امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

مژگان / 8 آذر / 200 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
زندگی زیبا / 22 اسفند / 94 روز خوب 4chsmu1
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
بندخدا/ ٣٤ روز خوب
رها  53 23اردیبهشت  53 35 راه خوب
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
[تصویر:  nasimhayat.png]
Sham عاالیه  Sham

حوا هستم/22آذر/188 روز خوب 1
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
رضا/11اردیبهشت/47 روز خوب 49-2
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
مژگان / 8 آذر / 201 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
سلام 
رضوانه,۱۸ خرداد, ۱۰ روز خوب
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
رها   53 23اردیبهشت  53 36روز خوب
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
[تصویر:  nasimhayat.png]
Sham عاالیه  Sham

هستی ۷۰/ ۱۰دی/ ۱۷۰روزخوب
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53

رضا/11اردیبهشت/48 روز خوب
اوه اوه ترمز بریدم. ایندفه هیشکی جلومو نگیره Gigglesmile Gigglesmile
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
سلام 
رضوانه,۱۱روز خوب
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
بسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/ 45روز خوب [تصویر:  53.gif]
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
بسم الله
سلامی گرم و زیبا به دوستان عزیز و زیبا ماهانه
خوبین ان شاءالله؟ اوضاع به کام هست؟ امیدوارم بهترین و خوب ترین روزهای  عمرتون رو سپری کنین و از زندگی نهایت لذت و استفاده رو ببرین

(1396 خرداد 26، 17:32)101 نوشته است: 101
24 روز

--- آفرین بر داداش 101 که دوباره اومدین و یه اعلام وضعیت زیبا داشتین؛ سعی کنین بیشتر به کانون سر بزنین و روزهای خوبتون رو واسه ما اعلام کنین؛ ماشاءالله بر شما که نزدیک یک ماه خوب و عالی هستین و بعدش هم باید با تمام قوا واسه 40 روز خوب خودتون رو آماده کنین و ان شاءالله این گامی باشه برای رهایی ابدیتون [تصویر:  studsmatta.gif]

(1396 خرداد 26، 18:50)drift نوشته است: سلام 147 روز گذشت...

--- داش دریفت ما که دمش گرم خیلی عالی داره پیش میره و یکی از بهترین های ما هستن؛ اسم قشنگتم منو یاد مسابقات دریفت انداخت؛ ای والله داری با همین فرمون تخت گازشو بگیرو برو [تصویر:  wind14.gif]

(1396 خرداد 26، 22:21)داش حسین نوشته است: سلام
داش حسین/ 22 اردیبهشت / 35 روز خوب  53

--- [تصویر:  khosh.gif] داش حسین 53  به جمع ما   ؛ [تصویر:  2lxe53l.gif]    ؛  خیلی مواظب خودت باش داداش که چیزی به مهمترین گام یعنی چهلمین روز خوبت باقی نمونده و بعدش مسیر برات هموارتر میشه ؛ قدر خودت رو بدون [تصویر:  love070.gif]

(1396 خرداد 27، 10:47)زندگی زیبا نوشته است: زندگی زیبا / 22 اسفند / 94 روز خوب 4chsmu1

--- بــــــــــــــــَـــــــــــــــه به؛ باریک الله؛ چیزی دیگه به سه رقمی شدن خواهر گلمون نمونده    [تصویر:  leb.gif]    زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن! Sham

(1396 خرداد 27، 12:48)bandeKhoda نوشته است: بندخدا/ ٣٤ روز خوب

--- عالیه داداش؛ شما هم مثله داش حسین مراقب خودت باش که وقتی 40 روز رو رسیدی بعدش راحتتر میتونی اوج بگیری و روزهای خوبت رو روز به روز بیشتر و بیشترترتر کنی [تصویر:  za2.gif]؛ مرحبا

(1396 خرداد 27، 19:15)حوا هستم نوشته است: حوا هستم/22آذر/188 روز خوب 1

--- عالیه خانُـــــــــــــــــــــم حوا هستم (منم دیوار هستم [تصویر:  171.gif] ) ؛ کمتر از دو هفته دیگه به دویستمین روز خوب 1 میرسین؛  317 احسنـــــــــــــــــــــــــــــــتم !

(1396 خرداد 27، 22:49)mojgan نوشته است: مژگان / 8 آذر / 201 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]

--- براوووووووووووووووووووو؛ کمتر از 10 روز دیگه = 7 ماه خوب + یه Khansariha (2) جدید + ورود به مرحله بهـــــــــــــــــــــــــترین ها  [تصویر:  127fs4522738.gif]؛ هزاران آفرین به این اراده و پشتکار 49-2

(1396 خرداد 28، 12:40)رهارهارهامن نوشته است: رها   53 23اردیبهشت  53 36روز خوب

--- ای والله رها خانم؛ چهلمین روز خوب نزدیک هستش و بعدش هم ان شاءالله با همتت خودتون و کمک مولا رهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــایی برای همیشه؛ Confetti

(1396 خرداد 28، 14:40)هستی۷۰ نوشته است: هستی ۷۰/ ۱۰دی/ ۱۷۰روزخوب

--- زنده باد بر هستی خانم ماهانه که کم کم باید خودشون رو واسه جشن نــــــــــــیـــــــــــم ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــال خوب آماده کنند؛ چیزی دیگه تا ششمین ماه خوب و عالی نمونده؛ ماشاءالله به این پشتکار [تصویر:  banana_smiley_35.gif]

(1396 خرداد 28، 20:48)rezaKy نوشته است: رضا/11اردیبهشت/48 روز خوب
اوه اوه ترمز بریدم. ایندفه هیشکی جلومو نگیره Gigglesmile Gigglesmile

--- فوق العاده هست؛ ان شاءالله همیشه تو مسیر پاکی ترمزت ببُره [تصویر:  Just_Cuz_13.gif]

(1396 خرداد 28، 23:44)rezvaneh نوشته است: سلام 
رضوانه,۱۱روز خوب

--- هورا رضوانه خانم که گام اول رو با این قدرت طی کردن و میدونم که تموم سعیشون رو میخوان بکنند که به گام دوم و بعدش سوم و بعدش چهارم و بعدش پنجاو و بعدش .... برسن 4chsmu1  آفرین به شما

(1396 خرداد 28، 23:44)طاهر نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/ 45روز خوب [تصویر:  53.gif]

--- زنده باد داداش طاهر گلمون که خیلی فوق العاده و عالی داره پیش میره و حدود دو هفته دیگه به دو ماه خوب و زیبا و عالی میرسه؛ باریک الله Khansariha (63)

در نهایت:
این آخرین پستم به عنوان سرپرست تو این تاپیک بود؛ اگه تو این مدت هر چند کوتاه، کمی و کاستی از ما دیدین ببخشین؛ ان شاءالله یه نیروی بهتر و پویاتر جایگزین من میشه؛ در آخر آرزو دارم و امیدوارم که یه روزی برسه که ما از کانون به عنوان یه خاطره ای زیبا تو زندگیمون یادش کنیم که تو راه رهایی از یک عادت خیلی بد و زشت به ما کمک کرده.
یا الله 53
زندگی زیبا / 22 اسفند / 96 روز خوب 2uge4p4
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان