امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طراحی گرافیکی

به نظر من:
1- خیلی طولانیه
2- متن رسمی و غیر رسمی قاطی داره
3- علائم نگارشی و ویرایشی برخی جاها رعایت نشده

نظر خواستین منم گفتم. 65
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
سلام جناب همساده 
ممنون از دقت نظرتون
به نکات بسیار مهم و خوبی اشاره کردین که برای ساخت یک اعلامیه میتونه به دوستان کمک کنه تا دقت داشته باشن و چنین مواردی رو اشتباه نداشته باشند. 
با توجه به نکاتی ک شما عنوان کردین من لزومی نمیبینم در این موردی توضیح اضافی بدهم. 
آنچه عیان است چه حاجت به بیان است 
اما یک مورد دیگر هم این اعلامیه مشکل داره
لطف باز هم تلاش کنید برا پی بردن به ایراد یا ایرادات دیگر
 سپاس شده توسط
سلام
این که از تکرار زیاد استفاده شده (تا حالا شده...) البته فکنم برگزذه به نکات ویرایشی که همون حشوه.
بعد خط اولش مثلا میشه از یه کلمه دیگه استفاده کرد که تو خوندنش تو نگاه اول مشکل پیش نیاد (تا حالا شده ایده ای...) من بار اول تا حالا شده اید خوندم 4chsmu1
بعد یه مورد دیگه فکر میکنم باشه ولی چون درست فرق اعلامیه با تیلیغ و آگهی و نمیدونم نمیگم 4chsmu1
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
(1395 تير 8، 10:47)شادبانو نوشته است: سلام جناب همساده 
ممنون از دقت نظرتون
به نکات بسیار مهم و خوبی اشاره کردین که برای ساخت یک اعلامیه میتونه به دوستان کمک کنه تا دقت داشته باشن و چنین مواردی رو اشتباه نداشته باشند. 
با توجه به نکاتی ک شما عنوان کردین من لزومی نمیبینم در این موردی توضیح اضافی بدهم. 
آنچه عیان است چه حاجت به بیان است 
اما یک مورد دیگر هم این اعلامیه مشکل داره
لطف باز هم تلاش کنید برا پی بردن به ایراد یا ایرادات دیگر
منظورتون ایراد گرافیکیه یا نگارشی؟
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

ممنونم از تمام دوستانی که در مورد این ایرادات وقت گذاشتن و همچنین دوستانی که فقط میایندو میخوانند و سپاس میزنند ناراحت نمیشیم. اگه نظرتون رو بگید خوشحالمون میکنید Khansariha (69) لطفا به ما در راستای بهتر شدن کمک کنید.   53258zu2qvp1d9v
با توجه به نکاتی که جناب همساده گفتند فقط نکات طراحیش مونده. لطفا در این زمینه فکر کنید. و مشکلش رو بگید.
 سپاس شده توسط
سلام چه فکر خوبی 49-2
ممنون خانم شادبانو .

گفتین ایراد بگیرین :
گفتین یه سوال :
ولی چهار تا سواله 4chsmu1 ..

و از لحاظ گرافیکی عالیه .. ساده و خوب 49-2
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
دوستان عزیز همونطور که با جناب قاصدک صحبت کردم برای شما هم علت مطرح کردن این سوال رو بیان میکنم تا سعی کنید بهتر جواب بدید. ایراد خیلی ساده و خیلی واضحیی هست فقط دقت کنید و نگاهتون رو و دیدتون رو بازتر کنید
هدف از بیان این سوال و پرسیدن ایراد این طرح اینه که یاداوری کنم بهتون که شمایی که قصد طراحی دارید نباید نگاه و دیدتون مثل یک بیننده عادی باشه. شما باید هدفدار به طرح نگاه کنید و اونو بررسی کنید تا متوجه ایراد یا ایراداتش بشید و سعی کنید خودتون در طراحی چنین اشتباهاتی نداشته باشید و این نکته باعث میشه که طرح شما خاص تر و متفاوت تر از سایر طرحها بشه.
 سپاس شده توسط
ترکیب رنگا خوب نیست؟ 65
53
 سپاس شده توسط
توی تبلیغ و آگهی سلام احوال پرسی میکنن؟؟
مگه نامه است Shy
 سپاس شده توسط
شاد بانو جونم یعنی تا موقعی که ایراد و نگیم آموزش شروع نمیشه؟ 4chsmu1
والا من دیدمو بازتر کردم نشد Khansariha (13) Hanghead
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
دوستان لطفا به متن و نگارش و رنگ متن الان کار نداشته باشید دارید از اصل مطلب دور میشیداااا
تا فردا بهتون فرصت میدم بگید. از دید یک طراح بهش نگاه کنید. یک طراح در نگاه اول به چی دقت میکنه؟ به متنش؟ به غلط املاییش؟ و یا از این دست قبیل موارد؟ 
به این مثال خوب دقت کنید یه برنامه نویس وقتی وارد سایتی میشه و یا حتی یه کارشناس در حوزه موبایل این دو نفر به چ چیزی بیشتر توجه میکنند؟ شما الان در چه تاپیکی هستید؟ هدفتون از جمع شدن و شرکت در این بحث چیه؟ چیزی غیر از طراحیه؟ خب از منظر طرحش بهش نگاه کنید. 
به قول جناب قاصدک اشاره کرده طرح ساده ایه. چی ساده اش کرده اون سادگی چه اشتباهی داره. تلاش کنید خودتون رو جای یک طراح قرار بدین.  من خوشحالم ک تلاشتون رو میبینم شما میتونید. ادامه بدین.
 سپاس شده توسط
(1395 تير 8، 21:26)Queen نوشته است: توی تبلیغ و آگهی سلام احوال پرسی میکنن؟؟
مگه نامه است Shy
منم میخواستم بگم اینو
ولی این اعلامیس
اعلامیه با تبلیغ و اگهی فرق داره؟ 4chsmu1 نمیدونم1

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
نقل قول: تا فردا بهتون فرصت میدم بگید.

تا فردا آموزش شروع نمیشه Badbakht
53
 سپاس شده توسط
سوالات فنی نگارش رو لطفا رجوع کنید به تاپیک نگارش اگه داریم نداریمم برید تاپیک ادبیات سراغ خانم میتوانم. 
ولی اینو بگم که شما کافیه همین مواردی رو که میگید فرقش رو نمیدونید تو نت سرچ بزنید و طرح ها رو ببینید تا خودتون دستتون بیاد در طراحیشون چ تفاوتایی هست. 
ایشالا فرصت شه چند نمونه از هر کدوم خواهم گذاشت. 
و اگر کسی هم این سرچ رو انجام بده و بتونه خوب با نمونه های عکس برای سایر دوستان توضیح بده یه اعتبار میگیره.
دیدن علاقه شما به اموزش فتوشاپ منو بیشتر تشویق میکنه تا بیشتر فعال باشیم. ایشالا به یاری خدا میتونیم.
 سپاس شده توسط
مشکل حاشیه (کادر)ه؟ 7
53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان