امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام دوستان و سرپرستان خوب وعزیز
من دوباره از دیو نفسم فریب خوردم 809197ps94ijjhwg
 سپاس شده توسط
سامر
۱۷ مرداد
۱ روز خوب
[تصویر:  et7_7.jpg]
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 17/ 05 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) Naser_pakiا / 5 مرداد .......................................................................... [تصویر:  z_herz1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)   
حوا هستم / 30 تیر ...................................................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان     
mohsen1371ا/ 18 تیر .......................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 generalparsaا/ 3 مرداد ..................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
omid 24ا / 5 مرداد  .............................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
پرواز به آسمان/ 5 مرداد ......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
همت/ 28 تیر ........................................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
دفعه آخر/ 28 تیر .................................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  

49-2 49-2

summerا / 17 مرداد .................................................  بسم الله قهرمان
meepا / 17 مرداد ......................................................  بسم الله قهرمان
hamedhamedا / 17 مرداد ........................................  بسم الله قهرمان
predictorا / 14 مرداد ................................................  بسم الله قهرمان
nameofgodا / 14 مرداد .............................................  بسم الله قهرمان
ya mahdiا / 5 مرداد ................................................  بسم الله قهرمان
ali2872ا / 30 تیر ....................................................  بسم الله قهرمان
predictorا / 20 تیر .................................................  بسم الله قهرمان
mohsen_sbnا / 18 تیر ...........................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
 سپاس شده توسط
سلام من از امروز شروع کردم برام دعا کنید  خیلی شکست  داشتم .خدایا کمکم کن
 سپاس شده توسط
اقا حامد دوباره از نو شروع کن با قدرت بیشتر و اراده ای قوی تر
برای اینجور مواقع برنامه ریزی داشته باش
خودتو دست حال و وسوست نده
میتونی از پسش بر بیای
49-2
اقای سامر ۱ روز از ۱۰ روز گذشت
قراره ۹ روز عالی دیگه رو هم رقم بزنی
با قدرت و پر توان جلو برو
Confetti Confetti
خدایا مرسی عزیز خوش اومدی
اگر با اراده و محکم پیش بری میتونی از پسش بر بیای
با تمام نیروت شروع کن و پایدار ادامه بده
2uge4p4
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
میپ/19مرداد/0روز خوب
دیگه کاملا نا امیدم از همه چی خسته شدم!
[تصویر:  05_blue.png]
از محبت و دلجویی دوستان و سرپرستان عزیز تشکر می کنم. انشاالله همه بتونیم ترک کنیم. من چون دیروز حضورم را اعلام کردم باید تاریخ شروعم رو همون دیروز (18مرداد) اعلام کنم.

حامدحامد/ 18 مرداد/ 1 روز خوب
 سپاس شده توسط
سامر
۱۷ مرداد
۲ روز خوب 53
برم یه سوره قرآن بخونم یه نمازم بعدش 53
ممنون از حمایت کننده های اینجا 302
[تصویر:  et7_7.jpg]
سلاااااااااااااام قهرمانای 10 روزه 
ماشالله به این همت و اراده 
پر توان و پر انرژی ادامه بدید 
بدون توقف
317 317

اقا حامد 9 روز رو به راحتی می تونی طی کنی
در قبال وسوسه تسلیم نشو 
برنامه بزار 
و تمرکز کن 
به خودت بگو
باااااااااااااااااااید از پسش بر بیام غیر از این نمی شه و من ثابت می کنم 
49-2 49-2

اقای میپ
ناامیدی بزرگترین گناهه 
پس وایسا و بجنگ و بدون 
پیروزی رو بدست میاری
فقط و فقط و فقط باید بخوای
کار سختی نیست خواستن با همه وجود 
می تونی از پسش بر بیای
هر دفعه که وسوسه میاد بگو فقط یک روز دیگه 
درست میشه 
303

اقای سامر
عالیه و عالی تر پیش خواهی رفت 
پر از اراده بممون 
2uge4p4 Confetti 2uge4p4
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
جلال /19 مرداد/0 روز خوب

ارسال شده از LG-D855s با استفاده از kanoon
1-
یکی می بینی به بدبخت بودن عادت کرده
دیگه نمی تونه بدبختانه زندگی نکنه

تو این فضا نفس می کشه
خارجش کنی می میره

اون قدری به این زندگی نکتبی خو گرفته
که نمی تونی براش حرف از زندگی دیگه بزنی

نمیذاره حرف بزنی
حرف بزنی نمی فهمه
ادامه بدی، فکر می کنه دیوونه ای!  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 

2-
یکی دیگه هم هست این بدبخت بودن رو نمی پذیره
هر جوری هست می خواد به خوشبختی برسه

هر چقدر بهش میگی بابا جون تو که شرایطت خیلی ناجوره؛ تو که خانواده ات داغونه؛ تو که تربیت درست حسابی نشدی؛ تو که امکانات لازم رو نداری؛ تو که گذشته ات فاجعه انگیزه؛
تو گوشش نمیره که نمیره

لج کرده
برای خوب زندگی کردن لج کرده
میگه الا و بلا باید خوب زندگی کنم

دوست داره آزاد زندگی کنه. رها باشه. لبخند بزنه. از ته دل خوشحال باشه.

اصلا سختی رو نمی فهمه.
درکی از زندگی ناگوار نداره.
میگه من با همین وضع موجود کولاک می کنم.

میگه هر چی که بود تموم شد رفت.
از امروز، هر روز من متفاوت دیروزمه.

تو بشین و تماشا کن.

از کجا اومدم،
الان کجام
و به کجا میرم.

این تمام تجربه ایه که اون داره.
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
از هجدهم مرداد شروع کردم خدا کمکم کن
Predictor .:::. 20Mordad .:::. 2Day

I'm Here For Another Fight

بدون پایبند بودن به ارزش هایمان زنده هستیم ، اما زندگی نمیکنیم

سپاس شده توسط
حامدحامد/ 18 مرداد/ 2 روز خوب
 سپاس شده توسط
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 19/ 05 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

حوا هستم / 30 تیر ...................................................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان     
mohsen1371ا/ 18 تیر .......................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 predictorا/ 20 مرداد ......................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 hamedhamedا/ 18 مرداد .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
summerا/ 17 مرداد ............................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 generalparsaا/ 3 مرداد ..................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
omid 24ا / 5 مرداد  .............................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
پرواز به آسمان/ 5 مرداد ......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
همت/ 28 تیر ........................................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
دفعه آخر/ 28 تیر .................................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  

49-2 49-2

خدایا مرسی / 18 مرداد .............................................  بسم الله قهرمان
meepا / 19 مرداد ......................................................  بسم الله قهرمان
nameofgodا / 19 مرداد .............................................  بسم الله قهرمان
ya mahdiا / 5 مرداد .................................................  بسم الله قهرمان
ali2872ا / 30 تیر .....................................................  بسم الله قهرمان
predictorا / 20 تیر ..................................................  بسم الله قهرمان
mohsen_sbnا / 18 تیر .............................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان