امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

Ezio Auditoreا خواهش میکنم بیا مارو اینجا تنها نذار من امروز تونستم یک روز خوب داشته باشه و 20 روز پاک بودم من شاید باور نکنی نزدیک به 18 ساله این کارو انجام دادم البته 3 ساله فهمیدم دارم چیکار میکنم توی این 18 سال به اندازه الان اینقدر آرامش نداشتم واقعا نداشتم نمیدونی چقدر خوشحالم به جدم فاطمه زهرا قسمت میدم بیا ما این راه رو شروع کردیم تا آخرین نفس باید انجامش بدیم من قبلا هم گفتم حتی اگه یک لحظه از عمرم مونده باشه دست از تلاش بر نمیدارم اینو به خودم قول داد

ســــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 /25آذر / روزخوب:1

بچه ها خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی هیلی خیلی خوشحالم

varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh

MuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscular

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

MuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscular

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:317317317317317317317317317317317317317317317317
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلاااااااااااااااااااااااااام  317

بچه ها کجایین 20 روزه قهرمان داره Khansariha (48)

یه قهرمان شاااااااااااااااد و پر انررررررررررررژژژژژژژی 3173176Smiley-happy114:22:varzesh

سارا خانم بهتون تبریک میگم varzesh

ان شاءالله قدر آرامشی که ب دست آوردین ... قدر این روزهای پاک و این رکوردی که به دست آوردین رو بدونین. 53

به سی روزه معرفیتون میکنم . از فردا اونجا باید اعلام وضعیت داشته باشین . ان شاءالله از اونجا هم بدون وقفه رد میشین و میرسین ماهانه 317

سفر بهتون خوش بگذره 6

باز بهمون سر بزنین .. مثل آرش و عطا و احسان و بقیه بچه هایی که گفتن بازم میان و نیومدن شما هم  نرین حاجی حاجی مکه clapping

براتون آرزوی پاکی ابدی رو دارم . ان شاءالله تا ابد سبز و پاینده باشید ... 53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
خداروشکر بازم روزای خوبMuscular
تندیس|9 آذر| 16 روز خوب

Khansariha (8)
[تصویر:  nasimhayat.png]
دوستان گلم مرسی به خاطر اینکه به فکرمین و به خاطر پست های امید بخشتون واقا ممنونم...از ظهر که از مدرسه اومدم تا عصر همش به فکر این بودم که ترک کردن رو ول کنم. بعد از خوندن پستاتون خیلی خیلی فکر کردم. واقا دوست دارم پاک بشم. تصمیم گرفتم یه فرصت دیگه به خودم بدم.
خدا رو شکر امروز خ.ا نکردم ولی خب پاک نیستم چون هم غسل نکردم و هم قصد داشتم اون کارو انجام بدم و موارد مسابقه رو هم رعایت نکردم... 
انشاالله فردا شب برمی گردم.
بازم ازتون ممنونم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (18)
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
سلام من باز سروکلم اینجا پیدا شد 4fvfcja
آقا خب قهرمان واستون آوردم خیلی دلتونم بخواد 4fvfcja
اونم چ قهرمانایی
3 تفنگدار 4fvfcja
تیبا / 4 آذر / 12 روز خوب

ان 92 / 14 آذر/ 10 روز خوب

رستا / 26 آبان / نمیدونم چن روز خوب دارن 22 ولی بیشتر از 10 روزه
بازم منتظرم باشید 4fvfcja
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

(1392 آذر 25، 23:52)darling نوشته است: سلام من باز سروکلم اینجا پیدا شد 4fvfcja
آقا خب قهرمان واستون آوردم خیلی دلتونم بخواد 4fvfcja
اونم چ قهرمانایی
3 تفنگدار 4fvfcja
تیبا / 4 آذر / 12 روز خوب

ان 92 / 14 آذر/ 10 روز خوب

رستا / 26 آبان / نمیدونم چن روز خوب دارن 22 ولی بیشتر از 10 روزه
بازم منتظرم باشید 4fvfcja
به دارلینگ جان 4fvfcja
خوش اومدی
با مهمون اومدی که چه بهتر
317
قدمشون به چشم303

سه تفنگدار خوش اومدیدKhansariha (18)یکیش کم ببخشید

با اراده و پر انرژی ادامه بدید5353

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
Khansariha (48)

گویا واقعا رفتنی شدیم. 4fvfcja در پوست خودمان نمی گنجیم! اصلا باورمان نمیشود که به این راحتی‌ها به لطف خدا تا ته 20 روزه را رفتیم. Khansariha (48)

آرشام/28 آبان/3 روز پاک + 19 روز خوب = 20 روز خوب.

یه چند تا حرکت موزون varzesh317varzesh
و حالا:

آقا بنده سفارش دادم که برای سهولت در انتقال عزیزان از 20 روزه به ماهانه تجهیزات جدید بسازن. بنده خودم میخوام به عنوان اولین نفر امتحانش کنم. با اجازه!

پس خداحافظ دوستان! به امید دیدار! در 30 روزه میبینمتون!! :

فیـــــــــــــــــســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــشــــــــــــــــــــــــــــــــووووووووو!
[تصویر:  11337952037512730436.jpeg]
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

(1392 آذر 26، 18:33)آرشام نوشته است: Khansariha (48)

گویا واقعا رفتنی شدیم. 4fvfcja در پوست خودمان نمی گنجیم! اصلا باورمان نمیشود که به این راحتی‌ها به لطف خدا تا ته 20 روزه را رفتیم. Khansariha (48)

آرشام/28 آبان/3 روز پاک + 19 روز خوب = 20 روز خوب.

یه چند تا حرکت موزون varzesh317varzesh
و حالا:

آقا بنده سفارش دادم که برای سهولت در انتقال عزیزان از 20 روزه به ماهانه تجهیزات جدید بسازن. بنده خودم میخوام به عنوان اولین نفر امتحانش کنم. با اجازه!

پس خداحافظ دوستان! به امید دیدار! در ماهانه میبینمتون!! :

فیـــــــــــــــــســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــشــــــــــــــــــــــــــــــــووووووووو!
[تصویر:  11337952037512730436.jpeg]
سلااااااااام
بابا انرژی :22:
بابا تحویل 4fvfcja

مبارک باشه قهرمان317317MuscularMuscular

خیلی خوشحالمون کردید
انشا ا.. تا اخرش همینجور پر انرژی و با توکل پیش برید
دست خدا به همراهتونKhansariha (8)
سفر بی خطر

یا علی303

آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

لیست به روز شده سه شنبه 26 اذر ماه 92 [تصویر:  13.gif]

[تصویر:  926675yxcjarg6tk.gif]

آرشــــام /28آبان / روز پاک:1[b][تصویر:  2867.gif][/b][تصویر:  2859.gif] روز خوب داشتی قهرمان
سایا 68 / 5 اذر /روز پاک :0 [تصویر:  2863.gif][تصویر:  2858.gif] روز خوب داشتی قهرمان
تـــــنــدیــــس /9 اذر / روز پاک:0 [تصویر:  2863.gif][تصویر:  2858.gif]روز خوب داشتی قهرمان
وعـــــیــــــد / 18 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2859.gif][تصویر:  2858.gif]روز خوب داشتی قهرمان

تیبا / 4 آذر /[تصویر:  2859.gif] [تصویر:  2858.gif]روز خوب داشتی قهرمان

ان 92  /    14 آذر  /[تصویر:  2867.gif] [تصویر:  2858.gif] روز خوب داشتی قهرمان

رستا / 26 آبان /[تصویر:  2867.gif] [تصویر:  2858.gif]روز خو ب داشتی قهرمان

ابــــری / 24 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2867.gif][تصویر:  2858.gif]روز خوب داشتی قهرمان
حـــامد 23 / 25 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2867.gif][تصویر:  2858.gif]روز خوب داشتی قهرمان
رســـــتـــــا / 26 آبان / روز پاک:0[تصویر:  2867.gif][تصویر:  2858.gif] روز خوب داشتی قهرمان

[تصویر:  926675yxcjarg6tk.gif]
هــــــــــــــومــــــــــــــن / 2 آذر/ روز پاک:0 [تصویر:  2864.gif]روز خوب داشتی قهرمان
ســــعـــــیــــد صـــفــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  2862.gif] روز خوب داشتی قهرمان
دیـــــــــــــــامــــــــونــــــــــد / 13 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2862.gif] روز خوب داشتی قهرمان
مــــــــــــــــــــهــــــــــــــی  / 17 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2863.gif] روز خوب داشتی قهرمان
احــــســـــــان بـــــســت / 12 آذر / روز پاک:1 [تصویر:  2860.gif] روز خوب داشتی قهرمان
مـــــــــحــــــــمــــــد 1990 / 2 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2859.gif] روز خوب داشتی قهرمان
ایــــــــــــــــ اچـــــــــــ امــــــ / 14 آذر / روز پاک :0 [تصویر:  2859.gif]روز خوب داشتی قهرمان
آقـــای فــــراســـــــــــــــــی / 17اذر / روز پاک : 0  [تصویر:  2859.gif]روز خوب داشتی قهرمان

پــــــــــــــــــــــــــــــــــوپـــــــــــــک /24 ابان/ [b][تصویر:  2859.gif]روز خوب داشتی قهرمان

[/b]

هـــــــــــمــــــــــــســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاده / 23 آذر / روز پاک:0   بسم الله قهرمان

لــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــــــــا / 20آذر / روز پاک:0 روز بسم الله قهرمان

ازیــــــــو ادیــــــتــــــــــــــــــــــــوره /21 اذر / روز پاک:0  بسم الله قهرمان

[تصویر:  4.gif]

303سلام بر تمامی همراهان بیست روزه303 

سرپرست 20 روزه:مراسم رونمایی از پدیده ای که وارد بیست روزه می شود.clapping

دایموند111 بزرگ و پراراده:( به این دلیل دوباره دارم اینو میزنم چون روزای پاک و خوب قاطی شد و آمار رو ندارم.)53258zu2qvp1d9v

سرپرست 20 روزه:این شخص کسی نیست جز جز جز جز 

317:22:دایموند 111:22:317

سرپرست 20 روزه:جناب آقای دایموند111 خوش آمدید. قدم رنجه فرمودید. Khansariha (8)

دایموند111 بزرگ و پراراده:خواهش میکنم. وظیفه بود که تشریف بیاریم.53258zu2qvp1d9v

سرپرست 20 روزه:چی شد یه مدت غیبتون زد؟/1

دایموند111 بزرگ و پراراده:به دلیل اینکه روزام رو فراموش کرده بودم و یادم رفته بود و نمیدونستم چیکار کنم

:-??

317دایموند111/ 25 آذر ماه 1392/ 2 روز عالی317

سرپرست 20 روزه:خب الان یادتون اومده؟Smiley-face-cool-2

دایموند111 بزرگ و پراراده:نه بابا . Smiley-happy114

سرپرست 20 روزه:پس چی؟

دایموند111 بزرگ و پراراده:هیچی دیگه .1276746pa51mbeg8j من از دیروز میزنم که دیگه هر شب اگه خدا بخواد بیام اینجا و اعلام کنم که یادم هم نره53258zu2qvp1d9v

سرپرست 20 روزه:چرا اونقدر محکم و قاطع میگید دایموند 111؟42

دایموند111 بزرگ و پراراده:چون اگر فشار نبود هیچ کس نمیتوانست از ذغال الماس بسازد

سرپرست 20 روزه:خوش آمدید. Welcome (1)

دایموند111 بزرگ و پراراده:ممنون. Khansariha (8)
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

به سلام

اقا دیگه همه را خودتون گفتید من چی بگم

شما خوش امد ها را گفتید من دعوا میکنم که دیگه نبینم غیبتون بزنه ها:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
اگه غیبتون زد دیگه راهتون نمیدیمcheshmak

303

سلااااااااااااااااااااااااااااام Khansariha (48)

خوبین؟ 

چند وقتی بود اینجا پستای اینجوری نزده بودیم . یهو دلمان خواستvarzesh

شاید الان براتون سوال پیش بیاد که منظورم از پست های اینجوری پستای کدوم جوریه ...

آفرین به سوال خوبی اشاره کردین Smiley-face-thumb

..................................................

تــــــنـــــــدیــــــــــــس 317

خدارو شکر ...

چند وقت یبار میایی ولی دست پر میایی... هر بار با 5 - 6 روز خوب cheshmak

جاهای دیگه این امکانات رو نداره که بتونین چند روز خوب رو یجا ببرین ها ...

این خدمات فقط مختص 20 روزه است ... جاهای دیگه کشش بیشتر از 1 روز رو ندارن Smiley-face-cool-2

حالا خوبه انقدر امکانات گذاشتیم براتون ولی بازم اعلام وضعیت نمیایین .

خودت حساب کن اگه هر روز با 4 -5 روز خوب میومدی با امکاناتی که ما داریم تا الان رفته بودی بهترین ها :99: 4fvfcja

داداش 4 روز بیشتر نمونده ... به امید خدا و تکیه بر امکانات 20 روزه ؛ اعلام وضعیت بعدی اعلام وضعیت قهرمانیتون میشه 317

چیزی دیگه نمونده ... محکم باش و پر قدرت به راهت ادامه بده varzesh

[تصویر:  emzaa.gif]

ازیـــــــــــو ادیـــــــــــــتـــــــــــوره 317

اول اینکه داداش هلاک اسمتم 317 

اوایل که اومده بودی کانون وقتی میخواستم اسمتو فارسی بنویسم چند سری اسمتو میخوندم که اشتباه ننویسم ...

گاهی اوقات این رویه انقدر طول میکشید که مورد داشتیم تا اسمتو کامل بتونم لود کنم اسکرین سیور مغزم فعال میشد 6

خوشحالم برگشتی داداش varzesh

پس قرار شد از امروز شروع کنیم و امشب جلوی اسمتون عدد 1 رو ببینیم cheshmak 

داداش نباید راحت جا بزنیم . حتی اگه شکست هم داشته باشیم باید پاشیم و محکم تر از قبل راهمونو ادامه بدیم ...

امشب منتظر اولین روز خوبیم 317

[تصویر:  emzaa.gif]

آرشــــــــــــــام سفر به سلامت 317

دایــــــــــــمـــــــــــونـــــــــــــــد برگشتتون به خوبی و خوشی Khansariha (48)

ان شاءالله همیشه سبز و پاینده باشید 53

........................

ممنونم از گلبرگ خانم و مهسا خانم Khansariha (8)

یا علی 53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول: ازیـــــــــــو ادیـــــــــــــتـــــــــــوره

اول اینکه داداش هلاک اسمتم

اوایل که اومده بودی کانون وقتی میخواستم اسمتو فارسی بنویسم چند سری اسمتو میخوندم که اشتباه ننویسم ...

گاهی اوقات این رویه انقدر طول میکشید که مورد داشتیم تا اسمتو کامل بتونم لود کنم اسکرین سیور مغزم فعال میشد

خوشحالم برگشتی داداش

پس قرار شد از امروز شروع کنیم و امشب جلوی اسمتون عدد 1 رو ببینیم

داداش نباید راحت جا بزنیم . حتی اگه شکست هم داشته باشیم باید پاشیم و محکم تر از قبل راهمونو ادامه بدیم ...

امشب منتظر اولین روز خوبیم
حالا که حرف اسمم پیش اومد، فکر کنم بهتره یه توضیح کوچولو در بارش بدم.
این اسم شخصیت نقش اصلی بازی Assassins 2 و 2 تا بعدیش هست. کلا خیلی باش حال می کنم. دلیل سخت بودنش هم اینه که این اسم ایتالیایی هست. خودمم تا وقتی بازی منتشر نشده بود نمی تونستم بخونمش...4fvfcja
تلفظ درست هم اتزیو آدیتوره هست.cheshmakSmiley-face-cool-2
خب حالا بریم سراغ اعلام وظعیت:
امروز اولین روز خوبم بود. برا همین امروز عالییییییییییییییییییییی بود!4fvfcjaKhansariha (48)317
19 تا دیگه موند...
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

Smiley-face-cool-2
می توانم بهترین دوست خود باشم و یا بدترین دشمن خود
بستگی به آن دارد که
چه فکری را بر گزینم و چه کاری را انتخاب کنم .

اتزیو ادیتوره
ممنون از توضیحتون
خوشحالیم که یه شروع عالی رو می بینیم

ادامه بدین
قوی و محکم
19 تا اعلام روز خوب عالی رو می خوایم

*-*-*-*-*--*-*-*-*--*-*-*-*-*-*-*-*

به قهرمانمون آرشام هم تبریک می گم

قهرمانای بیست روزه
مسافر بعدی این سفر کی می خواد باشه ؟؟؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده