امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

میپ/5مرداد/0روز خوب
دیگه دارم کلافه میشم از دست این لعنتی Swear1
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 5، 20:18)meep نوشته است: میپ/5مرداد/0روز خوب

خب خوبه. 128fs318181 
آقا برس به روزه خدایی خیلی منتظرتما.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
Kheili khastam mikham az no shoro konm 
Ya mahdi:(/5mordad/0roz
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلاااام سلاااااممممممم خوبیننننن
خوشبنننننننن
وایی حیف خیلی دلم براتون تنگ میشه اما خیلی درگیرممممممممم ببخشید دیر دیر میام

(1396 مرداد 4، 8:23)hosseinr نوشته است: حسین / 27 تیر /  8 روز خوب 6

داداش حسین شیرههههههههههههه جیغ عالیه داداشششششش
فقط ۲ روز دیگه مونده ها میخام بترکونی پهلون 49-2
یا علی

(1396 مرداد 4، 16:21)hamedhamed نوشته است: حامدحامد/ 31 تیر/ 4 روز خوب

به بهداداش حامد گل 53
۶ روز دیگه یه جشن گنده مونده داریما پس محکم وایسا تو میتونی شک نکننننن Khansariha (69)
یا علی

(1396 مرداد 4، 19:01)chika نوشته است:
سلااااااااااااااااام
چیکا اومدددد با 10 روز خوب 
چیکا / 26 تیر / 10 روز خوب 

آفرین قهرمانان عزیز 

آقای ژنرال بهتون تبریک میگم ورودتون رو
و امیدوارم محکم و پر از انرژی این راه رو شروع کرده باشی
فقط رو به جلو حرکت کن و پشت سرت رو نگاه نکن
نگاهت به جلو باشه ، آهسته و پیوسته پیش برو
به هدف ، به اوج پاکی میرسی 

302 Khansariha (46)

حسین آقا ماشالله به این همه اراده 
2 روز دیگه مونده 

317 317

آقا حامد عاولی داری پیش میری 
پر از اراده و محکم ادامه بده 

49-2 49-2

پیش به سوی تا بینهایت پاکی 

Khansariha (46)  2uge4p4 2uge4p4 Khansariha (46)

احی چیکا جونممممم چطوره خوبی گلی؟!
مرسی از جمله ها قشنگتتتت عزیز دلممممممم
بهترینایی گلم شک نکن 302

(1396 مرداد 5، 10:40)Naser_paki نوشته است: سلام به همگی دوستان 128fs318181

ناصر هستم / 5 مرداد / 0 روز خوب Hanghead

سلام سلام پسررررر گل 4chsmu1
اوخ اوخ نبینم عدد ۰ را
پاشو پاشوووو یه شروع محکممممممم محکممممممم تو میتونی پهلونننننن
منتظرما

(1396 مرداد 5، 11:53)حوا هستم نوشته است: حوا هستم/30تیر/روز خوب

اجی حوا جونممممم خوبه؟!
عالیه قشنگممم همش ۳ روز دیگههههههههههه
تو میتونی گل گلی من
یا علی

(1396 مرداد 5، 18:52)nobody31 نوشته است: سلام به همگی
من در روز 31 تیر عضو کانون شدم و تا امروز منتظر فعالسازی اکانتم بودم و هر روز با اشتیاق میومدم و به اینجا سر میزدم تا بتونم با اراده هر چه تمام تر، دوره ی پاکی ام رو شروع کنم اما هر بار به در بسته می خوردم چون هنوز در صف انتظار فعال سازی بودم Shy به هر حال گذشت و الان اومدم که با تمام قدرت رو به جلو حرکت کنم.
فقط یه درخواست داشتم ، من از دوم مرداد روزهای خوبم شروع شده و حدود شش روزه هر بار میام اینجا و اتفاقات و گزارشات این مسابقه ده روزه رو چک میکنم ، فقط به خاطر تاخیر در فعالسازی نتونستم زودتر اعلام وضعیت بکنم و الان دوس ندارم که این سه روز پاک رو ندیده بگیرم و از صفر شروع بکنم ، امکانش هست من اعلام وضعیتم رو از همون دوم مردادماه آغاز کنم ؟ 
یعنی بدین شکل :

nobody31 / دوم مرداد / 3 روز خوب

ممنون میشم اگه بپذیرید  302

به به خوش اومدی  داداش گلممممممممممم 302
و چه عالیه این انگیزه و این پیگیریییییی کیف کردم مرسی داداسسسسسشششش
حالا با پارتی خودم میگممممم بابا جناب خان قبول کنن 4chsmu1 بازم میپرسیم ایشالله قبول میکنن
یه شروع زیبا داری ایشالله یا علی

(1396 مرداد 5، 19:58)generalparsa نوشته است: ژنرال پارسا/3مرداد/2روز خوب

به به چه اسمی ژنرال 49-2
ابهت داریا داداش 4chsmu1
یه شروع محکم و پر انرژی و قویا یا علی

(1396 مرداد 5، 20:18)meep نوشته است: میپ/5مرداد/0روز خوب

بزن تو دهنششششش Swear1 بیخود میکنه داداش منا کلافه میکنه Swear1
یه بار دیگه داداش خوبم یا علی

(1396 مرداد 6، 0:14)ya mahdi نوشته است: Kheili khastam mikham az no shoro konm 
Ya mahdi:(/5mordad/0roz

آجی چرا انگلیسی شدی 4chsmu1  خوش اومدی بیا محکم شروع کنیمممممممم
یا علیییییی Khansariha (46)
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

حسین / 27 تیر  /  10روز پاک  Khansariha (46) خوب این 10 روز تموم شد ازاین به به بعد سخت می شه Shy
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
حوا هستم/30تیر/روز خوب 4chsmu1
ممنون دریای عزیزم  302
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
خدا منو بکشه. بعد 6 روز،شکستم. تف به این اراده ام. از همه دوستان و سرپرست عزیز این گروه عذر میخوام. دوباره شروع می کنم.

حامدحامد/ 6 مرداد/ 0 روز خوب
Hello to everybody from nobody
سلام به همگی  6

اول از همه تبریک و تهنیت دارم خدمت hosseinr عزیز که رفت مرحله بعدی و بهش میگم که هر جا بری میام دنبالت و یه روز بالاخره ازت جلو میزنم  Khansariha (57) ، البته نه این که بخوام آرزوی شکست بکنماااا  4chsmu1 ولی خب دیگه به هر حال یه جوری ازت جلو میزنم Gigglesmile
خوش به حالت ، من کم کم داره برام سخت میشه ، ولی عمرا ، عمرا اگه مغلوب بشم ....  Swear1 غلط کرده !!!

همینطور به خانم حوا هم که مرتب ، توفیقات شون رو اعلام می کنند ، تبریک میگم و امیدوارم به زودی و به نحو یه ضرب بریم بیرون از ده روزه  Khansariha (69)

و اما حامد خان ، شما هم بهتره دقیق تر کمین های دشمن رو بررسی کنی و با دوراندیشی نسبت به روزهای پیش رو ، مشت حریفت رو باز کنی ، که فک نکنه خیلی زرنگه ، ما باید دهنش رو آسفالت کنیم و ما خواهیم توانست ....  Khansariha (69) فقط یه کم دقت ، احتیاط ، برنامه ریزی ، هوشیاری و اراده میخواد ، پاشو اخوی ، یاعلی
همینطور برای ناصر عزیز ، ژنرال پارسا بااراده و میپ سختکوش آرزوی موفقیت دارم برای ادامه مسیرشون ، بیاید برا همدیگه دعا کنیم ...

و اما اعلام وضعیت من عبارت خواهد بود از :

nobody31 / دوم مرداد / 4 روز خوب

یه حدیث از امام صادق (ع) پایان بخش عرایضم:
حیا و ایمان همراه با هم هستند که هرگاه یکی از آنها برود ، دیگری نیز به دنبالش خواهد رفت.
53 53 53 53 53  
برام دعا کنید

من باید میزان هوشیاری ام در عمل رو مدام افزایش بدم
نباید بذارم هرنیرویی هر طرفی که میخواد بکشوندم
من  باید خودم باشم و مدام از خودم مراقبت کنم
من میتونم ، آره ...
چون من خدا رو دارم و اون کمکم میکنه
ژنرال پارسا/3مرداد/3روز خوب

به طور کل مبارزه را تا " آخرین فشنگ " ادامه دهید.Cowboypistol
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همگی و یه خدا قوت به اعضای گروه

ناصر / 5 مرداد / 1 روز خوب 4chsmu1

اتفاقا منم مشکل دوست عزیز nobody31 رو داشتم ولی بالاخره بعد یه هفته حساب کاربریم فعال شد و ممنونم از مدیرای سایت 302

اومدم که یه راست برم تا 40 روز Khansariha (46) Khansariha (46)
خدایا بگیر از من هر آنچه را که تورا از من می گیرد[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
حوا هستم/30تیر/9 روز خوب Khansariha (56)
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
پرواز به آسمان /5 تیر / 1 روز خوب
سلام به همه
ببخشید ، من واقعا معذرت میخوام . خیلی درگیریم زیاد شده این چند وقته

(1396 مرداد 6، 9:39)hosseinr نوشته است: حسین / 27 تیر  /  10روز پاک  Khansariha (46) خوب این 10 روز تموم شد ازاین به به بعد سخت می شه Shy

آفرین داداش حسینم . مبارکت باشه Confetti 

(1396 مرداد 6، 12:00)hamedhamed نوشته است: خدا منو بکشه. بعد 6 روز،شکستم. تف به این اراده ام. از همه دوستان و سرپرست عزیز این گروه عذر میخوام. دوباره شروع می کنم.

حامدحامد/ 6 مرداد/ 0 روز خوب

سلام داداش حامد .اشکالی نداره . با یه اراده قوی تر شروع کنید . Khansariha (69) Khansariha (69) بررسی کنید ببینید چی باعث شکستتون شده جلوش رو بگیرید

(1396 مرداد 6، 19:57)nobody31 نوشته است: Hello to everybody from nobody
سلام به همگی  6

اول از همه تبریک و تهنیت دارم خدمت hosseinr عزیز که رفت مرحله بعدی و بهش میگم که هر جا بری میام دنبالت و یه روز بالاخره ازت جلو میزنم  Khansariha (57) ، البته نه این که بخوام آرزوی شکست بکنماااا  4chsmu1 ولی خب دیگه به هر حال یه جوری ازت جلو میزنم Gigglesmile
خوش به حالت ، من کم کم داره برام سخت میشه ، ولی عمرا ، عمرا اگه مغلوب بشم ....  Swear1 غلط کرده !!!

همینطور به خانم حوا هم که مرتب ، توفیقات شون رو اعلام می کنند ، تبریک میگم و امیدوارم به زودی و به نحو یه ضرب بریم بیرون از ده روزه  Khansariha (69)

و اما حامد خان ، شما هم بهتره دقیق تر کمین های دشمن رو بررسی کنی و با دوراندیشی نسبت به روزهای پیش رو ، مشت حریفت رو باز کنی ، که فک نکنه خیلی زرنگه ، ما باید دهنش رو آسفالت کنیم و ما خواهیم توانست ....  Khansariha (69) فقط یه کم دقت ، احتیاط ، برنامه ریزی ، هوشیاری و اراده میخواد ، پاشو اخوی ، یاعلی
همینطور برای ناصر عزیز ، ژنرال پارسا بااراده و میپ سختکوش آرزوی موفقیت دارم برای ادامه مسیرشون ، بیاید برا همدیگه دعا کنیم ...

و اما اعلام وضعیت من عبارت خواهد بود از :

nobody31 / دوم مرداد / 4 روز خوب

یه حدیث از امام صادق (ع) پایان بخش عرایضم:
حیا و ایمان همراه با هم هستند که هرگاه یکی از آنها برود ، دیگری نیز به دنبالش خواهد رفت.
53 53 53 53 53  
برام دعا کنید

سلام آقای nobody . حالا چرا nobody ؟ آفرین . نصف راه رو رفتید . 5 روز دیگه مونده فقط 317
حدیث خیلی قشنگی گذاشتید . ممنونم

(1396 مرداد 6، 20:24)generalparsa نوشته است: ژنرال پارسا/3مرداد/3روز خوب

سلام ژنرال . 303آفرین خیلی خوب پیش رفتید  49-2 

(1396 مرداد 6، 22:03)Naser_paki نوشته است: سلام به همگی و یه خدا قوت به اعضای گروه

ناصر / 5 مرداد / 1 روز خوب 4chsmu1

اتفاقا منم مشکل دوست عزیز nobody31 رو داشتم ولی بالاخره بعد یه هفته حساب کاربریم فعال شد و ممنونم از مدیرای سایت 302

اومدم که یه راست برم تا 40 روز Khansariha (46) Khansariha (46)
سلام ماشاءالله به این انرژی 317 
منظرتون تو ماهانه هستیم از الان

(1396 مرداد 7، 5:41)حوا هستم نوشته است: حوا هستم/30تیر/9 روز خوب Khansariha (56)

سلام حوا جونم . فقط یه روز مونده عزیز دلم 2uge4p4  Khansariha (46) 
(1396 مرداد 7، 7:35)پرواز به آسمان نوشته است: پرواز به آسمان /5 تیر / 1 روز خوب

خوش اومدید به جمع ما
ان شاء الله خوب پیش میرید 49-2

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
به نام خدایی که
برایمان نعمتهایی نازل کرد و
برای راهنمایی ما از استفاده ی درست از نعمتاش برامون قرآن و پیامبر را نازل کرد.

امید 24  /5 مرداد/ 2 روز خوب
[تصویر:  p7m_thumb_hm-20136468218290315071398178927.3249.jpeg]
خدایا به تو توکل می کنیم برای اینکه
امروز درست زندگی کنیم
و زندگیمون را درست کنیم.
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 07/ 05 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) hosseinrا/ 27 تیر ................................................................................ [تصویر:  z_herz1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)   
Khansariha (46) chikaا / 26 تیر ..................................................................................... [تصویر:  z_herz1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)    
حوا هستم / 30 تیر ...................................................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان       
mohsen1371ا/ 18 تیر .......................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
nobody31ا/ 2 مرداد ............................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
 generalparsaا/ 3 مرداد ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
omid 24ا / 5 مرداد  .............................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
پرواز به آسمان/ 5 مرداد ......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
Naser_pakiا / 5 مرداد .......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
همت/ 28 تیر ........................................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
دفعه آخر/ 28 تیر .................................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  

49-2 49-2

meepا / 5 مرداد ....................................................  بسم الله قهرمان
hamedhamedا / 6 مرداد .........................................  بسم الله قهرمان
ya mahdiا / 5 مرداد ................................................  بسم الله قهرمان
ali2872ا / 30 تیر ....................................................  بسم الله قهرمان
summerا / ؟ ..........................................................  بسم الله قهرمان
predictorا / 20 تیر ................................................  بسم الله قهرمان
mohsen_sbnا / 18 تیر .........................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان