امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

M12
20اسفند
35 روز خوب
دختر خورشید / 11 اسفند / 43 روز خوب

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
یوسف 
27 دی
87 روز خوب
sanctityا / 8 اسفند / 46 روز خوب
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر / 136 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
Sany90/ نوزده مهر/ 180 روز خوب!
[تصویر:  nasimhayat.png]
نذارید این شکستنا براتون عادی بشه
وقتی مینویسی حوا /فلان تاریخ /صفر روز خوب
باید نسبت به اون تاریخی که مینویسی یه تعهد و یه پیمان داشته باشی که این تاریخ یه نقطه عطف جدید تو زندگی منه که همیشه و تا آخر عمر قراره تو یادم بمونه یه روز جدید, یه تاریخ تولد جدید, روزی که به اراده و تصمیم خودم متولد میشم.
صد بار اگر توبه شکستی بازآ ولی با این جمله این فرصت به خودت نده که خب میتونی صد بار توبه بشکنی با یه ببخشید همه چی حل میشه
تو رو خدا نذار برات روزای شکستت یه روز عادی بشه که قراره از فردا باز شروع کنی و پاک شی که با این فردا فردا گفتنا فقط وقت میگذره
یه بار برای همیشه تصمیم بگیر و بذارش کنار
مغرور نشو ولی همیشه هم این اعتماد به نفس داشته باش که من دیگه هیچ وقت به این گناه برنمیگردم و حق ندارم که برگردم
به خاطرش از همه چی بزن
به خدای خودت ایمان داشته باش که وقتی میگه فلان کار کن اون کار نکن
حتما دلیلی داشته حتما وضع زندگیت از این که هست بهتر میکنه 
تصمیم جدید بگیر دوباره شروع کن ولی با یه تصمیم جدی
 حتی نذار روزای خوبتم برات عادی بشه هر بار یه دغدغه جدید درست کن که یادت بیاد این گناه فقط یکی از گناهات بود که اگه داره ترک میشه باید یه فکری هم به حال بقیه گناهامون کنیم.
هممون میدونیم یه روز یه کارنامه دیدن دستمون میگن بیا اینم اعمالت ولی کدوممون از همین الان یه دفتر یا یه چیز داریم که هر روز به حساب خودمون رسیدگی میکنیم قبل از اینکه به حسابمون رسیدگی کنن(امام علی)
کدوممون غرق این زندگی نشدیم و فراموش نکردیم که یه روزم نگاه میکنیم میبینیم نیستیم؟
کاری نکنیم که جزو اون بنده هایی باشیم که میگن خدایا بذار برگردم دنیا یه کار خوب کنم ولی ببینیم فرصتی نداریم
*حرفا صرفا جهت یادآوری یه چیزایی به خودم بود*
حوا هستم/22آذر/125 روز خوب
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
دیوار / 15 بهمن / هفتادمین روز خوب
زندگی زیبا Khansariha (48) / 22 اسفند 4chsmu1 / 33 روز خوب Khansariha (63)

خدایا من کسی جز تو نمیتونه( البته بچه های کانون جای خود دارنا 303 ) کمکم کنه دستمو بگیر

حورا جونم منم تو 21 روز شکستم میدونم خیلی احساس خوبی نیست اما دفعه دیگه که شروع کردم یه دفتر برداشتمو هر روز رو برای خودم مینویسم و برای خودم جایزه تعیین کردم و اون روزی که شروع کردم یه روز خیلی مقدسه برام و براش احترام میذارم و نمیذارم هیچ چیز اون روزو خراب کنه!
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
پوپک /25 فروردین / 35 روز خوب
یوسف
27 دی
88 روز خوب
M12
20اسفند
36 روز خوب

فرستاده شده از SM-G7102ِ من با Tapatalk
سلام
دریفت/۵۵ روز سیار عالی Confetti
sanctityا / 8 اسفند / 47 روز خوب