امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عاشقانه های خداوند

بارالها...وقتی خسته از همه جا و همه کس ناامیدانه به تو پناه آوردم تو پناهم دادی...
وقتی از آدم های دور و برم دلم گرفت ...
وقتی دنیا غم هایش را بهم ارزونی کرد تو به قلبم آرامش دادی...
تو با حضورت به خنده هام هدف دادی ،

شادی ..زیبائی ..موفقیت ..مهربانی واز همه مهمتر سلامتی
دلی شاد تنی سالم روحیه ای عالی ولبخندی بر لبهایمان
در کنار عزیزانمان به ما عطا فرما ..سلامتی و شفای بیماران را برای نیازمندان از تو تمنا میکنم ( آمیـــــــــــــن )

. به امید تو یکتای بی همتا
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

ز خاک آفریدت خداونـــــــــــــــــــد پاک
پس ای بنده افتادگی کن چو خـــــاک
حریص و جهان سوز و سرکش مباش
ز خــــــــــاک آفریدت.آتــــــــش مباش
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

آرامش، هنرنپرداختن به انبوه مشکلاتی
است که حل کردنش سهم خداوند است. لحظه هایت آرام

خدایـــــا به تو سپردمش
53258zu2qvp1d9v

(1391 شهريور 6، 22:16)ehsan90 نوشته است:
شیفتگان حقیقی یار این گونه اند :

علامه  ملا احمد نراقی صاحب کتاب <<معراج السعاده>> درباره شیفتگان  حقیقی حضرت حق فرموده است : (( دوست خدا از جانب خدا چون بلایی به او برسد و  بداند که آن چه در عوض آن از خدا به او خواهد رسید ، قیاس به آن الم نمی  توان کرد ، به آن خشنود و راضی گردد و بسا باشد که غلبه دوستی به حدی رسد  که بها و عوض بلا در نظر آن محو شود ؛ و ابتهاج و سرور او به مراد و مطلوب  محبوب باشد . پس چون بلاها و مصیبت ها را کرده دولت خود می داند و مطلب و  مراد او را می شناسد به آن ها شاد و خشنود و از آنها مبتهج و مسرور می گردد  و قلوب دوستان او چون در عرصه جمال و جلال او بایستند ، از ملاحظه جلال او  بی خود و حیران و از مشاهده جمال او واله و سرگردان می گردند ...))
نسیم سعادت - ص 186
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
خدا رو می خوام نه واسه اینکه ازش چیزی بخوام

خدا رو می خوام نه واسه مشکل و حل غصه هام

خدا رو دوست دارم نه واسه ی جهنم و بهشت

خدا رو دوست دارم ولی نه واسه ی زیبا و زشت

خدا رو می خوام نه واسه خودم که باشم یا برم

خدا رو می خوام نه واسه روزای تلخ آخرم

خدا رو می خوام نه واسه سکه و سکوی و مقام

خدا رو می خوام که فقط تو رو نگه داره برام

خدا رو دوست دارم واسه اینکه تو رو بهم داده

خدا رو دوست دارم چون عاشق بودن و یادم داده

خدا رو دوست دارم چون عاشقارو خیلی دوست داره

خدا رو دوست دارم چون عاشق و تنها نمی زاره53258zu2qvp1d9v

میدونی وقتی خدا داشت بدرقه ام می کرد چی بهم گفت؟
جایی که میری مردمی داره که میشکننت نکنه غصه بخوری من همه جا باهاتم،
تو تنها نیستی،تو کوله بارت عشق میزارم که بگذری ،قلب میذارم که جا بدی،اشک میدم که همراهیت کنه، و مرگ که بدونی برمیگردی پیشم
53258zu2qvp1d9v

سلام ، با صوتیش گوش کنین ،

من که گوش میدم یاد حرم امام رضا و حافظ خانی های توی حرم میافتم ،

شبیه اونها میخونه

البته این یه جلسه عرفانی و شعر خانی  بوده  که به زحمت گیرش اوردم ، از تاثیر نفسش با گوش دادن به این ترک محروم نشین ، خیلی جالبه .Khansariha (8)

دانلود صوتی : 

مردم دیده ما جُز به رُخَت ناظر نیست..........دلِ سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم اِحرامِ طواف حَرَمَت می بندد..............گر چه از خونِ دلِ ریشْ دمی طاهر نیست

بسته ی دام و قفس باد چُو مرغ وحشی........طایر سدره اگر در طلبت، طایر نیست

عاشقِ مُفلس اگر قلبِ دلش کرد نثار......................مَکُنش عیب، که بر نقدِ روانْ قادر نیست

عاقبت دست بدان سروِ بلندش برسد.........................هر که را در طلبت همّت او قاصر نیست

از روان بخشی عیسی نزنم دَم هرگز................................زآن که در روح فَزایی چو لبت ماهر نیست

من که در آتش سودای تو آهی نزنم......................................کِی توان گفت که بر داغْ دلم صابر نیست؟

روز اول که سر زلف تو دیدم گفتم.................................که پریشانی این سلسله را آخِر نیست

سرِ پیوندِ تو تنها نَه دل حافظ راست..........................................کیست آن کِش سرِ پیوندِ تو در خاطر نیست

...................................................................................................

بنال بلبل! اگر با منت سر یاریست ...............................که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

ادامه اش اینهاست : 

در آن زمین که نسیمی وزد ز طُره دوست ...............................چه جای دَم زدن نافه های تاتاریست؟

بیار باده که رنگین کنیم جامه زَرق .................................که مست جام غروریم و نام هشیاریست

خیالِ زلفِ تو پُختن نه کار هر خامیست! ...................................که زیر سلسله رفتن طریق عیاریست

لطیفه ایست نهانی، که عشق از او خیزد ....................................که نام آن نه لبِ لعل و خط زنگاریست

جمال شخص نه چَشم است و زُلف و عارض و خال ....................................هزار نکته در این کاروبار دلداریست

قَلَندران حقیقت به نیم جو نخرند.............................................. قَبای اَطلَس آن کس که از هنر عاریست

بر آستان تو مشکل توان رسید؛........................................... آری عُروج بر فَلَکِ سَروَری به دشواریست

سَحَر کرشمه ی چَشمت به خواب می دیدم..................................... زِهی مَراتب خوابی که بِهْ زِ بیداریست

دلش به ناله میازار و خَتم کن حافظ! ................................................که رستگاریِ جاوید در کم آزاریست.

.
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
خدایا؛

مستجاب کن دعای مادری را که؛

هیچ آرزویی جز خوشبختی؛

و هیچ هدیه ای جز عشق و محبت؛

برای فرزندش ندارد؛

و شاید … فرزند هرگز نداند ...!

ای خدای بزرگ
آنچنان عشق خود را در دل ما جایگزین کن که جایی برای دیگری نماند آنچنان روح ما را تسخیر نما که هوای دیگری نکند آنچنان همه هستی ما را از وجود خود پر کن که از همه کس و از همه چیز بی نیاز باشیم.

(بخشی از نیایش های شهید چمران)

مرا به یاد می آوری ؟ من همانم که بادها را می فرستم تا ابرها را در آسمان پهن کنندو ابرها را پاره پاره به هم فشرده می کنم تا قطره ای باران از خلال آن ها بیرون آید و به خواست من به تو اصابت کند تا تو فقط لبخند بزنی، و این در حالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره باران، ناامیدی تو را پوشانده بود.

خداوندا ........

در سال جدید ؛ زیباترین سرنوشت را برای دوستان من مقدر فرما ،
بهترین ایام را برایشان رقم بزن و آنها را در تمامی لحظات در یاب ،

خداوندا ......

مبادا خسته ، بیمار ، افتاده و یا غمگین شوند ،
دلهایشان را سرشار از شادی کن و آنچه را که به بهترین بندگانت عطا می فرمایی به آنها نیز عطا کن .53258zu2qvp1d9v

خداوندا ......

نگاه پر مهرت را از آنها دریغ مکن ،
همواره آنها را در پناه خود ایمن بدار و راهنمایشان باش .

وقتی در تاریکی ها مرا به زاری خواندی که اگر تو را برهانم با من می‌مانی، تو را از اندوه رهانیدم اما باز مرا با دیگری در عشقت شریک کردی53258zu2qvp1d9v

خدایا !
صدایت میکنم چون در این دنیا دیگر صدا به صدایی نمیرسه اما تو گفتی که شنوایی …

ديشب خـــدا ...
با اشک هاي من گريست
با دستان خودش صورت خيسم را نوازش کرد
وقتي او را خواندم
به چشم خودم ديدمش
که
مرا در آغوش گرفت و گفت:
وقتي گريه ميکني
چشمانت را بي انتها دوست دارم ...
53258zu2qvp1d9v

خدایا !
من دلم قرصه ! کسی غیر از تو با من نیست
خیالت از زمین راحت ، که حتی روز ، روشن نیست !

کسی اینجا نمی بینه ، که دنیا زیر چشماته !
یه عمره یادمون رفته ، زمین دار مکافاته ...

فراموشم شده گاهی ، که این پایین چه ها کردم !
که روزی باید از اینجا ، بازم پیش تو برگردم !

خدایا وقت برگشتن ، یه کم با من مدارا کن
شنیدم گرمه آغوشت ، اگه میشه منم جا کن ...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان