امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 21 / 10 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

pirooz97ا / ؟ ............................................................................................[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای اراده / 14 دی ....................................................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 sinaashooriا / 29 آذر ...............................................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
موری / 25 آذر ..........................................................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
nahjا / 6 دی .............................................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
خدا میدونه / 1 دی ......................................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
taranom2ا / 1 دی ....................................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

Greenstars Greenstars Greenstars
ali2872ا / 20 دی  ......................................................................بسم الله قهرمان 
khoda_lpveا / 19 دی  ................................................................بسم الله قهرمان 
دیگه بسه / 17 دی  .....................................................................بسم الله قهرمان 
یونی / 11 دی  ............................................................................بسم الله قهرمان 
meepا / 28 آذر  ..........................................................................بسم الله قهرمان
alireza7ا / 26 آذر  .....................................................................بسم الله قهرمان
Mr.Blue7ا / 22 آذر  ....................................................................بسم الله قهرمان
53
دیگه بسه / 20 دی / 1 روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه دوستان..امروز بعد یک سال و نیم که انلاین نشده بودم اومدم که دوباره شروع کنم و مطمینم با کمک شما دوستان و اراده خودم حتما موفق میشم..

اشکین/22دی/1روز عالی
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم [تصویر:  swear1.gif] 
لا حول و لا قوه الا بالله العلی عظیم   [تصویر:  khansariha%20(69).gif] 
بسم الله الرحمن الرحیم  [تصویر:  gigglesmile.gif] 

خدایا به دوستای ده روزه من کمک کن مسیر ترک رو یک بار برای همیشه طی کنن ، از دست این گرگ کثیف رها بشیم  Badbakht vayy Please

به لطف خدای مهربون و دلگرمی شما دوستان
آقای اراده / 14 دی / 8 روز خوب 

بهترین ها رو براتون میخوام   [تصویر:  hanghead.gif] 
برای همدیگه دعا کنیم   [تصویر:  65.gif] 
میپ/22دی/0روز خوب
دیگه بسه / 20 دی / 2 روز خوب
عوذ بالله من الشیطان الرجیم [تصویر:  swear1.gif] 

خدایا به دوستای ده روزه من کمک کن مسیر ترک رو یک بار برای همیشه طی کنن ، از دست این گرگ کثیف رها بشیم  [تصویر:  badbakht.gif] [تصویر:  vayy.gif] [تصویر:  please.gif]  4chsmu1

آقای اراده / 14 دی / 9 روز خوب 

سلام سلام 10روزه های عزیز کانونی
2uge4p4 2uge4p4
اتفاقای دردناک هرچند وقت یکبار میفته ولی باید بدونیم زندگی در جریانه وادامه داره
پس هیچوقت ناامید نشید از رحمت خدا
303
اقای اراده اخ جوووون جشن داریم انشالله دیگه مگه نه؟
مواظب خوبی هاتون باشید 
Khansariha (69)
دیگه بسه خان 
ماشالله برادر
یه عالمه اتفاقای خوب خوب ارزو میکنم 
مصمم باشید 
302
اقای میپ
کم پیدا بودین ها 
دلمون تنگ شده بود 
زود زود اعلام وضعیت کنین
و پر از تلاش و استقامت باشید 
Khansariha (69)
اشکین خان 
خوش اومدین 
قراره رکورد بزنین دیگه مگه نه ؟
پایدار باشید 
49-2
علی اقا 
کجایی پس بدو اعلام وضعیت 
اونم با کلی انرژی
317
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم [تصویر:  swear1.gif] 

خدایا به دوستای ده روزه من کمک کن مسیر ترک رو یک بار برای همیشه طی کنن ، از دست این گرگ کثیف رها بشیم  [تصویر:  badbakht.gif] [تصویر:  vayy.gif] [تصویر:  please.gif]  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

آقای اراده / 14 دی / 10 روز خوب 
واقعا خودمو و اراده ام رو دادم دست خدا و الان بابت این ده روز پاکی از خدا سپاس گزارم ازش میخوام کمکم کنه ادامه مسیر رو محکم تر برم 

(1396 دي 24، 19:51)آقای اراده نوشته است: اعوذ بالله من الشیطان الرجیم [تصویر:  swear1.gif] 

خدایا به دوستای ده روزه من کمک کن مسیر ترک رو یک بار برای همیشه طی کنن ، از دست این گرگ کثیف رها بشیم  [تصویر:  badbakht.gif] [تصویر:  vayy.gif] [تصویر:  please.gif]  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

آقای اراده / 14 دی / 10 روز خوب 
واقعا خودمو و اراده ام رو دادم دست خدا و الان بابت این ده روز پاکی از خدا سپاس گزارم ازش میخوام کمکم کنه ادامه مسیر رو محکم تر برم 

سلام آقای اراده . بهتون تبریک میگم
خدارو شکر که تونستید ده روز پاکی رو تجربه کنید .
اینم کاپ قهرمانی شما Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
منتظر قهرمانای بعدی هستیم 317 317

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 25 / 10 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) آقای اراده / 14 دی ....................................................................................[تصویر:  z_kreis1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
pirooz97ا / ؟ ............................................................................................[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
 sinaashooriا / 29 آذر ...............................................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
موری / 25 آذر ..........................................................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
دیگه بسه / 20 دی ....................................................................................[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
ashkinا / 22 دی ..........................................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
nahjا / 6 دی .............................................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
خدا میدونه / 1 دی ......................................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
taranom2ا / 1 دی ....................................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

Greenstars Greenstars Greenstars

meepا / 22 دی  ........................................................................بسم الله قهرمان
ali2872ا / 20 دی  ......................................................................بسم الله قهرمان 
khoda_lpveا / 19 دی  ................................................................بسم الله قهرمان 
یونی / 11 دی  ............................................................................بسم الله قهرمان 
alireza7ا / 26 آذر  .....................................................................بسم الله قهرمان
Mr.Blue7ا / 22 آذر  ....................................................................بسم الله قهرمان
53
پیروز / 27 دی / روز اول  Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

حامدحامد/ 29 دی/0 روز خوب

برای یکی مثل من که در مسابقه 20 روزه موفق نبودم و فقط تونستم روزهای کمی پاک بمونم همون بهتر که برگردم مسابقه 10 روزه.همه پیشرفت می کنن ولی من درجا که نزدم هیچ حتی برگشتم عقب.حقیقتش اینه که وقتی برای یه کار بد جایگزینی پیدا نکنی،خیلی سخته بتونی رهاش کنی.
سلام.
تازه از امروز میخوام تو مسابقه وارد بشم.به امید موفقیت همه 2uge4p4
دست خودمان است چه رنگی به زندگیمان بزنیم.53258zu2qvp1d9v
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1396 دي 22، 20:16)ashkin نوشته است: سلام به همه دوستان..امروز بعد یک سال و نیم که انلاین نشده بودم اومدم که دوباره شروع کنم و مطمینم با کمک شما دوستان و اراده خودم حتما موفق میشم..

اشکین/22دی/1روز عالی

سلام داداش خوش برگشتی. ایشالا موفق باشی. زیاد سر بزن بهمون

(1396 دي 27، 15:03)pirooz97 نوشته است: پیروز / 27 دی / روز اول  Hanghead

پیروز جان ایندفه کنترل چشم رو جدی تر از همیشه بگیر. موفق میشی شک نکن

(1396 دي 29، 12:14)hamedhamed نوشته است: حامدحامد/ 29 دی/0 روز خوب

حقیقتش اینه که وقتی برای یه کار بد جایگزینی پیدا نکنی،خیلی سخته بتونی رهاش کنی.

چه جایگزینی بهتر از خدا.. حتما نباید کاری باشه جای خ.ا مگه نه؟ 

(1396 دي 29، 12:50)آقای خاص نوشته است: سلام.
تازه از امروز میخوام تو مسابقه وارد بشم.به امید موفقیت همه 2uge4p4

سلام داداش. خیلی خوشحالم که یه نفر به جمعمون اضافه شده. یه خاهشی.. قول بده هر شب حداقل یکبار به کانون سر بزنی تا تلاشت برای ترک، تا نتیجه بگیری. موفق میشیم درکنار هم
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان