امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

میپ/15اردیبهشت/0روز خوب
دومین لغزش
[تصویر:  05_blue.png]
بسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/ یک روز خوب 53

هر اعلام وضعیت ینی من هنوز زنده ام و در دلم شوق پاکی هست و دلم میخواد پاک باشم
وقتی اینجا اعلام وضعیت نکنم ینی حالم خوب نیست و این اصلا نشانه خوبی نیست
زنده باد کانون و کانونی ها Khansariha (69)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1396 ارديبهشت 15، 19:33)aliunknown نوشته است: سلامی گرم به دوستان کانونی گلم
امیدوارم که همتون خوب باشید
من یه مدتی اعلام وضعیت نمیکنم .... ( شاید دو هفته تا یک ماه ) بخاطر تست یه روش ترک جدید ....
موفق باشید 53 53 53

سلام دوست خوبم

میخوام پا کنم توکفش سرپرست ها و یچزی بگم 4

هرچند  هر کس روش خاص خودش رو داره ولی به نظر من که چند تا پیرهن بیشتر پاره کردم تو این سایت 4chsmu1
اعلام وضعیت نکردن کار رو خراب تر میکنه و هیج سودی نداره
سعی کن هر روشی داری اعلام وضعیت هم کنارش باشه
البته اگه روشت این نباشه که اعلام وضعیت نکنی!
برای یافتن چیزی
53

engineer/  نه اردیبهشت / 6 روز پاک
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 15/ 02 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

طاهر / 28 فروردین ..................................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان

mortezaag37ا / 15 فروردین .................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
yazahra1ا/ ؟ ............................................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان  
engineerا / 9 اردیبهشت ......................................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان  
آقام اباالفضل / 18 فروردین ...................................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان 
donya_aا / 6 اردیبهشت ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان   
rezaKyا/ 11 اردیبهشت ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان    
تواب / 9 اردیبهشت .......................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان    
alireza.hا / 9 اردیبهشت ................................................................ [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
summerا/ 13 اردیبهشت .............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
ali2pا/ 5 اردیبهشت ...................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
slmdonya2012ا / 18 فروردین ................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
طاهر / 15 اردیبهشت ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان     
هادی / 14 اردیبهشت ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان     
aliunknownا / 10 اردیبهشت .......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان     
منشور / 7 اردیبهشت ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان     
sina1401sinaا / 23 فروردین ........................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   

49-2 49-2 49-2

meysam9898ا /11 اردیبهشت ....................................  بسم الله قهرمان
meepا /15 اردیبهشت .................................................  بسم الله قهرمان
تواب /7 اردیبهشت ......................................................  بسم الله قهرمان
پایان* /30 فروردین .....................................................  بسم الله قهرمان
thankfulا /22 فروردین ...............................................  بسم الله قهرمان
silvermanا /21 فروردین ............................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
تواب / 16 اردیبهشت / 0 
پس از یک هفته
سامر ۱۳ اردیبهشت
۳ روز خوب Hanghead 53
[تصویر:  et7_7.jpg]
سلام تازه واردم میخام ثبت نام کنم
بسم الله الرحمن الرحیم...
5 روزخوب 12/2 kawaiimahdi
من لفت میدم بای[FATHER CHRISTMAS]
 سپاس شده توسط
engineer/  نه اردیبهشت / 7 روز پاک
بسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/ دو روز خوب 53

فراموش نکنید:
درست در همان لحظه ای که دیگران ناامید می شوند، افراد موفق ادامه می دهند Khansariha (69)
پشتکار ارزشمند ترین عامل شکل دهنده کیفیت زندگی است Khansariha (69)
برای رسیدن به موفقیت همیشه هدفی که  در ذهن تان دارید پر رنگ نگه دارید Khansariha (56)
برای یافتن چیزی
53

رضا/11 اردیبهشت/5 روز خوب
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
(1396 ارديبهشت 16، 11:27)تـــواب نوشته است: تواب / 16 اردیبهشت / 0 
پس از یک هفته

انشالاایندفه جدی شروع کنی حیفه انقدر زحمت میکشی سریع تسلیم بشی یکم مقاومت کن
موفق باشی
(1396 ارديبهشت 16، 12:53)summer نوشته است: سامر ۱۳ اردیبهشت
۳ روز خوب Hanghead  53

خوب شروع کردین انشالاتااخرهم خوب باشین نگران نباش تومیتونی فقط محکم باش
موفق باشی

(1396 ارديبهشت 16، 21:57)engineer نوشته است: engineer/  نه اردیبهشت / 7 روز پاک

خیلی عالیه فقط سه روز دیگه همه تلاشت روبکن که قهرمان بشی
موفق باشی
[quote pid='388485' dateline='1494095824']
طاهربسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/ دو روز خوب 53

فراموش نکنید:
درست در همان لحظه ای که دیگران ناامید می شوند، افراد موفق ادامه می دهند Khansariha (69)
پشتکار ارزشمند ترین عامل شکل دهنده کیفیت زندگی است Khansariha (69)
برای رسیدن به موفقیت همیشه هدفی که  در ذهن تان دارید پر رنگ نگه دارید Khansariha (56)
[/quote]

انشالا هرچه سریعتر هشت روز دیگه روهم پشت سربذارین وبرین مراحل بالا
موفق باشید
(1396 ارديبهشت 16، 22:11)rezaKy نوشته است: رضا/11 اردیبهشت/5 روز خوب

بسیارعالی پیش رفتین نصف راه رورفتین انشالاتااخرهمینطور پرانرژی باشید
موفق باشی
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

summer
13 ordibehesht
4 roze khoobe
step by step 65
[تصویر:  et7_7.jpg]
میپ/15اردیبهشت/1روز خوب
بعضی وقتا همین شمارش روزها هم خستم میکنه و میبینم چقدر دیر میگذره
منم قصد دارم ان شالله چند روز یکبار اعلام وضعیت کنم چون این روش رو امتحان کردم و دباره تا 4 روز دوام اوردم
[تصویر:  05_blue.png]
تواب /17 اردیبهشت / صفر
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان