امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

مژگان / 8 آذر / 215 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 393 روز خوب
یوسف / 8 تیر /دومین روز خوب
انگیزه پاکی/۱۳ آذر ۹۴/  ۵۷۲ روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
لیست بروز شده *1104 / 96 *

[تصویر:  67.gif] 

درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :273  .................................................... در حال جهاد
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :690  ................................................. در حال جهاد

آرمین / 7 اردیبهشت / روز خوب :60 ....................................................... در حال جهاد

[تصویر:  61.gif] 

انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :331  ............................................. در انتظار ستاره بیست و چهارم

Queen ا / ؟؟ / روز خوب : 140 ........................................... در انتظار ستاره بیستم
sheydaei ا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 596 ............................... در انتظار ستاره نوزدهم
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 570 ............................ در انتظار ستاره نوزدهم
انگیزه پاکی / 13 اذر 94 / روز خوب : 572.............................. در انتظار ستاره نوزدهم

خداهمراهمونه / 26 اسفند 95 / روز خوب : 47 ..................... در انتظار ستاره هفدهم
خانوم لبخند /21 فروردین / روز خوب : 48  .............................. در انتظار ستاره پانزدهم
قاصدک/21 اردیبهشت / روز خوب : 43 .................................... در انتظار ستاره چهاردهم

AlwaysHopeا / 14خرداد 95 / روز خوب:393 ........................... در انتظار ستاره سیزدهم
akharin bar ا / 21 فروردین 95 / روز خوب : 382 ..................... در انتظار ستاره دوازدهم
سنا / ؟؟ / روز خوب : ؟ ........................................................... در انتظار ستاره دوازدهم
صادقین /16 دی / روز خوب:150 ............................................. در انتظار ستاره دوازدهم
دریا جون /1 خرداد/ روز خوب :38........................................... در انتظار ستاره یازدهم
mojode_zaminiا /؟؟ / روز خوب :0....................................... در انتظار ستاره یازدهم

Deril ا/3 خرداد / روز خوب :34 ....................................................... در انتظار ستاره دهم
عاشق فاطمه زهرا /؟؟  / روز خوب :3............................................. در انتظار ستاره دهم
مرد مجاهد/31 اردیبهشت/ روز خوب : 35 ........................................ در انتظار ستاره نهم

sany90ا / 19 مهر / روز خوب :249 ...................................................... در انتظار ستاره هشتم
Mr Degareshا / 20 اردیبهشت/ روز خوب :50...................................... در انتظار ستاره هشتم

یوسف / 8 تیر / روز خوب :2........................................... در انتظار ستاره هفتم
mojganا / 8 آذر / روز خوب : 215 ............................... در انتظار ستاره هفتم
[تصویر:  27.gif]
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
اگه بازم اومد سمتت بگو

الان حسش نیس باشه یه ساعت دیگه

همینطور عقب بندازش

یادت میره 
 یک راند دیگر مبارزه کن 
(1396 تير 6، 19:37)آرمین نوشته است: سلام
خداقوت به بهترین ها.  303
خداقوت به خانم خدا همراهمونه. 303  به هادی عزیز.  Khansariha (18)

حال بهترین ها چطوره؟

آقا چند روز پیش هادی بهم پیام داد گفت از این مسابقه انداختیمت بیرون. (نقل به مضمون 4chsmu1 )
بعدم ادامه داد که با نبودنت خوشحال تریم اما اگه دوست داشتی برگردی، دوباره پست بده و از این حرفا (نقل به غیرمضمون. با اندکی تحریف. 4chsmu1 )

خلاصه که:
آرمین/7 اردیبهشت/60 روز خوب  317
همه چی هم خوب و خوش و آرومه

لطفاً ستاره های بیست و پنجم و بیست و ششم من رو بدید. 
داریم همچین ستاره هایی؟ الان تکلیف من چیه؟ امید من به این مسابقات چی باشه؟  53258zu2qvp1d9v

سلام بر بزرگ مرد کانون  303
خداقوت پهلوون 49-2 49-2
حال بهترین ها مطمئنا خیلی خوبه 
روز های به این خوبی و پاکی حتما حال خیلی خوبی رو به همراه داره
برادر من این حرفا چیه  Swear1
  شما تاج سر مایین Khansariha (18)
ما خیلی خوشحالیم که شما کنار ما در این مسابقه هستین 302

الانم شما جزء بهترین های در حال جهاد کانون هستین 
ولی دیگه بعد 24 ستاره ،ستاره دیگه ای نداریم اما یه تاج خیلی خوشگل داریم
که الان تقدیمتون شده 
مبارکتون باشه Confetti Confetti  

الهی همه کانونیا به زودی به مرحله در حال جهاد برسن و هیچ ناپاکی در این دنیا نباشه 63 Khansariha (2)
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام
هادی جان ممنونم ازت. 
چه تاج قشنگی. عاشقش شدم. [تصویر:  1.gif]
خدا به همه مون کمک کنه که پاک بمونیم.  Khansariha (18)

و اعلام وضعیت جدید:
آرمین/7 اردیبهشت/65 روز خوب  [تصویر:  317.gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

یوسف / 8 تیر / سومین روز خوب
مژگان / 8 آذر / 216 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
مژگان / 8 آذر 217 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 395 روز خوب
خانوم لبخند/ 21 فروردین/ 84 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار
خداجونم هوامونو بیشترتر داشته باش[تصویر:  shy.gif] [تصویر:  53.gif]
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
انگیزه پاکی/۱۳ آذر ۹۴ / ۵۷۴ روز خوب
خدایا شکرت
خداقوت به همه زحمتکشهای کانون
التماس دعا دارم
میجنگیم برای پاکی ... Khansariha (69)
[تصویر:  05_blue.png]
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 396روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال