عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

محمد حسین عزیز ، خوش اومدی به گروه 53
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
یک روز پاک...
چه قدر زیااااااااااااااااااااد!!!
مسئله اینه که من تو این چند سال به اندازه کافی تجربه به دست آوردم...
و می دونم برای ترک دقیقا باید چی کار کنم...
اما این طور که به نظر می رسه...
انگار دیگه خودم نمی خوام...
مثالش همین امروزه...
صبح که بیدار شدم گفتم بذار امروزو پاک بمونم ببینم اشکال از اراده ی منه و ارادم ضعیف شده؟...
اما الان می بینم که اراده و اینا هیچ عیبی نداره...
به همین آسونی امروزو پاک موندم...
و فهمیدم که عیب کار از جای دیگه ست...

(1392 آذر 26، 21:55)Man of war نوشته است: سلام دوستان 

من یه مطلبی رو میخوام بگم:13:

اکثر موادی که من دچار به ... شدم به وسیله ی دست این کار رو انجام ندادم

بلکه من وقتی به روی شکم میخوابم تحریک میشم و دچار میشم  و یه جوری شده که انگار هر وقت میخوام بخوابم باید اول روی شکم بخوابم 1276746pa51mbeg8j

کمکم کنید لطفا ! Tears

دقیقا مثه من...
البته من از هردو روش استفاده می کردم/می کنم... (در قرار دادن زمان این فعل آخر شک دارم... خودتون یه زمانی براش قرار بدید...)
ولی طبق تجربیاتم!!! این عادت پس از مدتی ترک (حدودا یک ماه و نیم) از بین میره...
فقط باید ده پونزده روز اولشو به خودت فشار بیاری حتی بهش فکرم نکنی...
یواش یواش درست میشه...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام همچنان پاک
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام خدمت دوستان گلمKhansariha (8)

خوبید همگی ؟؟؟؟

اومدم بگم که من هنوزم زنده ام  و پاکم:22:

امیدوارم که پاک باشید و شاد و پر از انرژی

امیر حسین قبل اینکه به توصیه بچه های کانون گوش بدم و کلا چت رومو یاهو و فیس بوق رو منهدم کنمTears
یادمه تو پروفایلم تو چت رومی که همه کارش بودم این جمله رو نوشته بودم...:برادر نمیشوم...خواهر نشوید...تا سالم زندگی کنیم و حرمت خواهر برادری حفظ شود...
لا اقل دوران جهالت اگرم مخ میزدم1276746pa51mbeg8j به اسم آبجی و داداش اعتماد و آبرو جلب نمیکردم...

توصیه اینجانب همساده:
امیر این افتخار نیست واسم ولی متاسفانه فکر نمیکنم نصفه نصف منم با دخترا تو مجازی رفیق شده باشی و من خاک به سر اکثر دوستیامو به دنیای واقعی هم میکشوندم13
پس تنها راهی که یافتم و خواهی یافت اینه این آشنایی ها رو بزن از ریشه قطع کن...به هر بهانه ای باهاشون در ارتباطی درس مشورت حتی یاد خدا و کمک کردن بدون اینا وسوسه هایه شیطانه داداش یه یا علی بگو و بی خبر بدون اینکه بدونن قطع کن همه چی رو...خدا هواتو داره به هیچی فکر نکن که آخرش چی میشه مطمئن باش خیره..همینطور که واسه من بود...(توصیه به همه رهروانی که از این رابطه ها دارن)

و اما کانون...
کانون جوش خیلی خوب و صمیمی هستش...نمیخوام مقدسش کنم قضیه رو اما خدایی سزاوار این جمله هست که تو ورودیش هست این جا زمین نیست آسمان است53
خدایی پاکترین دخترایی که تو نت دیدم اینجا هستن...
ته مرام و معرفتن بخدا...
جو مردونست این اعتراف رو کنم:ما پسرا جنسمون شیشه خرده داره یه خرده53258zu2qvp1d9v اما اونا واقعا از ما پاکترن...بیشتر انرژی میزارن....میبینی که تو ترکم موفقترن...
اما من به رسم عادت قدیم بازم اینجام تکرارش کردم...یادم نمیاد به کسی تو کانون آبجی یا خواهر گفته باشم مگه حواسم نبوده یا از دستم در رفته...

من جای تو بودم اگه میبینی ممکنه به هدف اصلیت که ترکه ضربه بخوره... زیاد جدی نمیگرفتم بحثهای شبانه روزی رو...زیاد آبجی و خواهر نمیکردم...زیاد شوخی نمیکردم...زیاد پ پ غیر از مسائل ترک نمیدادم...

و راستی دیدم که تو شبانه روزی هم گفتی که میخوای عوض کنی رویه تو
کلا با عملت نشون بده نه با حرف... وقتی باران خانوم از رامین و آرشام ناراحت شد...من یه پست زدم امضاشو نقل قول کردم و این عبارت رو زیرش نوشتم:"بین حرف تا عمل کلی راهه" البته انگلیسی نوشتم انتقادمو بهش تا نکته بینا بفهمن..و بن نشم4fvfcja پستم هنو هستش cheshmak
اصلا چه نیازی هست کسی بفهمه تو  میخوای عوض بشی؟Kool

پیشنهادهمساده: بیا با این پشتکار رفیق شو اینقدر پسر باحالایه...چند هفته نشده کل 100 جلد بحار الانوار رو یادت میده...53258zu2qvp1d9v

پی نوشت: امیر تو گفتی یادت نیست اما خیلی وقت پیش چند باری تو یاهو چت کردی باهام اثر خوبی روم داشت حرفات...دعای ابوحمزه ثمالی...پس وظیفه م بود که مشکلتو مشکل خودم بدونم و یه پست طولانی بزنم...امیدوارم به دردت بخوره...
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
303
سلام
خوب قدم اول به نظرم همون انحمنه 303 زیاد پست نزن اونجا. کلا فکر کنم تاپیک مهمه ای هست که روابط ریاد تره توش42
و در مورد دوم که پ پ  ها باشه. دیگه به نظرم یه کم زیادی هست که جواب ندی. در هر صورت ادما کار دارن بعضی وقتها به هم. 
می تونی جواب بدی ولی خوب رسمی تر دیگه. یه جورایی دست خودت واقعا در چه سطحی نگه داری . رسمی صحبت کن همیشه 303
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام علیکم.53
و یه علیک سلام بابت داداش میلاد عزیز...خوشحالیم که پاکین داداش53

اما من ابتدا جواب کلی شرعی رو که خوندم میگم در مورد مسئله امیرحسین عزیز.

در مجموع میگن چنین رابطه هایی هیچ فرقی هم نمیکنه مجازی باشه یا حضوری و یا تلفنی-که اگر
فکر میکنی دچار تحریکی خواهی شد و یا رابطه ات از مسیر کاربردی و اسلامی خارج میشود و دچار

مفسده خواهد شد
حرام است (این حرام هست هم معنا ها دارد و بی دلیل نگفته اند)...

اما تجربه ی من

ببین امیر حسین عزیز...

منم با صحبت همساده ی عزیز که میگند با برادر کردن و خواهر کردن -خود را گول نزنیم کاملا موافقم...

من نمیگم با جنس مخالف ارتباط نداشته باش...اما بدون که برای چه میخواهی ارتباط داشته باشی؟

و در ادامه برای چه؟؟؟

میدونی چیه ؟به نظر من هر انچه احساست میگوید درست است!!

تو باید خیلی خوشحال باشی که احساس زنده ای داشتی که بهت گفت دروغ گفتن حتی به شوخی

جهت قوی تر کردن ارتباط خود با خدا

لازم و ضروری است.

برادر من اون فتواهای مراجع لازم و ضروری بود که به عنوان مقلد بخوانیم و به ان عمل کنیم ولی همیشه اینجور مواقع احساس زیبایی خداوند به تو عنایت کرده- که اگر انرا با کارهایمان به ضعف نکشانده

باشیم-به ما میگوید این کار بد است و این کار خوب است...

در مورد جنس مخالف...اگر میدانی میتواند در اموراتت کمکت کند و از طرفی از جنس موافق خودت کارساز نیست برو ازش بپرس اما اونجا خودت و خودت هستی که باید تصمیم بگیری که ایا رابطه ات از رنگ و لعاب خدایی خارج شده است یانه..اونجاست که دیگر تعلل کردن شیطان را خوشنود میکند...
گاهی اوقات هم با توجه به روحیه ی خودمان و شناختی که نسبت به خود داریم و یا اینکه اطمینان کاملی که به جنس مخالف در مورد ایمان او نداریم -ایجاب میکند اصلا ان رابطه را ایجاد نکنیم(به قولی سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند)

درکل بستگی به خودت و هدفی که داری...بستگی به طرف مقابل و هدفی که دارد...از اینها که مطمئن شدی و دیدی در راستای خداوند قرار دارد برو و از چیزی نترس که خداوند در کنار توست.

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

سلام

ردّ الشّهوة أقضى لها و قضاؤها اشدّ لها.

بازگرداندن شهوت براى فراغت و آسودگى آسان‏تر است، و بر آوردنش سخت‏تر است. (زيرا با ردّ شهوت آسوده شود، ولى با انجام آن دوباره خواهش ديگر پيش آيد و هم چنين پيوسته دچار خواهشى گردد).

یه ویژگی که نفس انسان داره اینه که سیری ناپذیره.در مسیر درست باشه تا بی نهایت خوبی می خواد بره.اما اگه در مسیر غلط باشه تا نهایت هلاکت و بدبختی آدم رو می کشونه.
این که گفتی گام های شیطان،درسته کم کم زیاد می شه و به کارهای بدتر منجر میشه.علاج واقعه رو قبل از وقوع باید کرد.
این هم که به نفس خودت اعتماد نداری و می ترسی به جاهای بدتر بکشه خیلی خوبه.این ویژگی رو حفظ کن.به این کار می گن دوراندیشی.
رابطه ات رو با نامحرم کمترین حد ممکن کاهش بده.هادی حرف درستی زد:به صورت رسمی به پیام ها جواب بده.
چیزی که به عقل آسیب بزنه هیچ خیری درش نیست.همین تحریک شدن به هر بهایی،هیچ خیری درش نیست،چون به عقل خیلی آسیب می زنه.

اذا غلبت عليك الشّهوة فاغلبها بالاختصار.
هنگامى كه خواهش و شهوت بر تو غلبه كرد، تو با اختصار بر او غلبه كن.

در شرح این حدیث گفته شده که ظاهر این است که مراد نماز شب است.با مراقبت بر نماز شب می تونی بر شهوت غلبه کنی.

چیزی که به وسیله آن گناهان رو ترک می کنی و رضایت خدا رو بدست میاری،عقله.پیروی از هوی نفس و شهوات دشمنی با عقله و آسیب رساندن به آن.
پس مخالفت کن با هوی نفس تا عقل در شما کامل بشه.اون وقت می فهمی که روابط غلط با نا محرم چقدر احمقانه است.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام ... 
هنوز زنده ام 
شبانه روزی ترکیده ظاهرا ...
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
درود بر همه.

سوالی از خدمتتون داشتم:

اگه من عقلمو از دست بدم!!!... (این تیکه رو جدی نگیرید!) و در یک حرکت انتحاری دوباره بخوام ترک کنم...

باید چکار کنم تا اثرات جسمی خ.ا سریع تر از بین بره؟...

مثلا باید از چه گروه غذایی بیشتر و از چه گروه غذایی کمتر مصرف کنم؟...

و خلاصه هر اطلاعی که در این زمینه داشتید...

بسیار متشکر میشم در اختیار ما هم قرار بدید...

خیلی وضعیتم ناجوره...

باید تغییرش بدم...

از نظر جسمی: خیلی خسته ام... ذهنم خیلی کم توان شده... اکثر مواقع خواب آلودم... و...

کاملا هم مشهود هست که همگی از اثرات خ.ا هست...

باید برای سلامتی خودمم که شده دوباره شروع به ترک کنم...
سلام امیر حسین ...

وقتی ضرورتی ندارد ارتباط با نا محرم قطع شود بهتر است...
یک وقت است فکر میکنی از ارتباطی که داری لذت میبری حتی اگر قصد و سو نیتی نداشته باشی و در حد سلام علیک...اما این سلام علیک دیر یا زود به ارتباطات گسترده تری تبدیل میشود...

اما نه کسی است به عنوان راهنما و تا به حال هم هیچ احساسی به طرف مقابل که قبل از ایجاد رابطه بدان داشتی اضافه نشده و همچنان دوست داری راهنمایی شوی و هیچ هدفه دیگری نداری...بعید میدانم خدا قهرش بگیرد اخر تو فقط به رسیدن هدفه خود فکر میکنی...

البته ...شما جوانید و ارتباط با جنس مونث و هم سن و سال خود خیلی حساس است و بهتر است که نباشد...مثله شوخی هایی که فکر میکنی هیچ دلیل خاصی برای انها نداری و یا اینکه شکلک هایی که میگذاری...بله برادر احساستان به شما درست میگوید...پس همان کاری کنید که احساس پاکتان به شما میگوید...ولی وسواس بی جهت را نیز از سر خود خارج کنید...

به گذشته فکر نکنید..مهم الان من و شماست که در حال گذشتن استKhansariha (18)
.............................................................................................................................................................

سلام
الون خوشحالم که زنده میبینمت 317

رامتین من ترک نکردم ولی میگن ترک کنی تا چند ماه بعد یواش یواش از بین میره ... غذا رو دیگه نمیدونم 42

امیر حسین ...

نمیشه رابطه رو یه دفعه قطع کنی و کلا جواب ندی ولی یواش یواش میتونی رابطه رو کم کنی. 

در مورد رابطه با جنس مخالف دو سه نفر رو خیلی قبول دارم . یکی پشتکار ... یکی ام اچ بی گرافا ... یکی هم خانم مبارز.

مثلا خانم مبارز برام پ.پ گذاشت جوابشو دادم و ازش یه سوال دیگه پرسم دیگه جواب نداد 22 کلا سابقه نداشته تکرار پ.پ هاشون برای پسرها بیشتر از یکی شه ... 

گرم نمیگیره . خیلی رسمی صحبت میکنه در حالی که پ.پ هایی که برای دخترای کانون میذارن رو ببینین خیلی شوخ هستن ولی این شوخی رو تو جو پسرونه نمیارن.

کلا جاهایی که پسر و دختر با هم هستن و جواب هم دیگه رو میدن نیست ... مثلا تو شبانه روزی فقط زیر پست هایی که ارزش خوندن داره لایک هاشونو میبینین . کلا ارسال نمیذاره فقط میخونه.

کمتر تو جو عمومی کانون هست . کمتر جلوی چشمه ...

اگه میخوایی رابطه ت اینی هم که هست نباشه یواش یواش باید سرد شی با دخترا ... 

303
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
رامین این خانوم مبارز رو چقدر عجیب توصیف کردی...یه شخصیت ماورایی شد واسم...
من که ترسیدم واقعاKool
و امیر حسین جواب سوال دوم:بازم من خاک تو سر تو این زمینه ها از هر مدلش تجربه دارم1313افتخار نیست باعث سرافکندگیمه1313
منم با یکی گرم گرفتم...
بعد یه مدت فهمیدم سید هستش....
وقتی فهمیدم دنیا رو سرم خراب شد...رفاقت اونم با دختر سید1313
هیچی هم بینمون نبود ها...
اومدم کات کنم...گفتم گناه داره دلش میشکنه(صد درصد وسوسه شیطان بود این حرف)...
بعدش اتفاقاتی افتاد که تا آخر عمر اثرش رو زندگیم باقی خواهد ماند...مطمئنم یه روز گیر بزرگی تو زندگیم میفته واسه ادامه دادن به رابطه...باید همون وقت که میفهمیدم کات میکردم...
هر چند دیر اما با مشورت دوستان یهو بی مقدمه کات کردم...بخاطر رضای خدا و بیشتر ترس از جدش....
چند وقت پیشم متوجه شدم خدا رو شکرزندگیش خیلی هم رو به راهه...
بی معطلی کات کن...بدون خبر قبلی از زندگیش برو بیرون...هیچ تو جیهی واسه اینکه باهاش حتی سالی یه بار بحرفی نیست...خودتو با هیچ بهونه ای گول نزن...
درباره قطع رابطه تو کانون با خانوم ها: هم اصلا حرف بچه ها رو قبول ندارم که کمش کن یا مثلا جواب بده که سه نشه...زشت نباشه...
تو اگه میبینی به صلاحته و خدا ازت اینو میخواد..به عواقبش فکر نکن... تو این زمینه ها باید قاطع عمل کرد و به نتیجه فکر نکرد...یهو از ریشه قطع کن...

راستی من پاکم:22:
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
وضعیت نتم ناجوره
خودم به حسام عزیز گفتم از طرف من حلالیت بطلبه
چون امیدی به بازگشت نبود
ولی شکر خدا مشکلم تا اوایل هفته دیگه ان شاءالله که درست میشه

دعامون کنید ادم بشیم
از شب تاسوعا به مدت یه ماه ترک بودیم ولی سر یه ماه شکستیم
دعا کنید این دفعه بتونیم ...

شب خوش
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام امیرحسین عزیز...

من منظورم از اون جمله این بود که شما ابتدای رابطه با هیچ احساسی نسبت به طرف مقابل ایجاد رابطه میکنید و این رابطه فقط برای حل مشکلت و راهنمایی گرفتن است..خب در ادامه ی رابطه هم همچنان هیچ احساسی نسبت به ایشون پیدا نمیکنید پس مشکلی ندارد که به دنبال یافتن حل مشکل خود باشید...اما وقتی میگویید دچار احساساتی میشوید که خودتان را سوال پیچ میکنید پس بدانید احساس پاک شما به شما دروغ نمیگوید.

نه داداش من...شما حق پرسیدن و انتخاب کردن دارید..بپرسید ولی تصمیم نهایی با خودتان است که قاطعانه انتخاب کنید...
اما بعد از پرسیدن از همان احساس خود غافل نشوید به ندای اون گوش دهید به شما میگوید که سراغ کدام تایپیک بیشتر بروید...

وقتی میبینید بودن در ان تایپیک چیزی عایدتان نمیکند و حتی حضور شما نمیتواند کمکی برای طرف مقابلتان باشد جز شوخی هایی که میتواند
دو طرف را خوشنود کند و وقت بگذراند...

راه برای شاد بودن به صورت صحیح زیاد است و شاد شدن دلیلی ندارد از هر راهی حاصل شود...
مثله همان مسئله ایست که بخواهیم با دروغ گفتن ان هم به صورت شوخی دله غمگین یک نفر را شاد کنیم...که همانطور که خودتان گفتین پسندیده نیست...

ولی در عین حال میتوانید با جدیدت اگر کسی نیاز به کمک شما داشت به ایشون کمک کنید چه مذکر و چه مونث.

اینا نظر شخصی من بود...
شما فقط گوش میدهید به حرفهای تمامی دوستانی که پیشنهاد دادند اما خودتان تمامی حرفهای دوستان و نظر شخصی خودتان را بررسی کنید و تصمیم نهایی رو بگیرید.من مطمئنم شما بهترین تصمیم رو خواهید گرفت.توکل برخدا...بسم اللهclapping

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان