امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

بسم الله الذی لا اله الا هو
سلااااااااااام و درود بی پایان خداوند بر همه شما مجاهدان جهاد اکبر
شب پاییزی شما بخیر

(1396 آبان 22، 21:01)خنده نوشته است: خنده. 22 ابان. صفر
بسم الله عزیزم ناامید نشو دوستم ما در این مسیر زمین خواهیم خورد ولی نباید ناامید و خسته بشیم..بلند میشیم بارها و بارها ولی نمیذاریم شیطون شاد بشه ..یا علی بگو دوست من 2uge4p4

(1396 آبان 24، 13:51)دختر خورشید نوشته است: دختر خورشید / 6 تیر / 138 روز خوب
آفررررین دوست من خیییییییلی عالیه مبارکا باشه اییییین همممممممه روز بی نظیر و عاااااااااالی 49-2

(1396 آبان 24، 16:04)جناب خان :) نوشته است: جناب خان / 23 شهریور /61 روز خوب
زنده باد مرد همیشه پرانرژی کانون افررررررین به شما مبارکا باشه این اولین ستاره جناب خااااااااااان تاباد چنین بادا ان شاالله 317

(1396 آبان 24، 19:42)تـــواب نوشته است: تواب / ۲۵ شهریور / ۶۰ روز
به بهههههههههه مبارکاااااااااااااا باشه این اولین ستاااااااااااره افرین به همت و اراده شما Confetti زنده بااااااااااااد تا باد چنین بادا

(1396 آبان 24، 20:16)rezvaneh نوشته است: ماشاءالله به همه قهرمانها  Confetti Confetti Confetti  
...
رضوانه/ ۱۸ خرداد/۱۶۰ روز خوب
دعا کنید ادامه پیدا کنه 53258zu2qvp1d9v
ماشاااااااااااالله به شما گل بانوی همکار 49-2 ان شاالله بخوبی از پس وسوسه ها بربیاید و قدر پاکیتونو بخوبی بدونید 2uge4p4

(1396 آبان 24، 23:07)***i** نوشته است: سلام ماشالله به همگی وقتی ی روز میام میبینم همه حاضر زدن و لغزش نداشتن خیلی روحیه و انرژی میگیرم و میبینم تنها نیستم در کناره هم دلی ی جور رقابت هم میشه  که با قدرت به راهم ادامه بدم ، وقتی میبینم فلانی تونسه پاک بمونه به خودم میگم منم میتونم
***i** / هیجده مهر /46 روز
خدا جونم مرسی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم هوامو داشتی و پاکم نگه داشتی
الحمدلللللللللله برای این حال خوب و الحمدلله برای این روزهای بی نظیر..ان شاالله با تلاش و توکل بر خدا بتونید بخوبی بر وسوسه غلبه کنید و پاکیتونو به بهای اندک نفروشید 317

(1396 آبان 25، 9:32)Hamed6 نوشته است: سلام
Hamed6
8شهریور
 78 روز خوب 1 خداروشکر
آفررررررررررررررین عاااااالیه مسترحامد خان گرامی..از مستر زئوس قل گرامی تون چ خبر؟ نیستن مدتیه! امیدوارم تخته گاااااااز برید تا خوده خووووووده بهترینها Confetti

(1396 آبان 25، 18:43)rezaKy نوشته است: به نام خدا

رضا/11اردیبهشت/198 روز خوب

به به دیگه کم کم باید مراسم گودبای پارتی شمار و برگزار کنیم و رهسپارتون کنیم بهترینها 49-2
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
چیکا 
خوبه خوببببب  2uge4p4
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
***i** / هیجده مهر / 37 روز خوب
خدایا شکرت
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 25، 23:20)chika نوشته است: چیکا 
خوبه خوببببب  2uge4p4

آمارش در رفت از دستمونا چیکا. یه عددی بذار ببینیم چقدر تا جشن بعدی فاصله داریم 4chsmu1
(1396 آبان 26، 0:19)***i** نوشته است: ***i** / هیجده مهر / 37 روز خوب
خدایا شکرت

ایول. به برکت کانون و بچه هاش، یه چهل روزه ی دیگه داره از راه میرسه .. خدایا شکرت
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
***i** / هیجده مهر / 38 روووووز
خدایا شکرت خیلی حالم خوبه ، فقط خواب های جالبی نمیبینم . . .
 سپاس شده توسط
رضوانه/ ۱۸ خرداد / ۱۶۲ روز خوب 
میشه دعا کنید پاک بمونم؟ Hanghead
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
تواب / ۲۵ شهریور / ۶۲ روز
به شدت بحرانی ام 
خیلی برام سخته زندگی 
از خودم ناامیدم
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 26، 18:26)***i** نوشته است: ***i** / هیجده مهر / 38 روووووز

عه چرا آقا خوبه که جالبه تازه Gigglesmile نه شوخی کردم بده من ببینم اونا رو. دیگه کم کم دارم آماده میشم شیرینی روز چهلم رو بخوریما Khansariha (69)

(1396 آبان 26، 18:48)rezvaneh نوشته است: رضوانه/ ۱۸ خرداد / ۱۶۲ روز خوب 

خدایا رضوانه خانومِ عزیز مارو از شر نفس اماره و از شر وسوسه دور نگه دار. خدایا به خاطر این صبر جمیله ای که به خاطر جلب رضایت تو میکنه، زندگیشو برکت بده

رضا/ 11 اردیبهشت/ 199 روز خوب
 سپاس شده توسط
مهم اینه 

رو خودم کار کنم 

قبل از اینکه بهونه گیریش شروع شه

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
به نام خدا 

به خاطر خودم، آینده م و ترس از نتایج خ.ا پا توی مسیر ترک گذاشتم. و حالا خوشحالم که توی مسیری که میدونم درسته افتادم. خدارو شاکرم بخاطر توفیقی که بهم داده

رضا/ 11 اردیبهشت/ 200 روز خوب 

(شمارش معکوس: 10 روز)
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم
سلااااااام و درود خداوند بر همه شما مجاهدان جهاد اکبر
امیدوارم شب پاییزی خوبی رو پشت سر گذاشته باشید  Confetti
امیدوارم اوضاع احوال ترکتون عـــــــــــــــــــــــــالی باشه  49-2
امیدوارم هرگز امیدتون به خدا از دست ندید  2uge4p4
امیدوارم تو این مسیر خسته نشید 317

(1396 آبان 25، 23:20)chika نوشته است: چیکا 

خوبه خوببببب  2uge4p4
عاااااااااااالیه بانوووووووووووووووو ان شاالله تو این مسیر پاینده و برقرار باشی بانوووووووو 317 پاکیت بی انتهاااااااااا

(1396 آبان 26، 18:26)***i** نوشته است: ***i** / هیجده مهر / 38 روووووز
[quote pid='403750' dateline='1510930588']

[/quote]
الحمدلله شکرخدا برای این حس و حال خوب به امیدخدا کم کم دارید 40 روز عالی رو پشت سر خواهید گذاشت..تحمل کنید همین تلاشها و مقاومتها عیار مارو معلوم میکنح تاب بیارید 49-2

(1396 آبان 26، 18:48)rezvaneh نوشته است: رضوانه/ ۱۸ خرداد / ۱۶۲ روز خوب 
[quote pid='403751' dateline='1510931926']

[/quote]
بله جونم چرا نشه دوست خوبم..ابجی جانم تاب بیار این روزها نقطه عطف روزهای پاکت هستند دووم بیار عزیز من ..خدا شاهد و ناظر تلاش های شماست کم نیار دوستم..به خدا پناه ببر 302

(1396 آبان 26، 20:04)تـــواب نوشته است: تواب / ۲۵ شهریور / ۶۲ روز
[quote pid='403753' dateline='1510936492']

به شدت بحرانی ام 
خیلی برام سخته زندگی 
از خودم ناامیدم
[/quote]
بدترین چیز برادر خوبم همین واگویه های منفی هست که مخرب ترین هست..واگویه های منفی اثر تخریبی ای دارند که نمیذارن روبره بشید بجای تکرار مکرر این جملات منفی و ناامیدکننده سعی کنید بپذیرید ذات این جهان با غم و رنج هست و دنیا همیشه عادلانه نیست و زندگی همیشه به یک منوال نخواهد بود 
برادر خوبم زندگی قطعا مشکلاتی رو بهمراه خواهد داشت شما موفقیت هاتون رو هم ببینید الان 62 روز عالی دارید چیزی ک فوق العاده اس اما چرا اینقدر بهش بی توجه اید؟ چرا سعی میکنید با حرفها و کلمات ناامیدکننده سعی میکنید خودتونو زمین گیر کنید  Hanghead
با خودتون مهربان باشید زمان بدید به خودتون خواهید دید که چطور کم کم توان حل مشکلات رو بدست خواهید آورد 317

(1396 آبان 27، 18:16)rezaKy نوشته است: به نام خدا 
[quote pid='403805' dateline='1511016399']

به خاطر خودم، آینده م و ترس از نتایج خ.ا پا توی مسیر ترک گذاشتم. و حالا خوشحالم که توی مسیری که میدونم درسته افتادم. خدارو شاکرم بخاطر توفیقی که بهم داده

رضا/ 11 اردیبهشت/ 200 روز خوب 

(شمارش معکوس: 10 روز)
[/quote]
افرررررررررین برادر خوبم اقا رضای گل و گلاب زنده باد تلاش شما..افرین به همت شما..امیدوارم در تمام زندگی تون همینقدر با اراده باشید 317

♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام
Hamed6
8 شهریور
80 روز خوب
بچه‌ها لطفا دعام کنین ... 1
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 27، 23:27)Hamed6 نوشته است: سلام
Hamed6
8 شهریور
80 روز خوب
بچه‌ها لطفا دعام کنین ... 1

دعای ما پشت سر شماس حامد جان.. خدا ایشالا بخاطر این صبرت در برابر قوی ترین ابزارِ نفست پاداش بزرگی بهت بده
 سپاس شده توسط
***i** / هیجده مهر / 39 روز پاک
خدایا شکرت بابت همه چیز . . .
 سپاس شده توسط
من چرا اینطوری شدم...؟
خدایا من نمیخوام برگردم به اون روزا
هر طور شده باید پاک بمونم
باااااااااااااااااااید Khansariha (69)
رضوانه/۱۶۳ روز
...
و تبریک به قهرمانای ماهانه Khansariha (46)
ان شاءالله همینطوری قوی بمونید و پاک 2uge4p4
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان