امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

سلام
ESOR هستم
29 تمام شد
و منتظر فردام ... که 30 روز شدنمو اعلام کنم
ببخشید که دو روز به دلایلی نتونستم اعلام وضعیت کنم 1276746pa51mbeg8j
ولی الان پر انرژی در خدمتتونم  128fs318181
.
.
.

التماس دعا از همه دارم
Khansariha (58) Khansariha (58) Khansariha (58) 317 chase fly2 fly2 fly2 Confetti 6 نور ماه / ۸ مهر/ ۲۳ روز خوب

به نام خدا
السلام علیک یا اباعبدالله (علیه السلام)
[تصویر:  30_mehr.jpg]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
Hossein.z.rad1
3 مهر 26 روز خوب
8 مهر / 22 روز خوب / CHEMIST..... 317 **** ما هم یه همچین اراده هایی تو خودمون داریم 128fs318181
:bababozorg:  اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم.

[تصویر:  05_blue.png]
(1394 مهر 29، 20:51)جناب خان :) نوشته است:
317 ســـــــــــــــلام به همه عزیزای 30 روزه و بخصوص خانوم خداهمراهمونه 317

1276746pa51mbeg8j دلم خییییلی تنگ شده بود 1276746pa51mbeg8j

[تصویر:  springsmile.gif] جناب خان [تصویر:  springsmile.gif]

[تصویر:  fly2.gif] 3 مـــــــــــ
3>ــــــــــر [تصویر:  6.gif][تصویر:  2.gif] روز خوب[تصویر:  fly2.gif]

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]
Khansariha (57)
سلام داداش.ماهم دلمون واسه اعلام وضعیتات تنگ شده بود.مرسی که هستی.داری کم کم تنهامون میذاریا.ولی تاباشه ازاین تنها گذاشتنا تا برسی به پاکی ابدی fiesta
(1394 مهر 30، 0:50)ESOR نوشته است: سلام
ESOR هستم
29 تمام شد
و منتظر فردام ... که 30 روز شدنمو اعلام کنم
ببخشید که دو روز به دلایلی نتونستم اعلام وضعیت کنم 1276746pa51mbeg8j
ولی الان پر انرژی در خدمتتونم  128fs318181
.
.
.

التماس دعا از همه دارم
سلااااااااااااااااام.بی صبرانه منتظر این اعلام وضعیت 30 روزه قشنگتم Khansariha (8)
(1394 مهر 30، 8:27)نور ماه نوشته است: Khansariha (58)  Khansariha (58)  Khansariha (58)  317  chase  fly2  fly2  fly2  Confetti  6 نور ماه / ۸ مهر/ ۲۳ روز خوب
به به سلاممممممممممم آبجی.7روز دیگه تو روهم میفرستیم بری 317
(1394 مهر 30، 23:29)CHEMIST نوشته است: 29 مهر / 22 روز خوب / CHEMIST..... 317 **** ما هم یه همچین اراده هایی تو خودمون داریم  128fs318181
سلام.بله بله پس چی؟معلومه که داریم.همه بچه های باصفای کانون یه همچی چیزایی تو خودشون دارن 4
بسم الله
8 مهر / 23 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
نور ماه/8 مهر/24 روز خوب
با تشکر فراوان از ابجی های اسمونیم ابجی سحر و ابجی خداهمراهمونه Khansariha (57) Khansariha (57) Khansariha (57) Khansariha (57) Khansariha (57) :shadeshad: :shadeshad: Greenstars :shadeshad: bliss bliss Greenstars bliss bliss fly2 fly2

[تصویر:  hello_588.gif]

balloons جناب خان balloons

Confetti 3 مـــــــــ3>ـــــــــر / [تصویر:  8.gif][تصویر:  2.gif] روز خوبConfetti

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

دارم میرم

bliss
53
جدی22شهریور. 40روز خوب .تا 50 روز دیگه هم سعی میکنم خوب باشم! 
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
به نام خدا
ESOR هستم
30 روز نیز با لطف خدا و همراهی شما دوستان به پایان رسید
الحمد لله علی کل حال
اسلام علیک یا ابا عبدالله
8 مهر / 23 روز خوب / CHEMIST ..... Khansariha (69)/////  دوستان امروز داشتم برای پاکی که بعد سال ها به دست آورده بودم  اشک شوق می ریختم و در تاسوعا حسینی واقعا آرامش بخش بود     ...... دوستان یه کمی با هم رک و راست باشیم چقدر دیگه  توبه بشکنیم .. چقدر دیگه فرصت از دست بدیم .... چقدر دیگه امروز و فردا کنیم .... تا کی می خواهیم چشمامون را بر روی واقعیت ببندیم و واقع بین نباشیم .... فردا عاشورای حسینی هست فرصتی مناسب برای یک تصمیم نهایی برای یه نه گفتن به شیطان و شاد کردن دل امام حسین (ع)//// دوستان عزیز یکی از بزرگترین اشتباهای ما اینه که فکر میکنیم تا 60 سال دیگه زنده ایم و فرصت جبران داریم زبانم لال اگه این عاشورا آخرین عاشورا برامون باشه انوقت ... :13: ....  **به خدا قسم خیلی زود دیر میشه **
:bababozorg:  اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم.

به نام خدا
السلام علیک یا اباعبدالله علیه السلام
[تصویر:  1_aban.jpg]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
به نام خدا
بهشتی /11 مهر/21 روز خوب studsmatta Khansariha (57) 53
8 مهر / 24 روز خوب / CHEMIST ...... 128fs318181   خدایا شکرت برای اینکه به من اراده ای دادی که بتونم شهوتی که شادی را از زندگیم گرفته  بود را کنترل کنم ....  خدایا می دونم چشمام را سال ها با دیدن تصاویر و فیلم های بد آلوده کردم ولی فکر کنم با اشک هایی که برای امام حسین ع ریختم تمام نا پاکی های چشمم که به قلبم و وجودم سرایت کرده بود از بین بره و من می خوام بر روی این گذشته و گناه ( خ.ا) خاک بریزم و برای همیشه دفنش کنم .....خدایا کمکم کن تا بتونم  53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان