امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

تواب / 25 شهریور / 9 روز و 15 ساعت 
البته با ارفاق 
خیلی برام مهمه این 9 روز و از این به بعد
 سپاس شده توسط
هوووورااااا اقای تواب دارن ۱۰ روزه میشن  2uge4p4
Confetti
من خیلی زیاد خوشحاااللم
Confetti
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
Vaaaay تواب جان مطمئن باش اگه بیشتر از تو خوشحال نباشم کمتر نیستم. خیلییی خوشحاللللم  مراقب باش مرد. و اگه کمک خاستی بهم بگو.
معجزه ی محرم رو داریم میبینیم 317 317
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
درود 303
موری/۱۷شهریور/۲۰روز خوب(امروز تموم شه)
اینم اخرین پست کانونی ما
برای حسن ختام کار تکه آهنگی نویسم

خورد شد و قصه ی هر روز من از کودکیم دور شدم

خنده هایم الکیست قه قهه میزنم اما صدایش همه از دور خوشست

و تو هم حاله مرا داری و انگار تمامست همه چیز

دوست دارم به عقب برگردیم 
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
ایییی ول داش موری عزیزززم خیلی شاد شدم که میبینم 20 روز از زندگی جدیدت با هدفی خالص رو داریم میبینیم و جشن میگیریم.. من برم معرفیت کنم واسه جشن 20 روزه شدنت... 
حاجی سر بزن به اینجا هر چند وقت یکبار و به بچه های اینجا روحیه بده. موفق باشی ایشاالا 317
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در5 مهر *´¯`*.¸¸.*´¯`*

موری / 17 شهریور ..............................................20 روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

naserpaki ا / 27 مرداد .......................................10 روز خوب داری قهرمان

تواب / 25 شهریور .................................................9 روز خوب داری قهرمان

اتریسا/ 26 شهریور ..................................................5 روز خوب داری قهرمان

نهج / ؟ .............................................................. 1 روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  49-2.gif]

حامد حامد / 31 شهریور ........................................ بسم الله قهرمان

saeed1396 ا / 4 شهریور ...................................بسم الله قهرمان

mohsennia ا / 13 شهریور ................................ بسم الله قهرمان

پوپک / 20 شهریور .............................................بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط
خب من هفته گذشته هفته خوبی نداشتم. از ابتدای این هفته برابر با تاسوعای حسینی گفتم دوباره شروع کنم شاید کمی مثل آدمیزاد زندگی کنم. پس دوباره سرپرست عزیز یه بسم الله قهرمان از 8 مهر بذارید جلو اسم این بنده رو سیاه.

حامدحامد/ 8 مهر/ 1 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام
من خودم میتونم برگزدم یا پروسه داره برگشت از لیست انتظارات؟
فعلا قاجاقی اعلام وضعبت میکنم
خنده، 9 مهرماه، یک روز
 سپاس شده توسط
عوامل رو حذف کنیم

این عوامل هستن که ما رو میرسونن به خ.ا

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 9، 18:24)خنده نوشته است: سلام
خنده، 9 مهرماه، یک روز

سلام 
هیچ کار خاصی لازم نیست انجام بدید 
همینکه اعلام وضعیت کنید میاید توی لیست
فقط چیزی که هست شما الان باید توی سی روزه شروع کنید نه اینجا  302
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 9، 22:25)یوسف نوشته است:
(1396 مهر 9، 18:24)خنده نوشته است: سلام
خنده، 9 مهرماه، یک روز

سلام 
هیچ کار خاصی لازم نیست انجام بدید 
همینکه اعلام وضعیت کنید میاید توی لیست
فقط چیزی که هست شما الان باید توی سی روزه شروع کنید نه اینجا  302

مرسی
واقعااااا؟ من فکر کردم بیست روزه باید بیام. اخه ی جایی تو کنترل پنلم نوشته بود عضو اینجام و نمیتونم حذف کنم عضویتمو ازش. 
مرسی ک راهنماییم کردین.. پس برم اونجا بساطمو پهن کنم
 سپاس شده توسط
سلام به همگی دوستان
نزدیک یه ماهی میشد که به کانون سر نمیزدم و تا حدودی هم ناامید شده بودم ولی بعد از این روزهای عزیز محرم تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم به جنگیدن و این بار تا پاک نشدم بیخیال نشم
برام دعا کنید دوستان

naser_paki / ده مهر / 0 روز خوب Hanghead
خدایا بگیر از من هر آنچه را که تورا از من می گیرد[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1396 مهر 4، 0:03)تـــواب نوشته است: تواب / 25 شهریور / 9 روز و 15 ساعت 
البته با ارفاق 
خیلی برام مهمه این 9 روز و از این به بعد

برای ما هم خیلی مهمه داداش تواب. به هرحال این ۹ روز بیشترین رکوردت توی مدت طولانی ای بوده.. حفظش کن. نگرانتم هستم بدلیل اینکه خیلی وقته از اخرین اعلام وضعیتت گذشته.
(1396 مهر 9، 18:15)hamedhamed نوشته است: خب من هفته گذشته هفته خوبی نداشتم. از ابتدای این هفته برابر با تاسوعای حسینی گفتم دوباره شروع کنم شاید کمی مثل آدمیزاد زندگی کنم. پس دوباره سرپرست عزیز یه بسم الله قهرمان از 8 مهر بذارید جلو اسم این بنده رو سیاه.

حامدحامد/ 8 مهر/ 1 روز خوب

حامد عزیز ایشالا توی این شروع دوباره، سربلند بیرون بیای و بتونیم بهت افتخار کنیم. گرچه همین الانشم با این تصمیمِ تازه،  مایه افتخار مایی
(1396 مهر 10، 12:46)Naser_paki نوشته است: سلام به همگی دوستان
نزدیک یه ماهی میشد که به کانون سر نمیزدم و تا حدودی هم ناامید شده بودم ولی بعد از این روزهای عزیز محرم تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم به جنگیدن و این بار تا پاک نشدم بیخیال نشم
برام دعا کنید دوستان

naser_paki / ده مهر / 0 روز خوب Hanghead

آقا چه خبر داداش خیلی دلمون تنگ شده بود برات. معمولا کسایی که یهو غیب میشن از شرمندگیِ شکست نا پدید میشن. ولی خداروشکر برگشتی. دیگه پیشمون بمون
منم بودما  65 Khansariha (56) Khansariha (66) Khansariha (121)
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در10 مهر *´¯`*.¸¸.*´¯`*

تواب / 25 شهریور .................................................9 روز خوب داری قهرمان

اتریسا/ 26 شهریور ..................................................5 روز خوب داری قهرمان

نهج / ؟ .............................................................. 1 روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  49-2.gif]

naser_paki ا / 10 مهر .................................... بسم الله قهرمان

حامد حامد / 8مهر ............................................... بسم الله قهرمان

saeed1396 ا / 4 شهریور ...................................بسم الله قهرمان

mohsennia ا / 13 شهریور ................................ بسم الله قهرمان

پوپک / 20 شهریور .............................................بسم الله قهرمان

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان