نظرسنجی: آیا این مسابقه تا حالا تاثیری در کنترل نگاهتون داشته؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اصلا
9.54%
25
9.54%
تا حدوددی
33.97%
89
33.97%
خیلی
56.49%
148
56.49%
در کل
262 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه کنترل نگاه و ذهن (سرپرست: زینبی)

خب عزیزانم رسیدیم به زمان اعلام برنده های هفته دوم دی ماه ( 9دی ماه تا 15دی ماه)
باز هم اقا رضا نفر اول شدن تبریک میگم بهشون Confetti 49-2 2uge4p4
و نفر دوم رضوانه بانوی گرامی 2uge4p4 49-2 Confetti

و نفر سوم بانو زینبی عزیز 302 2uge4p4

تبریک میگم به همه عزیزانم امیدوارم این هفته بتونیم خیلی بهتر کنترل ذهن و نگاه رو تجربه کنیم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
بسم الله
خاله شادن / 16دی ماه / کنترل ذهن 1 / کنترل نگاه 1
الحمدلله
 سپاس شده توسط
سلام خاله جان. باز دو نفر بودیم و من دوم شدم Gigglesmile
خاله میدونین آخه اینطوری من یکی میگم خب حالا که فرقیم نمیکنه یه تایم از دستم بره ، همینکه دوتاش خوب باشم میتونم امتیازو به خودم بدم.
شده در عرض 1 ساعت بالای 5 بار کنترل از دستم بره چون مهم نبوده بگم چندبار Hanghead
بازم نمیدونم ، هرچی اکثریت بگن . ولی اگه اجازه بدین من تعدادشو هرچقدر که یادم میاد اعلام میکنم . شاید به خودم اومدم Shy
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
(1396 دي 16، 23:24)خاله شادن نوشته است: اقا رضا فک میکنم به این شیوه  گفتید ادم خیلی گیج میشه خیلی مثبت در منفی هاش زیادن1
بنظرم هر کسی در طول روز اون سه بخشی که گفتیم (صبح و ظهر و شب) اگر فقط ی قسمت کنترل ذهن یا نگاه رو از دس داد (مثلا اگر صبح کنترل از دستش در رفت) ولی دو قسمت دیگه رو تونست کنترل خوبی داشته باشه امتیاز اون روز رو میتونه بگیره یعنی میتونه بگه کنترل نگاه مثلا +1 
هدف این تاپیک اینه به ماها کمک کنه با کنترل ذهن و نگاهمون زمینه ارتکاب گناه رو کم کنه خیلی به خودتون سخت نگیرید چون به وسواس دچار میشید و بعدش زده میشید و بدتر گرفتار افکار وسوسه اور میشید

اره قبول دارم این روشی که من گفتم واقعا سخت گیرانه س. ینی بیشتر به این خاطر اینقد سفت و نفسگیر گرفتم که از دست خودم به خاطر شکست 23 روز پیشم عصبانی ام. Hanghead
حالا پس یه مدت این روشِ تقسیم روز رو میخاین بریم ببینیم نتیجه ش چی میشه.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
رضوانه جانم حواست  باشه ابجیم گرفتار وسواس نشی ک خییلی خسته میکنه تورو و تمام انرژیت رو میگیره چون همش داری تلاش میکنی ذهنتو کنترل کنی بعد هی ب وسواس میرسی نکنه این فکره گناه بود 17
بعد چ اتفاقی میفته؟ اینطوری میشه ک در مقابل ساده ترین چیزها چون بشدت به خودت سخت گرفتی و وسواس بخرج دادی ، وا میدی و یهو میبینی ی نگاه ساده منجر به شکستت شد
ذهنتو رها کن ..ببین تو ی روز چقد تونستی به چیزهای بد فکر نکنی
 سپاس شده توسط
خاله من بیشتر تو ک.ن مشکل دارم . بنظرم که ک.ن رو باید سخت گرفت 53258zu2qvp1d9v
ولی چشم مواظبم نگران نباش خاله جان 302
رضوانه تا الان / 16 دی / ک.ن 1 / ک.ذ 2
نمیدونم چطوری باید اعلام کنم ، به کدوم روش؟ Hanghead
از اذان ظهر تا اذان مغرب . فکر کنم 2 بار ( میشه به عبارتی 1-)
و البته من نیتو در نظر میگیرم ، حتی اگه به هدف نرسه vayy

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
به نام خدا

رضا/16دی/ کنترل نگاه 2+/ کنترل ذهن2+
 سپاس شده توسط
بسم الله
رضوانه / 16 دی / ک.ن 2 / ک.ذ 3

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
به نام خدا
خاله شادن / 16 دی ماه / با لطف خدا کنترل ذهن 3 / کنترل نگاه 3
الحمدلله
 سپاس شده توسط
به نام خدا

رضا/ 16دی/ کنترل نگاه 3+/کنترل ذهن 3+
 سپاس شده توسط
ک.ن2/ک.ذ 4
ک.ن (13-)

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
قاصدک / 16 دی / کنترل نگاه 1+/کنترل ذهن 4+

امروز خیلی از خودم راضی بودم .. نسبت به هفته های قبل .. یکمم به خودم ارفاق کردم تا روحیه بگیرم 4chsmu1
دو روز پیش هم کنترل های جسته و گریخته ای داشتم ..
یه چیزی تجربه کردم .. این که صفر باشی و همین که دغدغه داشته باشی هم خودش خوبه و بالاخره جواب می گیری ...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
رضا/16دی/کنترل نگاه 4+/کنترل ذهن 4+
شکر میکنم خدا رو. اگه فروردین ماه بهم میگفتن تا عید سالِ دیگه از خودارضایی رها میشی، میخندیدم و میگفتم یارو دیوونه س
 سپاس شده توسط
ک.ن 3 / ک.ذ 5
البته با ارفاق

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
قاصدک / 16 دی / کنترل نگاه 2+/کنترل ذهن 5+

هیچ وقت یک قاصدک رو دست کم نگیرید Khansariha (69) Khansariha (69)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان