امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

لیست به روزشده **1396/7/7**

درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :335 .................................................... در حال جهاد
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :690  ................................................. در حال جهاد
آرمین / 7 اردیبهشت / روز خوب :65 ....................................................... در حال جهاد
انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :400...............................،.......................... در حال جهاد

53 53 53 53
Queenا؟؟/روزخوب:231............................................ در انتظار ستاره بیست و سوم
Sheydaeiا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 682 ............................. در انتظار ستاره بیست ودوم
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 660 ..................... در انتظار ستاره بیست ودوم

53 53 53 53

انگیزهپاکی / 13 اذر 94 / روز خوب : 574.............................. در انتظار ستاره نوزدهم
خداهمراهمونه /9شهریور/روزخوب: 26................................. در انتظار ستاره نوزدهم

خانوم لبخند /21 فروردین / روز خوب : 84  ........................... در انتظار ستاره هفدهم:
قاصدک/9شهریور/روزخوب:8............................................ در انتظار ستاره چهاردهم

Alwaeizhoا / 14خرداد 95 / روز خوب:481.......................... در انتظار ستاره شانزدهم

53 53 53 53

akharin barا / 21 فروردین 95 / روز خوب : 382 ..................... در انتظار ستاره دوازدهم
صادقین /16 دی / روز خوب:150 ............................................. در انتظار ستاره دوازدهم
دریا جون /1 خرداد/ روز خوب :63............................................ در انتظار ستاره دوازدهم

mojode_zaminiا /؟؟ / روز خوب :0........................................... در انتظار ستاره یازدهم
عاشق فاطمه زهرا/17شهریور/روزخوب:.....................…................ در انتظار ستاره دهم
53 53 53 53

مرد مجاهد/30شهریور/روزخوب:1................................................... در انتظار ستاره نهم
Mr Degareshا /3شهریور/روزخوب:27................................................ در انتظار ستاره نهم

sany90ا / 19 مهر / روز خوب :249 ................................................. در انتظار ستاره هشتم
یوسف / 8 تیر / روز خوب :90............................................................ در انتظار ستاره دهم
mojgan / 8 آذر/روزخوب:304........................................................ در انتظار ستاره دهم

هستی 70 / ؟؟/ روزخوب:؟؟........................................................... در انتظارادم  شدن
امیر7 / 12 مرداد / روز خوب: 9 .................................................... در انتظار ستاره هفتم
Drift/   بهمن1/روزخوب:243.........................................................درانتظارستاره هشتم
رضا222/ 29  تیر/روز خوب: 66.......ٔ..................................................درانتظارستاره هفتم

53 53 53 53
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
سلاممممممممممممممم
خداهمراهمونه/9شهریوز/30روز خوووووووب.خدایا بر الطفافت بینهایت شکر. که اگر لطف تو نبود قطعا از زیان دیدگان بودیم
خدایا مارو از یاری دهندگان امام زمانمان قرار ده. خدایا کمک کن که مانند اصحاب امام حسین(ع) یاری دهنده امام وقت خودمان باشیم و ب مانند یزیدیان در مقابل اماممان قرار نگیریم و مانند کوفیان فقط نگیم آقا بیا و بعد .... Shy
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر 305 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
خدايا!
به ما توفيق بده، درد حسين درد ما هم باشه. دغدغه حسين دغدغه ما هم باشه، راه حسين راه ما هم باشه. 
 سپاس شده توسط
سلام 
دریفت / 253 روز خوب و عالی  49-2 49-2
موفقیت معمولا به سراغ کسانی می‌رود که آن‌قدر سرشان گرم کار و تلاش است، که وقت فکر کردن به آن‌را ندارند ...
امیدوارم همیشه موفق باشین  49-2
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر 306 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
خدايا!
كمك كن خوب و بد رو تشخيص بديم. 
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر 307 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
خدايا!
جز تو كى ميتونه ما رو نجات بده؟ نظر لطفت رو از ما بر نگردان و بر رهايى ثابت قدم گردان. 
 سپاس شده توسط
عوامل رو حذف کنیم

این عوامل هستن که ما رو میرسونن به خ.ا

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 14، 21:31)یوسف نوشته است: اقا میخوام اعتراف کنم هنوز فیلمامو پاک نکردم 
هنوز تو گوشی حدود 2 گیگ یه گوشه ای گذاشتمشون
نه پاکشون میکنم نه میرم سمتشون
میترسم پاک کنم باز دوباره وسوسه بشم وی پی ان بگیرم وادامه داستان
تو این یه ماه وخورده ای نزدیکشم نشدم 
همین که میدونم هست دیگه وسوسم نمیکنه برم بگیرم 
نمیدونم دارم خودمو گول میزنم یا واقعا میتونم همینجوری ادامه بدم
به هرحال بریم سر اصل مطلب
8 تیر / 37 روز خوب

بالاخره طی یه حرکت انتحاری پاکشون کردم  4fvfcja 
8تیر /  94 روز
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان
رضا/////29تیر///74روز (تا به حال این همه روز پاکو تجربه نکرده بودم..جالبه)
به جای قدرت گرفتن از روزهای پاکیمون سعی کنیم بیشتر از کارهای خوبمون قدرت بگیریم.
 سپاس شده توسط
کویین [تصویر:  pix244.gif] [تصویر:  pix244.gif]239روز خووووب

[تصویر:  pix714.gif]
                                                [تصویر:  pix319.gif]                       [تصویر:  pix319.gif]                                                   
[تصویر:  pix719.gif][تصویر:  pix719.gif][تصویر:  pix719.gif][تصویر:  pix719.gif]

4chsmu1
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر 308 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
خدايا
دوستان خوبى براى من قرار بده و دوستان خوبم رو حفظ كن. 
 سپاس شده توسط
کویین 53  240 روز خوووب 317
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر 309 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
خدايا
حرفم زياده باهات، اما ساده بخوام بگم اينه كه: خيلى دوستت دارم.
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر 310 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
خدايا شكرت!
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر 311 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
خدايا شكرت!
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان