امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 25/ 02 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

طاهر / 25 اردیبهشت ..................................................................... [تصویر:  z_kreis1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  

منا / 22 اردیبهشت ..................................................................... [تصویر:  z_kreis1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
 rezaKyا/ 11 اردیبهشت ................................................................. [تصویر:  z_kreis1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
mortezaag37ا / 15 فروردین .................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان  
yazahra1ا/ ؟ ............................................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان 
یه روز سخت / 17 فروردین ........................................................ [تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان  
آقام اباالفضل / 18 فروردین ...................................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان 
طاهر / 15 اردیبهشت ...................................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان     
donya_aا/ 19 اردیبهشت .............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان   
summerا/ 13 اردیبهشت .............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان   
Nazi29ا / 22 اردیبهشت .............................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
یه روز سخت / 17 اردیبهشت ........................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
alireza.hا / 9 اردیبهشت ................................................................ [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
هادی / 19 اردیبهشت ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان     
ali2pا/ 5 اردیبهشت ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
slmdonya2012ا / 18 فروردین ................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
ya mahdiا / 24 اردیبهشت ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       
سرباز / 18 اردیبهشت ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       
aliunknownا / 25 اردیبهشت .......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان     
منشور / 7 اردیبهشت ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان     
sina1401sinaا / 23 فروردین ........................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   

49-2 49-2 49-2

meepا /23 اردیبهشت .................................................  بسم الله قهرمان
تواب /22 اردیبهشت ....................................................  بسم الله قهرمان
meysam9898ا /11 اردیبهشت ....................................  بسم الله قهرمان
پایان* /30 فروردین .....................................................  بسم الله قهرمان
thankfulا /22 فروردین ...............................................  بسم الله قهرمان
silvermanا /21 فروردین ............................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
سلام بچه ها رو به راهین؟
من امروز به لطف خدا دارم میرم تو 8 روز 
جناب خان عزیز  پس چرا لیست به روز شده 96/2/20 دوباره گذاشتی؟
الان 96/2/26 هست لطفا لیست امروزا بزار
یه روز سخت/ 17 اردیبهشت / 8 روز خوب
میپ/26اردیبهشت/0روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
باهم  میخونیم این حرف های زیبا و ارزشمند رو 

حرف هایی که تو این مسیر خیلی کمکمون میکنه  [تصویر:  49-2.gif]

.....

اگه ميخواي خودارضايي رو ترک کني بايد خودت رو ترک کني و سفر از خودت به خدا رو شروع کني.

بدون شب بيداري و نماز شب و مناجات و در دل عاشقانه با خدا در دل شب نميتوني خودارضايي رو ترک کني. 

بدون مهار افکار و تفکر در خلقت و هدف آفرينش و هدف دنيا نميتوني خودارضايي رو ترک کني. 

بدون ترک شکم پرستي و چشيدن طعم گرسنگي نميتوني خودارضايي رو ترک کني

- بدون پناه بردن به قرآن و تفکر در ترجمه اش نميتوني خودارضايي رو ترک کني. 

بدون مهار زبان و کنترل خشم و عصبانيت نميتوني خودارضايي رو ترک کني. 

- بدون مهار و کنترل نگاه و چشمت نميتوني خودارضايي رو ترک کني. 

- بدون شکستن و مهار نفست نميتوني خودارضايي رو ترک کني. 

بدون نماز اول وقت خوندن نميتوني خودارضايي رو ترک کني. 

خودارضايي يعني اوج تسلط نفس بر من که انسان و اشرف مخلوقاتم. 

يعني اوج خواري و ذلت من در برابر نفسم. 

پس تا نفست رو مهار نکني نميتوني خودارضايي رو ترک کني. 

در يک کلام بدون خودسازي و تهذيب نفس نميتوني خودارضايي رو ترک کني.

خودراضايي فقط با يکي دو روز يا حتي چندهفته و چندماه خودارضايي نکردن ترک نميشه. 

اول بايد نفست رو شکست بدي و کنترلش رو به دستت بگيري.

تا اينکار نکني نميتوني خودارضايي رو ترک کني. 

اين راه به يه مبارزه سخت و همه جانبه و دائمي نياز داره. 

بايد به اندازه تمام لحظات و روزها و سالهايي که از خودارضايي لذت بردي به نفست طعم سختي رو بچشوني تا بتوني مهارش کني.
 اين يعني توبه واقعي. توبه به حرف نيست. به عمل ...

اگر مرد راهي ... بسم الله 

(نوشته خانم ستاره سهیل)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
نازی / 22 اردیبهشت / 4 روز خوب 
الهی به امید تووووو
[تصویر:  nasimhayat.png]
24 اردیبهشت/3 روز عالی 49-2 53
(1396 ارديبهشت 26، 18:54)یه روز سخت نوشته است: یه روز سخت/ 17 اردیبهشت / 8 روز خوب

به به عالیییی فقط دوروز دیگه مونده انشالاکه مراحل بالاتر بیینیمت هرچه زودتر
موفق باشی
(1396 ارديبهشت 26، 21:19)meep نوشته است: میپ/26اردیبهشت/0روز خوب

داداش ماه رمضون نزدیکه یه همت کن ویاعلی بگوکه امسال ماه رمضون متفاوتی داشته باشی
موفق باشی
(1396 ارديبهشت 26، 22:17)Nazi29 نوشته است: نازی / 22 اردیبهشت / 4 روز خوب 
الهی به امید تووووو

باریکلااین راه واقعاامید میخواد اونم فقط امید به خداکه کمکمون کنه انشالا۶روز دیگه هم همینطور عالی پیش بری

(1396 ارديبهشت 27، 8:11)ya mahdi نوشته است: 24 اردیبهشت/3 روز عالی 49-2 53

به به به خیلی عالی با روحیه عالی همینطور پرقدرت بروجلوکه پیروزی درپیشه
موفق باشی
(1396 ارديبهشت 27، 8:27)aliunknown نوشته است: 25 اردیبهشت / علی / 3 روز خوب تقریبا

انشالاکه ایندفه دیگکگگهههههه‍ه خیلی حواستوجمع کنی نذار شکست برات عادی بشه وبگی اشکال نداره دوباره شروع میکنم یکم محکم جلوش وایسو وتمااااامممم تلاشتوبکاربگیر مطمن باش شدنیه ماخیلی بزرگش کردیم
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

روح / 27 اردیبهشت / 0 روز خوب
یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما را

ذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
میپ/27اردیبهشت/0روز خوب
واقعا دم شما بچه های خوب گرم که واقعا اومدین که ترک کنین
نه مثل من که با ابن درگیری های ذهنی و منفی گیر لوپ بی انتهای خ ا شدم
من دارم میبازم شما سعی کنین مثل من بازنده نشید
این خ ا حالا برام شده یه عادت روزانه عصبی میشی خ ا خوشحالی خ ا ناراحتی خ ا
ارمان / دوووووو رروووووزز / تاریخشم نمیدونم ببخشید 65
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام
 یه روز سخت / 17 اردیبهشت /9 روز خوب Khansariha (46)  317
نازی/22 اردیهشت / 5 روز خوب 
الهی به امید تووو
[تصویر:  nasimhayat.png]
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 27/ 02 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

mortezaag37ا / 15 فروردین .................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان  
یه روز سخت / 17 فروردین ........................................................ [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان  
yazahra1ا/ ؟ ............................................................................ [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان 
آقام اباالفضل / 18 فروردین ...................................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان 
Nazi29ا / 22 اردیبهشت .............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان 
donya_aا/ 19 اردیبهشت .............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان   
summerا/ 13 اردیبهشت .............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان   
aliunknownا / 25 اردیبهشت ............................................................ [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان      
ya mahdiا / 24 اردیبهشت ................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان        
یه روز سخت / 17 اردیبهشت ........................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
alireza.hا / 9 اردیبهشت ................................................................ [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
R_manا / ؟ ...................................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان     
هادی / 19 اردیبهشت ...................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان     
ali2pا/ 5 اردیبهشت ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
slmdonya2012ا / 18 فروردین ................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
سرباز / 18 اردیبهشت ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       
منشور / 7 اردیبهشت ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان     
sina1401sinaا / 23 فروردین ........................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   

49-2 49-2 49-2

meepا /27 اردیبهشت .................................................  بسم الله قهرمان
soulا /27 اردیبهشت ....................................................  بسم الله قهرمان
تواب /22 اردیبهشت ....................................................  بسم الله قهرمان
meysam9898ا /11 اردیبهشت ....................................  بسم الله قهرمان
پایان* /30 فروردین .....................................................  بسم الله قهرمان
thankfulا /22 فروردین ...............................................  بسم الله قهرمان
silvermanا /21 فروردین ............................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
(1396 ارديبهشت 27، 18:01)meep نوشته است: واقعا دم شما بچه های خوب گرم که واقعا اومدین که ترک کنین
نه مثل من که با ابن درگیری های ذهنی و منفی گیر لوپ بی انتهای خ ا شدم
من دارم میبازم شما سعی کنین مثل من بازنده نشید
این خ ا حالا برام شده یه عادت روزانه عصبی میشی خ ا خوشحالی خ ا ناراحتی خ ا

سلام برادر
همین که میگی بازنده ای یعنی داری به خودت تلقین می کنی
و نا امیدانه جلوی تلاش بیشتر رو از خودت می گیری

بازنده نیستی چون داری تلاش می کنی
منتها تلاش ما باید در جهت درست باشه.

این که بعد از هر فشار عصبی به خ ا پناه ببریم یعنی جایگزین مناسب نداریم
و همین باعث میشه تلاشی هم که در مقابل وسوسه ها می کنیم چند روز بیشتر دووم نیاره

ولی قبلاً هم گفتم که جایگزین مناسب باید پیدا کرد.
صبر کردن، مشغول نکردن بی جهت ذهن، تنبلی نکردن و بخصوص رها شدن از تنهایی خیلی مهمه

منتظر شروع دوباره همراه با تحول هستیم303
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان