امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه پاکی نوروز (سرپرست: العبد المرحوم)

من برنامه ریزی کرده بودم هر طور شده این اواخر سال را پاک بمونم تا سال جدید دیگه شکست نداشته باشم خیلی خوب شد که اسفند مسابقه گروهی گذاشتید 49-2
ان شالله که مدالو برنده میشم  Gigglesmile
1 اسفند / روز هشتمGigglesmile
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
سلام
۱اسفند/۸روز پاک 317
 سپاس شده توسط
سلام

کویین 53 8 روزخوب
 سپاس شده توسط
(1396 اسفند 8، 10:53)pirooz97 نوشته است: من برنامه ریزی کرده بودم هر طور شده این اواخر سال را پاک بمونم تا سال جدید دیگه شکست نداشته باشم خیلی خوب شد که اسفند مسابقه گروهی گذاشتید 49-2
ان شالله که مدالو برنده میشم  Gigglesmile
1 اسفند / روز هشتمGigglesmile

ماشالا. خیلی خوبه پیروز جان. این فرصت دوباره ای که نصیب ماها شده، واقعا طلاس و من خدا رو شکر میکنم که این فرصت بهم داده شده.

رضا/1 اسفند/ 8روز خوب. (بچه های عزیز دو روز دیگه اولین اعتبار مسابقه اسفند داده خواهد شد)
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
سلام
Majid78
1اسفند
۸روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام ..مدت شرکت تموم شده یعنی؟؟ Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
منم میشه شرکت کنم آیا؟
آتریسا/8اسفند/صفرروز  53258zu2qvp1d9vشروع میشه..
پ ن:شانسی شدها ..یهویی گفتم.ببینم چ خبره..مرسی ازتون ی انگیزه جدید پیدا کردم..خیلی ناامیدبودم و تصمیمی برا شروع نداشتم و فقط عذاب وجدان داشت دیوونم میکرد..موقع اذان فقط خدا رو صدا کردم و فکرکنم ی فرصت پیدا کردم Khansariha (56) Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
لیست شرکت کنندگان مسابقه نوروز97        فعالیت داوطلبانه

1-Aliunknown................................................................................ -
2-smwarrior......................... ................................خواندن یک جزء قران (done) 
3-rezaKy................... تفسیر یک سوره از قران و مطالعه برادران کارامازوف
4-Queen........................................................................................ -
5-majid78.................................................................................... -
6-همت............................................................................................. -
7-عاشق فاطمه زهرا............................................ تفسیر یک سوره قران
8-موری............................................................................................ -
9-زینبی............................................................................................ -
10-rezvaneh................................................... خواندن یک جزء از قران
11-mojgan...................................................................................... -
12-خاله شادن............................................. خواندن قران + زیارت عاشورا
13-Bandekhoda........................................................................... -
14-mohsen73............................................................................... -
15-دیوار............................................................................................. -
16-generalparsa.....................................................معنی آیه + کتاب
17-omid24...................................................................... قران + کتاب
18-آرمین................................................................. خواندن یک جزء قران
19-toby............................................................................................ -
20-عطر رهایی...................................خواندن روزانه مفاتیح
21-قاصدک................................................................... -
22-حوا هستم..................خواندن سوره الرحمن قبل از خواب
23-Chika............................................................. کتاب
24-sajad6659.......................................................... -
25-atrisa................................................................. - 
 سپاس شده توسط
همت / 1 اسفند / 8 روز خوب
خدایا کمکمون کن توی هر شرایطی یاد تو باشیم و برای این هدف ارزشمندمون پا پس نکشیم. 53258zu2qvp1d9v
آفرین به همه بچه های پر انگیزه. 53 53 53 53
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام و درود به همه عزیزان کانونی
اگه امروز هم‌فرصتی باقی مونده باشه بااجازتون منم میخوام شرکت کنم Shy
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
نه روز پاکی خدایاا شکرت

ارسال شده از SM-A500Hs با استفاده از kanoon
 سپاس شده توسط
لیست شرکت کنندگان مسابقه نوروز97        فعالیت داوطلبانه

1-Aliunknown................................................................................ -
2-smwarrior......................... ................................خواندن یک جزء قران (done) 
3-rezaKy................... تفسیر یک سوره از قران و مطالعه برادران کارامازوف
4-Queen........................................................................................ -
5-majid78.................................................................................... -
6-همت............................................................................................. -
7-عاشق فاطمه زهرا............................................ تفسیر یک سوره قران
8-موری............................................................................................ -
9-زینبی............................................................................................ -
10-rezvaneh........................................... ............. خواندن یک جزء از قران
11-mojgan...................................................................................... -
12-خاله شادن............................................. خواندن قران + زیارت عاشورا
13-Bandekhoda........................................................................... -
14-mohsen73............................................................................... -
15-دیوار............................................................................................. -
16-generalparsa.....................................................معنی آیه + کتاب
17-omid24...................................................................... قران + کتاب
18-آرمین................................................................. خواندن یک جزء قران
19-toby..................................................... ........................................ -
20-عطر رهایی....................................خواندن روزانه مفاتیح
21-قاصدک.................................................................... -
22-حوا هستم...................خواندن سوره الرحمن قبل از خواب
23-Chika.............................................................. کتاب
24-sajad6659........................................................... -
25-atrisa.................................................................. - 
26-هادی...................................................................... -
 سپاس شده توسط
مژگان / 1 اسفند / 8 روز خوب 
 سپاس شده توسط
به نام خدا

رضا/1 اسفند/ 9روز خووب

بچه ها برای اعلام وضعیت بعدی، استقلالیا با بی بنویسن و پرسپولیسیا با قرمز.. خاستین میتونین واسه هم رجزخونی هم بکنین Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام.۱اسفند/۹روز خوبب
من ک زیاد نگا نمیکنم ولی.پرسپولیس بنظرم بهتر از استقلاله
پس قرمز 4chsmu1
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان