نظرسنجی: آیا این مسابقه تا حالا تاثیری در کنترل نگاهتون داشته؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اصلا
9.54%
25
9.54%
تا حدوددی
33.97%
89
33.97%
خیلی
56.49%
148
56.49%
در کل
262 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه کنترل نگاه و ذهن (سرپرست: زینبی)

به نام خدا

رضا/18 آذر/کنترل نگاه 1+/کنترل ذهن1+
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
یاعلی
شروعی دوباره
چیکا / ۱۹ آذر / ۱+۱
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
مژگان / 18 آذر / كنترل نگاه 2 + / كنترل ذهن 0 +  Hanghead
 سپاس شده توسط
پیروز / 18 آذر / ک ن 1 / ک ذ 1
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
مژگان / 18 آذر / كنترل نگاه 3 + / كنترل ذهن 1 +  [تصویر:  hanghead.gif]
 سپاس شده توسط
به نام خدا 

رضا/18 آذر/ کنترل نگاه 4+/ کنترل ذهن 4+

انقدر از دست خودم عصبانی ام که همینجا تصمیم میگیرم هفته ای اگر در مجموع نگاه و ذهن زیر 14 شدم، توی مسابقه ی فردی هم روزامو صفر کنم
 سپاس شده توسط
سلام
چندتا سوال داشتم ، میخواستم بدونم اعلام وضعیت کردن در این تاپیک چقدر تو کنترل نگاه و ذهنتون تاثیر داشته ؟
واقعا از وقتی اعلام وضعیت میکنید ، تاثیر مراقبتتون بیشتر شده ؟
چجوری با اعلام وضعیت به کنترلشون تشویق میشید ؟
اگه تو یه دفترچه برای خودتون بنویسید تاثیرش کمتره تا اینکه اینجا اعلام وضعیتتون رو بنویسید؟
ممنون میشم جواب بدید 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 24، 23:01)rezvaneh نوشته است: سلام
چندتا سوال داشتم ، میخواستم بدونم اعلام وضعیت کردن در این تاپیک چقدر تو کنترل نگاه و ذهنتون تاثیر داشته ؟
اگه تو یه دفترچه برای خودتون بنویسید تاثیرش کمتره تا اینکه اینجا اعلام وضعیتتون رو بنویسید؟
ممنون میشم جواب بدید 53

سلام . برای من که خیلی تاثیر گذار بوده مخصوصا وقتی عزمم را جزم می کنم تا یک روز پاک بدست بیارم خودش یک انگیزه هست که بعدش بیام اینجا اعلام کنم . علاوه بر کنترل نگاه ، کنترل ذهن که معرکه است خودش به تنهایی باعث کاهش اتلاف وقت و افزایش اراده برای مقاومت در مقابل کنترل نگاه و خ . ا می شه .
خوشم نمیاد تو دفترچه این چیزا را یادداشت کنم نمی دونم Shy
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

سپاس شده توسط
سلام به همگی
نبینم کسی تو این تاپیییییک بی حوصله باشه
میبینم ک وسطای هفته دیه بریدید و از اعلام وضعیتهاتون خبری نیس
عزیزای من فراز و فرود هست اگر اینجاییم برای اینه ک با نوشتنش حواسمونم جمع تر شه
ک ی کنتور داشته باشیم
قطعا گاهی از دستمون در میره اما نباس ک ناراحت باشیم و برگردیم سراغ سرزنش کردن خودمون

این هفته نمیتونم بگم کی تو چ جایگاهیه اما میتونم با قطعیت بگم همه شما عزیزانم مبارزه نفس گیری رو داشتید ک مستحق تشویق شدنید
من به همممممممممممه شما افتخار میکنم 317
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
ضوانه جان
دلیلیش دقیقا همون چیزیه ک شما رو کشوند کانون
ک شما رو کشوند تو مسابقات ترک دسته جمعی
ماها همه مون ی جورایی قبل کانون میدونستیم ریشه مشکل کجاست اما برنامه خاصی برای کنترلش نداشتیم شایدم داشتیم ولی پایبندش نبودیم چون فقط خودمون بودیمو خودمونمیشکستیم و توجیه میکردیم
برای من بودن تو این تاپیک خصوصا چندماه اول باعث شد متوجه شم ریشه مشکلم کجاست و تمرکز کنم روش و بتونم با کنترل کردنش روزهای خوبی رو تجربه کنم هر زمان بهم ریختم دلیلش این بود کنترل ذهن و نگاه نداشتم
برای من این تاپیک واقعا خوب بود چون مسیر رو پیدا کردم و دستم اومد چطور باید کنترلش کنم و گلوگاه من کجاست 
همین ک تو جمع اعلام وضعیت میکردم بهم انگیزه میداد بخاطر مسابقه هم ک شده بود خودمو حفظ کنم 
همین ک با چندنفر با هم شرکت میکردیم و هر روز اعلام وضعیت میکردیم بهم کمک میکرد انگیزه بیشتری برای حفظ پاکی ذهنو نگاه داشته باشم 
درست مثل اعلام وضعیت روزهای پاک تو تاپیک ده روزه بیست روزه و الی اخر
دقیقا همون تاثیر رو برای من داشت 
وگرنه میشه گفت چ لزومی داره بچه ها بدونن من امروز شکستم یا اصن چ لزومی داره بفهمن چند روز پاک دارم 
فلسفه وجودی کانون همینه ک کمک کنه با تقویت ابعاد معنوی وجود ما با اراده و با علم این گناه رو بذاریم کنار
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 24، 23:01)rezvaneh نوشته است: سلام
ممنون میشم جواب بدید 53

سلام رضوانه خانوم.
تاثیر این تاپیک برای من به شخصه توی کنترل نگاه و ذهنم شگفت انگیز بوده. هر وقت اینجا شمردم روزا رو، هیچ وسوسه ای نداشتم و هر وقت از دستم در میرفت و نمیشمردم، کنترل نگاه و ذهنم هم از دست میرفت.
به هرکسی که توی این مسابقه هم هنوز وارد نشده همیشه توصیه میکنم که شرکت کنه چون واقعا روزای خوب و دور از وسوسه حاصل نمیشه مگر با کنترل ذهن و نگاهمون. 
من خیلی راحت ترم که اینجا اعلام وضعیت کنم تا اینکه توی دفترچه ی شخصیم بنویسم و بشمارم. البته جدیدا با ماژیک خطی میذارم به ازای هر یه روز پاک. این کارم دوس دارم در کنار اعلام وضعیت 4chsmu1

رضا/ 18 آذر/ کنترل نگاه 5+/کنترل ذهن 5+

پ.ن: از هفته ی جدید انقلاب خواهم کرد.
 سپاس شده توسط
چیکا / 19 اذر / 7+7
بالخره تونستم 
2uge4p4
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام
ممنون از همگی بابت پاسخ به سوالها 53
ان شاء الله موفق باشید 53
پ.ن: هرکاری کردم نتونستم اعلام وضعیت کنم..... Hanghead
گرچه به نفع خودمه و نبودن تو این جمع به ضرر خودم
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
پیروز / 25 اذر / کنترل نگاه +1 / کنترل ذهن +1
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

سپاس شده توسط
به نام خدا
رضا/25آذر/کنترل نگاه 1+/کنترل ذهن 1+
بریم.. دیگه جدی.. دیگه سستی نداریم
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان