امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

27دی /0روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
(1395 دي 26، 16:47)nasim021 نوشته است: نسیم021/دی23/دو روز خوب

باریکلاخوشم اومد داری خوب پیش میری افرین دمت گرم وایول Confetti Khansariha (69)
(1395 دي 27، 13:22)meep نوشته است: 27دی /0روز خوب

داداش یکم سخت بگیر اینطوری خودتم شاد میشی ازهمین حالاشروع کن میخوام سی روزه ببینمتا یاعلی Khansariha (46)
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

دوستان.دیشب دوباره بعد از مدت ها سریالی شدم البته قبلش خیلی مقاومت کردم و کلی توسل و دعا اخرشم هیچی نشد و به ترز خیلی فجیعی سریالی شدم و تا الان هیچ روزی به بدی دیشب نداشتم اوضاع روحیم خیلی خرابه من تقریبا کنترلش کرده بودم ولی همه چی دباره خراب شد میخوام ببینم مگه خدا نگفته تو اینجور موقعیتا منو صدا بزنین خوب پس چرا من صدا میزنم هیچی نمیشه؟! هرچی گریه کردم هرچی توسل کردم که این گناهو نکنم فایده نداشت فک کنم واقعا خدا باهام کاری نداره
(1395 دي 27، 18:10)meep نوشته است: دوستان.دیشب دوباره بعد از مدت ها سریالی شدم البته قبلش خیلی مقاومت کردم و کلی توسل و دعا اخرشم هیچی نشد و به ترز خیلی فجیعی سریالی شدم و تا الان هیچ روزی به بدی دیشب نداشتم اوضاع روحیم خیلی خرابه من تقریبا کنترلش کرده بودم ولی همه چی دباره خراب شد میخوام ببینم مگه خدا نگفته تو اینجور موقعیتا منو صدا بزنین خوب پس چرا من صدا میزنم هیچی نمیشه؟! هرچی گریه کردم هرچی توسل کردم که این گناهو نکنم فایده نداشت فک کنم واقعا خدا باهام کاری نداره

سلام.دقیقا مثل هفته پیش من شدی.یادتونه دیگه؟10روز بود یه روز خوبم نداشتم.هرروز هرروز
وقتی تونستی3روز پاک بمونی پس میتونی مقاومت کنی.ناامید نشو.خداهم به وقتش جوابمونو میده الان میخواد ببینه بندش داره چیکار میکنه.اگه کمکت نمیکنه حتما توانایی حل وغلبه بر خ.ا رو تو شما دیده که سپرده به خودتون.اگه خدا بهت کاری نداشت بعد خ.ا حالت بدنبود.خداپیشته که الان اینجایی و داری تلاش میکنی برای ترک
-----
نسیم021/دی23/سه روز خوب
زیبا ترین ستاره رو زمینی خدادوست داره
تو بهتری از همه به حرف آدما محل نده
یه معجزست خنده هات..
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام سلام سلام
چطورین 10 روزه های عزیز
(آجی دریا این جواب که میدم علتش اینه که بیشترشون مال دیروزه! 4chsmu1 )
خب بریم ببینیم که بچه ها چکار کردند:
(1395 دي 25، 20:05)دختر خورشید نوشته است: دختر خورشيد / ١٥ دی / ۱۰ روز خوب
الحمدلله کما هو اهله

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon
به به زمستونه سردمون رو با شادی قهرمانیت حسابی گرم کردی یه دنیا سپاس
ConfettiConfetti
(1395 دي 25، 22:43)davoodpahlevani نوشته است: davoodpahlevani
25دی

0روزخوب
سلام داداش داوود جعلی گل!
چطوری؟
داوود خان کی استارت رو برای پاکی میزنی؟
(1395 دي 26، 11:13)summer نوشته است: سلامممممم.بله ایشالا ایندفعه تا اخرش هستم 53
25 دی 5 روز خوب...
امروز تمومشه میشه 6 4chsmu1
سلام سامر عزیز
چقدر خوبه که نصف راه رو اومدی مگه نه؟ آدم تا 10 روز رو رد میکنه تازه چش چارش باز میشه و میبینه چقدر دنیا قشنگتر از این حرفاس
اگه دوس داری تجربه کنی بهتره قدمات محکمتر برداری
(1395 دي 26، 13:00)تحت تعقیب نوشته است: سلام به همه دوستان عزیزم  53
تحت تعقیب
23 دی
3 روز خوب

اقا یه سوال داشتم وقتی ادم تازه ترکو شروع میکنه یه سری چیزا و فکرا تو سر ادم میاد که ممکنه تحریک بشی ولی من محل این چیزا نزاشتم که برم دوباره خ.ا کنم ، میخواستم ببینم روز خوبمو که خراب نمیکنه؟ 4chsmu1
سلام داداش گلم
اولا ممنون که 3 روز خوب رو گذروندی
ثانیا این چیزایی که میگی تو سر شماس تو سر همه ما هم هست ولی باید یاد بگیریم که کاملا ندیده بگیریم و از کنارش بگذریم
داداشی اگه زیادی رفت رو مخت بهتره خودت رو تخلیه کنی و توی درد و دلا یا اورژانس افکارت رو بگی یا حتی اگه روت نمیشه رو 1 کاغذ بنویس و بعد از اتمامش فراموش نکن که آتیشش بزنی.
(1395 دي 26، 16:47)nasim021 نوشته است: نسیم021/دی23/دو روز خوب
به به آجی نسیم گل
چقدر خوب که 2 روز رو سپری کردی فقط 1 روز تا اولین اعتبار فاصله داری
(1395 دي 26، 21:35)davoodpahlevani نوشته است: davoodpahlevani
26دی
1روز خوب
ما شاالله به شما داداش عزیزم که استارت زدی
خب از حالا باید شروع کنی به مراقبه چون همین 1 روز رو که به راحتی بدست نیاوردی!
فرض کن 1میلیارد با زحمت بدست آوردی حاضری به راحتی از دستش بدی؟ مراقبت!
(1395 دي 27، 11:29)summer نوشته است: 26 دی
شد 6 روز Confetti  Confetti  
امروز تمومشه 7 روز 317  
سامر عزیز هستم 4chsmu1 
قربون داداش سامر عزیز بشم که اینقدر باحال و با انرژیه
داداش عزیزم شما هم مراقبتت رو بیشتر کن 3 روز دیگه قهرمان میخوایما
یاعلی
(1395 دي 27، 13:22)meep نوشته است: 27دی /0روز خوب
(1395 دي 27، 18:10)meep نوشته است: دوستان.دیشب دوباره بعد از مدت ها سریالی شدم البته قبلش خیلی مقاومت کردم و کلی توسل و دعا اخرشم هیچی نشد و به ترز خیلی فجیعی سریالی شدم و تا الان هیچ روزی به بدی دیشب نداشتم اوضاع روحیم خیلی خرابه من تقریبا کنترلش کرده بودم ولی همه چی دباره خراب شد میخوام ببینم مگه خدا نگفته تو اینجور موقعیتا منو صدا بزنین خوب پس چرا من صدا میزنم هیچی نمیشه؟! هرچی گریه کردم هرچی توسل کردم که این گناهو نکنم فایده نداشت فک کنم واقعا خدا باهام کاری نداره
سلام داداش میپ عزیزم
داداشی عاششششششششششققققققققتتتتتتتتتتتتتتممممممممممممممم
میدونی چرا؟
چون دلت میخواد ترک کنی و ناامید هم نمیشی.
خب خب داداشی من تجربه های بسیار بدی در این زمینه سریالی شدن دارم و هفته ها سریالی بودم و میدونی کی کمکم کرد؟
خودم
خودم از یه جایی به خودم میگفتم محمد بس کن! یا حتی به خاطر دردهای فیزیکی که این کار برام به وجود میاورد مجبور میشدم 2 یا3 روز بینش فاصله بندازم
من اوایل که اومده بودم کانون آرزوم بود که فقط 1 روز رو اراده کنم و سریالی نباشم لااقل فقط 1بار در روز خ.ا کنم!
میدونی آدمایی که میرند کوه برای رسیدن به قله چند دسته هستند:
1- بعضیا همون بار اول میخواند برسند به قله و میرسند
2- برخی دیگه همون بار اول که نگاه قله میکنند میرند خونه و دیگه کوه نمیاند
3- بعضی دیگه هم میبینند که برای رسیدن به قله آمادگی ندارند واسه همین برنامه ریزی میکنند و کوه رو به چند قسمت تقسیم میکنند و هر هفته میرند تا اینکه نهایتا بعد از 2ماه قله رو فتح میکنند.
اینطور که مشخصه شما از دسته اول و مخصوصا دوم نیستید پس بیا و مثل دسته سوم برنامه ریزی کن
اولین قله ترک رو برای خودت خلاص شدن از سریالی بذار و بعد از خلاصی از اون دیگه هرگز اجازه نده که سریالی بشی
دومین قله ترک رو 1 روز شدن برا خودت بذار
سومیش 3 روزه شدن و الی آخر.
مطمئن باش ممکنه 1 سال طول بکشه تا 3 ستاره بشی ولی در عوض قدمات رو محکم برداشتی و شک نکن که سقوط نمیکنی.
در رابطه با خدا هم نظر خاصی ندارم ولی برات آرزو میکنم ارتباطت باهاش خوب بشه تا ببینی اینقدرا هم که فکر میکنی بی معرفت نیست
یاعلی
(1395 دي 27، 18:14)nasim021 نوشته است: نسیم021/دی23/سه روز خوب

سلام آجی نسیم عزیز
تلاشت بسیار عالی بوده و اعتبار هم واریز شد
برای اعتبار بعدی فقط کافیه 4 روزه بشی
یاعلی

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
سلام منم میخوام شرکت کنم چند روز پیش نتونستم اینجا رو پیدا کنم من ...
24 دی
4 روز خوب
ممنون از آقا محمد گل که با حرفاش کلی روحیه میده بهمون 53
اجرت با اقا امام رضا
302
تموم شد امروزم 317
شدم 7 روزه
303
خدایا کمکم کن : 53
راستی قضیه این سریالی چیه میگین؟
فردا تمومشه میشه 8 Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
[تصویر:  et7_7.jpg]
davoodpahlevani

27دی

2روزخوب
آغاز مسیر جدید ترک بعد از سال ها شکست خوردن....

توجه:نام کاربری ام کاملا جعلی می باشد و اسم و فامیل خودم نیست.

سلاااااااااااام
نسیم021/دی23/روزخوب4
یه معجزست خنده هات..
میپ/27دی/1 روز پاکی
امروز از لحاظ عصبی چپ رو راست و راست بد بیاری برام میاد
بچه ها یادتون نره
نا امیدی ممنوع 53

دست از تلاش برندارید و هیچ وقت خودتون رو دست کم نگیرید Khansariha (69)
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

نسیم021/دی28/صفر
یه معجزست خنده هات..
davoodpahlevani

28دی

3روزخوب
آغاز مسیر جدید ترک بعد از سال ها شکست خوردن....

توجه:نام کاربری ام کاملا جعلی می باشد و اسم و فامیل خودم نیست.

همین که اینجاییم

میگه که خدا رو دوس داریم  
میگه امیدمون فقط به خداست

میگه که ناامیدی واسمون مثه مرگه
 میگه که دین و دنیای خودمونو دوس داریم

میگه ما داریم تلاش می کنیم
 و به زمان احتیاج داریم
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 "بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 28 / 10 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

summerا / 20 دی ...................................................... [تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
m12ا / 24 دی ........................................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
زندگی خالی نیست / 19 آذر ...................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
davoodpahlevaniا / 25 دی ......................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
آنو / 10 دی ................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
سعیــد / ؟ ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
تحت تعقیب / 23 دی ....................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 
مهدی. / 22 دی ............................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
زینبی / ؟ ....................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
meepا / 27 دی .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
ali2872ا / 22 دی ........................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
خدایا خسته ام / 21 دی .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
پرواز به آسمان / 2 دی ..................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
shahin6990ا / 23 آذر ...................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

nasim021ا / 28 دی ..........................................  بسم الله قهرمان
alireza.hا / 23 دی ..............................................  بسم الله قهرمان
rezachangeا / 24 دی .........................................  بسم الله قهرمان
شبگرد تنها / 9 دی .............................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان