امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه رهایی بهمن 92 * شرط:پیروزی در مسابقه 30 روزه * ( سرپرست: سنا, ata )

چقدر زووود میگذره

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:66/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

سلام

کلا: 4روز خوب+2روز پاک
2روزم بخاطر عدم برنامه ریزی پاک شده

التماس دعا
یا علی53
سلام به همگی:22::22::22::22:

ببخشید من دوباره دیرکردم این مدت خییییلی سرم شلوغ بود42 روزامم خوب نبود اکثرش فقط پاک بود1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j

ان92/ 3بهمن 92 / روز خوب:47 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

امروز فقط پاک بود و خیلی سخت گذشت 1276746pa51mbeg8j

ستاره سهیل / 29 بهمن / 30 روز خوب + 1 روز پاک

ممنونم سناجونم Khansariha (8) آقا عطا Khansariha (8)

[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
سلام
شد 7 روز
خیلی وقته 7 روز نشده بودم
هگروهیا کوشن؟9 گذشتا

سلام
الحمدلله ....

شد 9 تا خوب.. و 1 پاک...1

موفق باشین و پاک و خوب..303Khansariha (8)Khansariha (18)

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

گــــــــــــــــدای زهــــــرا / 3 تیر 92/روز خوب: 120/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــاره چهارم به شرط پـاکی و اعلام وضعیت
ســــاحـــــــــــــــل آرام / 1 مهر 92 /روز خوب: 90/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مـــهــــــــــــــــدی 68 / 11 مهر 92 / روز خوب:155/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بـــــــــــهـــــــــــــار 2 / 15 مهر 92 / روز خوب: 90 / روز پاک:1  ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

عطـــــــــــــــــــــــــــا / 15 آبان 92/  روز خوب :100/ روز پاک: 1 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

30 روز 1 مــــــــــــــاه8 / 15 آبان92 / روز خوب:53 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

حسیــــــــــن جی اچ / 25 آبان 92 / روز خوب: 60 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مبینــــــــــــــــــــــــــــــا / 8 آذر 92 /روز خوب: 0 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـنـهـــــــــــــــاترین سردار/13 آذر 92/روز خوب:13/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

هـــــــــــمـــــــــــــــــــــا / 14 آذر 92 /روز خوب: 31/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

میــــــــــــــــلاد میلانو / 24 آذر 92 / روز خوب: 6 / روز پاک: 0 ★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رهــــــــــــــــــــــــــایی / 28 آذر 92 / روز خوب: 0/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:66 / روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

شــــــــهـــــــرام جـهـاد/30 آذر 92/روز خوب:24/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـــــــــــــــــــرانه 230 / 2 دی 92 / روز خوب:74 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مهســـــــــــــــــــــا 20 /2 دی 92/ روز خوب: 73 /روز پاک:1 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تــــــــــــــــــــــــرلان /  8 دی 92 / روز خوب: 30 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آرشــــــــــــــــــــــــام/ 14 دی 92 / روز خوب: 46/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بهــــــــــــــــــــــار 20 / 17 دی 92 / روز خوب:52 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رویــــــا رهـــــــــــــایی /24 دی 92 / روز خوب:8 / روز پاک:1 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آخــــــــــــــــــرین بار / 28 دی 92 / روز خوب:47 / روز پاک:0
★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:22 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گـــــــــــلـــــبــــــــرگ / 2بهمن  92 /روز خوب: 22 /روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اِنــــــــــــــــــــــــ 92 / 3 بهمن 92 /روز خوب:47 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــــــــــــــها /20 بهمن 92 /روز خوب:9/روز پاک:1 ★★★★★ در انتظار ستــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رامیـــــــــــــــــــــــن. / 24 بهمن 92 / روز خوب:0 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مرمربانــــــــــــــــو / 17 بهمن92 / روز خوب:41 / روز پاک:2★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

انـــــــــــــــــــ 73 / 19 بهمن 92 / روز خوب: 43 / روز پاک: 0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اتزیــــــــــــو آدیتوره /21بهمن 92 / روز خوب: 36 /روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مــــــیــــتـــــوانــــــــم  / 21 بهمن 92 /روز خوب: 7/ روز پاک:0 ★★★★★ در انتظارسـتـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــورد313 /23 بهمن 92 / روز خوب: 4 / روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

[b]نیکــــــــــــــــــــــــو / 23 بهمن 92 / روز خوب:38 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

[/b]علیرضـــــــــــــــــا 68 /  24 بهمن 92/ روز خوب:0 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رامــــتــــــــــیـــــن / 24بهمن 92 /روز خوب: 3/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

راه بـــــــــــــــهشت / 28بهمن 92 / روز خوب: 0/ روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ستاره سهیــــــــل / 29 بهمن 92 / روز خوب: 30 / روز پاک: 0 ★★★★★ [b]در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

[/b]

clappingاین افراد کجان؟؟؟؟؟clapping

حسین جی اچ
مبینا
میلاد میلانو
رهایی
شهرام جهاد
آرشام
بهار 20
رویا رهایی
آخرین بار

اگر بیشتر از 2 ماه اعلام وضعیت نکرده باشن اسمشون میره به لیست انتظار!
لطفا با هر کدوم که در ارتباط هستین یه سراغی ازشون بگیریدclapping
ممنون
یا علی
سلام

وقتی به لیست نگاه می کنم و می بینم نفر دوم بودم خیلی ناراحت می شم.
یه حسرتی باهامه .

از خدا می خوام این دفعه واسه ی همیشه پاک بشم .
از همتون التماس دعا دارم .

سنا جون رفتم 10 روزه که از اول شروع کنم ولی رام ندادن .

می شه ستاره هامو ازم بگیری و از 0 شروع کنم ؟؟
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
خوب ساعت 9 نشده ولی اصل قاطی پاطی بودن ب قانون شکنیشه

مــــــی تـــــوانــــــــم  / 21 بهمن 92 /روز خوب: 8/ روز پاک:0 ★★★★★ در انتظارسـتـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

317317317

همگروهیااااااااااااااااااااا بیاااااااااااایـــــــــــــــــــن clapping

سلام

1276746pa51mbeg8j

دوستان هیچ وقت نشکنین... بعدش جز حسرت هیچی نداره...
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
سلام.ماهانه که میگن اینجاس؟4fvfcja42

happy go lucky :
27 بهمن 33/92روز خوب
varzeshKhansariha (48)31741
[img=0x0]http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/joda-konandeh/246.png[/img]
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
سلااام  
روزگار به کامه ایشاالله؟ 

ماهم شکر خدا بد نیستیم

مرمربانــــــــــــــــو / 17 بهمن92 / روز خوب:43 / روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

[تصویر:  15.gif]
ساحل آرام / 30 بهمن 92 / 1 روز خوب

بچه ها برام دعا کنید . خیلی زیاد .Khansariha (8)
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
سلام[تصویر:  3.gif]
خدا قوت سنا خانم و داداش عطاKhansariha (8)
5353535353شکر خدا 5 روز خوب[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]
مـــهــــــــــــــــدی 68 / 11 مهر 92 / روز خوب:16041Khansariha (48)317
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام

تاریخمو از فردا بزنید 1276746pa51mbeg8j
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان