امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

دختر خورشيد / ٥ارديبهشت / ٣٤ روز خوب

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
سلام دریفت / 98 روز از ثبت نام در مسابقات/ 127 روز اصلی / 
i need some more star  49-2
حوا هستم/22آذر/169 روز خوب
امروز تا لب مرز گناه رفتم ولی پشیمون شدم
لب مرز یه گناه کبیره اونم تو ماه رمضون ! ماهی که میگن شیطان غل زنجیره
فقط خدا بهم ثابت کرد حوا خانم هنوزم کامل ترک نکردی هنوزم ذهنت داره خطا میره خودت داری کج میری هیچ
ربطی هم به شیطان نداره دلت به این تعداد روزا خوش نکن هنوز عادت به گناهت ترک نشده حواست جمع جمع باشه لب مرزی همین جوری ادامه بدی سقوطت نزدیکه به خودت بیا
التماس دعا 53
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر / 181 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
زندگی زیبا / 22 اسفند / 78 روز خوب 4chsmu1
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
مژگان / 8 آذر / 182 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
قرار نیس هر کی تحریک شد خودش رو بدبخت کنه

بعضی اتفاقا نباید تو زندگی آدم بیفته

هیچ وقت 
هرگز

و وقتی افتاد
انتخاب تو چیزی نیس جز ایستادگی و مبارزه 
به بهترین وجه
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلااااااااااااااااااام به روی مااااه همه عزیزانم در مسیر بهبودی
نوش جونتون حال و هوای خوب ماه مبارک رمضون امیدوارم خیلی خیلی خوب ازش استفاده ببریم

(1396 خرداد 7، 14:16)هستی۷۰ نوشته است: هستی۷۰/ ۱۰دی/۱۵۰روزخوب
آفررررررررررین به تو دوست خوبم مبارکا باشه 5 ماااااااااااااه خوب و پاک و زیبا ..پاکیت پایدار دوست من 317

(1396 خرداد 7، 22:44)دختر خورشید نوشته است: دختر خورشيد / ٥ارديبهشت / ٣٤ روز خوب
زنده بااااااااااااااااااد آبجی خورشید من خیلی عالیه عزیززززز من..پیش به سوی 40 رووز خوب و پااک 49-2

(1396 خرداد 7، 23:15)drift نوشته است: سلام دریفت / 98 روز از ثبت نام در مسابقات/ 127 روز اصلی / 
خیلی خووووووبه برادر ان شاءالله همیشه در مسیر باشید ..ما به بروبچز بالا میسپاریم استار شما رو با پیک بفرستن Confetti
(1396 خرداد 8، 2:32)حوا هستم نوشته است: حوا هستم/22آذر/169 روز خوب

خداروشکر که خودتو حفظ کردی تبریک میگم بهت آفرین بهت عزیزمن تو با لطف خدا و کمک خدا از پسش برمیای مطمئنم 317

(1396 خرداد 8، 9:33)زندگی زیبا نوشته است: زندگی زیبا / 22 اسفند / 78 روز خوب 4chsmu1
زنده باااااااااااااااااد زیباجانم آفرین به همت بلند تو ابجی کوچیکه ماهانه خیلی عالی داری پیش میری 2uge4p4

(1396 خرداد 8، 20:11)mojgan نوشته است:
مژگان / 8 آذر / 182 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]

وااااااااااااااااااااااااااو کاربر رنگارنگ ماهانه تو فووووووووووووووق العاده ای بانووووووووووووو تبریک میگم بهت خیلی خیلی مبارکا باشه Khansariha (46)
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
مژگان / 8 آذر / 183 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
حوا هستم/22آذر/171 روز خوب  4chsmu1
مژگان / 8 آذر / 184 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
زندگی زیبا  / 22 اسفند / 79 روز خوب
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
رضا/11 اردیبهشت/31 روز خوب

سلام به همه ی دوستانِ اینجایی. به لطف خدا و با اراده ی خودم، با کمک دوستان، امروز 31مین روز پاکیمو با اعلام وضعیت توی این تاپیک جشن میگیرم. امیدوارم تا شش ماه آینده که اینجام، کلی بچه های دیگه اضافه شن به جمعمون و کلی هم از جمعِ ما سربلند خارج بشن. خدایا به امید تو
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
دختر خورشید / 5اردیبهشت / 38 روز خوب

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
حوا هستم/22آذر/172 روز خوب 4chsmu1

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان