امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

اقام اباالفضل/18فروردین/2 روز خوب و عالی 53 128fs318181
سوگند به نام جاودان عبّاس (ع)       سوگند به چشم خون فشان عبّاس (ع)

هرگز نکند حسین (ع) نومید مرا       چون میدهمش قسم به جان عبّاس (ع)

دنیا/2فروردین/8روز 2
یه مشکلی برام پیش اومده.دوستان برام دعا کنید Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
سلام
من متاسفانه دیروز عهدم رو شکستم، فقط و فقط سر اشتباه محض و بیخود خودم [PENSIVE FACE]
اما به خودم و خدا قول دادم که هرگز ناامید نشم.
هر چی میخواد بشه بشه، من کم نمیارم و باز هم پا میشم، اشک هام رو پاک می کنم، با اراده ای دوباره و مصمم تر از همیشه شروع می کنم [FISTED HAND SIGN]
علی / 18 فروردین 96 / 1 روز پاک

ارسال شده از C5502s با استفاده از kanoon
[تصویر:  07.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]

{ إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُوا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ }
ﻣﺴﻠﻤﺎ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ [ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ، ﻣﻌﺎﺻﻰ ﻭ ﺁﻟﻮﺩﮔﻰ ﻫﺎﻯ ﻇﺎﻫﺮﻯ ﻭﺑﺎﻃﻨﻰ ] ﺗﻘﻮﺍ ﻭﺭﺯﻳﺪﻩ ﺍﻧﺪ ، 
ﻫﺮﮔﺎﻩ ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﻯ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺳﺪ [ ﺧﺪﺍ ﻭ ﻗﻴﺎﻣﺖ ﺭﺍ ] ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻨﺪ ، ﭘﺲ ﺑﻰ ﺩﺭﻧﮓ ﺑﻴﻨﺎ ﺷﻮﻧﺪ [ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍم ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﺶ ﻧﺠﺎﺕ ﻳﺎﺑﻨﺪ . ] (الأعراف 201)
meysam9898 /فروردین 19/روزخوب0
(1396 فروردين 19، 8:45)اقام اباالفضل نوشته است: اقام اباالفضل/18فروردین/2 روز خوب و عالی 53 128fs318181

خیلی عالی هرروزتون انشالاهمینطور باشه وسرحال بیاین اعلام وضعیت کنید
موفق باشید
(1396 فروردين 19، 14:28)aliunknown نوشته است: سلام . من زود زود اعلام وضعیت میکنم شاید شبا نرسم بیام کانون بخاطر درس ... و یه خوبی دیگه هم داره مجبور میشم پاک بمونم که دروغ نگفته باشم 49-2
علی / 18 اسفند / دو روز خوب

روش خوبیه افرین اینطوری دیگه پاکیت حتمیه
موفق باشی
(1396 فروردين 19، 16:24)donya_a نوشته است: دنیا/2فروردین/8روز 2
یه مشکلی برام پیش اومده.دوستان برام دعا کنید Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead

خیلی عالیه دوروز دیگه قهرمانیتوجشن میگیریم
انشالامشکلت حل میشه موفق باشی
(1396 فروردين 19، 21:44)ali2p نوشته است: سلام
من متاسفانه دیروز عهدم رو شکستم، فقط و فقط سر اشتباه محض و بیخود خودم [PENSIVE FACE]
اما به خودم و خدا قول دادم که هرگز ناامید نشم.
هر چی میخواد بشه بشه، من کم نمیارم و باز هم پا میشم، اشک هام رو پاک می کنم، با اراده ای دوباره و مصمم تر از همیشه شروع می کنم [FISTED HAND SIGN]
علی / 18 فروردین 96 / 1 روز پاک

عالیه این روحیه براشروع تااخرهمینطور باش
موفق باشی
(1396 فروردين 19، 22:04)meysam9898 نوشته است: meysam9898 /فروردین 19/روزخوب0

سلام خوش اومدی انشالاقوی شروع کنی وپیش بری
موفق باشی
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

Greenstars لیست بروز شده * 19/ 01 / 96 * Greenstars

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

maryam.595ا/ 18 اسفند ...................................................... [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان 
donya_aا / ؟ ........................................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
mahdi24ا/ 12 فروردین ............................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان   
summerا/ 15 اسفند ................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
mortezaag37ا / 15 فروردین .................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
ali2872ا / 22 اسفند ............................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
slmdonya2012ا / 18 فروردین ................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
آقام اباالفضل / 18 فروردین ............................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
aliunknownا / 18 فروردین ....................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
predictorا / 29 اسفند .............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
ali2pا/ 18 فروردین ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   
تواب / 18 فروردین ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
جناب خان 1 / 16 فروردین ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
وریا / 25 اسفند ........................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
روزبه / 22 اسفند ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

49-2 49-2 49-2

meysam9898ا /19 فروردین ......................................  بسم الله قهرمان
آقای اراده /16 فروردین .............................................  بسم الله قهرمان
meepا /17 فروردین ...................................................  بسم الله قهرمان
yazahra19ا /16 فروردین ..........................................  بسم الله قهرمان
حامد 277 /14 فروردین ..............................................  بسم الله قهرمان
ansariiا /14 فروردین ................................................  بسم الله قهرمان
زندگی خالی نیست /6 فروردین ..................................  بسم الله قهرمان
alireza.hا /7 فروردین ................................................  بسم الله قهرمان
m.sabriا /7 فروردین ..................................................  بسم الله قهرمان
alireza7ا /2 فروردین ................................................  بسم الله قهرمان
man2ا /15 اسفند ......................................................  بسم الله قهرمان
نسترن /18 اسفند .....................................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
 سپاس شده توسط
سلام دنیا/9روز عالی قراره داشته باشم به امید خدا/2فروردین
زودتر اعلام وضعیت کردن خیلی بهتره 128fs318181
Mortezaag37/فروردین۱۵/روز خوب: 5
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
سلام
خوب نیستم ولی امیدوارم شما خوب باشید.
محمد 68 / 18 فروردین / ترک خ.ا / 3 روز

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
اگه میخوای ترک کنی

اگه میخوای سال که تموم شد سرت رو بالا بگیری

و 

بگی از ریشه خشکوندمش

بسم الله

همین الان وقتشه
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
میپ/20فروردین/0روز خوب
1روزخوب /19فروردین / meysam9898
سلام به دوستای گلم [ROSE]
علی/ 18 فروردین ماه / 2 روز خوب

[تصویر:  07.jpg]

{ إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُوا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ }
ﻣﺴﻠﻤﺎ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ [ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ، ﻣﻌﺎﺻﻰ ﻭ ﺁﻟﻮﺩﮔﻰ ﻫﺎﻯ ﻇﺎﻫﺮﻯ ﻭﺑﺎﻃﻨﻰ ] ﺗﻘﻮﺍ ﻭﺭﺯﻳﺪﻩ ﺍﻧﺪ ، 
ﻫﺮﮔﺎﻩ ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﻯ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺳﺪ [ ﺧﺪﺍ ﻭ ﻗﻴﺎﻣﺖ ﺭﺍ ] ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻨﺪ ، ﭘﺲ ﺑﻰ ﺩﺭﻧﮓ ﺑﻴﻨﺎ ﺷﻮﻧﺪ [ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍم ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﺶ ﻧﺠﺎﺕ ﻳﺎﺑﻨﺪ . ] (الأعراف 201)
رهرو /21 فروردین/4روز خوب

Sent from my G630-U10 using Tapatalk
[quote pid='386212' dateline='1491706492']
donya_aسلام دنیا/9روز عالی قراره داشته باشم به امید خدا/2فروردین
زودتر اعلام وضعیت کردن خیلی بهتره 128fs318181
[/quote]

سلام خیلی خوبه افرین عالی  روش خوبیه یک روز دیگه ازاین جامیری
موفق باشی
(1396 فروردين 20، 6:57)Mortezaag37 نوشته است: Mortezaag37/فروردین۱۵/روز خوب: 5

به به نصف راه ورفتی دیگه افتادی تو سراشیبی که برسی به قهرمانی راقبت بیشتر پیروزی سریعتر
موفق باشی
[quote pid='386214' dateline='1491708866']
mamad68
سلام
خوب نیستم ولی امیدوارم شما خوب باشید.
محمد 68 / 18 فروردین / ترک خ.ا / 3 روز

[/quote]

سلام خوش اومدی انشالا شماهن حالت خوب بشه خیلی خوبه همینطور برو پیش به قول خودت ناامیدی ممنوع موفق باشی
(1396 فروردين 20، 13:50)meep نوشته است: میپ/20فروردین/0روز خوب

داداش یه تصمیم جدی بگیرو شروع کن نباید انقدر تسلیم شیطان بشیم یکم بیشتر سخت بگیر
موفق باشی
(1396 فروردين 20، 22:26)meysam9898 نوشته است: 1روزخوب /19فروردین / meysam9898
خوش اومدی انشالا کانون برات مفید باشه واین مسابقات قوی برو پیش
موفق باشی

(1396 فروردين 20، 23:40)ali2p نوشته است: سلام به دوستای گلم [ROSE]
علی/ 18 فروردین ماه / 2 روز خوب

خوب شروع کردی همینطور برو پیش به امید خدا هشت روز دیگه جشن بگیریم انشالا

موفق باشی
(1396 فروردين 21، 0:39)yazahra1 نوشته است: رهرو /21 فروردین/4روز خوب

Sent from my G630-U10 using Tapatalk

خیلی عالی شش روز دیگه انشالا جشن قهرمانیت
موفق باشید

دوستان چند روز درخدمتتون نیستم خدابخواد میرم اعتکاف قابل باشم دعاگوی همتون باشم انشالا
اگه حرفی حدیثی زدم ناراحت شدید حلال کنید
موفق باشید همگی
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان