امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه پاکی محرم (سرپرست: ایرانا - Amirali.d)

بسم الله
الحمدلله خدای غفار که بهم فرصت دادی ی محرم دیگه رو ببینم 
بودن تو دستگاه امام حسین علیه السلام نعمتیه که برای داشتنش خدا رو شکر میکنم
الهی به امید تو یا کریم

خاله شادن / 1 محرم با لطف خدا و عنایت امام حسین 3 روز خوب
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام بر حسین  Gol

قاصدک / 1 محرم / روز خوب :  3   Gol
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
موری/۱محرم/۳روز خوب
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و اولادالحسین و علی اصحاب الحسین و علی انصارالحسین
خداهمراهمونه/به فضل خداوند رحمن و رحیم 3روز خوب
 سپاس شده توسط
زندگی زیبا / 1 محرم / 3 روز خوب Sham
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
دریفت / ۱ محرم خداشکر با سه روز زیبا
بسم الله
انیس/ ۱محرم/ ۳روز خوب
برام دعا کنین دوستان.از نظر روحی بهم ریختم 302
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
رضا / 1محرم / سه(3) روز خوب و زیبا
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
سلام برحسین (ع)
لئا/ 1 محرم/3 روز خوب
الحمدلله
 سپاس شده توسط
یوسف
3 روز خوب
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروز شده 3 /1 / 1439

قاصدک........................................................................ 3 روز خوب داری قهرمان
لئا ........................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
خاله شادن .................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
rezaKyا .................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
زندگی زیبا .................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
یوسف ........................................................................3 روز خوب داری قهرمان
 موری ..................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
 هادی ....................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
 سعید علمدار ................................................................. 3 روز خوب داری قهرمان
انیس ....................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
خدا همراهمونه ................................................................. 3 روز خوب داری قهرمان 
دریفت ....................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
 آتریسا ...................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
رضا222..................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
mojganا .................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
 Hamed6ا ................................................................ 2 روز خوب داری قهرمان
 رضوانه ................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
 خنده ..................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان
 Queenا ................................................................ 2 روز خوب داری قهرمان
 عاشق ................................................................... 1 روز خوب داری قهرمان
 هستی70 ................................................................ 1 روز خوب داری قهرمان
چیکا ............................................................................. بسم الله قهرمان
 101ا ........................................................................... بسم الله قهرمان
Nobody31ا...................................................................... بسم الله قهرمان
 خانوم لبخند ....................................................................... بسم الله قهرمان
 آرمین ............................................................................ بسم الله قهرمان
تواب .............................................................................. بسم الله قهرمان
 aliunknownا .................................................................... بسم الله قهرمان
 mohammad_93ا ............................................................... بسم الله قهرمان
 hamedhamedا ................................................................. بسم الله قهرمان
 شازده کوچولو...................................................................... بسم الله قهرمان 
meepا .......................................................................... بسم الله قهرمان
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
مژگان / 1 محرم / 3 روز خوب
 سپاس شده توسط
رضوانه/ ۱ محرم/۳ روز خوب
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
کویین 53 1محرم 53 3 روز خوب
 سپاس شده توسط