون چرا یه دونه برنامه باحال نداره تلوزون ؟ اگر داره نام ببرید ساعت پخش و شبکه ش هم بگید

به نظرتون چرا می گن عشق و عقل منافات دارن؟
اگر دارن پس چرا برای من منافات نداشتن ؟
به نظرت من یه چیم می شه؟

رادیو گوش می دی؟

چرا رادیو جوان فقط برنامه های بعد از نیمه شبش اونم بعضیاش فقط خوبن ؟ یعنی جوان باید روزا بخوابه شبا بیدار باشه ؟ مگه جغده؟

چرا رادیو اوا رو من نمی تونم بگیرم ؟ موجش عووض شده ؟

چرا می گن شهر ما خانه ی ماست ؟ ماست گرونه ؟ خونه هم گرونه !

گروه خونت چیه؟ تا حالا خون اهدا کردی؟

قاطی کردم؟

تو خوبی؟

برم بخوابم دیگه happy - شاد

مي آيم مي آيم مي آيم
و آستانه پر از عشق مي شود

و من در آستانه به آنها که دوست می دارند
و دختري كه هنوز آنجا
در آستانه پرعشق ايستاده سلامي دوباره خواهم داد
تشكر
  سپاس شده توسط :
َAlex (۱۳۹۱-۷-۷ ۱۲:۰۷ صبح), مــانــا (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۰:۰۹ عصر), مریم .. (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۳:۱۳ عصر), شاهین 70 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۲:۵۵ عصر), بارونی.... (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۹:۲۲ عصر), آقای فراسی (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۴:۴۵ عصر), nazi1991 (۱۳۹۱-۷-۸ ۰۸:۳۸ عصر), Mosafer kocholo (۱۳۹۱-۷-۱۲ ۱۲:۲۴ عصر), happpygirl (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۴:۱۰ عصر), EDWIN (۱۳۹۱-۷-۶ ۱۰:۲۲ عصر), Alireza 68 (۱۳۹۱-۷-۶ ۰۵:۴۴ عصر)
پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان