امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 331 روز خوب
ســــلام

موجود زمینی/17 خرداد/327 روز خـــوب

خدا رو شکــر..
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 332 روز خوب
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 333 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام به همگی
نمیدونم اینجوری شدم....خدایا کمک کن
Mr Degareshا/12 اردیبهشت 1396/ 0 روز خوب
(ماکزیمم روزهای خوب پشت سر گذاشته: 99 روز)
 سپاس شده توسط
سلاااااااام 2uge4p4 Confetti
من اومدم با ۵۵۱ روز خووووب
اومدم ستاره هامو درو کنم Gigglesmile
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 334 روز خوب
 سپاس شده توسط
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 335 روز خوب
 سپاس شده توسط
انیس / 8 مرداد 95 /[تصویر:  21272.gif][تصویر:  21280.gif][تصویر:  21274.gif] روز خوووب
خدایا شکرت 63
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده *1402 / 96 *

[تصویر:  67.gif] 

# farshad # ا/ 7 اردیبهشت 91 / 41 ماه پاک ........................................... در حال جهاد 

[تصویر:  61.gif] 
   درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :211  ....................................... در انتظار ستاره بیست و ششم
   آرمین/ 8 آذر 95 / روز خوب :60 ............................................... در انتظار ستاره بیست و پنجم
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :630  ................................... در انتظار ستاره بیست و سوم
  انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :280  ...................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

Queen ا / ؟؟ / روز خوب : 60 ............................................. در انتظار ستاره هجدهم
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 510 ......................... در انتظار ستاره هفدهم
sheydaei ا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 551 .................................. در انتظار ستاره هفدهم
  خداهمراهمونه / 26 اسفند 95 / روز خوب : 21 ................... در انتظار ستاره شانزدهم
انگیزه پاکی / 13 اذر 94 / روز خوب : 486.............................. در انتظار ستاره شانزدهم
خانوم لبخند /21 فروردین / روز خوب : 12  ........................ در انتظار ستاره پانزدهم

قاصدک/18 فروردین / روز خوب : 1..................................... در انتظار ستاره دوازدهم
akharin bar ا / 21 فروردین 95 / روز خوب : 382 ................ در انتظار ستاره دوازدهم
دریا جون /10 فروردین/ روز خوب : 9 ................................ در انتظار ستاره یازدهم
AlwaysHopeا / 14خرداد 95 / روز خوب:335 .................... در انتظار ستاره یازدهم

mojode_zaminiا / 17 خرداد / روز خوب :327.................... در انتظار ستاره دهم
صادقین / ؟؟ / روز خوب:؟؟ .............................................. در انتظار ستاره نهم
Deril ا/26 اسفند 95 / روز خوب :30 ................................. در انتظار ستاره نهم 

عاشق فاطمه زهرا /؟؟  / روز خوب :2 ..................................... در انتظار ستاره هشتم
مهدی یار/9 اردیبهشت/ روز خوب : 4 ........................................ در انتظار ستاره هشتم
Riseا / 28 بهمن / روز خوب : 75 ............................................. در انتظار ستاره هشتم

Mr Degareshا / 12 اردیبهشت/ روز خوب :0....................... در انتظار ستاره هفتم
یوسف / 7اردیبهشت / روز خوب :0......................................... در انتظار ستاره هفتم
[تصویر:  27.gif]
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
باهاش تعارف نداشته باشم

محکم باهاش برخورد کنم

بهش بگم راه من سقوط و نابودی خودم نیس

این راه یعنی عقب رفتن پس کشیدن 
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام

کویین 53 90 روز خوب Khansariha (2)
موجود زمینی/17 خرداد/332 روز خوب
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 337 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام به همگی
Mr Degareshا/12 اردیبهشت 1396/ 4 روز خوب
(ماکزیمم روزهای خوب پشت سر گذاشته: 99 روز)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان