امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

تواب / 9 شهریور / یک روز و هفت ساعت
 سپاس شده توسط
نهج / 9 شهریور / 1 روز
نکته عید قربان : وقتی یکی آب مفت بهت داد بدون بعدش سرت رو هواس Gigglesmile
شهریور منو یاد تجدید های دبیرستانم میندازه Khansariha (13)
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
حامدحامد/ 7 شهریور/ 3 روز خوب
(1396 شهريور 10، 15:09)nahj نوشته است: نهج / 9 شهریور / 1 روز
نکته عید قربان : وقتی یکی آب مفت بهت داد بدون بعدش سرت رو هواس Gigglesmile
شهریور منو یاد تجدید های دبیرستانم میندازه Khansariha (13)
nahj عزیز این شعاری که به عنوان امضا در نظر گرفتید،من معنیش را متوجه نمیشم.

دیروز من یه آشغال بودم [تصویر:  19.gif]
میخواستم که خوب بشم [تصویر:  25.gif]
حالا میدونم من تا ابد همینم

فکر کنم بار منفی داره. من هروقت می خونمش،از خودم ناامید میشم. مگر اینکه من معنی اون رو اشتباه فهمیدم. بهتر نیست عوضش کنید؟
 سپاس شده توسط
تواب / 11 شهریور / 3 ساعت خوب
اعلام وضعیت من شده تقویم ، هر روز به روز می شه !
 سپاس شده توسط
دیروز من یه آشغال بودم [تصویر:  19.gif]
حالا میدونم من تا ابد همون آشغالم

از همه هم گروهی های عزیز و سرپرستان محترم و همچنین از مدیر گروه 10 روزه (چیکا) عذرخواهی می کنم و برای خودم هزاران بار تاسف می خورم و امیدوارم سر به تنم نباشه با این افتضاح . بعد از 4 روز،دوباره افتادم تو لجن.
vayy vayy vayy God God God

حامدحامد/ 12 شهریور/ 0 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلااااااااااااااام
رفقای 20 روزه 
نبینم از تک و تا افتاده باشید 
نبینم زانوی غم بغل گرفته باشید 
نبینم خودتونو دست کم گرفته باشید 
نبینم ناامیده شده باشید 
دستتونو بگیرید به زانوتون 
یه یا علی مشتی بگید و بلند شید 
20 روز عالی رو بسازید بدون هیچ تعلل و شک و تردیدی 
به خودتون ایمان داشته باشید که می تونید از پسش بر بیاید 
بچه ها اگر وا بدید دیگه تموم میشه همه اون چیزی که باعث می شد فکر کنین باید خ ا رو ترک کنین 
هروز و هر لحظه یاداوری کنین چرا می خواین ترک کنین 
مگه لیاقت ما اینه ک به خ ا بچسبیم و ازش اویزون باشیم ؟
لیاقت ما اینه که خودمون برای هر لحظمون تصمیم بگیریم نه وسوسه های مزخرف
لیاقت ما اینه که زندگیمون رو خودمون بسازیم نه محیط و شرایط
پس 
یه تلنگر به خودتون بزنین
تا کی؟
حداقل یه بارش تا 100 روز رو باید برم 
و لیاقتمون بیشتر ازیناس و باید لیاقتم رو بسازم
یا علی 
Khansariha (69)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 12، 13:54)hamedhamed نوشته است: دیروز من یه آشغال بودم [تصویر:  19.gif]
حالا میدونم من تا ابد همون آشغالم

از همه هم گروهی های عزیز و سرپرستان محترم و همچنین از مدیر گروه 10 روزه (چیکا) عذرخواهی می کنم و برای خودم هزاران بار تاسف می خورم و امیدوارم سر به تنم نباشه با این افتضاح . بعد از 4 روز،دوباره افتادم تو لجن.
vayy vayy vayy God God God

حامدحامد/ 12 شهریور/ 0 روز خوب

حامد جان نه که عیب نداره شکستن.. ولی خوبه که این شکستا عبرت بشه تا دیگه از یه عامل، بیشتر از یه بار شکست نخوریم.منتظر روزای اوج تو هستیم حتما

(1396 شهريور 9، 14:17)nahj نوشته است: نهج / 9 شهریور / 0 روز عالی  Khansariha (13)

Khansariha (13)  ایشالا یه 2 میذاریم سمت چپِ این صفر. تلاش کن نهج عزیز. ترک لذتِ بیشتری داره تا خ.ا... لا اقل لذتش هر روز و هر ثانیه حس میشه. ولی خ.ا زیاد دووم نمیاره 

(1396 شهريور 10، 5:59)mohsennia نوشته است: محسن/ 10 شهریور، / 0
داش محسن اگه میخای ترک کنی خیلی باید مراقب باشی توی این روزای اولِ ترک. معمولا تا 7 روز خیلی سخته. بعدش دیگه زمان زودتر میگذره

(1396 شهريور 10، 11:13)aliunknown نوشته است: علی / 10 شهریور / بین 9 یا 12 ساعت خوب 
Hanghead

خوشحالم که لا اقل 0 نیستی علی. یه بار دیگه برسونی به 18 ای که بودی، بقیه ش دیگه با من. تا تورو نفرستم سی روزه، ول نمیکنم.

(1396 شهريور 11، 17:39)تـــواب نوشته است: تواب / 11 شهریور / 3 ساعت خوب
اعلام وضعیت من شده تقویم ، هر روز به روز می شه !

اصن اعلام وضعیت باید هرروز باشه دیگه تواب جان. منتها چه بهتر که این عددِ روزای آدم برای هربار اعلام، زیاد بشه
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
تواب / 13 شهریور / 8 ساعت خوب
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

لیست بروز شده *96/6/13*

Naser_pakiا/27مرداد....................................................................................................[تصویر:  cof9_red-number-0.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
Atrisaا/21مرداد.................................................................................................................[تصویر:  gq0_red-number-3.jpg]روز خوب داری قهرمان
aliunknownا/7 مرداد.............................................................................................[تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
تواب/13 شهریور.......................................................................................................[تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان

mohsenniaا/13 شهریور.................................................................................................................بسم الله قهرمان
nahjا/13 شهریور............................................................................................................................بسم الله قهرمان
hamedhamedا/3شهریور...............................................................................................................بسم الله قهرمان
saeed1396ا/4شهریور...................................................................................................................بسم الله قهرمان
hosseinrا/4شهریور......................................................................................................................بسم الله قهرمان
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
تواب / 13 شهریور / 0
 سپاس شده توسط
حسین / 31 مرداد / 13 روز خوب
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
حسین / 31 مرداد / 18 روز خوب 63
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
آتریسا/3شهریور/5+10 303
پ ن:سلام سلام1امیدوارم حالتون خوب باشه1عیدتون مبارک باشه Confetti Confetti
امروز 15روزه ک من درگیرش نشدم ک هیچ بلکه انقد مشکلات دامنگیرم شده ک کلا اصلا یادش نیوفتادم 115روزه ک پاکم فقط 5روز مونده بشم 20روزه قرار نبود بیام اما دیروز حس کردم ک احتیاج دارم ب اینجا 1دیروز عصر فقط حالم خیلی بد شد اما خب خداروشکر ک خودمو مشغول کتاب خوندن کردم 1 Khansariha (56)
با اینکه اعلام وضعیت نمیکنم اما خب خودمو نکشیدم کنار1 Khansariha (69)
پ ن 2:تواب عزیز دیگه ی بار تصمیمتو محکم بگیر و 20روزو بیا حداقل 1من دیروز دقیقا درشرف خ ا بودم اما یاد مسئولاینجا افتادم ک گفت منتظریم 20روزه شی1الان تورو هم منتظریم 20روزه شی پس هروقت میری سراغش یاد ماباش :( Swear1 Gigglesmile 4chsmu1 4chsmu1
پ ن3:بی خونه موندن افتضاح ترین اتفاق دنیاست بالاخره خونمون برگشت1
 سپاس شده توسط
متاسفانه درست روز بیستم شکست خوردم  Shy 53258zu2qvp1d9v  باید دوباره مسابقه 20 روزه شرکت کنم البته این بار با اراده قوی تر و عزم جزم Khansariha (69)
پوپک /18 شهریور / 0
 سپاس شده توسط
عید غدیر بر دوستان عزیز مبارک.

حامدحامد/ 12 شهریور/ 6 روز خوب
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان