امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

ماشالله قهرمان موووری  2uge4p4
افتخار مایی  Confetti

اقای میپ یه یاعلی دیگه بگو و یه بار دیگه پرانرژی بلند شو  317
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
میپمیپ/25شهریور/1روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
(1396 شهريور 26، 11:28)chika نوشته است: ماشالله قهرمان موووری  2uge4p4
افتخار مایی  Confetti

اقای میپ یه یاعلی دیگه بگو و یه بار دیگه پرانرژی بلند شو  317

موری توی 20 روزه، پاش باز نشده شروع کرد به طوفان. داره از گوی سبقتم سبقت میگیره 4chsmu1
(1396 شهريور 26، 16:29)meep نوشته است: میپمیپ/25شهریور/1روز خوب
آ ماشالاااا...این 1 بشه 10 پلیییز
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
موقع اینکار به خودت گفتی فقط همین یک بار؟

1000 بار قبل از این هم گفتی همین یک بار 

واقعا شد همون یک بار ؟

با خودت صادق باش خودتو گول نزن
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
مهیار / 25 شهریور / 1 روز
[تصویر:  dqxc_photo_2017-09-15_21-34-58.jpg]
میپ/26/شهریور/0روز خوب
تا این لحظه 21ساعت خوب
اقا مهیار خعلی هم عالی امیدوارم راهتون پیوسته و پر انرژی و مصمم ادامه پیدا کنه
بیشتر بهمون سر بزنید خوشحالمون میکنین
و بیشتر فعالیت داشته باشید بهتون کمک میکنه کمی راحتتر پیش برید  49-2

اقای میپ این بار همممه موانع رو بذارید پشت در ذهنتون و درشو قفل کنین هیچی این بار نباید جلوی راهتونو بگیره نه بیکاری نه اعصاب خورد نه اذیت اطرافیان و حتا نه وسوسه
این بار عاااالی پیش برید  Confetti

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 29 / 06 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) موری / 17 شهریور ................................................................................... [تصویر:  z_kreis1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46) 
aliorا / 6 شهریور ................................................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان  
حوا هستم / 24 مرداد .............................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان  
alifا/ 16 شهریور ..................................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان  
aufbauا / 16 شهریور ............................................................................. [تصویر:  5.gif]  روز خوب داری قهرمان
summerا/ 17 شهریور ............................................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
bahar238ا / 6 شهریور ............................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
ژنرال پارسا / 7 شهریور .......................................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان 
mahyar.baا / 25 شهریور .........................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
talkh007 ا / 11 شهریور ..........................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
سید عرشیا / 10 شهریور ....................................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
[تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif]
meepا / 26 شهریور .................................................بسم الله قهرمان
 یونی / 5 شهریور......................................................بسم الله قهرمان
predictor ا / 5 شهریور .............................................بسم الله قهرمان
53
 سپاس شده توسط
[b]mahyar.ba 
  25 شهریور .........................................................................4 روز خوب
[/b]
[تصویر:  dqxc_photo_2017-09-15_21-34-58.jpg]
28شهریور/0روز خوب 46
میپ/28شهریور/2روز خوب
نمیدونم چرا حس میکنم دیروز اعلام وضعیت کرده بودم ولی الان پستش نیست کسی میدونه چرا؟
(1396 شهريور 30، 20:01)meep نوشته است: میپ/28شهریور/2روز خوب
نمیدونم چرا حس میکنم دیروز اعلام وضعیت کرده بودم ولی الان پستش نیست کسی میدونه چرا؟

سلام
این دفعه رو بچسب بهش ول نکن داداش ، باور کن یه حسی بهم میگه اینبار میتونی ، دمت گرم 49-2
نه منم پستی ندیدم ازت.. شاید اشتباه میکنی
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
سلاااااام ده روزه های کم پیدا
خوبین؟
خوشین؟
روبراهین؟
اوضاع خوبه؟
حال دلتون چطوره؟

اقای میپ خوشحالم بابت ۲ روز خوبتون منم ازتون پستی ندیدم 
انشالله پرانرژی ومصمم پیش برید 
Confetti

اقای مهیارمنتظر روزای عالی و پر از استقامتتون هستیم ها
زود ب زود بیاین
2uge4p4
اقا علی عیب نداره
شروع کنین و بدونین از کجا ضربه میخورین تا دفعه بعد بتونین ازش دوری کنین
منم با شمردن روزهام همیشه مشکل دارم وقتی میبینم وای ۳۰ روز شده مثلا معلوم نیس چ اتفاقی برام بیفته
به قول میتوانم بانو هروز رو برای همون روز ک پاک باشیم نه قبلش مهمه و نه بعدش
49-2

مبپ/28شهریور/3روز خوب
به سختی میگذره
(1396 شهريور 31، 16:09)meep نوشته است: مبپ/28شهریور/3روز خوب
به سختی میگذره

ایول دادا... مراقب باش. خیلی خوشحالم برات. اگه بخای، محرم میتونه فرصت رهاییت باشه..
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان